2949
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • Montanosz
    #2789
    én,és hűséges zsoldosaim athos,porthos meg aramis épp elindulunk leszámolni a banditákkal :-D
    - amugy most lettek készen a cseh szinkronnal, remélem aztán teljes erővel ráfekszenek a második résznek.
    Ahol majd remélem a kunok kun nyelven káromkodnak mert akkoriban még saját nyelvüket használták nem a magyart -

  • AnuluWork #2788
    Jön a KCD társasjáték!
  • Montanosz
    #2787
    már egész csatákat lehet vívni ezzel a két mod-al

  • Montanosz
    #2786
    az a párbeszéd is hallatszik távolságtol függően amit nem látsz, mondjuk a templom egyik oldalán álsz a többiek meg a sarok mögött, de ha valami nem ok nálad ezzel kapcsolatban a forumokon nézz szét, én ilyesmit nem tapasztaltam csak ha időváltpztató módot tettem fel,de le is vettem gyorsan mert az nagyon bekavar, ugyanigy ez a helyzet a nem a te verzioszámodhoz készült modokkal is
  • uwu2020
    #2785
    A hang bugokkal lehet kezdeni valamit?
    Néha (inkább sűrűn) teljesen elmegy a hang, meg van hogy loadgame után más párbeszédek hallatszanak játék közbe ami amúgy nem zajlik.
  • AnuluWork #2784
    Kihagytad a zombikat! :D
  • MerlinW
    #2783
    Lehetne benne csillagközi utazás is, úgy felfedeznék más csillagrendszereket. Oh wait...
  • Montanosz
    #2782
    bárcsak a KCD részében lenne survivor feladat is, ugy bányászkodnék meg erdészkednék.
  • Montanosz
    #2781
    invertoryra persze van a nexus oldalán, a fizikára nem tudom mert nekem nem tünt fel de ott szemezgess
  • uwu2020
    #2780
    Én olyan modnak örülnék ami javítja a fizikát, itt 2000-es éveket idéző a mozgás. Bannerlordban szinte érezni a tárgyak súlyát, meg ha megütünk valakit, mert a gyorsulás finomra van hangolva, ez még az oeration flashpoint szintjén van. Gondolom lehetetlen, az alapokkal lehet a abaj.
    A másik fájó pont az inventory kezelés, nagyon körülményes, a játékidő jelentős részét elrabolja. Erre esetleg tudtok jó módot?
    A többi hiba megbocsátható, de ezekkel együtt is kiváló darab.
  • Montanosz
    #2779
    "... van egy mod ami a statikus világból dinamikus világot csinál.
    Talán az első ilyen. mikor a frakciók embereket gyűjtenek, élnek terjeszkednek háborúznak..."

    https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/25471
  • AnuluWork #2778
    Organikus mod? Van ilyen?
  • Montanosz
    #2777
    át lehet alakitani a játékot kicsit M&B stilusra, van egy kun war mod amiben kun csapatok támadnak és ha nem harcolsz ellenük akkor szép lassan elözönlik a terepet a városoknál. És van egy követő mod ahol katonákat lehet felvenni, igy egész kis csapatot összelehet rakni, oélda ha lesz saját várunk oda is lehet őket rakni :-D
    Persze a szívem egy organikus modra fáj amit nagynehezen megcsináltak a skyrimhez is, így egy valóban élő és létező, folyamatosan változo világot hoztak létre, erről olvasni ott lehet többet de leesett az állam annyira fájintos lett.



  • Montanosz
    #2776
    alabárd nagyon jól bevált, kunokra kettő-három csapás elég ha páncélozott is, íjászra elég egy teli találat.
    amugy ezeket a modokat használom, a TT a npc-s killer

  • Montanosz
    #2775
    ezt érdemes felrakni
    Joew's Kingdom Come Deliverance Mods Manager v1.1-460-1-1.exe
    mutatja ha a mod.manifestet szerkeszteni kell, vagy néhol nem tarlamazza a letöltött fájl akkor hozzá kell adni
    lényeg hogy fenti sor 1.0 legyen a verzio meg 1.9
  • Montanosz
    #2774
    elkezdtem tolni megint
    feltettem szokás szerint pár modot ami uj játékélményt add

    1.most már a kovácsoknál szálfegyvereket is lehet vásárolni mod felrakása után 1 nappal
    2.szálfegyvereket jol kezeli az invertoryban,és harcolni is értelemszerűen lehet vele,vágni és szurni is pajzs melett is
    3. npc-k kirabolhatok,megölhetők,lefojthatok mostmár (általában visszatérnek,de volt egy csata ahol egymást nyirták ki és szevasz az a küldetés sorozat ami hozzájuk csatlakozott,erre figyelni kell)
    4,grafikai és élmény módok,
    az első 3 mod neve sorrendben mert napokig tartott mig ugy válogattam össze hogy működjön egymással meg a 1.9.6 verzioval

    1
    Knox's_Blacksmiths_Sell_Polearms_MAIN-349-1-0.zip
    Knox's_Blacksmiths_Sell_Polearms_1_Day_Restock_OPTIONAL-349-1-0.zip
    utána a
    2
    PolearmsUnleashed-1088-2-4-3-1603958640.7z
    3
    Total Annihilation - No more immortal NPCs v1.3-711-1-3-1593512901.zip

    Aztán ez meg a lady gyűrűje konzol parancsa mert 15s zárfeltörés kell hozzá pedig a játék elején adja az egyik molnár küldetésnek
    a játék inditása KingdomCome.exe -devmode opcioval (no steam verzio)
    azán a konzolban ~jel,nálam a 0 hozza ki megadni ezt: wh_cheat_addItem eb7f9381-d85b-4140-af8b-b8150c3b6f39 1
    így a készletünkbe kerül

    az uj gépi forditással ami nemrég készült jobb minőségü mint a régi, jol játszható




    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.08.23. 17:27:56
  • MerlinW
    #2773
    50 óra a főszál, ~100 óra az összes skill, DLC, quest és városépítés.
  • Montanosz
    #2772
    van de sztem az torzulást okozhat tekintve hogy egyes találkák és cselekmények csak adott napszakban vannak, de kiprobálhatod

    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/1222?tab=description
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.08.21. 12:37:35
  • Kályha
    #2771
    Van hozzá 1:1 timescale mod? :)

    @PiszkosFred:
    Tiszteletben van tartva, csak meglepett.
  • Montanosz
    #2770
    én kétéve játszom és még nem végeztem,sztem több 50 óránál :-D
  • PiszkosFred
    #2769
    Mindig is voltak, vannak es lesznek is fillerbaszok, ez az o dontesuk, tiszteletben kell tartani, meg akkor is, ha egy pizza ara tenyleg nevetsegesen olcso ar egy kivalo jatekert. De, ez az o dontesuk.
  • Kályha
    #2768
    Egy 2 éves, 50+ órás játékért, az összes DLC-vel együtt sok a 4.500Ft? Hát... jó.
  • robicarlos6
    #2767
    Akinek megvan az alapgame jobban jár ha külön veszi mg a dlc-ket mert akkor spórol 1.44 eurot mintha a Royalt venné meg.
    De még ez a 12.15 euro is sok. Majd ha beesik 7-8 körülre
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.08.21. 09:21:00
  • Kályha
    #2766
    Steam-en most hétvégén 10euro. A Royal kiadás, asszem minden DLC-vel 13.
  • AnuluWork #2765
  • Montanosz
    #2764
    jól néz ki :-D

  • Montanosz
    #2763
  • hunbalee
    #2762
  • lonvard
    #2761
    Úúú, én is ezt a Zorro-stílust nyomtam. Hogy nappal én vagyok a naiv lovag, éjszaka meg felöltöm a nindzsaruhát, és betörök mindenhova. Mondjuk abszolút karakteridegen, szóval úgy fogtam fel, hogy Henry legfőbb negatív perkje, hogy skizofrén tömeggyilkos pszichopata. :D

    Amúgy remélem van mod arra, hogy hardcore fokozaton ne kelljen egy többszörösen fogyatékost csinálni belőle, tehát hogy a negatív perkeket ignorálni lehet.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.06.14. 11:05:37
  • MerlinW
    #2760
    A népszaporulattal kapcsolatban, abban a korban a teljes bolygó népessége csupán ~390 millió fő volt. Szellős volt a világ akkoriban :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.06.14. 10:48:59
  • Montanosz
    #2759
    az egyszerű gémerek azt se értették, összes létező általam olvasott forumon állandoan szóvá tették hogy a kard élét fogva a marokkal csapdossa hősünk az ellenfelet, holott a valoságban pont ez történt sokszor :-D
  • Montanosz
    #2758
    én a tolvaj-betörő-kém-orgyilkos vonalon játszottam, sajna pont ezen a vonalon lehet a legtöbb pénzt keresni és egy idő után a egyensúlyt fenntartó mod ellenére is pénzbőségben szenvedtem, persze ha a birtok dlc-t elkezdtem akkor meg annak nem volt értelme hogy almák eladásábol meg lopott zsebkendők értékesítéséből próbáljam meg fenntartani, igazándibol egy kocsma-orgazda dlc-t örömmel vettem volna illetve bővebb népességnek jobban örülnék mert oké hogy háborús a helyzet de nem nagyon van népszaporulat a 10 fős vásárokkal :-D
  • lonvard
    #2757
    Az oktatóharc megtévesztő, nem is értem hogy gondolták, hogy megijesztik az elején az egyszeri gamert. Azt talán jól szimulálja, hogy teljesen képzetlenül kb. csak a csapkodás mehet, mert úgymond a víváshoz szarok vagyunk. Később kap a karakter egy olyan oktatást, hogy pl. védekezésnél kicsit belassul az idő, tehát látjuk merről jön a vágás, és időnk is lesz kivédeni, és akkor egyszer csak működni fog a történet. Persze még úgy is kihívás, de azt már egy betanított majom is képes elsajátítani.

    Én is a magyarítást várom. 3-4-szer elkezdtem, mindig csak odáig jutottam el, hogy én lettem a környék Witcher 3-ja, aki a nyomokból olvas és bűnügyeket fejt meg, és amikor idáig jutottam, hirtelen annyi lett a szöveg hogy elkezdtem nehezen feldolgozni a látottakat. És akkor leraktam. Nem azért mert nem lett volna kedvem így is játszani, mert a lényeget lehet azért érteni, hanem csak mert nem akarok lemaradni egy csomó dologról, amiken csak átszaladnék, de nem érteném meg. Ennél többet érdemel ez a játék. Illetve én is. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.06.14. 09:45:23
  • AnuluWork #2756
    No igen ...

  • JonasSandor
    #2755
    Hát az ember nem egy mosott masszát akar játszani, hanem normálisan mindent látni akar, kár szépíteni a karit ha nem alkalmas semmire akkor nem irodai munkára való meg retró gamekra.
  • MerlinW
    #2754
    Én anno GTX970-es játszottam KCD-t 1080p-n és simán futott 50-60fps körül. Csak be kell lőni normálisan a beállításokat. A 1030 meg egyébként is "irodai" VGA, nem játékos kártya. x60-x70-x80 a gaming család.
  • Montanosz
    #2753
    nálam megy 30-40fpssel, egyedül a 2giga szab határt de megbütyköltem hogy a beépitett videokártya memoriáját is használja, valo igaz néha túlfolyás van de az hogy 4 óránként ujra kell inditani az belefér
    amugy nem vagyok nagy kocka, a githubon meg youtube videok alapján alakitottam át a gépet hogy 50ezres gépen szépen fusson (persze eredeti ára több száz ezer volt anno ), a redemption topikba tettem is fel videot...a plusz ventilátort is egy baseball sapkárol szedtem le :-D

    a 23-as monitorom is ugy lett hogy egy 19est cseréltem 20asra, azt 22esre azt meg 23asra, ráadásul hátso világitásu nem oldalso, és 17 ezerbe került
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.06.11. 16:49:27
  • JonasSandor
    #2752
    Hát vannak videók róla, de a red dead 2 is elindul igen csak nevetséges fps-sel. Egy angol pasi ezekkel szerencsétlenkedik XDXDXD
  • Montanosz
    #2751
    dasy gone-t high grafikával viszi a redemptiont is szépen közepes grafikán
  • hunbalee
    #2750
    Mindenképpen végigjátszom majd a történet miatt. De még évek sok sok év mire helyreáll a vga piac

    Ha máshogy nem így