49
  • Zolivok
    #9
    1. , 3. komment FAIL
  • cateran
    #8
    Szepen atemeltek a wowos rogue es hunter kepessegeket...(fan of knives,shadowstep,multi-shot/volley keverek,explosive shot,stb...)
    A stilus bejovos (kicsit Planescapes)de figyelembe veve a blizz jelenlegi teljesitmenyet (a wowban) tartok tole,hogy 1 nagy nulla lesz....semmit nem lattam,amitol hatast kellett volna dobni es/vagy ne lattam volna mar 10 evvel ezelott is (pl. Titan Questben)
  • Al Ashrad
    #7
    1 - ha neked ultragáz ez a játék (ami szerintem remekül néz ki eddig), akkor menj és játsz a wowoddal vagy a barbie magic-kel.
    2 - Tetszik a demon hunter, a barbár mellett ezzel fogok szerintem játszani.
    3 - Inkább legyen kész később, csak jó legyen. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Neked legyen igazad - bár, Blizzard-ot ismerve semmi sincs kizárva. A "maximalizmus" okán.
  • Aestus
    #5
    A Blizz úgy nyilatkozott minap, hogy "a játéknak már több, mint a fele elkészült". Ha azt vesszük, hogy 2008. június 28-án jelentették be, akkor kis optimizmussal el tudok képzelni egy 2011 közepét is.
  • Polemius
    #4
    Jó lesz az "Démonvadász" néven is. A Démon Vadász az esetleg a Hunter Demon fordítása lehetne (bár akkor meg inkább Vadászdémon).
  • Loverman
    #3
    elnézve a kommentelők szellemi színvonalát... bagoly mondja?
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    Vazzeg - 2012 lesz, mire elkészül, és kiadják.
  • nessboth
    #1
    Ahogy egyre több videót látok a diablo 3-ról, úgy ébred fel bennem a gondolat, hogy bizony a Blizzard teljesen kimerült szellemileg...ez...ez...ultragáz!