317
The Darkness 2
  • Maak
    #317
    De azt meg kellene probalni, hogy weskerre tudunk-e, lehet nalam a hiba mint a bl1-nel...bar ott legalabb en tudtam rad csatlakozni.
  • Fpocok
    #316
    Jó... de egyelőre nem tudok csatlakozni senkihez, és hozzám sem tudnak. Kibaszott steam egyre szarabb... most pl a borderlands 2 is behalt online, hamachit kell használnunk, úgy nincs lag.
  • wesker24
    #315
    Nekem nem volt vele semmi gond se én a Katana-s csávóval vittem végig !

    Ha gondolod majd később segíthetek én is benne !
  • Fpocok
    #314
    Havernak is meg nekem is megvan a játék, most vettük. Viszont vendettában nem tudunk egymásra kapcsolódni. Kurva életbe... pedig borderlands2-ben tudunk.
  • grebber
    #313
    Most ~2850ftba kerül a game. (amazon.com)
  • Rage47
    #312
    Az biztos, hogy maradandó élmény (pozitívan), és ezért lesz kiemelten jó egy játék számomra.
  • wantonly
    #311
    Jók a cikkek, és a játék is nagyon rendben van.
  • sherlock1
    #310






  • sherlock1
    #309










  • Fpocok
    #308
    [spoiler] Hát az az angyalos dolog kurvára szánalmas volt. Az csak egy sequel-bait volt... felvezetése a következő résznek. Nagyon nem lehet tudni, miért van az, majd megtudjuk két év múlva... köcsögök.
    Nem. A pszihiátria nem a valóság. Bár én nem azt választottam, szóval nem tudom, mi lesz ott... gondolom elfogadja a vereséget és próbál egy képzelt világban élni.
  • Panzeradler #307
    Kijátszottam én is és lenne 1-2 kérdésem, mivel hogy nem vagyok nagy angolos
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén amikor úgy döntünk, hogy a poklot választjuk, akkor a csaj miért változik angyallá?
    A másik befejezésnél pedig végül kaptunk egy esélyt a normális életre vagy tényleg az volt a valóság, hogy pszichiátrián van?
  • janihunk
    #306

    Saját.
  • MerlinW
    #305
    FOV-ra (fél)orvosság
  • wesker24
    #304
    A multi része ugyanolyan jó mint a story mode első végigjátszásom a japó Kusanagival volt !
  • wesker24
    #303
    Melyik befejezést kaptad ? Mert 2 fajta befejezés volt !

    Az egyik false befejezés a másik egy alternate ending!
  • Tatyla
    #302
    végig toltam a story módot jó kis játék volt ez kérem szépen én jól szórakoztam a cell-shading grafikát is szeretem alapból,fullon szerintem elég szép volt történet is jó volt,jó ötletek is voltak benne szóval kellemes volt....
  • wesker24
    #301
    A Vendetta multiplayer is nagyon fasza volt kb ugyanolyan jó volt mint a main story !

    Első végig játszás Kusanagi-val volt a japó kardos csávóval !

    Következő végigjátszás a shotgunos csaj lesz !
  • Frank99
    #300
    tök jól megy egér+billel..
  • Fpocok
    #299
    Pedig az irányítás nagyon jó egérbillel. Csak a fov miatt kurva szar.
  • wantonly
    #298
    Elég durva a játék, csak sok az üresjárat. És az irányítás sem az igazi gamepad nélkül.
  • barnasopiane
    #297
    offline nem megy egymással?
  • Fpocok
    #296
    ááá... temetős után már nem volt sok.
  • tutituti
    #295
    az lehet,valamiért úgy rémlett hogy úgy a felénél van.Bár 4-6 óra végigjátszásnál fene tudja hol a fele:D

    nekem a rövidebb végkifejlet jobban tetszett,bár én még több pszichiátriai jelenetet elviseltem volna.
  • Frank99
    #294
    végigtoltam, érdekes volt....

    annyi nem volt hátra, mint addig....
  • tutituti
    #293
    még sok.(kb fele,én azt hittem már lassan vége maikor ott voltam)
    De érdemes,nekem nagyon bejött
  • Frank99
    #292
    a temetős rész után mennyi van még?
  • Fpocok
    #291
    Most értem a végére:
    Túl rövid volt.
    FoV miatt lehetetlen volt a zoomos fegyvereket használni.
    A történet vége meg nc.
  • barnasopiane
    #290
    neten nem lehet játszani vagy tunglen keresztül?
  • Fpocok
    #289
    Még egy:
  • wesker24
    #288
  • wahuja
    #287
    Szép jo napot mindenkinek.Valaki megtudná irni hogy mi lehet a baj mert csak a kurzol látszik a többi fekete de hang az van segitséget előre is köszönöm.
  • DarkSector
    #286
    Nem illik hozzá de ez van. :P
  • Fpocok
    #285
    Visszatérve a jó dolgokra: Nagyon pörgős játék. ÉS valamiért... nagyon jó benne lövöldözni. Ezt nehéz megmagyarázni, de ritkán van ilyen jó lövöldözés játékokban. Főleg pisztollyal, amit imádok. Még egy jó dolog... maxon, tökéletesen futott. A grafika meg nem csúnya. A grafika jó, viszont egy nagyon erős visszaesés az első részhez képest.

  • CalebJoe
    #284
    Mivel ez egy nálunk kevésbé ismert képregény sorozatról készült ezért rajzos a grafikája kicsit, ami pont is illik hozzá.
  • mester1987
    #283
    A game tökéletes, a többi tabu sajna :)
  • grebber
    #282
    Semmi gond nincs a grafikával és a game is jó!
  • DarkSector
    #281
    Van-volt-lesz.

    Borderlands-Prince of Persia-Street Fighter 4-Rage...

    Csak hogy néhány mostani címet megemlítsek.
    Én is rühellem ezt a megoldást, de ez van.
  • barnasopiane
    #280
    uraim 2012 ugye bár?ilyen sz.r grafika sehol nem volt még :(
    szégyen!
  • mester1987
    #279
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor a kis fingós társadat írányítjuk, akkor az Evil Dead: Regeneration jutott eszembe (nagyon nagy) :D
  • mester1987
    #278
    Tökéletes szerintem minőségileg; most kezd keményedni, már megvan a 2. shoti :P