1506
train_fever_banners6z8g.jpg
Urban Games: Train Fever
  • Baxo
    #1506
    g2a oldalon. Most is ilyen olcsó még.
    Utoljára szerkesztette: Baxo, 2017.09.17. 14:32:47
  • Redapple
    #1505
    Hol vetted ennyiért?
  • Baxo
    #1504
    Megvettem végül és van benne magyar nyelv. Sőt alapból azt rakta be. Így a kérdésem tárgytalan. :)
  • Baxo
    #1503
    Sziasztok. 1200 huf-ért beszerezhető a játék. Csak angol verzióval. Kérdésem az lenne? Hogy a magyar nyelvi fájlokat valahonnan le tudom tölteni hozzá?
  • Baxo
    #1502
    Sziasztok. 1200 huf-ért beszerezhető a játék. Csak angol verzióval. Kérdésem az lenne? Hogy a magyar nyelvi fájlokat valahonnan le tudom tölteni hozzá?
  • akyyy
    #1501
    én csak borsod megyét csináltam meg, de perpill arra várok, legyen egy mod, amivel a városokat, településeket lehet jól alakítani (legalább is utca szinten, de az se lenne rossz, ha én határozhatnám meg, hogy ha büvölni szeretne a város, hova tegyen ipari, kereskedelmi és lakó épületeket.)


    jajjj, ez a transport fever :( :D
  • Rodman6
    #1500
    Valaki tolhatna egy sima Balaton és környéke map-ot, hogy hajózgatni is lehessen. Persze nem pitiáner méretűt, hanem úgy arányaiban reálisat.
    Utoljára szerkesztette: Rodman6, 2017.08.16. 03:09:07
  • spy803
    #1499
    Azigen, gratula
  • Desert
    #1498
    Kimaxolva.
  • Desert
    #1497
    Kifutott 8 GB RAM-ból a program.
    De megvan az Antikvitás és a Múzeumi járat achievement is.
    A Metropolisz nehéz, nincs még 1000-es településem.

  • wollnerd #1496
    Sziasztok!
    Végeztem egy tesztet mindkét játékban. Képekkel is, többet mondanak azok.
    Utasnövekedés próba

    Mindkét játékban 1850. aug. 3-án indultak el a 96 utaskapaticással az alap európai vonattal.

    Train Fever:

    1852. okt. 29-én sokkal több utas volt mind a vonaton, mind a két állomáson!


    Transport Fever:
    összekötő buszjáratok nélkül:
    1852. okt. 21-én még mindig csak 12-16 utas a vonaton és kevés utas várakozik!

    összekötő buszjáratokkal: (minden városrészlet összekötve) A teszt újrajátszva 1850. aug. 3-tól
    1852. okt. 29-én már több utas volt, de még mindig nem teljesen éri el kb. ugyaennyi idő alatt a Train Fever utasszintjét, pedig Train Fever-ben NEM akalmaztam buszjáratokat, csak a Transport Fever-ben.


    Tehát a Train Fever-ben könnyebb/jobb játszani az utasgyarapodási szempontból a véleményem szerint... és nyerességesebb is...

    Szívesen várom az észrevételeiteket, tapasztalatokat és tippeket hogy ebből szempontból mit hogyan érdemes csinálni a Tranport Feverben hogy több legyen az utasunk/rakományunk!
    Én is meg bizonyára mások is nagyon kíváncsiak lehetnek erre!
  • Desert
    #1495

    Innentől már csak olyan egyszerűbbek vannak hátra, mint pl vonatláz, fénysebesség, antikvitás, múzeumi járat :)
  • Toxigen
    #1494
    Gratulálok!
  • Desert
    #1493
    Meglett végre az 1MRD HARD fokozaton.
    Nehéz szülés volt.
  • Desert
    #1492
    No meg 20 percen belül vagy-e, de gondolom igen.

    Elég érdekes a depó elhelyezése :)
    Én mindig az állomás végére teszem ha egyvonalas a pálya.
    Utoljára szerkesztette: Desert, 2017.03.06. 15:43:51
  • Mighty
    #1491
    Mivel vonattal szállítasz, a megfelelő vagonokat használod? Kell olyan, amivel fát és kell olyan, amivel árucikket tudsz szállítani.
  • ronso
    #1490
    Hát oda vinném de semmi.Fát a fürészüzembe
  • Mighty
    #1489
    Az erdőből hova vinnéd a fát? Egy fűrészüzembe kell, onnan az árut pedig a városba.

    Nézz végig pár tutorialt a youtube-on :)
  • ronso
    #1488
    Sziasztok.kérdés: miért nem müködik a termelés nem történik semmi az állomás is üres .a vonat üresen járkál..És a másik vonatom is az emberekkel.Köszönöm a válaszokat.[URL=https://www.kephost.com/image/w6tT][/URL]
  • tuvixplayer
    #1487
    Csinálhatsz kitérőt alagútban és hídon is. Jelzőket is tehetsz ugyanitt. Út-vasút keresztezést csinálhatsz az út utólagos kihúzásával is.
    Vágány törléskor, jelző letételekor, törlésekor nincs olyan, hogy útban van egy jármű. Lényegesen jobb a vágányépítés, mint a TF-ben. Amióta megvan a másik játék, a TF-et meg sem nyitottam.
  • mokuci74
    #1486
    Szia,

    A valtorendszerek, sinek epitese sokkal jobb szabadon huzhatod ossze-vissza a sineket, a jelzok ugyanazok mint itt kb.
    Nezzel yt-on videokat, es el tudod donteni, hogy megveszed-e vagy sem
  • szajga
    #1485
    Megköszönöm, ha elküldöd/feltöltöd valahová!

    Még nem vettem, de gondolkozom raja, félek, h lehet, hogy akadna a játék a gépemen.
    Nem látok tisztán, a váltórendszerek, jelzők jobban kombinálhatóak a Transporton, mint itt a Train-en!?
  • mokuci74
    #1484
    Szia,

    Sajnos a terkepek mar regen nincsenek meg......
    Viszont a transport feverhez csinaltam egy magyarorszag mapot, ha erdekel elkuldom
  • edeleny
    #1483
    Sziasztok!
    Lehet, hogy volt már, csak én vagyok nagyon figyelmetlen, magyarosítást hogy lehet hozzá találni?
    Előre is köszönöm!
  • szajga
    #1482
    Kedves Mokuci!
    A screeneken szereplő Balaton és Velencei-tó térképeket meg tudnád osztani, nagyon szeretnék játszani rajtuk!
    Thx!
  • Desert
    #1481
    A fatermelés becsődölt, a jól működő vonal ellenére úgy döntött az erdészet NEM megfelelő a vonalam, így építettem egy vasútat neki másik helyről és működik.
    Fene se érti ennek a lelki világát.
    Egyszer visszaesik minden, aztán megjavul, nagy változtatások sehol sem voltak.
    A vonat - közút szállítás is visszaesett, pedig megvolt minden hozzá, azt is átraktam vonatra.
    1896, elérhető már az első teherautó, a szekerek folyamatos cseréje kezdődhet.
  • Desert
    #1480
    Szeressük a szép hosszú tehervonatot, a Szénbányától 240Méteres peron kicsinek bizonyul és erőtlen a mozdony, 144 egységnyi szénnel rakott szerelvény.

    Az 1888-ban megjelenőre lehet át kellene állni.
  • Desert
    #1479
    Gleccser Expressz letudva
  • Sebast
    #1478
    Rendben, értem, elég rég játszottam a játékkal. De utána meg kell építeni egy jó hosszú kígyót.
  • Desert
    #1477
    Az utakat nem lehet kerülő nélkül elvágni, egyik frissítésben benne volt.
    Igaz azóta kijött a gyári mod, mellyel mégis lehetséges, de az achievementhez mod nélkül kell legyen.
    A közúti kapcsolatot amúgy sem szüntettem meg eddig sem.
    Ez a térkép azért is szuper, mert az utak eleve messze vannak / sokkal lassabb mint a vasútvonalam.
  • Sebast
    #1476
    Nekem a módszerem a vasút személyszállításának javítására az, hogy elvágom az utat. Ezáltal volt egy olyan sikeres vasúti hálózatom, hogy a vonat szinte mindig tömve ment el, és még maradtak utasok.
  • Desert
    #1475
    Szekérrel vagyunk, nem ér át egyik helyről sem időben, ezért csináltam így. 29 és 24 perc lenne az útjuk.
    Csinálok a szénnek egy új, hosszabb vonalat 2 vonattal. így bőven ki fogja tudni szolgálni az 5 rábízott települést.
    Hétvégén a személyszállítás egyik vonalát is átalakítottam, a térkép egyik sarkától a másikig tart 5 településsel.
    Másik vonal jelenleg 4 települést foglal magába, itt a terepviszonyok miatt drága lesz a bővítés.
    Beindult a harmadik személyvonal is szintén jelenleg 4 település között.
    Térkép adatok:
    Közepes - Flat - 1850
    Seed: KtxTgkjJL
  • Mighty
    #1474
    Szerintem ennek így működnie kellene...
    Egyébként felesleges két fűrészmalom. Egy is bőven el tudja látni a két város igényét.
  • Desert
    #1473
    Lánc

    Minden 20 percen belül van/ volt. Ezért sem értem, visszaállítom a "régit" így megint beindul az egész.
  • Mighty
    #1472
    Mutass egy képet a szállítási láncról.
  • Desert
    #1471
    Azt nem értem, 2 településre külön feldolgozóból megy a termék, 1 Erdőből és folyamatosan hónapról hónapra csökken a kitermelés, pedig egyre több és több fa kellene.
    De állandóan azt írja, szállíts több fa, na most miből, ha nincs mit mert a termelés leáll?
    Az előző termelőhelyről leválasztottam az adott települést, úgy tűnik hibás döntés volt.
  • Desert
    #1470
    Még mindig tud újat mutatni a játék :)
    Két vonat dupla működési költség, de mivel gyorsabb az eljutás többet is hoz mint dupla bevétel.
    Plusz még a maradék kettő település is kap árut. Egyik általam épített vonalon.
    Így már teljes lenne a térkép, nettó 4M bevétel/év. Lehetne még fokozni.
  • Mighty
    #1469
    Igen, az a trükkje a teher szállításnak, hogy törekedni kell arra, hogy lehetőség szerint ne közlekedjen üresen. Hosszú tervezést igényel, de megéri.
  • Desert
    #1468
    Elkezdtem a kedvenc Seed karakteres pályám hard fokon 1850-től, 20 év elteltével sikerült elérni a 10M bevételt. A nyereség elég harmatos.
    Talán az a megoldás ezen a szinten, hogy vasúton szállítsuk az árukat, mivel a személyszállítás nem a legjövedelmezőbb ezen a szinten. :)
    Próbaként kreáltam egy vonalat Olajkút - Finomító között, az olajhoz közel van két település, így a finomítótól a good ugyanazzal a vonattal megy vissza, majd onnan közúton be a településekre.
  • Desert
    #1467


    Az út a vasút mellett megy, a vonal 200-ra építve, de csak 180-at tud a vonat, mert fékez, hamar. Azt figyeltem meg olyan városok közé érdemes építeni vasutat melyek nincsenek kapcsolatban közúton.
    Utoljára szerkesztette: Desert, 2016.11.29. 21:06:48