124
  • jaspercry
    #11
    csak sokkal többet! (nem csak DX11re gondolok)
  • roliika
    #10
    Kevesebb memót eszik mint az XP.
    XP 640 mega
    Win7 450
    Azonos szoftveres körítéssel.
  • spy803
    #9
    Nem zabálja fel a memóriát, miközben a processzor unatkozik, pl?
  • bulba
    #8
    Háát, nem vagyok nagy szaki, de szerintem annyival nem jobb a 7 a Vistánál mint amennyire magasztalják.
    Egyszerűen csak a a két oprendszer megjelenése közt eltelt időben több cég is fejlesztette a gépparkját (ráadásul a hardverek árai is csökkentek ami azt jelenti, hogy kevesebb pénzből lehet teljesíteni ugyanakkora hardverigényt). Így már azért nem is annyira megrázó a gépigény.
    Nem tagadom van előrelépés a Vista és a Windows 7 között, de messze nem akkora mint amennyire azt láttatják/láttatni akarják.
  • tom235
    #7
    Oké, de még mindig nem kaptunk arra választ, hogy "Mi a rákot tud a win7, amit az xp nem"
  • DjDano
    #6
    Én tüzes vassal üldöznék mindenkit aki XP-t használ! A Linuxosok olyan kevesen vannak, hogy nagyítóval kell keresni őket :D
  • barii
    #5
    segit a valsagban
    munkahelyeket teremt

    legkozelebb mar a rákot is gyógyitja

    valasztasi kampány feeling
  • sh0x
    #4
    Fogyatékos vagy. Ezzel a hozzáállassal akkor le is lehetne állni a windows fejlesztésével, és mindenkinek a nagyszerű és korszerű xpt adni. De miért nem használsz windows 95öt?
  • Gerygrey
    #3
    Aki nem Linuxot használ, az b*zi. :)
  • Sir Quno Jedi
    #2
    ??? ennek mi értelme?! Mi a rákot tud a win7, amit az xp nem (max. némi noszogatással) és a nagyvállaltoknak ez annyira naaaagyon kell a klienseikre, hogy ezé' még vastagon pénzt is hajlandóak kiadni!? [neméti]

    Szerencsére nálunk kevésbé agyalágyultak a tulajok (vagy csak sajnálják rá a dellát, esetünkbe az is jó). :DDD
  • Skynet85
    #1
    Nah flame on! FIGHT!