52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • SimaSuna #52480
    Elég szar modot használsz ha 300 misi egy kamion...
    A realitás nagyon elment nálad...de ha neked jó így hát egs ;)
  • kejfeljancsi
    #52479
    Ha lenne annyi sofőröm hogy minden garázsomba 5 kamion legyen, már el is menne a pénz. Egy kiépített kamion alaphangon 300 misi :). 200 kamion számolj :) Utána meg úsznék a pénzbe
  • SimaSuna #52478
    Mire költöd?
    Tele a garázs, mindent megvettél...
    Értelmetlennek találom...de kinek a pap kinek a paplan.
  • kejfeljancsi
    #52477
    ZOCI nincs az a pénz amit ne lehessen elkölteni. És máskülönben is csak 1 milliárd eurom van xd
  • SimaSuna #52476
    Elérkezett az ideje, hogy az OldboyZ CustomZ végre otthonra leljen és ebben a Ti segítségeteket is szeretnénk kérni. A leendő telephelyünk helyszíne már megvan, de még az építkezés hátra van.
    Szeretnénk a segítségeteket kérni, hogy fuvar formájában járuljatok hozzá ehhez. Tisztítsuk meg a terepet!
    Kommentben a leírás!
    Olvasd át, csatlakozz és csapj bele a lecsóba!


    Játék leírás!
  • SimaSuna #52475
    hova kell a 12342523523652. sofőr?
    Mi értelme van?
    Egy rakat pénzt hoz már 3-5 sofőr is...amit el se tudsz költeni...

  • kejfeljancsi
    #52474
    Egy újabb nagy frissítés, es egy db sofőrt tudtak betenni pluszba amit fel tudtam venni. Szomorú vagyok.
  • Stormbird
    #52473
    A Going East DLC-ben.
    Itt láthatod
  • akosmakos
    #52472
    A magyar úthálózat melyik DLC-ben van benne?
  • Bebe59
    #52471
    Köszönöm a fordítást!
  • SimaSuna #52470
    Összefoglaló Pavel Seborral, az SCS Software vezérigazgatójával készített interjúból ( 2021.07.26 )
    Néhány héttel ezelőtt egy interjú készült Pavel Seborral az SCS Software vezérigazgatójával. Az interjúról ShawnCZek készített egy összefoglaló leírást.
    Konvoj:
    - A játékmód csak kis létszámú játékos csoportokra tervezték
    - Soha nem fogják megcélozni a több ezer játékos létszámot.
    - Jelenleg csak 8 játékos játszhat egy multiban.
    * A megjelenés napján még eléggé kevesen játszottak a játékmóddal
    * A jövőben növelni szeretnék a játékos létszám limitet, azonban jelenleg még vannak technikai problémák ( renderelés, hálózat ) amik miatt ez még nem lehetséges.
    * Valószínűleg soha nem lesz lehetőség 100 játékossal együtt játszani.
    - A következő hetekben/hónapokban dolgozni fognak a játékmód csiszolásán, például a közlekedési járműveken és a többi játékos teherautóinak a renderelés javításán.
    - A konvoj játékmódot azért készítették el, hogy lehetőséget biztosítsanak hogy a játékosok együtt tudjanak játszani.
    World of Truck:
    - MMO játékmód, amely körülbelül 7 éve van folyamatban.
    - Ennek nagy részét a virtuális kamionos cégek teszik majd ki, amelyekben rengeteg lehetőség rejlik. Néhány funkciót említettek, mint például:
    * A vállalat és a tagok kezelése
    * Fuvarok nyomon követése
    * Készletekkel, rakományokkal való kereskedés a vállalatok között
    - "Küldetéseket" is szeretnének majd biztosítani a "dungeonokban" ( elkülönített térképrészekben )
    * Lehetővé tenni a vezetést például a dzsungeleknél, és a jegeknél. ( Kanadában )
    * Ahhoz, hogy ez mind lehetséges legyen, először az időjárási évszakokat kell megcsinálni
    > Ez egy nagy álmuk
    > Ez egy nagy feladat, a már meglévő funkciók nagy száma miatt
    - Késik, mivel nagyon összetett. Nagyok az elvárások mind a közösség, mint maga Pavel részéről.
    TruckersMP:
    - Jól ismerik a TruckersMP közösségét
    - Inspirációt adott az SCS Software számára
    - Inkább hallgatnak a TruckersMP-ről, mivel nincs befolyásuk a tartalom/frissítések felett. Ha támogatnák / ajánlanák a TruckersMP-t, az potenciális problémákat okozhatna, például a teherautó engedélyek iránt.
    - Másrészről viszont továbbra is retweetelik vagy megosztják a TruckersMP bejegyzéseiket a közösségi médiában
    - Nem tervezik, hogy szembemennek a moddal, viszont alapvetően harcolnak az ügyfelek ellen, ahogyan a Take-Two tette.
    Konzolok:
    - Továbbra is támogatni szeretnék őket, azonban más projektek miatt hiányoznak a szükséges emberek hozzá.
    2 többjátékos játékmód, új DLC-k, frissítések kiadása 2-4 havonta, a térkép régi részeinek átdolgozása, régi eszközök újraalkotása, a játékmotor újradolgozása, új alkalmazottak toborzása,...
    - Nehéz alkalmazottakat ( programozókat ) találni, a pénz nem kérdés.
    - Ezenkívül garantálni kell hogy sem a PC-s, sem a konzolos verziók nem maradnak ki a frissítésekből
    - De ha mégis megtennék, akkor a régi konzolos generációkat is támogatni szeretnék, nem csak az újakat
    Buszok:
    - Már évekkel ezelőtt dolgoztak rajta, mivel az ETS2 megjelenése után "gyors pénzre" volt szükségük. Az ETS2 sikere nem volt garantált
    - Rengeteg engedély nem ment jól
    - Ahogy az ETS2 népszerű lett, a buszok kevesebb figyelmet kaptak
    - Később felmerült az ötlet, hogy DLC-ként adják hozzá őket ( bár erről nem nyilatkoztak )
    Játékok:
    - Először a kamionozás élményét akarják javítani a játékaikban
    - Logisztikai funkciókat szeretnének létrehozni
    - Pavel említette, hogy lehet majd rönköket szállítani, amiből utána bútorokat készítenek; gyakorlatilag egy folyamatláncot szeretnének
    - Említette a "szerepjáték" funkciót, mint például a kamion vontatót; egy valós vontatót már beszkenneltek egy modellhez, de több előrelépés nem történt
    - Tisztában vannak azzal, hogy a játékuk kezd kiöregedni
    - Néhány eszközt még frissíteni kell, a világítások változása miatt
    - Jelenleg vannak csapataik, akik a térkép(ek) régi részeinek újradolgozását végzik. Kaliforniát, Arizónát, az Egyesült Királyságot és ( németországi ) városokat említettek.
    Forrás: ETS2 Hírek / Segítségek
  • SimaSuna #52469
    Egyelőre NEM lesz.
  • regelek5
    #52468
    Sziasztok! Tudtok valamit arról, hogy lesz-e a játékban olyan, hogy látni lehessen az utakon a saját kamionokat? Mert addig nem érdemes pénzt költeni a festésre szerintem, csak a saját kocsi esetében.
  • pozimisi11
    #52467
    Ahoz kerestem :(
  • SimaSuna #52466
    Attól hogy letöltesz egy Scania Vényóc modot még nem feltétlen jó a kamionhoz.

    RJL-hez keress hang modot, ne sima scaniahoz...
  • pozimisi11
    #52465
    Hello valaki tudja, hogy miért nincs a kamionnak hangja? Beraktam egy V8 as módot ami eddig működött de most se duda se hang... a játék eredeti 1.41
    Ha kiveszem a módot akkor sincs hangja a kamionnak...(SCANIA RJL MOD)
  • z0ty4
    #52464
    van élet a szervereken
  • Alanw
    #52463
    https://bitbucket.org/santigl/ets-radio-manager/src/master/


    Evvel könnyeben beteszed a gameba az állomásokat...

    Ez meg egy jó kis rádio program kb 17000 állomással,lesz mit másolni...akármelyik országbol,bármilyen műfaju állomást
    http://www.radiosure.com/downloadz/downloadz-select/

  • SimaSuna #52462
    google, 2mp.. :)
  • Frenkyyke
    #52461
    Sziasztok. Egy értelmes és hasznos leírást tudna valaki nekem arra, hogy hogyan kell beállítanom, hogy tudjam a rádió1-et hallgatni játékon belül? Előre is köszönöm.
  • Axtros
    #52460
    Az ATS verziószámának semmi köze az ETS2 verziózószámához. Két külön szoftver, eltérő életciklussal, tartalommal és fejlesztésekkel. Ebből a szempontból irreveláns, hogy azonos a fejlesztője, a témája, stb. Két külön program, különálló verziókkal megjelölve.
  • SimaSuna #52459
    az SCS srácok tudják csak.
  • Zsolt7411
    #52458
    Sziasztok!

    Az ETS 2-höz mikor lesz 1.41 patch?Mert az ATS most frissűlt 1.41-re.
  • Bal0924
    #52457
    Sziasztok!

    Valaki Használ Logitech F710-et vezetésre?
    Rezeg?
  • SirDannyL
    #52456
    Hogy érted hogy promods-hoz kell a Middle is? Miért kellene? Az nem dlc. Nem is kötelező. Mint írtam, régóta nem is használom.
  • kejfeljancsi
    #52455
    Hát nem hinném a módokkal van baj, én is a ProMods-ot használom. Csak gondoltam megkérdem másnál is jelentkezik e, ez a hiba. Csak az a baj a Promods-hoz kell minden dlc szóval a Midle is.
    Utoljára szerkesztette: kejfeljancsi, 2021.06.04. 14:12:19
  • Bebe59
    #52454
    Nem tudom. én most próbáltam ki a Promods térképén, hogy kibővítettem egy garázst a legkeletebbre fekvő városban, Batumiban, minden további nélkül. (Nem lehet, hogy valamelyik Mod-od okozza ezt a hibát? )
  • SirDannyL
    #52453
    Nekem régen azt javasolták,jobb az ha garázst csak vanilla térkép részen veszek. Ergo nem plusz kiegészítő térképen. Pl Rusmap,roextended stb. Viszont amiket említesz,azok Middle east addon térképen vannak(promods),lehet a fejlesztőnél kellene utána keresni. Nekem jó pár verzióval ezelőtt Middle east területre lépéskor (pl hajózni kellett) többször játékleállásom volt,azóta nem használok Middle east-et.
  • kejfeljancsi
    #52452
    Kimondottam a ázsiai résznél jelentkezik a hiba, a sima európai részen nekem se volt gond. Bocsi ezt elfelejtettem pontosítani. Giza, Egyiptom, Irak ezen a részen.
  • Bebe59
    #52451
    Az én játékom nem omlik össze, egy Zürich-i garázst bővítettem Magdeburg-ból. (Promods)
  • kejfeljancsi
    #52450
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Nálatok is összeomlik a játék ha úgy akartok garázst bővíteni bizonyos területeken, hogy fizikailag nem ott van a kamion? nem vagytok a garázsba?
  • SirDannyL
    #52449
    Én nem vagyok biztos ebben. Mivel máshol nincs ilyen hirtelen esés. Régen használtam Roextended térképet, de sok helyen eléggé droppolt, (mod kamionnal főleg) így végül kivettem a játékból. Azóta nem volt hasonló gondom. Ibéria érkezésig.
  • kejfeljancsi
    #52448
    SirDannyl, ha a legkisebb FPS amire vissza eset 38 ott akkor más a lagolásod problémája. 20 alatt kezd a FPS miatt lagolni nekem álandó 25 32, és csak akkor lagol be ha le esik 16ra vagy az alá.
  • SirDannyL
    #52447
    Ibériára visszatérve,épp ott gurultam megint. kb 200 m-es szakaszon háromszor laggolt be. 60-ról 38-ra,50-re esett le. De mitől? Képek ahol droppolt: kép kép kép kép Szóval ennyit az új dlc(k) optimalizáltságáról...
    Utoljára szerkesztette: SirDannyL, 2021.05.20. 22:01:01
  • SirDannyL
    #52446
    Ibériára visszatérve,épp ott gurultam megint. kb 200 m-es szakaszon háromszor laggolt be. 60-ról 38-ra,50-re esett le. De mitől? Képek ahol droppolt: Szóval ennyit az új dlc(k) optimalizáltságáról...
  • hangacsi
    #52445
    Én úgy érzem, hogy a fényszórók fénye valahol a régi és az új megoldás között félúton lenne reális. Összeségében szép ez az új rendszer. Én örülök annak, hogy folyamatosan fejlesztik a játékot.
  • WinT
    #52444
    De legalább nappal úgy világít minden amire rásüt a nap, hogy beleég a monitorba. :)
  • regelek5
    #52443
    Az rendben van, hogy szebb, de eddig jobban lehetett látni. És ha veszek egy sor extra erős lámpát, azok is épp csak pilácsolnak. Eddig szinte kisütötték az utat, akkora fényárt lehetett csinálni, most meg még az út menti bokrok sem látszanak, akármilyen lámpa van a kocsin. Szóval, én ezt azért nem nevezném reálisnak.
  • LeWyTy
    #52442
    Igazából. Így reálisabb ahogy most van.
    Ez egy simulator, és mint olyan nyilván jobb ha jobban visszaadja az eredeti élményt.

    Egyébként én komolyan nem értem miért problémázik itt mindenki azon hogy folyamatosan frissítik és javítják a játékélményt.
    Az egyik azért rinyál mert "régi szar" a másik azért mert "új és szebb"
  • regelek5
    #52441
    Ööö, nem használok modokat, az alap játék ilyen. :o(