533
Jön a Saints Row negyedik része
  • Sir Quno Jedi
    #413
    Nem kell ám BELEBÚJNI a bőrébe, csupán irányítani és gusztálni. Ez nem te vagy, ez egy virtuális karakter akinek te mondod meg mit csináljon.
  • kill3r21
    #412
    Akkor bevállalom ha ezért buzi lennék ám legyen :)
  • Evoluti0N
    #411
    Nagyon begyöpösödött felfogás, hogy csakis buzi lehet, aki női karakterrel megy. Nagyon gyenge flame keltési próbálkozás is, nem mellékesen.
  • jarlaxxe
    #410
    Félreértettetek én elfogadom a másságot, nem cikkizésböl írtam.

    Magam részéröl nem szeretek nöi börbe bújni, ennyi.
  • CalebJoe
    #409
    Ha neked ilyen az ideálod gratulálok inkább megyek egy fitness csajjal mint egy kiégett öregedő bűnözővel, ettől még nem vagyok buzi.

  • Evoluti0N
    #408
    Erre másként nem tudok reagálni: EPIC FACEPALM
  • jarlaxxe
    #407
    Mindenkinek aki heteró?
  • Evoluti0N
    #406
    Látom, itt mindenki jó nőkkel játszik. :D Már csak ezért is jobb, mint a GTA. Kinek kell egy kopaszodó redneck, amikor egy dögös macát is irányíthatsz? :D
  • kill3r21
    #405
    Sunácska :)
  • Csokis
    #404
    8 óra alatt 32%-nál tartok csak, hosszú lesz. Egész tartalmas, kifejezetten tetszik!
  • Shep
    #403
    Hát majd lehet adok neki még egy esélyt de most biztos nem.
  • gerey
    #402
    Pedig a három pc-re is megjelent rész közül messze ebben a legjobb a járművek irányítása. Amikor tehetem én mindig társakkal megyek, nagy élmény, főleg ha már kapnak erőt is. De már csak a szövegeik miatt megéri vinni őket. A végtelen futás ellenére még mindig sokat autókázom, nem tudom megszokás-e vagy ilyesmi.
  • broman191
    #401
    Stílustól függően szintén felesleges lehet a boltokban megvehető mindenféle lőfegyver, nonszensz módon drága fejlesztéseikkel egyetemben, töltényért is aligha 2-3 alkalommal tértem be, a legtöbbet az automatikusan visszatöltődő energiafegyvereket használtam, mellettük többnyire szuperképességekkel operálva, súlyos Prototype utánérzéssel. A bandát/haverokat sem hívtam soha a telefonból, magányos farkasként is ment minden, így kicsit fura volt az egykori bandavezér imázs, kíváncsi leszek a következő résszel milyen irányt vesznek mindezek után... A futás/ugrálás főbb fejlesztései után az autók látványán csak mosolyogtam, más járműre is alig néztem, egyszer akartam harci helikopterbe ülni, a régebbi SR játékokban nagyon szerettem belőle irtani, de megszokásból gyorsan futottam felé és már aktív volt a lökök el mindent az utamból mellékképesség, így ahogy éppen megálltam előtte a helikopter azzal a lendülettel zuhant a mélybe... :DD

    ui.: Shep ne add fel, a játék eleje az elnyújtott több órányi felesleges tutorial retekkel és activity bemutatással szörnyű volt számomra is SR veteránként, de amint x óra után beindul a sztori, akkor sokszorosan kárpótol a játék, ahogyan már előttem is írták többen, a Volition nagyon odatette magát! ;)
  • Sir Quno Jedi
    #400
    Azé a kettőt is érdemes lenne, mert arra is épül a negyedik, meg az elsőre is, de azt még én sem toltam, mert csak x-en volt tán.
  • MerlinW
    #399
    A metal gear solid-os szövegeken sírtam:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor a lámpaoltogatás a téma:) A dobozos rész meg... rég mulattam ennyit játékon:)


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lesz majd egy Double Dragon snitt is, mikor 16bites 2D-s verekedős módban kell játszani.. az is zseniális:)
  • MerlinW
    #398
    Magasan jobb mindegyik GTA-nál, szórakoztatóbb. Kezdd a harmadikkal, a negyedik szerves folytatása annak. Mindkét rész ugyanúgy néz ki, a negyedik csak folytatja a sztorit illetve még elborultabb, még több poén és utalás van benne.
  • Sir Quno Jedi
    #397
    Ami talán csalódás lehet elsőre az az idegenek fegyverei, amiket elvehetünk tőlük, vagy küldikben kapjuk (sokféle van, különböző célokra, néha extra képességekkel). Ugyanis elsőre igen nehezen használhatóak és bénák (fejlesztés nélkül). Előnyük, hogy nem fogyunk ki a skulóból, mert többségük nem is használ lőszert (vagy elvesszük az idegenektől) és így neház szitukból ki tudnak azért húzni. De mint koronás xenofób, és maradok a jó öreg bevállt gangszta fegyóknál! :DDD Emberi tachnológiával füstöljük ki a szennyet a mátrixból.
  • Sir Quno Jedi
    #396
    Lesz még ezernyi déjá vu, pl. metal gear solid, splinter cell, airplane, mátrix, red alert 3, mass effect 2, tron, sorolhatná az ember napestig. Nagyon ügyesen összerakták.

    Jah és érdemes magaddal vinni (odahívni telón) azt, akinek épp a küldijeit csinálod (vagy úgy gondolod kapcsolódik hozzá) és akár saját magát, vagy akivel problémái voltak, avagy régen ismerték egymást stb. mert épületes dolgok történhetnek (van aki ott is hagy), de legalábbis beszarunk a beszélgetéseiktől. Nagyon faja, mert az összes ismert fontosabb szereplő előkerül és találkozhatunk velük. Ők adják az SR folytonosságát (pláne mikor új és új részeleteket tudhatunk meg a múltunkból). A történet csiszolódik, kiegészül, kerekebbé válik.
  • mans
    #395
    Nem tom spoiler-e de az elején nekem a fallout 3 jutott eszembe,amikor bekerültem egy másik világba,és ahol házakba kellett mászkálni.
  • Shep
    #394
    Inkább a 3-al.
  • lammaer
    #393
    Saints Row "szűz" vagyok (értsd: egyikkel se játszottam), de most egy reviewnél kiderült hogy sandbox jellegű játék ez is, mint pl a prototype vagy a sleeping dogs (amiket kedveltem).

    A kérdés az, melyikkel kezdjem: az SR3-al vagy az SR4-el? Mondhatni, melyik a jobb/egyedibb?
    Esetleg a GTA valamelyik része ütősebb?

    Sajnos választanom kell mert az időm véges :)
  • Sir Quno Jedi
    #392
    Aki nagyon-nagyon spoiler érzékeny, az ne olvassa!!!! Bár ami tán annak minősül azt a végére hagytam és spoilertagoztam.

    ***************

    Amúgy először nekem sem tetszettek a póverek, mivel alapjában elég gyenguszok és nehézkes velük. Aztán jól feltápolva már kiváló kiegészítői a fegyveres harcnak. Nem helyettesítik azt, inkább csak olyanok, mint egy új fegyó a többi mellé, pl. egy feketelyuk generátor éppolyan pusztító. Lesz is képesség, ami a fegyvereket tápolja fel.

    A képességek inkább trükkösek és árnyaltabbá teszik a harcot, hiszen idővel iszonyat utcai csatákat lehet kirobbantani, mint a 3-ban. Így nagyobb "realitása" van annak, hogy mi egyedül is faszajánosok vagyunk ilyenkor. Ámbár én mindig igyekszem 3 társammal lenni, plusz a bandával, jól jön az, pláne ha warden is érkezik.

    A szuperhumán harci aréna is nagyon baba, megtanít puszta kézzel és képességekkel operálni. Néha az ellenfeleink is szuperképességeket kapnak, vagy hasonló szívatás van, így szükségünk is lesz rá.

    A társaink is megkapnak szuperképességeket ha csináljuk a quest-jeiket és a loyalitás küldijük után nekünk is lehet olyan képességünk akár, illetve harc közben használni is fogják azokat ők is, sőt szuperhős hacukájuk lesz, ami mindőjüknél egyedi és elég povásan festenek benne. :D

    Amúgy ajánlott az alapfegyókat jól felfejleszteni (saját upgrade-ből is, nem csak magát a fegyót), így a pisztolyunkat, az SMG-t és az assult rifle-t (esetleg a bészbólütőt, de ez annyira nem lényeges, nem fog nagyon kelleni, csak rövid ideig). Azért fontos, mert lesznek szimulációk, ahol nem lesz szuperképsségünk és olyan is, ahol egy/x adott fegyó lesz majd nálunk, avagy úgy kell megszereznünk és ha ezek az alapfegyók gyengék, akkor szénné szopatjuk magunkat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Vezethetünk majd űrhajót és harci robotot is (power armor :D), de gyakorlatilag mindent ami mozog. Nem feltétlen csak a szimulációban, hanem amúgyis, a sztori függvényében.

    Nem árulok el nagy titkot, hogy a játék nagy része a mass effect 2 sémájára épül, ergó csapatot kell gyűjteni, ámde ajánlott először a meglévőknek megcsinálni az összes küldijét, mielőtt továbblépnénk a fő sztoriban.

  • wesker24
    #391
  • wesker24
    #390
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/8/26/a1_2013_8_26_4t7pi8a8av_tn.jpg]
  • wesker24
    #389
    Üdvözletemet küldöm innen fentről !

  • Sir Quno Jedi
    #388
    A szuperhumán fight clubbok viszont nagyon babák. Az faja gyakorlásra is.
  • Sir Quno Jedi
    #387
    Én a screaming eagle-lel is vettem fel cuccokat, tényleg megy az. De tény, hogy ha már a glide megvan, akkor pikk-pakk megoldható a dolog, pláne ha a falonfutás is és nagyon messzire és magasra tudunk már ugrani és futni is maxon. Pláne ha már stamina sem nagyon kell hozzá. Akkor némi gyakorlással pikk-pakk dől a sok jóság, amiből szénné tudod fejleszteni a többi képességed is. Meg ugye vannak átrolt energiák, amiket csak másik képeségel bírsz kinyerni a helyszínből és többet adnak 1xrre.
  • Sir Quno Jedi
    #386
    Igen, vannak dolgok, amiket csak akkor tudsz 1xűen megcsinálni igazán, ha megvannak bizonyos képességeid bizonyos szinten. Addig meg szívás. Ha gyorsan előrerohansz a melléküldikben és nem tápoltad maagad eléggé, akkor szopacs. Logikus amúgy, csak gőzöd sincs hogy te vagy béna, vagy valami nincs még meg hozzá. Van hogy még bronzra sem megy soha, aztán feltápolva meg elsőre arany.
  • MerlinW
    #385
    Ha neked szenvedés, akkor valóban ne játssz vele.
  • Lazarus
    #384
    thx. akkor marad a steam overlay
  • Rowlend
    #383
    Nem lehet. Csak Voice Chat.
  • Shep
    #382
    Ja, csak addig meg szenvedjek, hát kösz inkább nem :)
  • MerlinW
    #381
    Pedig az ugrás+glide kombóval mocsok egyszerű az is. Nekem speciel mindegyik platformos elsőre arany lett. Sőt, bronzot még semmiért sem kaptam. Nem azért mert baromi ügyes vagyok, hanem ebben a játékban tényleg zéró kihívás van. Szinte meghalni is lehetetlen.
  • MerlinW
    #380
    Ooh, pedig ha tudnád, hogy ~40%-tól milyen zseniális a cucc:)
  • MerlinW
    #379
    Ebben a játékban semminek sincs jelentősége:)
  • Lazarus
    #378
    Hi! Coopban hogy lehet chatelni? T betűre nem csinál semmit
  • Calver
    #377
    de van, XOR névre hallgat, ha magadra haragítod eléggé kishekusokat, tudsz tőlük lenyúlni, aztán N megnyomásával elmenteni, h telefonnal is előhívhasd. és fel lehet venni data clustereket járműből is, csak pontosnak kell lenni.
  • mans
    #376
    Ezt a modot csak bemásolom a játék mappájába és megy?vagy kell még valami?

    A negyedik rész elején meg akik megállítanak és választni kell,annak van jelentősége?
  • Shep
    #375
    Hát igen, azok is elősegítették ,hogy idő előtt fejezzem be a játékot.
  • JethroHUN
    #374
    Igen, az hogy kötelezően körbe kell ugrálni az egész várost ha a játékos erőket akar használni, elég szemétség... + nincs olyan repülő motor mint az SR3-ban, sőt még repülőről sem lehet felvenni azokat a data clustereket.