671
IC2XROu.png
  • Herold
    #191
    Ennek mi köze a sorozathoz?
  • Renegade
    #190
    nincs új a nap alatt :)

  • Renegade
    #189
    na megint megnéztem az utolsó részt (yep, picit függő), CW-n egy ilyen sorozat, nem hiszem el, mondjuk Henry Ian Cusick nélkül nem működne, szerintem, és az írok, ez az első komoly munkájuk (jó mondjuk a rendező nem ma kezdte), le a kalappal mindenki előtt :)
  • Renegade
    #188
    tényleg, most látom, hogy az egyik kocsira van megadva :)
  • SzirmosSzisza
    #187
    Gyalog azért hosszabbak az utak :)
  • Renegade
    #186
    távolságok:

    klikk

    klikk
  • szabii98
    #185
    fú ez nagyon jó rész volt
  • ScarY MAN
    #184
    Akkor Clarke anyuci csak engem idegesített?:DDDD

    Amúgy csatlakozom, tényleg k*va jó lett nagyon ez az évad. :)
  • Darthmushroom
    #183
    egyszerűen hihetetlen hova fejlődik a sorozat.. ebbe az évadba gyakorlatilag nincs megállás és szárnyal a sorozat.. egy gond lesz ezzel h nehéz lesz tartani a későbbi évad/okban a szintet.
  • PiszkosFred
    #182
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "ki lesz a következő évad ellenfele"
    Clarke vezette 100-ak + Grounders szabadcsapat VS. Ark/Sky People kiegeszitve a Mount Weather emberek tuleloivel, elukon Anyucival, csak hogy a csaladi konfliktus teljes legyen (megis csak CW-rol van szo). :) Bar ez csak poen persze, de a fene tudja...
  • Renegade
    #181
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kíváncsi vagyok, hogy hány hegyi ember fogja megúszni élve az évad végére, lesz-e a végére hármas kényszer szövi és ki lesz a következő évad ellenfele, ismerve a sorozat happy sunshine hozzáállását szerintem a fény városa is valami atom szívatás lehet :)
  • vulpi
    #180
    Nem hittem volna, de nagy kedvencem lett ez a sorozat. Egyre jobb és jobb lesz.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért Clarke rendesen helyre rakta anyucit
  • Narxis
    #179
    Elképesztően jó lett ez a sori.
  • Renegade
    #178
    na ez is jó rész volt, beszarás, ahogy eszkalálódik az egész, és a 12. rész preview, hehe, persze nyilván megoldják azt is :)
  • Herold
    #177
    Üdv a klubban.
  • Renegade
    #176
    hát ez a sorozat rendesen meglepett, még tavaly cimbiknél megnéztük a pilot-ot, hát mondom, ez egy szar tinidráma, nem sci-fi, kell a francnak, de addig unszoltak, hogy szombaton leszedtem, az első évadot, második rész, áááh, ez még mindig szar, harmadik, mi a franc, o0, most meg már azért ostorozom magam, hogy miért is nem vártam még egy évet, hogy még több részt láthattam volna egybe, ne keljen már várnom, hogy felkerüljön a köv rész, dögöljön meg, teljesen behúzott :D
  • Darthmushroom
    #175
    jó rész volt, a clarke+lexa páros meg jól müködik.
  • Narxis
    #174
    Jó kis rész volt, City of Light sztem csak egy távoli kép lesz évadzáróban ahogy közelébe értek.
  • SzirmosSzisza
    #173
    Még 6 rész, remélem Citiy of Light-ból lesz valami, bár picit fura, hogy így már kvázi 3-4 részre szakad a sorozat.
  • SzirmosSzisza
    #172
    Őőő, 3 napja van új rész btw, most vettem csak észre.
  • Narxis
    #171
    aztakurvaélet
  • szabii98
    #170
    húbasszameg
  • SzirmosSzisza
    #169
  • Darthmushroom
    #168
    helyes
  • PiszkosFred
    #167
    Berendeltek a 3. evadot, szerencsere emiatt mar nem kell aggodni.
  • SzirmosSzisza
    #166
  • Narxis
    #165
    Aztarohadt! Ez az év legjobb 2. évados sorija.
  • PiszkosFred
    #164
    #162
    karakterE szempontjabol - elirtam.

    #163
    Arra ertettem - illetve szamitok -, hogy ezek utan Clarke elindul a Vault (vagy minek hivjak ezt a Fallout koppintas bazist, Weather hegy?) ellen, kiszabaditani a tarsakat, es ha odaer, ott nem lesz mar jopofizas meg alkudozas. A mai esemenyek utan kb. olyan fordulat lesz - szerintem - nala, mint Rick baratunknak a TWD-ben, a bortonos reszek utan.

    A kis furi grounder commander csajszival nem tudom mi lesz, az a sztori megjosolhatatlan szamomra. Meg az is lehet, osszehozzak valamenyik egi emberkevel, megis csak CW csatornan megy a sorozat :) Vagy lehet itt Bellamy-Clarke-Commander szerelmi harmas is, csak hogy oruljon a "Dixie" kozonsege is.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2014.12.18. 20:21:31
  • SzirmosSzisza
    #163
    Clarkeot nem ölette meg, az jó jel imho.
  • PiszkosFred
    #162
    Jo volt az. Clarke karakterr szempontjabol mindenkeppen. En a Vault lakoinak helyeben kezdenem osszefosni a gatyat, mert ezek utan ha a princess elindul felejuk... Mar pedig el fog.
  • grebber
    #161
    Anya csak egy van :)
  • Darthmushroom
    #160
    :O a sorozatban is látszik h szép arca van, de azért.. :D remélem nem ölik meg olyan gyorsan mint Anyát :D
  • SzirmosSzisza
    #159
    Félévadzárónak nem ilyen izgalmasnak kéne lennie egy erős befejezéssel? Mert imho az egész rész unalmas volt, a vége meg vicc.
  • szabii98
    #158
    Az túl egyszerű lenne :D
  • SzirmosSzisza
    #157
    Fú, remélem hagyják meghalni a csáveszt.
  • Narxis
    #156
    jaja
  • grebber
    #155
    Még a végén a kis szöszi lesz a Cancel-lár
  • Narxis
    #154
    Mondtam én neked, hogy jó lesz ez.
  • stargatelost
    #153
    Oh shit Hogy lehet ilyen kibaszott jó ez a sorozat?
  • Narxis
    #152
    lol