260
Az első UE4-es játék!
  • Evok
    #60
    Hello srácok!

    Ha valaki xbox one konzolon tolja a játékot, az vegyen már fel legyen szíves. Mortelhun néven vagyok fellelhető xbox-os berkekben. Mert csapatban menni random faszkalapokkal nem mindig egészséges.

    Köszönöm, hogy elolvastátok!
  • Harbonah
    #59
    Az aktuális PvE event nov 29-ig tart, ha valakit érint és még nem tud róla :)
  • Harbonah
    #58
    Bocs, közben látom a régebbi postod alapján már felvettelek :D

    Nem nagyon pörög a topic, no
  • ToCsEk
    #57
    1.8.1 patch
  • Harbonah
    #56
    És mi az Epic account neved? :)
  • grebber
    #55
    Fizessen érte a hóhér amikor ingyenes lesz az is
  • Maak
    #54
    Van amúgy aki tolja a pve-t is? Csak kérdem, mert a minap ki lettem oktatva amikor csapat társakat szerettem volna keresni egy fortnite Hungary nevű helyen, hogy dehát itt mindenki a battle royale miatt van. Akkor merném battle royale Hungary a csoport neve nem is értem. Na szal ha van pve-vel játszó kolléga az vegyen fel. Üdv.
  • CAC
    #53
    Köszi a választ!
  • Malakai
    #52
    Nem hiszem, hogy december, de igen, ez most lényegében egy fizetett early access, amikor ténylegesen megjelenik, akkor ott is f2p modell megy tovább. Ha jól tudom hivatalosan "valamikor 2018", hacsaknem van újabb hír, annyira nem követtem.
  • CAC
    #51
    Ha kezdőket is fogadtok, akkor lehet, hogy bejelentkezek majd jól. :)

    Más...mintha valahol ovastam volna, hogy maga az alapjáték is ingyenes lesz december végétől. Ez igaz, vagy csak álmodtam?
  • erasmus4
    #50
    Volt egy meccsem végig sunyultam bokorról bokorra, csk egy szürke shotgunom, meg szürke burst riffle-m volt. Mikor már csak 3an voltunk riffle-vel megöltem a 3.-at aztán egy domb körüli kergetőzés után sikerült valahogy mögé kerülnöm és leshotgunozni, ezt nyertem a legszarabb fegyverekkel.
    Amúgy sokszor van, főleg ha a világ végére szűköl a kör, ahogy futok befele, egy csomó ottmaradt fegyvert össze lehet szedni, lilákat, narancsokat, stb. Amikor meg már végjáték van érdemes kicsit agresszívebbnek lenni, ált. az nyer aki támad, vagy védi a magaslatot :).

  • Rub3n
    #49
    Aki esetleg csapattársakat szeretne találni, vagy csak részese lenni a magyar communitynek, azt várjuk: Fortnite Hungary
  • hbagoly
    #48
    A 2. helyezésért elég bujkálni nem is kell lőni:) Bújócska is on

    Utoljára szerkesztette: hbagoly, 2017.10.29. 08:48:03
  • ToCsEk
    #47
    1.8 patch
  • ToCsEk
    #46
    1.7.2 patch
  • ToCsEk
    #45
    kint az 1.7.1 patch
  • ToCsEk
    #44


    végigkempeltem a kört, sikerült szakadék széléről folyamatosan befele jönni, bokorba senki nem néz sosa ott ment el mellettem 1 ember aztán mindig mentem másik bokorba sniperrel lőttem még 2őt majd végén rámjött utolsó aztán kapott bazookát, nerf után még mindig jó
  • ToCsEk
    #43
    Fortnite Update - 10/7
    Hey everyone,

    We will be pushing a rolling update tonight at 10:30 PM EST. The update will include some general stability fixes, however, no downtime is expected. Players will need to exit their client/game in order to update.
  • ToCsEk
    #42
    tegnapi update

    Fortnite Fans,
    We will be pushing a Battle Royal specific update within the hour aimed at adjusting weapon balance. There will be no downtime. Players will not need to update their client.
    See you in-game!
    Battle Royale Update - Oct 6th

    Increased Semi-Auto Sniper Rifle damage by 50%. This weapon was often passed up because of its lower damage. This increase will put it closer in line with its intended effectiveness.

    Decreased Scoped Assault Rifle damage by 33%. This weapon was too effective at its current role and needed to be scaled back slightly.
    Decreased Grenade, Grenade Launcher, and Rocket Launcher environmental damage to 375 (was 450). Metal forts will now require two explosive blasts (instead of one). Late-game bases are too easily destroyed and we want to promote building diversity.

    Increased Rocket Launcher reload time by 20%. It's a little too easy to spam rockets. We want the Rocket Launcher to be a powerful weapon, but it's a little too good right now.

    Increased Submachine Gun damage by 10%.

    The Submachine Gun is underperforming at close to medium range combat. This damage increase will improve its effectiveness slightly. We'll continue to keep an eye on it.
  • ToCsEk
    #41
    bekerült a Duo és Suply Drop
  • ToCsEk
    #40
    nah beesett az első win, bazooka op

    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2017.09.30. 19:09:47
  • ToCsEk
    #39
    én felvettelek

    tegnap volt egy patch:

    EA1.6.4 RELEASE NOTES


    BATTLE ROYALE
    Balance
    Adjustments to Assault Rifle.
    White
    Increased maximum accuracy by 10%.
    Increased minimum accuracy by 22%.
    Increased reload rate by 10%.
    Green
    Increased maximum accuracy by 8%.
    Increased minimum accuracy by 20%.
    Increased reload rate by 8%.
    Blue
    Increased maximum accuracy by 5%.
    Increased minimum accuracy by 17%.
    Increased reload rate by 5%.
    Purple
    Increased maximum accuracy by 3%.
    Increased minimum accuracy by 14%.
    Increased reload rate by 3%.
    Orange
    Increased minimum accuracy by 11%.
    Optimal accuracy is achieved by aiming while crouching without movement.
    Polish and Bug Fixing
    Fixed an issue that caused a party to be unjoinable after the Host had left it.
    Fixed issues with players joining lobbies.
    Fixed a couple of server crashes.
    PS4 ONLY
    Fixed an issue that caused login failure after completing the login queue.

    XBOX ONLY
    Fixed a frequent rendering thread crash that was seen on Xbox.

    UPDATE - 1:00pm EDT: Supply Drops and Duos are coming next week, along with a detailed blog breaking down our thoughts and goals on weapon accuracy. Expect leaderboards the following week.

  • Malakai
    #38
    Kicsit talán túl sok múlik a szerencsén, bár én még csak solo-ban próbáltam ki.
    Nem tudom mennyire fogok maradni, de azért bedobom én is, EPIC-éknél nevem: TLGreg
  • ToCsEk
    #37
    Nah, senki nem tolja csak én? Mondjuk nem viszem túlzásba volt max 10 meccsem, legjobb 3. hely. Fun játék, soha nem PUBG-tem egyelőre nem is tervezem potato pcm miatt majd ha kiadják normálisan optimalizálva ránézek addig marad ez. Egyre jobb lootokat szerzek, narancs, lila, rare sniper stb vicces, multkor bazookval lőttek ki xD
  • JaSoN HuNTeR #36


    Tetszetős, gyertek játszani!
  • Rayden02
    #35
    "Az első UE4-es játék!"
    Jó sokáig készült! xD
  • Rayden02
    #34
    Megjelent, tölthető a launcher
  • savior666
    #33
    Holnap válik ingyenessé a Battle Royal játékmód.
  • grebber
    #32
    Az Epic Games is megirigyelte a PlayerUnknown’s Battlegrounds sikerét.

    Battle Royal módot kap a Fortnite
  • Maak
    #31
    Epicnev : Pedrochen, vegyen fel aki jatszana.
  • grebber
    #30
    VGA/CPU teszt
  • Dragovich
    #29
    Én megvetem a játékot aki szeretne velem játszani az vegyen fel Epicgame nevem: Dragovich
  • Since
    #28
    Ha valaki netalntan megvette az irjon egy privit... Kicsit bonyolult a jatek, probalok rajta kiigazodni...
  • grebber
    #27
    Elrajtolt a Fortnite Early Access változata
  • scsont
    #26
    Engem is érdekel a játék. Lehet meg is venném, de valahogy nincs kedvem angolul kommunikálni idegenekkel. Van saját Ventrillo szerverünk. Ha többen is tervezitek megvenni, írjatok ide pls. Ha 4-5 ember összejönne hogy együtt toljuk, akkor sztem beszállnék.
  • savior666
    #25
    Mikor lesz elerheto f2p-ben?
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2017.07.09. 14:12:39
  • grebber
    #24
    Utolsó előzetesen a Fortnite
  • grebber
    #23
    E3 2017: Fortnite - éld túl az éjszakát!
  • csgj
    #22
    Hali! Én emlékszem. Volt is kíváncsiság rendesen, hogy milyen lesz az "első UE4-es játék", sokat cikkeztek róla, azt hiszem. Aztán nem ez lett az első... Haha. Deee nagyon meggyőzőek a videók, és én jelentkeztem is az alphára vagy betára, amikor indult, de nem kaptam meghívót. :( És most szemezgetek a 40 eurós starter packkel, csak hát mivel nem tudtam kipróbálni, rizikós...
  • grebber
    #21
    Emlékeztek még a Fortnite-ra? Na, mindjárt megjelenik