380
mikor fogadja el az országgyűlés? mi az akadálya? hol tart a dolog? lesz-e valaha?
  • Pepsi Twist
    #220
    az az igazság hogy én is támogatnám :D hogy a 180as runneremmel könnyebb legyen csalni XD
  • Desiderata #219
    én szelíd VW-es vagyok, nem kéne fosozni, én se megyek a PC leáldozott topikba verni a nyálam vagy bárhova

    ON: már várom a 125-ös aláírásgyűjtést, reméljük hamar lesz belőle valami és sokan támogatják
  • Pepsi Twist
    #218
    és ez ki a faszomat érdekel?
  • skate00
    #217
    Mármint Versenypályán.( pl Kakucsring....)
  • skate00
    #216
    Az a 600cbr Chiptuningolt, meg Yoshimura rendszer van rajta szall abba is van vagy + 20 Le, egy Stage 6 R/T 80ccm, vagy egy Polini Big EVO 90ccm 34 Le vel ugy odaverne bármint mint a fos, pláne egy DRag vázban.Az 6,5 alatt futja a 140 et.
    na mind 1 Ja és képzelt az 1000 es Gixer az lomhább mint a 600, Mert attól hogy tőbb a lóerő, meg a nyomaték, még egy nagy dög.
    Ja és Pályán még egy Utcai Racing robesz t nincs ami megverjen, mert Próbáld már meg azokat a nagy g_ci gixereket befordítni azokba kis kanyarokba, és persze mire felpakolod 4. már ujra kanyar,
    Hiába megy 300 t, sehol nem tudod még rendesen meghajtani se,főleg nem magyar utakon. Meg ezek Belvárosba lettek tervezve hogy a nagy geci Gixert nem kell rakosgatni lámpátol lámpáig.
  • Pepsi Twist
    #215
    az ilyeneket én is úgy birom mikor csávókám papucsba pályán letol a kis motorjával 180nál aztán következő pillanatba meg azt veszi észre hogy 280al előzöm XD
  • DanielT
    #214
    A súly-lóerő arányt nemigen lehet márkajelzéssel pótolni, de a Fosvágen az mindig csak egy Fosvágen marad. Nem is csoda, hogy a robogósok alázásával akarsz kompenzálni.
  • wander01
    #213
    óvatosan a fosvágenekkel biza, tegnap nagyonjó szócsatát vívtam egy divatbuzi, ármániszemcsys szolis kigyurt selyemfiuval aki egy max 1 hónapos 3-as coupe-val próbált meg letolni a pályán :)) 30 km-en keresztül nem sikerült neki, a végén ugyanott mentünk le ^^ nem volt őszinte a mosolya mikor megdicsértem a csini kocsiját a lámpánál XD
  • G_ArchAngel #212
    En most kenyszerbol ilyennel jarok, nem igazan gyorsul, de megallni sem akar, igy csak ovatosan a fosvagenekkel, mert lattam mar ilyennel ellapitott Navara-t is:)
  • DanielT
    #211
    Hú, a két kemény Fosvágenes nagyfiú de kiosztotta a népet...

    Verjetek még meg hazafelé már 14 éves kölköt és rúgjatok bele a macskába otthon, utak császárai.
  • Pepsi Twist
    #210
    amúgy én is biciklivel járok de el ne mond senkinek :P
  • Pepsi Twist
    #209
    de nem értem miért keménykedsz a kávédarálókkal? valszeg azért mert még nem lehet autód vagy csak ilyen mákdarálóval járkálsz ez általában így van... még a korod se vállalod fel :) és amúgy mond 1 jó indokot hogy miért jobb az autó mint a "tuning" (AHHAHAHAHAHAHAHA) mákdaráló? ha motorozni akarok akkor szerzek 1 1000es gixxert és ennyi ja és az evo lófasz veri a 600as CBR-t? addig míg kuplungozik a gyerek a nagygéppel :)
  • wander01
    #208
    úristen, honnan tudtad meg? 601, de Deluxe!! XD
  • skate00
    #207
    Én az olyanokat nem értem akik ilyen fórumhuszárok, akik a WOW, is meg LSF es....videók mellé egy külföldi VW fan oldalról leszedett videót feltöltik , és aztán avval feszülnek itt a fórumon, meg a Wander féle, trabantom van de Gti kamuzok, és avval vagyok kemény hogy leverek egy 14 éves robogóst.
    Ja és képzelt ottis, volt egy kétméteres kitetoválthátú "cigány".
    szall erről ennyit.



  • wander01
    #206
    aaaztakurva, azért ez keményen odabaszná a gti-met... pedig az is 6.5 alatt van százon... :P nemértem ezeket skate féle robogos kis buzikat...
  • DanielT
    #205
    Szépet lép a Fosvágen...
  • Pepsi Twist
    #204
    most olvasom XDD "rádnyitják a pillangót" ezzel tudod kik játszanak? a 14 éves hülyegyerekek akik menőnek hiszik magukat me tudnak pillangót csattogtatni ja meg a cigányok :D grat
  • Pepsi Twist
    #203
    ja és kiszállni se kellett csak kinyúltam az ablakon :)
  • Pepsi Twist
    #202
    nem tom milyen paraszt sisak volt :D kinyitottam azt beütöttem 2őt ennyi :D és visszacsuktam
  • Pepsi Twist
    #201
    ez meg az agyon spoilerezett "golfom"

    01
    02
  • wander01
    #200
    pepsi egy kigyurt bunkó, ezt tudjuk régóta, nincs is semmi baj vele :) , de te se maradsz le tőle, ráadásul ajnározod a kis retkeidet, repesztő robogós csicskákat. hadd ne röhögjünk már rajtad kicsit...
  • skate00
    #199
    1 Azt kétlem hogy Sisakon át bevertél neki, (főleg nem ha állas sisak) hameg nyitott akkor sem lehetséges.
    2 Azt is kétlém hogy ott az út közepén kiszálltál és midenki szem láttára.
    3 ESW-ken szemtanulya lehettem hogy a robogó tuningosoknak egy része elég gazdag kigyurt fiatalok. Akik BMW-vel jöttek, és 2 Hight End gépel. Szall legközelebb talán legyél figyelmesebb mert rosszul végzed, vagy rádnyitják a pillangót oszt leülsz.
    És Pont az ilyen Nagyon kibaszott kemény akarok lenni Golf os okkal szoktak összetűzésbe keveredni akik beszólogatnak mert lámpánál a full leszpójlerezett fos Golf okat ugy odaverik mint a szart,
    mert egy EVO 2 rox 5 alatt van 100 on.
    Ez csak egy EVO 1
  • G_ArchAngel #198
    3 sec?
    Mit csinaljak addig, kiolvassam a Haboru es Beket, mig egyaltalan a tekinteteddel feltudnad fogni mekkora a megoldando problema?:)))
    Adok en Neked egy hetet is, csak hozzal rendesen kajat es valami jofajta badacsonyi rizlinget, addig kapalozhatsz az ugyon, aztan majd a bortol fuggoen meglatjuk mekkorat esel:)))
  • Pepsi Twist
    #197
    én neked adnám meg a lehőtéseg hogy próbálkozz aztán 3 sec alatt lenullázlak :P
  • G_ArchAngel #196
    Jo kis iras lett - totalbike.hu
  • Spongya08
    #195
    Én szoktam motorozni de nem nagy távokat fateromnak van quadja de nekem nincs hozza cuccom sisak meg stb aztán néha mek vele hátul a földeken de több nem.Anyámnak robogója van azzal is kiszoktam menni néha de azért nem csinálom meg kismotorra.
  • G_ArchAngel #194
    Nekem 125ccm-ig ervenyes a jogsim, de mindenkepp megcsinalom nagymotorra, mert akarok vmi oreg turagepet es azzal hazamenni Mo.-ra, asszonnyal a hatam mogott.
  • Spongya08
    #193
    egyébkéntmeg aki 125 ös motort akar vezetni az tegye le a nagymotorra,azt ennyi.
    Most vidéken biztos nemfogjak szétkapni a motrod h azmost hány köbcentis.
  • G_ArchAngel #192
    Ez ilyen legenda nem?
    Azt gondolom vagod, hogy kb. azok most a rendorok, akik velunk es ezekkel a trukkokkel egyutt nottek fel?
  • G_ArchAngel #191
    Szoktam neha hagyni kapalozni a szerencsetlen probalkozokat, aztan sisakkal homorura ekelem a homlokcsontot.
    Mondjuk utoljara sisak sem kellett, a marha felugrott, hogy lefejeljen - majd legkozelebb leterdelek:) - aztan osszetorte a nozijat a homlokomon mikor egy pillanatra leneztem a cipomre:)
    Termeszetesen, ha a masiknak igaza van, akkor inkabb fizetem a kart, de ha figyelmetlen fasz volt es ram akarja kenni, akkor hagyom verezni.

    Az meg gondolom megvan, hogy hagyunk motornak kozepen 1 metert...
  • Pepsi Twist
    #190
    hát ha nekem mersz esni :D de azé próbálkozni szabad :P
  • tuzfal3
    #189
    Ez nem igaz!Egyik haveromat lefülelték a rendörök...Kimco Dink-el,125/50.A rendőr fogta és széthuzatta a blokkot.AZt mondjuk nem értem milyen alapon...Per lett belőle.
  • Spongya08
    #188
    Mikor fogadja el?Lesz-e valaha?
    Veszel egy 125 ös robogot 50 es papirral azt csókolom.
    Mindent leszedni ami miatt látni h 125cm3 és a kutya se szól hozzád.
  • killecske
    #187
    Szerinted nincs különbség de lényeg a lényeg meg kell csinálni és kész!
    Maradjon is így!
  • sanyicks
    #186
    És gondolod ha 100 ezerért tapasztalsz az jobb mint ha ingyen tapasztalnál? Semmi különbség, csak pár királyos papírfecni ;)
  • G_ArchAngel #185
    En pl. athuztam volna a pici kukidat a lanc alatt es megkuldtem volna helyben a Suzukimat - es akkor talan meg halas is lehettel volna, hogy nem tepem le a fejed es szarok a torkodba - csak mert nem minden motoros szelid barom
  • G_ArchAngel #184
    Ez teny, 17 eve vezetek, szinte mar mindent hajtottam, amit B-vel lehet, Smart-tol furgonokig, de vitathatalan, hogy a legnagyobb parasztok a furgonosok kozott vannak - en meg se BKV ellenort, se parkolort, se kamionsofort nem lattam akkora tahot, mint a furgonosok 99%-a.
    Es az a szomoru, hogy mikor furgont vezettem (akar Hiace, akar Vito volt az) kb. 5 masodperc alatt tudtam azonosulni ezzel a 'kozosseggel'...
    Mondjuk Mitsu L200 hasonlo stilust hozott ki belolem :(

    Aztan mikor motoroztam, akkor vissza is kaptam mindet, megtudtam, hogy en is milyen bunko voltam a motorosokkal - kulonleges dolgot nem is kellett csinalnom, csak egyszeruen figyelmen kivul hagytam oket.
  • DanielT
    #183
    Pontosan. Menjen, ha tud! Még félre is húzódok minden alkalommal(ahogy 10 perce is, amikor jobbról ment el mellettem a robogós), amit a többség meg is köszön.
  • Arcor
    #182
    Elég széles egy sáv, hogy meg lehessen úgy állni, hogy elférjen a robogós is. Más országokban mindenki félre tud huzódni hogyha már mi szopunk az autóban legalább a másik had menjen ha tud. Ezzel szemben jó magyar szokás szerint mindenki arra izgul ha minél jobban ki tud baszni a másikkal.
  • ronaimate
    #181
    Sziasztok 125 ccm bele fér, most 50 ccmes robogó megy 110-115el 125 ös csak erősebb nem megy az olyan yorsan szóval az még bele férne szerintem :)