317
The Darkness 2
  • mester1987
    #37
    thx
  • jarlaxxe
    #36
    Folytatás lesz nem elözmény.
  • mester1987
    #35
    Arról tudni, hogy előzmény lesz-e vagy valami köze ahhoz mert nincs konzolom és fogalmam nincs miről is szól.
  • mester1987
    #34
    kössz
  • grebber
    #33
    Csak konzolon volt!PC-re nem!
  • mester1987
    #32
    Az első rész ugye PC-n nem volt? Mert sehol sem találtam rá utalást.
  • Evin
    #31
    Tudom, de manapság nem sok demót adnak ki Pc-re.
  • DarkSector
    #30
    Pedig multiplatform.
  • Evin
    #29
    Hm, nem számítottam rá, hogy lesz Pc-s demó.
  • DarkSector
    #28
    igen mondjuk eléggé hasonló szokott lenni.

    Amúgy kerestem PC-n is a demo-t mondom végigtolom ott is, de mot hallom hogy 24.-én jön PS3-PC demo.
  • Evin
    #27
    Neeem, de szinte biztosra veszem, hogy Pc-re is ezekkel a fájlokkal fog jönni.
  • DarkSector
    #26
    Ja vágom.
    Azt hittem PC.
  • Evin
    #25
    Nem is, én a demóról beszélek, amit linkeltél.
  • DarkSector
    #24
    Ja vágom. Csak azt hittem még nem tölthető a játék.
  • Evin
    #23
    Persze. Amit letöltesz fájl, abban ugyanúgy vannak a fájlok, akár egy DVD-n. És ugyanúgy el lehet őket érni.
    Persze akinek eredeti gépe van, az nem szokott ilyenekről tudni/ilyennel foglalkozni.
  • DarkSector
    #22
    Látod a fájlokat?
  • Evin
    #21
    Sajnos olyan motort használ, mint a DarkSector. Ez jelentősen megnehezíti majd a játék lefordítását. (Nem tervezem, csak mondom.)
  • DarkSector
    #20
    Itt a demo.

    X360 akit érint. KATT

    Steam késik egy kicsit.
  • Prince23
    #19
    Új gameplay

    vszeg ez lesz a demóban is.
  • gosumofo
    #18
    24-én demo a steamen
  • grebber
    #17
    Gépigény:

    Minimum:
    Windows XP/Vista/7
    Intel Core 2 @ 2GHz / AMD Athlon# 64 X2 4200+
    1.5GB RAM
    HDD 10GB
    256MB NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600

    Ajánlott:
    Windows XP/Vista/7
    2.4 GHz Quad Core processor
    2GB RAM
    HDD 10GB
    512+ MB NVIDIA GeForce 9800 GTX
  • grebber
    #16
    The Darkness II: Vendetta Co-op trélerek
  • grebber
    #15
    Coop Trailer
  • grebber
    #14
    Új képek!
  • grebber
    #13
    10 perc gameplay!
  • grebber
    #12
    Exclusive Artfully Executed Ability Trailer
  • grebber
    #11
    Limited Edition tartalom + új képek!
  • grebber
    #10
    Totális brutalitás
  • grebber
    #9
    Comic-Con Trailer
  • grebber
    #8
    Jövő évre csúszott a The Darkness 2!

    A 2K Games kiadó bejelentette, hogy a The Darkness második részének PC és konzolos verziói egyaránt késlekednek a megjelenéssel. Jackie Estacado sötét kalandjait október elején folytathattuk volna eredetileg, ehelyett a megjelenés időpontja 2012. február 7-re módosult Észak-Amerikában és február 10-re Európában. A készítők semmilyen indoklással nem szolgáltak a csúszáshoz, de gyanús, hogy a két nagyágyú, a Battlefield 3 és a Gears of War 3 október környéki megjelenése kavart be.

    info: Gamechannel
  • Bil Ur Sag
    #7
    Ha a játékmenettől azt kapom amit az első részben kaptam akkor egy rossz szavam sem lehet. Viszont olyan katartikus élményhez fogható pillanatot mint amikor SPOILER! SPOILER! " Amikor a Don lelövi Jackie szeme láttára a saját barátnőjét" kötve hiszem hogy tudnak még egyszer kreálni". Amilyen hatásosra sikerült percekig a padlón kerestem az államat. SPOILER VÉGE!
    Remélem egyszer az első részt is megkapják a PC-sek mert szerintem, és hiszem hogy nem vagyok a véleményemmel egyedül, egy nagyszerű, minden ízében egyedi játéknak lehetnek majd a részesei.
  • Shep
    #6
    Csak most láttam ,hogy ez is jön PC-re októberben, sűrű lesz az ősz még PC-n is. Mondjuk a video alapján grafikailag elég gyengén fest de ezt a hiányosságot a játékmenet remélhetőleg majd kárpótolja!
  • Bil Ur Sag
    #5
    Bátran elmondhatom hogy életem egyik legmeghatározóbb játékélményével ajándékozott meg az első rész. Nagyon jó hangulat, óriási sztori, szó szerint döbbenetes pillanatokkal megspékelve, és a látványvilág is egyedi volt. A sötétség adta bónusz lehetőségekről már nem is beszélve. Párom aki mellesleg nem egy játékos alkat, is elégedetten csettintett a játékot tekintve. Látva az új screenshotokat, és az új trailert viszont kicsit felemás a szájízem. A túlzottan szín telített, kissé műanyag világ eddig nem igazán nyerte el a tetszésemet. Szerintem a The Darkness sava borsát pont a hangulata adta, aminek kialakításában jelentős szerepe volt az egyedi grafikának. Természetesen, ettől az új rész romba döntheti minden kezdeti fanyalgásomat, és egy olyan folytatással ajándékozhat meg minket, amiről álmodni sem mertünk. Én bízom benne hogy ez így lesz! Ez a világ egyik legjobb játéka.

    Am I dreaming?
  • grebber
    #4
    Studió látogatás gameplay jelenetekkel!
  • grebber
    #3
    Vegyél xboxot ennyi az egész! Pedig hatalmas az első rész most játszogatok vele!
  • gregtom6
    #2
    Nagyon tetszene a játék, ha az első része megjelent volna PC-re. Így, anélkül én még csak híreket se fogok olvasni a 2-ről, nemhogy játsszak vele.
    Még ha nem kapcsolódna sehogy sem az előző részhez, akkor sem érdekelne, amíg az 1 nem jön PC-re.
  • grebber
    #1
    A sötétség erőinek parancsoló Jackie Estacado visszatér, mégpedig a Digital Extremes gondozásában idén ősszel Xbox 360, PlayStation 3 és PC platformokra.
    A The Darkness 2 leginkább véresen sötét körítésével emelkedik ki a többi FPS közül, no meg azzal a nem elhanyagolható fegyverténnyel, hogy Jackie mindkét kezében fegyvert cipelhet, miközben a sötétség borotvaéles fogakban végződő négy démoni karjával megragadhatja, cafatokra tépheti, elhajíthatja ellenfeleit.
    A 2K Games Top Cow eredeti képregényfolyamának ábrázolásvilágát idéző grafikát, valamint izgalmas történetet ígér, amiben a sötétség birokra kel a fénnyel.

    info: Gamestar

    The Darkness II WP Preview

    Debut Teaser

    Gameplay + képek