260
Az első UE4-es játék!
  • tigeroo
    #260
    Megvan S3 első winje. Sok OG player visszatérhetett mert amióta új szezon van azóta sokkal nehezebb lobbikban játszom, fele annyi KDA-t hozok össze. Ja és PS4-en mintha könnyebb lenne :D


    Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2022.06.06. 21:03:15
  • tigeroo
    #259
    PS4 Zero Build újabb Victory

  • tigeroo
    #258
    Ha még gyorsan kell XP a Season végéig, akkor ajánlom ezt a deathrunt: 2-3 szint simán összejön 25 perc alatt:
    Ma akarok róla csinálni egy végigjátszás felvételt.

    https://youtu.be/rGhZMBi7bzc
  • Rage47
    #257
    Kösz, sztem a fele botok :D
    iPaden Xcloudon bakker jobban megy, mint PS4-en :D Felhős lehetőség miatt sztem már minden platformon leteszteltem mostanában...
  • tigeroo
    #256
    aztakurva ez szép volt.
  • Rage47
    #255
    Kicsit butított a Youtube a felbontáson.
  • Rage47
    #254
    Ja azóta már fejlődtem :D Drum shotgun alap :D
    Kösz a csítet, azt hittem csak mobilon van ez az opció. Ma játszottam Nvidia Geforce Now-on is, ott nehezebb, mert PC-seket is berak :D
  • tigeroo
    #253
    Itt egy állat solo vs squad felvétel, ez a tag is mindent megold (nyilván szerencse is kell egy ilyen meccshez)
  • tigeroo
    #252
    Nem volt rossz videó, köszi. Király ez a cloud gaming :)

    Azért a fegyvereket amiket én használok te azokat offoltad úgy láttam, pl. shotgun, vagy a bullpup

    Ami most nagyon menő, az a drum shotgun. Dr. Stange skines csávó is azzal lőtt téged, meg a lufis ember is a végén. Iszonyat tűzerő közelre.

    Ami még nagyon jó az a striker burst rifle, mert nagyon pontos és rohadt messzire elérsz vele (sokszor jobb, mint egy sniper). Ha nyílt terepen kapnak el vele, akkor szinte biztos halál vár ellene.

    Meg az MK7 assault rifle. Mind a kettő scope-os ,ezért lehet vele precíz lövéseket adni távolabb.
    Ha meg középtávra kell tűzerő akkor SMG-vel tudod jól olvasztani az arcokat.

    Ami neked az 5. slotban volt Heavy Assault Rifle vagy nemtudom mi a neve, azt ritkán viszem mert ha célzol akkor kicsi nagyítást ad, és lomha. Csak arra jó hogy közép-messzi távon csipdesd lefele őket. De a legelsőnek említett striker burst arra sokkal jobb, mert jobb scopeja van.

    Ja meg még 1 tipp hogy kapcsold be a vizualise sound effects beállítást, mert az egy csít. és ha nem használod hátrányban vagy (mutatja a chesteket hol van, hány van, azonnal látod az enemy lépéseket amint hallótávolságba jönnek, stb.)


    Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2022.05.24. 12:28:18
  • tigeroo
    #251
    Na ezt végignézem majd. Ezek már ja, nem csak botok.

    Amúgy lehet kerülni csak bot lobbiba. Én már kipróbáltam ,100% működik. Az volt hogy:
    Csinálsz egy zsír új accountot, belépek PC-n
    Playstation 4-en meg a sima fiókom (ugye ott nehezebb ki-be lépkedni)

    Partiban indítasz egy DUO meccset. Amikor pedig bejön a busz és indul a játék kilépsz a kis accounttal. Így végig botok ellen lesztek. Amúgy az első 2-3 meccs után már egyre nagyobb arányban kever embereket is a leosztásba, de ha stresszmentes wint akarsz így is lehet.
  • Rage47
    #250
    Nekem is volt már Victory Royale-m, de sztem azért, mert akkor még botokat rakott be ellenfélnek :D
    Videót is csináltam egy meccsről, majd próbálok többet, hátha egyszer elkapok egy wint :D
  • tigeroo
    #249
    Ebben a szezonban volt 2 victory royalem. Solot eddig összesen 3x nyertem. Random pillanatok elim & winek után:


    -

    -

    -

    -

    -

    Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2022.05.24. 10:58:48
  • tigeroo
    #248
    OK, nap végén felveszlek :)
  • Rage47
    #247
    Shulk47 az Epic nevem, nyugodtan vegyen fel, aki akar.
  • tigeroo
    #246
    Én január elején kezdtem, nekem bejön az építkezés amúgy. Gyakoroltam is 1-2x ezeket azóta jobban megy, bár azért nem vagyok egy nagy triple-edit emberke :D Az alapok mennek.

    Zero Build valamiért nekem nem adja annyira, túl sok a shield az embereken, de ott is nyertünk már párat. Majd duozhatnánk is akár.
  • Rage47
    #245
    Én 1 hete kezdtem el a zero build miatt. Mindig az építkezés miatt kerültem ezt a játékot, de amúgy szeretem a Battle Royale-t, pl. nagy kedvenc az Apex Legends is.
  • tigeroo
    #244
    Sokminden történt, a no-build mode bekerült, különálló játékmód lesz.
  • tigeroo
    #243
    Játszik még valaki?
  • tigeroo
    #242
    Haven maszkok

  • tigeroo
    #241
    Save the world megéri? Battle Royale-ozom főleg, de ott esetleg lehet szerezni skineket stb amiért megéri ha nem érdekel a PVE?
  • hunbalee
    #240
    Fortnite - jöhet az előfizetéses rendszer?
  • JonasSandor
    #239
    Külön van a kettő?, egybe kellett volna rakni őket.
  • grebber
    #238
    Ez nem az a játék....Ez a Battle Royale topikja.

  • JonasSandor
    #237
    Na ezt is megértük hogy kilépjen az örli exeszből.
    Akkor a mai naptól már élesedett?
  • Toni85
    #236
    Nálam nem ingyenes a Save the World.
  • Ironman2
    #235
    Már ingyenes!
  • ToCsEk
    #234
    Chapter 2
  • CAC
    #233
    Köszi a választ!
  • ToCsEk
    #232
    Nem. 40 dollár még mindig.
  • CAC
    #231
    Urak, ingyenes már az alap Fortnite? :)
    Utoljára ezt a cikket olvastam a témában, de nem követtem a játékot azóta.
  • ToCsEk
    #230
    V10.40.1 PATCH NOTES
  • ToCsEk
    #229
    V10.40 PATCH NOTES
  • ToCsEk
    #228
    V10.31 PATCH NOTES
  • ToCsEk
    #227
    V10.20 CONTET UPDATE
  • ToCsEk
    #226
    V10.20 PATCH NOTES
  • ToCsEk
    #225
    V10.10 CONTENT UPDATE PATCH NOTES
  • ToCsEk
    #224
    V10.10 PATCH NOTES
  • ToCsEk
    #223
    V10.00 CONTENT UPDATE PATCH NOTES
  • ToCsEk
    #222
  • grebber
    #221
    1 új üzi már azt hittem kiadták a single player verziót, de látom csak a szokásos patch note topik maradunk