446
A hírhedt azonos című képregeny alapból készülő játék
  • Malakai
    #286
    Vége zene most annyira nem talált be hangulathoz. De persze maga az epizód jó volt ismét. Túl vagyunk a szezon felén, eddig jól alakul, kíváncsi leszek hova lyukadnak ki úgy átfogóan a végére.
    Az jópofa szembeállítva a tv sorozattal (és végül is a képregénnyel is) az epizódot, hogy...
    s2 e3 spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...a borult agyú vezető kisközösségében toporgást azt lerendezték egy epizód alatt, nagy plusz pont ezért is. :)
    Perpill a döntéseimmel ebben az epizódban mindenben a többséghez tartoztam. Persze amióta többen játsszák azóta még inkább kiegyenlítettek az arányok, szóval eleve közel van a 1/1-hez.
  • Evoluti0N
    #285
    Ha valaki esetleg barlangban élne vagy nem volt ma fenn Steamen, annak üzenem, hogy kijött a második évad harmadik része és csak annyit, hogy OMFG!
  • akyyy
    #284
    ki kapcsoltam teljesen az árnyékot, és sajnos ugyanugy beszaggatott, de egér mozdítására megjavult. lehet a gép nem tetszik neki, vagy az usb-s logitech egér?
  • akyyy
    #283
    hát ez még csak az első évad harmadik epizódja, megpróbálom megint árnyék nélkül. lehet ujrainditás nem árt neki mikor kikapcsolom.
  • Evoluti0N
    #282
    Nem értem. Én is kontrollerrel játszottam az első évadot, illetve most azzal játszom a másodikat is és nincsenek szaggatások. Az árnyékkal voltak gondjaim, de ha jól emlékszem, azt a valahanyadik epizódra kijavították. Mindenesetre a második évadban már árnyékkal sincs megakadás nálam.
  • akyyy
    #281
    ugyanugy beszaggat. ha egérrel játszom semmi gond nincs, de én szeretném a kontrollert használni. tuti ehez van köze, mert akkor nem javulna meg egyből az egérre.


    külföldi oldalon néhol azt irják, töltsem le és tegyem be a játék könyvtárába a dinput8.dll fájlt. sajnos ez sem segített. pedig win8.1 van a gépen
  • Evoluti0N
    #280
    Én olyant tudok, hogy ha be van kapcsolva az árnyék, akkor időnként megakad a játék. Nem tudom, hogy van-e köze a kontrollerhez. Próbáld meg kikapcsolt árnyékkal.
  • akyyy
    #279
    season 1 3 rész, dde a 2 résznél is ez volt (elsőnél nem emléksezem, ott mintha nem)
  • akyyy
    #278
    help: mit tudok csinálni hogy xbox kontrollerel játszok, és néha kegyetlenül elkezd lagolni a játék, egészen addig, amig meg nem mozdítom az egeret, mert akkor egy időre megjavul.
  • Malakai
    #277
    Volt még pár egyéb, leginkább a VII kapott egy-két rövid videót, meg egy egész estés filmet is, plussz van egy ősrégi FF V bónusz film is, ami a játék történetéhez fűződött. Na meg volt egy két szezonos tv sorozat is, aminek kb semmi köze nem volt egyik FF univerzumhoz se és elég gyenge is lett. :)

    Clamentinet csak szimplán átemelni nem sok értelme lenne, nem vagyok biztos benne, hogy a tv sorozat írói tudnának mit kezdeni a karakterrel. :P
    Hogy a Telltale írjon sorozatepizódokat, hááát, fogalmam sincs, nagyon más egy játékot írni, persze lehet ott is remekelnének, kitudja...
  • Fenrir
    #276
    FF film(ek)? Abből csak nem a Spirit Within volt?
  • MerlinW
    #275
    A Riddick játék pl. sokkal jobb volt, mint a film. Ahogy pl. a Final Fantasy filmek is jobbak voltak, mint a játékok:)
  • grebber
    #274
    Papíron lehetséges .... Ha ilyen egyszerű lenne akkor már több száz game filmes változata robbantott volna bankot a mozikban.
    De mivel ezt még egy film/game átültetésnek sem sikerült azóta is várat magára!
  • Evoluti0N
    #273
    Fel kéne fogadniuk a Telltale íróit legalább néhány epizód megírására. Azt hiszem, hogy hatalmas minőségi ugrást tapasztalnánk.
  • Fenrir
    #272
    Azért az mekkora flash lenne, ha egyszer Rick-ék találkoznának Clemmel :)
  • Malakai
    #271
    Spec szerintem a képregénynél is jobb a sztorija a játéknak. Persze ehhez hozzátartozik, hogy kissebb történetszálakat, kissebb időszakokat ölel fel, így valamivel könnyebb dolga van.
  • RedRiot
    #270
    Az eddigi legjobb és legizgalmasabb rész. Egyre érdekesebb miközben a tv sorozat egyre gagyibb lesz.
  • Gary
    #269
    Esetleg, kezdésnek nézz körül itt:
    magyaritasok.hu
    A 2012-es cikkek között megtalálod a többi részt is.
  • Ozzyehh
    #268
    Valaki elmondaná nekem, hogy hogyan tudnék játékokat magyarosítani?:), mert szívesen megcsinálnám, de fogalmam sincsen hogy kell
  • Evoluti0N
    #267
    Konzolokon igen, gépen egyben lehet az egészet.
  • dalmar
    #266
    Egyébként,hogy van ez,ezt is epizódonként kell megvenni?
  • Evoluti0N
    #265
    Végigjátszottam a második részét a második évadnak. Hatalmas lett.
  • AntiHero 2010
    #264
    Van ám már béta magyarosítás a 2 évad első részéhez.:

  • Evoluti0N
    #263
    Az első rész valahol a sorozat előtt játszódik, mivel Glenn is feltűnik benne még mielőtt Atlantába indulna. A későbbi részek pedig a sorozat első évada idejében játszódhatnak. A vibrálást pedig nem értem. Nálam nem volt ilyesmi. Esetleg próbáld meg kikapcsolni az árnyékot. Az produkált érdekes dolgokat néhány embernél. Akadozást, meg hasonlókat.
  • akyyy
    #262
    jaja én totál azt hittem hogy a sorozatrészeit lehet eljátszani, váloztatni dolgokon ilyesmi :D

    és azt lehet tudni hogy időben kb hol helyezkedik el a képregény, (vagy sorozathoz) képest?

    amugy leszedtem az első részt, de ugy vibrál az egész, hogy rögtön epilepsziás leszek tőle pedig nem vagyok hajlamos rá. ha ablakba futtatom, már jó.
  • Evoluti0N
    #261
    Ha jól értelmezem, akkor azt kérdezed, hogy összefügg-e a sorozattal. A válasz az, hogy nem. Külön sztori, külön szereplőkkel, a The Walking Dead világában. Egy-két karakter felbukkan a sorozatból, pontosabban mondva a képregényből, de csak nagyon rövid kis mellékszerep idejéig. Az, hogy több évada van a játéknak és több epizódja, annak semmi köze sincs ahhoz, hogy van egy TWD sorozat. A Telltale Games játékai egyszerűen mindig is így jelentek meg.
  • akyyy
    #260
    most ez az episode 1, a sorozat első részéről szól, vagy teljesen különálló?
    akkor hogy hogy csak ennyi episodes van, mikor a sorozat 1 évada jóval több része van?
  • JethroHUN
    #259
    Tutira rettenetes ötlet volt Kenny mellé állni a Larry és a nyalósó incidensben... De viszont tök mindegy mert ígyis úgyis ugyan az történik...
  • Malakai
    #258
    Benne lesznek, ezt már a 400 Days kijövetelekor megmondták. Inkább azok lesznek benne, akik a nővel mentek, nem akik ottmaradtak szerintem. De az is lehet, hogy mindkettő csoportnak lesz szerepe, csak máshol. Hogy mikor? Jó kérdés, majd kiderül. :)
  • Evoluti0N
    #257
    Jah, konkrét info még nincs. :)
  • Belkar
    #256
    De gondolom arról még konkrét információ nincs hogy mikor és hogyan?

    Csak azért kérdezem mert nem tudom eldönteni mi lenne a jobb ha mindenki elhagyná a tábort vagy senki sem. Mert olyan is lehet hogy csak azokkal fogunk találkozni akik ott maradtak a táborban...
  • Evoluti0N
    #255
    Szerintem tuti, hogy fel fognak bukkanni. Különben mi értelme lenne annak, hogy 400 Days DLC-s mentést is lehet importálni a 2. részbe?
  • Belkar
    #254
    OFF:
    Olvasd el a képregényt azzal el leszel egy darabig :)

    ON:
    Arról már lehet tudni valamit hogy a 400 daysben lévő emberkék felbukkannak-e a 2. évad során?
  • Gary
    #253
    Hmm...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nekem gyanús lett, mert legelőször megsimogattam, de nem tetszett a blökinek. Később meg engedte, ráadásul a frizbi-t is visszahozta, így teljes volt a pofára esés, mikor a jó Csikaszhoz képest, nem csak meg akarta nyalni a kezem! :Ð
    Megpróbálom a simogatás helyett megnézni a nyakörvét, meg egyébként is kicsit eltérő dolgokat választok, mint legelsőre.
  • MerlinW
    #252
    Nem hanyagolnak semmit, csúszik egy hónapot, ennyi. Így jött ki a lépés. Külön stúdió fejleszt minden TellTale játékot.
  • Evoluti0N
    #251
    Kár, hogy ennyire elhanyagolják. Gondolom, hogy azért, mert nem akkora siker, mint a TWD (sajnos).
  • MerlinW
    #250
    Én a Wolf Among Us második epizódját, mert még jobb lett, mint a WD2 :)
  • syberia2
    #249
    A következő rész viszont izginek tűnik, mit vártok? :D
  • MerlinW
    #248
    Izé én most kaptam valakitől ajándékba, de még nem fedte fel magát az illető:)
  • Evoluti0N
    #247
    Milyen kis naiv voltam, hogy azt gondoltam, hogy kapunk egy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vidám kis kutya és kislány kombinációt
    . Ezek a Telltales srácok folyamatosan meg tudnak lepni. :D