474

Megjelenés : 2015
  • Abore
    #394
    Sziasztok!Melyik karaktert tudnátok ajánlani egy kezdönek?
  • Különc
    #393
    Van youtubeon videó hogyan kell használni jól a sticket, gyakorlás kérdése az is
  • Voltan
    #392
    Köszi.
    Én is gondoltam, hogy nem kell vele foglalkozni, hiszen csak itt csinálja. De sajnos volt már olyan, hogy komoly problémát jelzett az ehhez hasonló hiba pár évvel ezelőtt, ezért kicsit beparáztam :D
  • jofer
    #391
    Nálam van ilyen probléma. Először mikor megláttam azt hittem, hogy valamelyik alkatrész túlmelegedett, de aztán megnéztem és minden oké volt. Mivel csak gyakorláskor csinálja, a gombok mutatása közben, így nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki. Ettől függetlenül zavaró tényező.
  • Voltan
    #390
    Practice módban, ha be van kapcsolva a key log, akkor nem fordul elő nálatok ilyen fura villogás a gombok nyomogatásakor? Mintha valami driver hiba lenne, vagy gpu hibba, de semmi másnál nem jön ez elő
  • Yserac
    #389
    Én egyszerűen nem értem hogy tudják olyan percízen pozicionálni az arcade stick élvező rúdját egy gamepad-hoz képest.
  • szomferi
    #388
    a cowboygyerek le is verte Reptile-lal :D
  • Fpocok
    #387
    Vajon mi veheti rá egy felnőtt embert, hogy ilyen nicket válasszon?

  • Fpocok
    #386
    TEXAS SHOWDOWN
    jó minőség.
  • SLICK
    #385
    benne van minden a move listben
  • DonPedro22
    #384
    a nyerések végén mi a billentyű kombináció a fatality-hez való befejezéshez?
  • Különc
    #383
    Test your luck az egész, ha szobákban tolod, sárga, zöld pinges emberekkel akkor jó, egyébként meg nem sokkal jobb, mint a 9.
  • Panzeradler #382
    Multija milyen állapotban van? Lagol-e, találni rendesen ellenfelet, nem-e dobál szét stb. Előző résznél nagyon ment a sírás így meg se vettem, de ha itt javították akkor megvenném.
  • Különc
    #381
    Mortal Kombat X: ESL Pro League - Cup - Top 8 Youtube
    Utoljára szerkesztette: Különc, 2015.05.07. 18:03:34
  • Roccio
    #380
    Töltsd le! Sokat javítottak rajta!
  • Különc
    #379
    Steamen ahhoz, hogy te "delta" patchelést hajthass végre Launchert kell csinálnod a játékodhoz. Ez a Mortal Kombatnál nincs, így patchelni csak úgy lehet, csak ilyen abnormálisan nagy méretű megoldással, tehát ilyenkor sok olyan adatot is letöltesz, amire nem lenne szükség, de muszáj letölteni mert másképpen nem lehet steamen patchelni. Ez a patch sem 15 giga, csak a Steam miatt.
  • madnessmarci
    #378
    Aki esetleg már leszedte az új patch-et az kicsit be tudna számolni a tapasztalatairól? Optimalizáltságon, kontroller kompatibilitáson javított-e valamit? (Bár 15 gigás patch-től ez lenne a minimum :D)
  • Roccio
    #377
    Na most úgy néz ki hogy jó lesz a játék! :)
  • ratgab
    #376
    Merjük ezt mi leszedni? :-D
  • Voltan
    #375
    Anyáám, 15 gigás patch. LOÁL
  • Különc
    #374
    JAVÍTOTT PATCH STEAM RESTART UTÁN, CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!


    Utoljára szerkesztette: Különc, 2015.05.06. 17:43:51
  • Voltan
    #373
    Hú de idegesítően játszik a Cassie-vel nyomuló arc pfhreh.
  • Fpocok
    #372
  • Fpocok
    #371


    Nagyon jó.
  • wesker24
    #370
    Jason nekem is ott van hogy fel van telepítve de mivel a patch amit kiadtak hibás volt ezért Rollback lett belőle vagyis azzal hogy levették a hibás Patchet ment vele együtt Jason is , Jason majd akkor jön ha sikerül egy értelmes és jó patchet kiadni.
  • Voltan
    #369
    Dettó, jaja.
  • ratgab
    #368
    Jason-t nekem is jelzi, de mivel lelőttem a patchet én sehol se találtam a játékban.
  • Voltan
    #367
    Ja, ok. Pedig töltött valamit ez a nyomorult. Nem tudom, hogy mit, mert nincs bootoláskor beindulásra rakva a steam, és amikor elindíottam a játékot, csak töltött, hosszú ideig, a steam meg jelzett valami frissítést, de hogy az mi volt, nem tudom.
    Asszem, akkor nem rakta fel.

    Azért ez eléggé blama...

    Ja, de amúgy meg jelzi a steam, hogy Jason fel van installálva (kombat pack-et is megvettem) szóval eléggé fura...
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2015.05.05. 23:04:30
  • Különc
    #366
    Szerintem nem lehet Jasonod, a játék el se indul, amíg nem teszed vissza a régi patchet. AFAIK
  • Voltan
    #365
    Hát ez zseniális, én ugyan leszedtem a peccset, de nem jelenik meg Jason a karakterlapon, nincs ott.
    Azt, hogy a progress eltűnt-e nem is néztem. Pedig verify-oltam a fileokat steamen.

    Mindenkinek látszik Jason?
  • ratgab
    #364
    Nekem sikerült kitörölni a javítást így már nem is akarja leszedni szerencsére (ugye megszakítottam a letöltést...mégegyszer köszi az infót). Így most minden normális állapotúnak tűnik.
  • Különc
    #363
    Elszomorít ez az egész herce-hurca, eléggé féltem ettől megjelenés előtt, mert abszolút nem megbízható a High Voltage Software, ez már teljesen bebizonyosodott. Nem szabadna több ilyen fontos címet rájuk bízni, nem megy na
  • ratgab
    #362
    Félig letöltöttem, de leállítottam. Kösz, hogy szóltál. Ettől még minden eltűnhet ugyanúgy. Várjuk a javítást....De tök jó, hogy minden egyes javításnál sikerül valamit elszarni.
  • Különc
    #361
    posted by CookieMunsterCheese_WB @ 09:40PM on May 05, 2015
    We are temporarily removing the patch until we can pinpoint the cause of save data loss. We are actively working on this and will keep everyone posted as we work towards a fix. We sincerely apologize for this disruption.

    Aki szerencsés már nem tudja letölteni a patchet
  • Különc
    #360
    Kiegészítés: mappák, save fileok elmentése nem megoldás, NEM MŰKÖDIK


    Utoljára szerkesztette: Különc, 2015.05.05. 20:54:08
  • ratgab
    #359
    Miért?
  • Különc
    #358
    Aki még nem tudja, és előbb néz be ide mint Steamre:


    NE TÖLTSÉTEK LE A MAI PATCHET



    Bővebb info, patch notes: Itt

    Röviden: minden progress eltűnik, krypt, story, koin, online data, frakció, MINDEN törlődik továbbá valakinek beáll egy olyan felbontásra a játék, ami beragad és nem tudod átállítani és csak a jobb felső sarkot látod

    Szerk: csak PC, nyilván
    Utoljára szerkesztette: Különc, 2015.05.05. 20:51:22
  • jofer
    #357
    Ó, hát messze nem egy profi cucc. Hihi! Megmondom őszintén, hogy nem igazán volt még kontroller a kezemben. Valahogy sosem éreztem késztetést iránta. Vagyis de, mert gyerekkoromban volt valami Nintendo klónunk, amin a húgommal csapattuk egész nyári szünetben. Egyébként úton van hozzám egy Xbox360 kontroller [másolat], ami arra a heti 2-3 órára, amit játékra tudunk fordítani, pont megfelel.
  • Különc
    #356
    22:00-tól Kombat Kast, benne Jasonnel és sok más egyébbel a hivatalos csatornán, Ed Boonnal: itt
  • Különc
    #355
    Test your mighton már kint vannak a variációi illetve youtubeon a brutalityjei és fatalityjei, de a WB azonnal leszedette őket, elég gyorsan dolgoznak a srácok...

    ...bárcsak a játék patchelése is így menne