6938
VB 2014
  • G_ArchAngel #6817
    (anyai, lol)
  • Susarc
    #6816
    jaja Robben/bár utálom mint a franc :)/ ,HAMES :P , vagy Müller is ezerszer jobban megérdemelte volna ! és ahogy mondjátok MESSI végtelenül bunkón viselkedett a meccs után
  • G_ArchAngel #6815
    En is nemet vagyok anyagi agon, so what? De tavolabbra van szlav es skandinav is a csaladfankon - szurkoljak egesz Europanak?
  • Kit--Kat
    #6814
    Thomas Müller 5 góllal és 3 gólpasszal is kevés volt a VB emberéhez. Nem beszélve Robbenről, nagyon nem bírom a figurát, de valami fantasztikus volt miket csinált a VB-n. Nem mellesleg Schweini milyet játszott már a döntőben?! Az ember egy legenda.
  • IXEMGabeo
    #6813
    régen nem ilyen volt...csalódás a srác picit pedig egy futball gép
  • SLICK
    #6812
    Lessinek dobtak egy csontot, szánalmas! mellé még egy faszkalap is volt , nem fogott kezet a faszival aki a díjat átadta neki
  • Kit--Kat
    #6811
    ;)
  • Zenszkij
    #6810
    ki hát, szerintem is, de ez már nem oszt nem szoroz, arg-nak megvoltak a helyzetei, de baxták belőni, ilyen ez
  • Jim Morrison
    #6809
    :D
  • Count Adyn
    #6808
    lol:D nagyon durva megérteni egy bajorul beszélőt annak aki standard németet tanult ezt tanúsíthatom:D
  • sz4bolcs
    #6807
    Annyira hidegen hagy ez a két csapat.. mégis örültem volna, ha Messi nyer egy vb címet, sokat néztem a leszállóág előtti Barca játékát ahol sokszo örömöt okozott. Kicsit csalódás volt ez a vb, lehet, túl sokszor volt szimpatikusabb az épp aktuális kieső játéka..
  • DasIsFuck
    #6806
    Én Reus sajnálom nagyon egy ekkora formában lejátszott szezon után meg lemarad egy vb címről...
  • Mor3llo
    #6805
    BS (a chilei riporternőnek): - Bajorul kérdezze!
    ChR: - Nem tudok bajorul. De gratulálok a világbajnoki címhez. Ilyen közel volt ahhoz, hogy, tudja... Ön a világ legjobb csatára. Ez hogyan érinti Önt?
    TM: (bajorul): - Ez az egész engöm k***-ra nem érdeköl. Világbajnokok vagyunk! Mögvan a kupa! Az aranycipős baromságot mög kend a hajadra!
    ChR: - Bastian, ezt le kell fordítania!

    Müller FTW :DDDDD
  • DasIsFuck
    #6804
    Én a németeket minden szinten "magaménak" tudom érezni, pedig nincsenek német felmenőim.
    Nem tudom miért alakult így, milyen hatások miatt, de valahogy már kis korom óta velük szimpatizáltam így sportba is német szurkoló vagyok:D
  • Molnibalage
    #6803
    Vagy M1, nem MTV.
  • Molnibalage
    #6802
    Nem tudja, hogy mi az a zene, ami az MTV-n a szünetekben az összevágott lassítások alatt ment?
  • Stockbauer33 #6801
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=943317205682003&set=a.277981038882293.84470.276620012351729&type=1&theater


    Diego megkapta rendesen :D
  • adam46
    #6800
    Érthetetlen.
  • Kit--Kat
    #6799
    Sokan élnek Magyarországon akiknek német felmenőik vannak (több között nekem is), azok érezhetik kicsit a magukénak a nationalelfet.
  • w77d
    #6798
    hát persze :D amúgy mivel nagyapai ágon német vagyok, a német focit pedig mindennél jobban szeretem, ezért mondhatom :D
  • Molnibalage
    #6797
    Nekem nincs kedvenc csapatom én mindig csak a gólgazdag és bírói hibáktól mentes meccsért fohászkodom. :)
  • ReszegKoldus
    #6796
    Messi tegnap megint hányt egyet a pályán Willie Beamen módra.
  • Susarc
    #6795
    bár inkább Argentin "fan" vagyok,de a VB alatt mutatott teljesítmény alapján egyértelműen a németek érdemelték meg a győzelmet! ARG 3x játszott 0-0 át 90 perc alatt....alig lőttek gólt és k nagy mákkal jutottak el a döntőbe! Ezt Messinek profiként látnia kéne...majd fogja is,de még durcás....bunkó módon a kézfogásoknál a földet nézte és nem a másik szemébr nézett ami ugye a tisztelet jele egy gratulációnál/kézfogásnál! szörnyen bunkó volt/voltak
  • Molnibalage
    #6794
    Jaja. Csak néztünk, hogy mi volt az a lábmozdulat...
  • pinnacle
    #6793
    Kiöklözte a labdát. A tizenhatoson belül. Előbb elütötte a labdát , utána jött a csatár.

    Túloldalt volt egy hosszú labda, amire Romero jó 13-14 méterre kijött, felugrott és nyújtott lábbal repült, ott figyelt a csatár és nem ment bele, ha az ott eltalálja nagyobbat szól mint Neueré.
  • Lacee86
    #6792
    A fele brazil válogatott is mehetne vele utána. Mert ugye egy ilyen eredmény nemcsak az edzőn múlik, Brazília "játékát" meg elég volt csak nézni...
  • Narxis
    #6791
    De kellett volna!!! Nehogy már ilyenre azt mondjuk, hogy labdára ment. ÚRISTEN
  • ReszegKoldus
    #6790
    Azt is el kell fogadni, hogy (szerencsére) nem mindenki gondolkozik így.
  • HUmanHunter
    #6789
    a világbajnokság messije díjat másnak nem adhatták :D
  • Lacee86
    #6788
    Nem azt mondtam, h igaz, amit mondott, de egy elbukott vb döntő után odatolják eléd a mikrofont, akkor vajon te mit mondanál olyan lelkiállapotban? Baromi könnyű okosnak lenni a billentyűzet mellől.
  • adam46
    #6787
    Amúgy Messi mire fel kapta meg az aranylabdát? :D Nem volt elég jobb játékos nála?
  • Stockbauer33 #6786
    http://www.fourfourtwo.hu/hirek/valogatott/vilagbajnoksag-2014/ahogy-varhato-volt-scolarit-azonnali-hatallyal-kirugtak
  • Molnibalage
    #6785
    Látom nem érted. Akik 120 perc alatt egy lesgólt leszámítva nem találják el a kaput sem és az utolsó szabadrúgást 15 méterrel lövi fölé azt nem mondjom már ilyet, hogy "nekünk voltak nagyobb helyzeteink", mert ezzel csak magát égeti. 0 lövés találta el a kaput a statisztika szerint. Ez a több helyzet....?

    Teljesen mindegy, hogy milyen meccs után nyilatkozik bárki, a hülyeség attól hülyeség marad...
  • Lacee86
    #6784
    Istenem, most komolyan egy amatőr tornát hasonlítasz egy vb döntőhöz? :)
  • Molnibalage
    #6783
    Bár én nem vagyok világszintű, de amikor amatőr tornán egy sokkal jobb csapat ver meg, akkor sem mondok akkora marhaságot, mint ezt... Jobbak voltak, ennyi.
  • Mor3llo
    #6782
    http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/vb-2014-az-ev-vicce-david-luiz-a-fifa-ci-alomcsapataban-2349797

    Jó kis szoftver lehet ez a Castrol Index :DDDDDDDDDDDDDD
    David Luiz, Thiago Silva...OSCAR...Benzema :DD
    Sehol egy argentín, Müller...
  • Lacee86
    #6781
    Te mit nyilatkoznál a helyében? Persze, gratulálok a németeknek, tök jók voltak? :/
  • Lacee86
    #6780
    Hát, jah, csak akkor meg tizenegyes...
  • Mor3llo
    #6779
    Akkor ennyi erővel Kramer levállalása is szabálytalan volt...
  • Molnibalage
    #6778
    Most olvasom Messi nyilatkozatát.

    Azért is fáj a vereség, mert megvoltak a lehetőségeink, ők birtokolták többet a labdát, de nekünk voltak nagyobb helyzeteink a meccsen...

    Ez melyik meccset nézte...? A legveszélyesebb argentín helyzet abból a béna német fejesből jött...