259
A Starbreeze Studios új játéka
  • Harbinger
    #259
    Amazonon 5 $-ért megvettem, ettől olcsóbb egyhamar úgyse lesz. Szerintem megérte, jó játék. Én azt kaptam, amire számítottam. Hardon cirka 7 óra volt a single, de ez manaság trend egy nem Mass Effect-Skyrim típusú játéknál.
    Elleben a co-op jó szórakozás, ötletes és változatos a helyszín. Játszik még bárki innen vele? Az felvehet: Harbinger-HU
  • Calver
    #258
    FOV-ot lehet valahogy állítani (akár külső segédprogrammal), vagy kaptunk még egy nevetséges portot EA-től? eddig nem találtam megoldást rá, és az alap... nevetséges.


    #251: erre viszont találtam megoldást, dokumentumok\Syndicate\enviroment.cfg, VID_DWIDTH és VID_DHEIGHT sorokat megkeresed, értelemszerűen átírod.
  • simi1018
    #257
    Tud valaki segíteni....Egy kör alakú páncél ajtó van ahol jobbra is meg balra is van egy nyitó szerkezet, hogyan tudom kinyitni az ajtót.
  • RYO21
    #256
    Van rá valami mód, hogy 4:3 legyen a képarány? Mert idegesít, hogy 16:9 játékon belül miközben 1024x768-ban tolom.
  • Tibbbor
    #255
    Azt észrevetted, hogy időnként ő olyan gránátokat dobál a földre, amik megzavarják a képességeid használatát?Ezeket rendszeresen fel kell szedned, csak így tudod megint visszaküldeni a rakétáit!
  • gosumofo
    #254
    Syndicate sold poorly - an estimated 150,000 copies worldwide

    na ebből le lesz több rész hajrá amerika hajrá konzolosok vegyetek még pár codot
  • MORO67
    #253
    Sziasztok segitenétek?Elakadtam egy olyan résznél hogy egy ninja ugrál 3 függő álványon és megprobálom rá visszairányitani a lövedéket amit kilő.Az elején még sikerül is ugy hogy két függő álvány leszakad de utána egyszerüen nem tudom már visszairányitani és húsz perce kinlódok vele de az istenért nem tudom szétlöni az utolsot mert nem engedi.Segitenétek hogy miért van ez pedig nyomom folyamatosan az"E" billentyüt.Elöre is köszi.
  • Tibbbor
    #252
    Nekem az elején nagyon nem tetszett a game, alig tudtam célozni.Aztán némi grafikai beállítás módosítással(vertical sinc. kikapcs.)tökéletesen kezelhető lett a játék és most már élvezetes is.Azt viszont továbbra sem értem, miért homályos, életlen a főmenü képe???
  • hovika81
    #251
    Sziasztok!

    Segítség kellene nem tudok 1280x1024 felbontást állítani a főmenüben, van valakinek valami ötlete, hogy miért nem és, hogy hol kell ha van rá megoldás? Elöre is köszönöm.
  • mester1987
    #250
    *videotesztüket
  • mester1987
    #249
    Nézzétek meg videotesztünket.

  • sherlock1
    #248






  • sherlock1
    #247






  • Empty
    #246
    Szar egy hülyeség! Vagy 20X próbáltam kicsinálni azt az ugrálós gyíkarcot de lehetetlen! Így lomtár game lett!
  • Prince23
    #245
    :)
  • tescodr
    #244
    Én nem értem mi ez a nagy síránkozás,én annó játszottam az eredetivel és most ezt is végigjátszottam a maga korában és stílusában mind2 játék jó :)
  • Seth
    #243
    upgrade :)
  • TheGrinder
    #242
    Miles Kilo-ból hogy lett Milo? :D
  • Prince23
    #241
    HG teszt 7/10
  • noxon
    #240
    Hello! Valahonnan lehet mentést letölteni? Mert a milestone 10-11 körül azt a rakétás fickót lehetetlen kinyirni hardon.
  • saiyanjin
    #239
    Látom nem nyugodtál addig míg meg nem találod :)
  • saiyanjin
    #238
    Kieza madár-láma-faszmadár ??? Ezek a teszterek manapság ? Kb. akad a játék a gépén, és nem ismeri az eredetit ??? ÚÚÚ bazzeg, itt tényleg volt generációváltás és akkor nem a hardwerre gondolok...:)))
  • JackSparrow88
    #237
    Na azóta megtaláltam erre gondoltam :)

  • mester1987
    #236
    Oda kellett írjam, hogy a Far Cry 2-ben akkor mi van nameg ott van még a Wolfenstein, ami használható...:)
  • Fpocok
    #235
    Nem azt írta, hogy a Syndicate történelem első használható lángszórója...
  • Amiga
    #234
    "A játéktörténelem első használható lángszórója..."

    Tekintettel arra, hogy a tesztet úgy kezdi, hogy nem ismeri az eredeti Syndicate-et, így nincs összehasonlítási alapja, a fenti állítása enyhénszólva súlytalannak tekinthető. De az egész teszt elég idegesítő.
  • elitehun
    #233
    Most komolyan nincs benne 1280x1024-es felbontás vagy valami gáz van?
  • mester1987
    #232
  • mester1987
    #231
    Köszi.
  • saiyanjin
    #230
    Mondhatni teljes oldal a régi verziókról :

    http://syndicate.lubie.org/synd/html/synd_main.php
  • saiyanjin
    #229
    Azt nem találni még sehol, viszont :

    http://www.youtube.com/watch?v=bCMpRNZojA4&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=miUvX3w4E-I&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=_ToTKVsF5vI&feature=related

  • JackSparrow88
    #228
    Üdv. Valaki megtudná mondani mi a annak a zenének a címe ami asszem a 2., 3, pálya környékén van amikor ilyen diszkóban kell lövöldözni és ott megy a háttérben. Köszi a választ...
  • saiyanjin
    #227
    Igen lehet az nvidia driverben kell kikapcsolni a vertical syncet, próbáld meg úgy.Nekem bejött a gém, jó a harc, nagyon lehet alázni az ellenfeleket, főleg ha megvan minden DART képesség.
  • Shep
    #226
    Akkor nincs több kérdésem :)
  • Akra
    #225
    Normal oO
  • Shep
    #224
    Jó de milyen nehézségi fokozaton?
  • Akra
    #223
    real-time / tactical nem RPG :)
  • Akra
    #222
    Jó ez! xD Én folyamatosan hackelem az ellenfelet és úgy nem nehéz a harc. Fejlődésnél meg hp regenre gyúrtam :) Vége azért nekem így is kemény volt. Ribancok erősek :D
    Nem ezt vártam a játéktól. Gondoltam,hogy Syndi RPG-ből legalább kicsit áthoznak. Az ügynöki felvonulás és mozgások talán megvoltak,de semmi több. :( Zene viszont odaillő volt.
  • Shep
    #221
    Azért van jó dolog is a játékban, felszabadult 6 giga hely a vinyón :D
  • Shep
    #220
    Na én a 10. pályánál úgy döntöttem, nekem ennyi elég volt ebből a szarkupacból. Nem látni semmit, súlytalan az összes harc, én 2 golyótól megfekszek ezeket meg a fejes sem igazán zavarja. Remélem ettől szarabb játék nem lesz az idén!