259
A Starbreeze Studios új játéka
  • grebber
    #1
    2069-ben járunk, a civilizációt a szindikátusok uralják, akik teljes szolgáltatást és hozzáférést biztosítanak a lakóknak a digitális világhoz, információáradathoz, s közben persze igyekeznek uralkodni is rajtuk. A szindikátusok célja minél több ügyfél megszerzése, amiért persze keményen háborúznak egymással. A játékos Miles Kilo ügynököt alakítja, aki a Eurocorp egyik legújabb, még prototípus fázisban leledző ügynöke. A sztorit egyébként Richard Morgan sci-fi író írta, aki legutóbb a Crysis 2 történetén dolgozott.

    A játékmenet a lövöldözésen kívül főleg a chipekre épülő fejlesztésre épül: ezek segítségével behatolhatunk a digitális adatfolyamba, és átláthatunk falakon, lelassíthatjuk az ellenfeleinket és hasonlók - tiszta Mátrix. A szénné lőtt ellenfelektől ellophatjuk a chip-technológiájukat, s ezzel erősíthetjük magunkat, s persze a szindikátusunkat.

    A \"hivatalos\" közlemény multiplayert is ígér, és bár egyelőre csak 4 fős kooperatívról volt szó, nem valószínű, hogy a kompetitív módok kimaradnának.

    A játék még 2012 februárban a boltok polcain landol - legalábbis a konzolos verziói egészen biztosan. Az Electronic Arts és a svéd Starbreeze új megközelítésből eleveníti fel a klasszikus címet, stratégiából egyszerűen FPS-t varázsol.

    Képek

    Első Trailer

    info: Gamekapocs

    Egész hangulatosnak ígérkezik így trailer alapján!
  • zorrobomber
    #2
    dzsutubi trailer
  • BoneDragon
    #3
    Először a Deus Ex jutott eszembe róla, de egész jó kis trailer. Tetszik.
  • mester1987
    #4
    nem tudod/tudkátok mi a trailer alatti faszántos kis gépzene címe pontosan???
  • Bence94
    #5
    szerencsére jön pc-re a trailer alapján és igen jónak tűnik.
  • Montanosz
    #6
    Az első résszel is sokat játszottam, akkor csúcs grafikának minősült))
  • Shep
    #7
    Tök jó a trailer elején a zene az első részből volt. :) A játék hát nem tudom ,volt benne pár hangulatos rész de a többi nem tűnt valami nagy számnak. Ez is a Tomb Raideres engine-el készült, mint a DX3?
  • Guren
    #8
    ha minden igaz, valami exkluzív skrillex szám, amit ehhez a játékhoz csinált.
  • BoneDragon
    #9
    Trailer végén oda van írva, ha lájkolod a facebookjukat letöltheted a zenét.
  • tutituti
    #10
    +fav
  • sublimaze
    #11
    Szerintem unreal ha már van rá licens-ük(hosszú távra).
  • Optimus Prime
    #12
    Unreal3, olvastam valahol, hogy az EA és a Starbreeze egy játékon dolgoznak, amihez licencelték.

    Akinek van Facebookja leszedné a dalt és elküldené valahogy? :) PM-be is írhat.
  • Guren
    #13
    tessék
  • Shep
    #14
    Hát akkor meg nem igazán használták ki az engine-ben rejlő képességeket.
  • sublimaze
    #15
    Ez van, szerintem tökéletes.
  • Optimus Prime
    #16
    Köszönöm! :)
  • Terensz
    #17
    Syndicate? Végre. Imádtam ezt a game-t.

  • Axl Rose
    #18
    Uzi & minigun powa :-)
  • Terensz
    #19
    A gauss sem volt rossz cucc, csak enyhén önveszélyes :-)
  • tutituti
    #20
    11 perces Gameplay!
  • Pluskast
    #21
    Nagyon jól néz ki! Kicsit hasonlít a deus ex-re:)
  • Optimus Prime
    #22
    Meg kicsit a Riddick-re. Hiába más engine a fegyvertartás és a HUD meg minden ugyanaz. Ami szerintem nagyon jól van megcsinálva.
  • Magiszter
    #23
    Hmmm. A HUD, a fegyvertartás, a hekkelgetés... szerintem ezt a játékot én nagyon szeretni fogom. Kicsit gyúrnak még a látványra (arcmimika már most toplistás), mert hát valljuk be 2011-ben (pláne 2012-ben), igen is számít hogyan tálalják a játékot. Bár már most is szép, csak egy kis finomítás kell még.
    De az eddigiek alapján felkerült a listámra.
  • sherlock1
    #24







  • sherlock1
    #25


  • grebber
    #26
    8 perces co-op gameplay
  • tutituti
    #27
  • lammaer
    #28
    Csak nekem nem jön le ebből semmi olyasmi, ami a Syndicate-re utalna?

    Ez egy sima FPS, csak rátették a címet (gondolom eladhatóság miatt), még a játékkategória sem stimmel...
  • Optimus Prime
    #29
    Olyan, mint a Brink meg a Mirror's Edge.
  • KM
    #30
  • steweee
    #31
    még nem jelent meg a játék pc-re ?
  • grebber
    #32
    Fegyverbemutató
  • grebber
    #33
    Agent Tech Trailer!

    Pff hát nemtudom néha olyan sok szarság van a képernyőn nem is látni semmit.
    Asszem én ezeket nagyon nem fogom előhozni márha lehet majd olyat!
  • grebber
    #34
    Coop Trailer
  • extra sensory
    #35
    Nekem kissé a Brink-re hasonlít. De jónak tűnik.
  • Optimus Prime
    #36
    Az eredeti Syndicate játék a GOG-on
    Aki kreatív és szerencsés most nyerhet is példányt.
  • grebber
    #37
    Aki kreativ és szerencsés már tegnap ugyanezt letölthette ingyen.
  • Optimus Prime
    #38
    És hol van abba a passzió?
  • tutituti
    #39
  • Prince23
    #40
    Ha most nagy VG paic elemző lennék, azt mondanám, hogy ebből csak konzolos demó lesz :D pc-s nem