42848
  • sertrex
    #42848
    Assetto Corsa Developer Aris Vasilakos Resigns From Kunos Simulazioni

  • ets2mpHUN0519
    #42847
    Javítsatok ki, ha tévednék vagy ha tévedek...
  • ets2mpHUN0519
    #42846
    Nem tudom pontosan, de talán arra az esetre ez a program is megfelel: beta.inputmapper.com/
  • Danecay
    #42845
    Szia! Sajnos én magam nem próbáltam, anno a gyereknek használtam valamilyen FPS-hez és teljesértékűként működött. Most rákeresetem direkt Assetto Corsa specifikusan és elsőnek EZT a leírást dobta, de biztosan van több is, esetleg Youtube videók is. Ha ez nem válik be, próbálj konkrétan az AC-val összefüggésben keresni.
  • ets2mpHUN0519
    #42844
  • Danecay
    #42843
    Szia!

    Használd ezt: DS4Windows

    Nem minden játék támogatja natívan a Windows alatt a PS4 kontrollert, szemben az XBOX-os kontrollerekkel, sőt, szerintem több nem mint amennyi igen. Ez a progi emulál egy XBOX kontrolleres környezetet a PS4 kontroller számára, így működőképessé teszi azt. Alap beállításokkal is teljesen jó, de akár teljesen testre is lehet szabni.

    Ezzel mennie kell!
  • ToMy_
    #42842
    Fenryr laserscanned version 0.6:
    https://modsbase.com/xxo87spv42jy/fn_hungaroring_0.6.rar.html

    v0.8
    https://modsfire.com/DMT82gfpye4DjGl

    Van már belőle elvileg 0.9 is.
    Utoljára szerkesztette: ToMy_, 2023.05.21. 14:37:00
  • ets2mpHUN0519
    #42841
    Mellesleg PC-n játszok...
  • ets2mpHUN0519
    #42840
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni tőletek.
    PS4 kontrolerem van, és be akarom állítani, hogy azzal tudjak játszani Assetto Corsában, de egyszerűen nem tudom hogy kell.
    Ha valaki tud nekem ebben segíteni, azt nagyon megköszönném.
  • PGab
    #42839
    Köszi, megnézem, de ez szerintem egy régi pálya tákolt (pl. T1), és kicsinosított verziója, nem a lézeres ACC pálya.
  • WinT
    #42838
    Innen esetleg? Nem próbáltam, de jónak tűnik: Hungaroring
  • PGab
    #42837
    Sziasztok,

    Korábbról megvan még az ACC Hungaroring 0.3 verzió.
    Most láttam, hogy lett hozzá update, fák, stb. pár hiányzó dolgot pótoltak.

    Egy teljesen használhatatlan sharemod linket találtam csak erre, ez valami malware barlang....

    Van használható link valakinek?
    Köszönöm
  • b-type
    #42836
    Kifejezetten jó csomag a Skoda Pack




    Utoljára szerkesztette: b-type, 2023.01.05. 20:30:19
  • KRi2
    #42835
    Őszi Assetto Corsa GT-N bajnokság az RSS modjával!


    Szep.29-én induló Assetto Corsa bajnokságunkban, a korai 2000-es évek GT futamainak, illetve a ligának nevetadó GTR-es bajnokságok hangulatát szeretnénk felidézni. A kissebbik GT-N kategóriában, két igazán nyers, elektronikamentes versenygépé, a Porsche 996, és a Ferrari 360-é lesz a főszerep, melyek az egyik legnevesebb modder csapat a Race Sim Studio garázsában készültek. A rendkívül igényes mod a készítők webshopjában elérhető. A futamok kéthetente csütörtökön kerülnek megrendezése. A bajnokság 8 fordulója során kiélezett csatákra, és taktikázásra is számítunk.

    Versenynaptár:
    1. 2022.09.29 - Road America
    2. 2022.10.13 - Spa-Francorchamps
    3. 2022.10.27 - Watkins Glen
    4. 2022.11.10 - Mont Tremblant
    5. 2022.11.24 - Barcelona
    6. 2022.12.08 - Monza
    7. 2023.01.05 - Sachsenring
    8. 2023.01.19 - Brno

    Várunk minden régi és új versenyzőt, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    További részletek, indulási feltételek, infók: http://gtr-masters.hu/tema/7684
  • Danecay
    #42834
    Sziasztok!

    Hátha valaki nem tudja és jól jön neki az infó! THE ULTIMATE RACING SIM BUNDLE! 7 szimulátor, valamint további kedvezmények 11.93€-ért

    - Assetto Corsa Ultimate Edition
    - Assetto Corsa Competizione
    - rFactor 2
    - Automobilista
    - Automobilista 2
    - NASCAR Heat 5 Ultimate Edition
    - DRIFT21

    Továbbá:
    - 3 hónap iRacing új tagoknak
    - Thrustmaster T248 kormány 20% kedvezmény
    - Thrustmaster T150 kormány 20% kedvezmény
  • Danecay
    #42833
    Ja-ja, tényleg semmivel nem jobb
  • Szabi #42832
  • atiwrc
    #42831
    Szívesen indultam volna tölteléknek a mezőny végén, csak hát én bill+egér kombóval szoktam szórakozni ezzel. Semmivel se jobb mintha
    elővenném a néha hibásan kanyarodó Logitech Formula Wingmanomat......
  • Gadfly13
    #42830


    Ott folytatjuk, ahol elkezdtük!?

    Másfél év kihagyást követően („belegondolni is sok”) útjának indítjuk az idei év első bajnokságát, mellyel a kezdetekhez térnénk vissza. Történ ugyanis…., hogy 2015-ben egy B3 Racing Team nevezetű csapat kapcsolatba lépett velünk azzal kéréssel, hogy segítsünk nekik kiválasztani a szimulátoros közösségből azokat a tehetséges versenyzőjelölteket, akiknek megadnák a lehetőséget, hogy valós körülmények között is kipróbálhassák magukat a Hungaroringen. Megtiszteltetés volt számunkra ez a felkérés és hét év távlatából visszagondolva büszkeséggel tölt el minket, hogy olyan versenyzők is képviselték magukat ezen az eseményen, akik azóta sikeres karriert futottak be.

    Az említett B3R Trophy és az ezt követő Seat Leon Eurocup 2015 bajnokságunk is a Pongrácz Tamás (Tommy78) által készített Seat Leon Eurocup 2014-es MOD-jával futottuk, melyet idén „szeretnénk leporolni” azzal a céllal, hogy izgalmakban gazdag tartalmas szórakozást biztosítsunk ismételten a téma szerelmeseinek. A 6 futamból álló Seat Leon Replay CUP 2022 bajnokság teljesen ingyenes, így bárki részt vehet rajta. Mivel 7 év alatt az Assetto Corsa is fejlődött, így a MOD-ot Tommy aktualizálta a jelen körülményekhez. Egyik fő változtatás a szintén Tommy által készített WTCR 2019 fizika felhasználása volt, melynek az eredetét az is igazolja, hogy teljesen gyári adatok felhasználása alapján készült és a tesztelésében ausztrál TCR versenyzők is részt vettek.

    A futamok kéthetente vasárnaponként 20:00 kezdéssel kerülnek megrendezésre, ahova minden érdeklődőt szeretettel várunk!
    Jelentkezés és további információk a fórumunkon találhatók: LINK
  • bunny
    #42829
    Köszi, köszi!
  • ToMy_
    #42828
    Ja, még valami, ha nem pontos VR-ben a fejpozíció, akkor per-autó be tudod állítani, a jobb oldali ingame app-ok között van egy (asszem egy bukósisak az ikonja), amivel előre-hátra, fel-le, jobbra-balra tudod pozícionálni, majd elmenteni a beállítást.
    VR recenter után érdemes csinálni.
    Utoljára szerkesztette: ToMy_, 2022.01.17. 13:15:49
  • ToMy_
    #42827
    Első nekifutásra töltsd le a Content Manager-t. Egy csomó olyan opciót tudsz azon keresztül kezelni, amit az AC-ből nem, vagy csak macerásan.
    Abban tudod konfigurálni többek között a VR recenter-t is.
    SETTINGS-ASSETTO CORSA-CONTROLS-SYSTEM-UI-RESET CAMERA IN VR.

    Ez a progi egyébként az egyik must-have az AC-hez, kitárul egy új világ a lehetőségeivel. Konkrétan nem ismerni rá az AC-re, ha kicsit felpimpeli az ember az alábbiakkal:
    CSP(custom shader patch), Sol, weather-fx, rain-fx, a különböző post-process filterek, stb...
    Itt egy kis videó, mit is tud manapság az AC felspécizve:





    Sol/CSP guide:

    Utoljára szerkesztette: ToMy_, 2022.01.17. 13:10:21
  • bunny
    #42826
    Nem tudom mennyire van itt még élet, de hátha. Minap felraktam újra, én VR-ben játszom. A steam adatlapon írja, hogy támogatja a VR-t de alapban szó nincs róla. Aztán neten kutatva találtam, hogy paraméterben adjam meg -vr majd grafikai beállításban rakjam át openVR-re. Eddig király, működik is, viszont hogy lehet a VR pozíciót módosítani? Pl. van, hogy berakott az autó mögé, a motorház elejére stb. A bill. beállításokban nem találtam semmi VR centert, neten azt írták a jobb-bal kinézés gomb de nekem arra nem működött.
    Szóval kéne egy AC VR gyorstalpaló :)
  • b-type
    #42825
    Alapjáték ára,...hol van az már! :)
    Valamikor a napokban néztem Ilja oldalára, az sem gyenge hogy havi 20ezer dollárt keres ebből a játékból, és a hozzátett munkájából!
    nála mondjuk én is patronáló vagyok több éve de havi szinten már csak minimum összeggel, meg azért 3-4 havonta elköltök valami cuccra mindig pár eurot...
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2022.01.01. 10:41:30
  • robicarlos6
    #42824
    Megvan már régen mert volt bundlezva..
  • b-type
    #42823
    ..hát ha ez neked nincs még meg akkor az már régen rossz :)))
  • robicarlos6
    #42822
    2 új komment. Bazz már azt hittem ingyen adják valahol ,de nem
  • b-type
    #42821
    :)
    jaja, buék!
  • lac coo
    #42820
    BUÉK !
  • alma2
    #42819
    content managarbe az iranyitasnal felul keyboard and mouse-t valasztva lehet gombra tenni a handbrake-t. bar te biztos kormany gombjara gondoltal.
    De ha 7 eve lehetett biztos most is lehet :)
    handbrake
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.12.01. 20:05:38
  • Zsoltee_a_bator
    #42818
    noob kerdes: kezifeket lehet rabindelni valamelyik gombra? csak analog inputot fogad el, legalabbis nem jottem ra, hogy lehet mashogy. Eddig nem kellett nagyon, de raktam a hillclimbra
  • Danecay
    #42817
    Bírom ezeket a videókat, az ember kicsit nem figyel és lehet fel sem tűnik, hogy nem valódi felvételt néz :)


  • alma2
    #42816
    Kerdezz ra az fb csoportban, ott meg akadnak emberek akik foglalkoznak mod-dal, plusz jatszanak is vele
  • Rudolf14
    #42815
    Üdv mindenkinek!Érdeklődnék hogy a 2010 Ferrari F10 motorhangot be tudna szerkeszteni valaki a 2013-as F138-ba? https://www.youtube.com/watch?v=lGhQiCx-FPc
  • Timbu
    #42814
    Mobile
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2021.09.05. 13:16:31
  • alma2
    #42813
    Sok vr-esnek megvaltas lehet, szerencsere nekem nincs szuksegem mar ra, de azert kiprobaltam, A jelenlegi beallitasaim szerint azert meg 0,75-on is lattam kulonbseget a nativ javara, de igazabol csak az elek zizegtek egy kicsit, de tobb energia befektetessel kikuszobolheto lenne legalabbis eselyes.
    es persze sok mas jatekban is mukodik.
    https://github.com/fholger/openvr_fsr
  • Danecay
    #42812
    Értem, köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #42811
    Jött egy 2020-as GT3 488 ha jól láttam. Még egy másik autót is írtak, de nekem nincs most fent az AC és elfelejtettem. :D
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2021.06.30. 19:20:48
  • Danecay
    #42810
    Mit frissíthetett nekem az AC? Július 10-re volt beütemezve a frissítés, de rányomtam manuálisan, minek várjon annyit :) Nem nagy, olyan 250MB nagyságrendű frissítés volt csak, de nem találtam róla infót. Lehet, hogy valamelyik DLC-hez jött valami frissítés?


  • D_Moriarty
    #42809
    Steamen minden AC (ACC is) akciós a hétvégén, ACC ingyenes hétvége is van!