124
  • David Coulthard
    #124
    Van itt fórumon a felhasználói programok résznél Windows 7 topik, ott talán hamarabb kapsz választ...

    Link

  • JasonXXX
    #123
    Sziasztok!

    Hogyan tudok eltávolítani olyan játékot amit nem enged uninstalálni a windows 7 ?
  • JasonXXX
    #122
    Sziasztok!

    Nekem nem akarnak működni a játékaim Windos 7 alatt. Akkor ezt most hogyan küszöbölhetem ki?
  • Donatello
    #121
  • Donatello
    #120
    Ezek után kinek kell újabb WinFOS, mint az XP???!!

  • Alveus
    #119
    én meg a bablevesre
  • Garfield
    #118
    Apa, kezdődik.
  • logs
    #116
    hehe, VW-dolgozók Dirt2-znek kicsit munka közben :D
    @Bonfire: sry, nem tudtam, hogy már máskor is volt itt
  • Zoliz
    #115
    Windows 7 Rulez, best for the DX11 company intranet games
  • B0nFire
    #114
    "Ech, muszaj volt kidobni? En a velemenyszabadsag mellett vagyok, akkor is, ha a masik stilusa nem a legudvariasabb..." – Teljesen indifferens, mit mondott, akár szelíd is lehetett volna, mint az őzike, vagy a báránykák, ha egyszer az oldal szabályzata tiltja a multireget! Meg se kell neki szólalni, ha ilyenen rajtakapják, azonnal kivágják.

    De nem kell szomorkodni, úgyis visszajön. TOR+proxy+eldobható email-cím, ez az ő receptje. Aztán persze nem tudja levetkőzni a stílusát, mindig elárulja magát. Ilyenkor jön a mod és újra kiteszi a szűrét.
  • jaspercry
    #113
  • jaspercry
    #112
    Na jó ezek meg mi vagyunk
    http://images51.fotki.com/v730/photos/8/892548/7918835/south_park_wow_computer_lab-vi.jpg
  • jaspercry
    #111
    IPPA itt van
  • nimrod515
    #110
    IPA???? En vegig aszittem vantulok/flang3r volt ... van egy olyan sanda gyanum, hogy nem utoljara lattuk.
  • Match
    #109
    Basszameg, ilyet ne csináljatok már modik!
    2 féle cikk van amit megnyitok az sg-n, az egyik a wines, mert itt van a hülye arrakistor, és tudok röhögni a hülyeségein, a másik az ati-nvidia hírek, readswift hülyeségei miatt.

    Erre most ha nem olvasom 24/7-be a topicot akkor cseszhetem a napi röhögésadagot?

    Ne már, plz :)
  • fergusonpapa
    #108
    Szegény IPA :DD
  • slickboy
    #107
    Jéé, az összes hozzászólása eltűnt...
    A Win7 eddigi legjobb Windows, mondjuk az 5 éves Celeronos gépen már nem hasít, de Turion64 X2-es laptopon jobban, simábban fut mint anno a Vista. Laboros gépemen XP van, már nagyon rühellem, lehet megkérdem intézeti infomókust, nem lehetne-e Win7-et feltenni. Végre Office2007 is terjedőben van intézeti szinten...
  • Skynet85
    #106
    <off So Long, IPAA kár ezért a névért, :( az én ötletem logs felvetésére, legyen a te neved ezentúl: DonDankor alias, márpedig a win7-ben torjaiak vannak!/>
  • logs
    #105
    OFF
    Ech, muszaj volt kidobni? En a velemenyszabadsag mellett vagyok, akkor is, ha a masik stilusa nem a legudvariasabb (jelen esetben nem sertegetett konkretan, szoval volt meg lejjebb). Na mindegy, nem vagyok en admin.
    Verseny: talaljunk uj nevet "IPAA"-nak!
    /OFF
  • Skynet85
    #104
    egyébként erre járt a modi és törölte IPAA szokásos karikaturáját arra ment az én hsz-em is
  • Unreal1942
    #103
    Nem neked ment ofc.
  • Unreal1942
    #102
    Pedig az emberek szépen lassan át fognak állni a win7 re. egyrészt mert valóban jobb mint az XP. Illetve rá lesznek kényszerülve.
    Ez nem szép dolog. Abban az esetben mint pl. a Vista volt, hogy egy félkész gyenge rendszert próbáltak erőltetni.
    Jó az XP, de mér egy elavult rendszer. Lépj túl ezen. Remélem nagyobb bajod nem lesz az életben.
  • Skynet85
    #101
    Most bannonálnak is késő volna Mr.Én400MHz-esgépenFULLHD-t nézek BullShit man. De persze ez neked nem akadály sőt inkább hajtó erő, aztán jön a kövi reg és vele együtt a további szájhabzás.

    A grafról meg annyit, hogy tavaly az év első felében még nem volt bolti változat win7-ből, és jól látszik az ugrás amikor is megjelentek a dobozos riliízek. Persze mindenhez idő kell, winXp se félév alatt terjedt el, és abban igazat adok hogy a vista egy éretlen win7 volt, ami sokakat megrémiszt a mostani váltástól, de csak idő kérdése minden ismételten megjegyzem, nem hónapokban kell gondolkozni.
  • logs
    #100
    Photoshop, elements es tarsaik. gondolom a CAD-alkalmazasok is. Eroforraskimeleshez: Slackware, jatek alola Wine-nal (lattam már ilyet)
  • Alveus
    #98
    IPAA, számodra a megoldás a 3.1 -es windows, van grafikus felület, 20-30 éves játékokat még viszi is, szövegszerkesztő van hozzá, és ami a legfontosabb, kíméli a gépedet. Nagy erőforrás nem kell neki, kis helyen is elfér.

    És jöhet a lehurrogás, informatikus vagyok, rendszergazda, és lecseréltem az xp-t a win7-re, és nem cserélném vissza. Tény, hogy van benne pár dolog, ami szerintem agyon van bonyolítva, de meglehet szokni.

    köszi, puszi
  • Bhalage
    #97
    nemtudom te ki vagy kisfiú az ötnapos regeddel, de bedughatod a fejed a homokba az észervek elől, senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hgoy terj at win7re, ha neked az elavult xp tetszik, akkro lelked rajta, de engedtessek már meg, hogy ha van annál jobb, akkor azt más szívesen használja és örüljön neki..
  • Bhalage
    #96
    nemrég vettem 4magos procit 4 giga rammal és egyéb nyalánkságokkal és megvettem hozz áa win7 64bit professionalt, emg kell hogy mondjam KURVA nagy ez a progi!

    én végigjártam az utat dostól win3.1 win95 98 me 2000 xp vista, a vistat soha nem birtam megkedvelni, msot sem tetszik és kénylemetlennek érzem a használatát és a sebességét, a win7 annyira szép és jó, hogy maximális felülmúlta az elvárásaimat és nagoyn hosszú xp használat után én ebben látom az új oprendszert nekem
  • Skynet85
    #95
    Az ucsó mondat végén a hangulat jel Te vagy? nah végre találtál megfelelő hobbit javaslom minden nap kicsit nagyobb erővel csapdosd, majd meséld el mien volt. Statos adatokkal meg akkor lesz értelem vagdalkozni, ha a két rendszer megközelítőleg azonos időt tölt el a piacon ilyen azonban nem lesz, viszont ezek a számok az idő előre haladásával változni fognak, és még csak jós tehetség sem kell hozzá.. Egyébként nekem semmi bajom nincs az xp-vel mivel egy kiforrott jó rendszer, csak mint minden felett, az Xp felett is eljárt az idő...
  • logs
    #92
    ne vegyél. régebbi gépen valószínűleg nem gyorsabb; nekem a laptopom 5 éves, mégis feltettem rá, mert kényelmesebb és szebb.
  • logs
    #90
    az sg nem túl reprezentatív, itt kicsit szögletesebbek az emberek az egységsugarú felhasználónál. de:
    vajon az xp-t használó tömegekből mennyien tudják egyáltalán, hogy windows-t használnak? és hogy konkrétan xp-t? és hogy van újabb? és hányan tudnák feltelpíteni? átlag user akkor cserél/telepít oprendszert, ha: új gépet vesz (mert a régi elromlott) vagy amikor valami vírus/egyéb ok végzetesen tönkrevágja az oprendszert és akkor "format c:". de általában akkor se ő telepít, hanem szomszéd pistike/rokon kocka, esetleg hivatalos szervizes; vagy már ott csücsül a gépen az előretelepített oprendszer. ne várd, hogy azonnal átállnak, akármilyen jó legyen is a win7
  • logs
    #87
    ja, számszerűen: a win7 képes négymilliárdszor annyi memóriát megcímezni, mint az xp
  • logs
    #85
    IPAA: szám szerint a wn7 kétszer annyi bitet támogat: 32 x 2 = 64 (persze van az xp-nek is 64b kiadása, csak épp kizárólag angolul). egyébként pl. a win7 képes több nyelvet használni ugyanazon telepítésen, ami megit csak számszerűleg több. és bár számszerűsíteni nem tudom, de a win7 alatt ugyanazon a gépen, ugyanazon a helyen (wifi miatt érdekes), ugyanazon az internetkapcsolaton gyorsabban (1,5-2-szer olyan gyorsan) tudok letölteni (ftp-ről, szerverről), mint xp alatt. (van, aki tesztelgette: http://www.geekzone.co.nz/juha/2070) +1: a win 7 számszerűen kettővel magasabb DirectX-et támogat (9 vs 11)
    [igen, ezek erőltetett számok, de ha számokat akarsz, tessék, itt vannak ]
    nem számszerűleg: win7 alatt már a registryben át tudom állítani a MAC-címeket, különbséget tudok tenni wifi és wifi között (otthoni, public, ...), az aero szép, van néhány hasznos új billenytűkombináció, nagyon jó az eneriagazdálkodás testreszabhatósága, kezelhetősége; egyszerűen kényelmesebb és szebben néz ki
  • Skynet85
    #84
    Természetesen IPAA-nak ment...
  • Skynet85
    #83
    Egyébként én, ha Nickekről van szó mélységesen hallgatnék a helyedben ez hányadik is, mind1 x+1 ahol x konvergál a plusz végtelenhez, szóval képmutatás rulezz.

    Valamint, ha ennyire szeretnéd kímélni a hardver erőforrásaid, használj dos-t Te Mr.InfosFélisten, azon is megoldasz mindent, és már 16MB rammal is pengén fut. De ha leginkább szeretnéd megkímélni az erőforrásaid, ne is kapcsold be a géped.

    Nem tudom sikerül-e felfognod, hogy a technológia és a technika is fejlődik, egy olyan gép amin a win 7 kényelmesen elfut, manapság a low end határát súrolja.

    Valamint további, számodra elkeserítő tapasztalataim azt mutatják, hogy a mezei User, nem Te, mert tudom Te Linuxba emulálsz win7-et abban win xp-t és abban megint Linuxot, majd kimutatásaid alapján az ucsó Linux gyorsabb mint amiben elkezdted az emulációs láncreakciódat, szóval a finom szarkazmus után folytatom a gondolat mentem, remélem itt vagy még velem, ha nem adok időt felzárkózni....
    remélem sikerült. Szóval a mezei user vagy Xp-t vag win 7-et fog használni a gépén, igen igen xp-t is nincs is azzal semmi baj, azon kívül hogy öregecske, de most kapaszkodj meg, akik újonnan vesznek gépet vagy már gyárilag ott figyel a bigbrother minden trójaival együtt, nah most ezt dolgozd fel....., vagy kérik hogy azt tegyenek rá, mert a sok hülye annyira hyppolja, hogy neki is kell. Ezek után eltelik 6-10 hónap és mikor megkérdezem hogy ok a gép? mindenki csak azt mondja, Te ez ugyan olyan gyors mint amikor elhoztad.... vááá nyugi még bírd ki. A lakosság nagy %-a nem fog megtanulni fejből x parancs szintaktikát, valamint többségük az internetezésen, a szöveg szerkesztésen kívül, játékra használja a gépét, és nem HL2-ni akar, mielőtt berakod a linuxos HL2-es képed.

    Szóval 100 szónak is 1 a vége, és ezt most öregeink szavajárásával tolmácsolom feléd; sok lúd disznót győz, keresd meg ebben a kifejezésben melyik vagy te... segítenék,de a címeres marha sajna nem ebben szerepel...
  • Unreal1942
    #82
  • jaspercry
    #81
  • Unreal1942
    #80
    Annó a 98 at nem akartam lecserélni XP re. Tökéletes volt, de aztán csak beláttam, hogy az XP jobb rendszer. Ezt nyúztam egészen idén januárig.
    És most újra van egy rendszer ami méltó utód. A Win7 szerintem hasonló karriert fog befutni mint az XP.
    A linux nem alternatíva. Vagyis az csak éppen nem a legjobb. Kár vele elő jönni. Igazi partizán dolog használni annak minden bájával.
  • Unreal1942
    #79
    Neked az is elég lenne ha az őskorban maradtunk volna. Kisebb csoda, hogy már két lábon jársz.
  • jaspercry
    #78

    XP
  • djmirage
    #77
    Ubuntu? Meg egyáltalán LINUX? Ne röhögtessetek. 2 gépem van az egyiken fél évig próbálgattam a linuxokat. Fapados ótvar szarok már megbocsássatok. A Grafika ok, de mire a "mezei" felhasználó eljut odáig, hogy drivert installáljon, és beállítson a linux alá az jó esetben is egy pár nap. Ha addig fel nem adja és format&install win. Ubuntuval pl 1 napomba tellt (hozzáteszem NEM mezei user vagyok)mire rávettem az a szerencsétlent, hogy kimenjen a netre. Mindezt úgy, hogy a laptopon a Windowsal (fúúúj win) a NET-ről próbáltam infókat találni, hogy a f@szba kell konfigurálni a csodálatos Ubuntut hogy végre lehessen netezni.

    Programok: Linux alá a legtöbb windows programnak VAN alternatívája, de olyan fapados legtöbb, hogy csuda. A Bug-okról ne is beszéljünk.

    Ja, és ha a windowsban van 1000 bug, a linuxokban ennek min a 10 szerese.

    Ehhez még csak annyit, hogy anno az Apple-osok fikázták a Win-eseket hogy mekkora szar a win, és könnyen meg lehet fertőzni vírussal, de persze az apple az annyira tökéletes, hogy nem lehet rá igazi vírust írni. Rá pár napra haltak a Mac-ek azt se tudták az emberek hová kapják a fejüket. Merthogy egyszerűen az emberiség felhasználóinak toronymagas %-a win-t használ, kutya se foglalkozott olyan vírus írásával amit az emberek kis százaléka használ...

    Csak annyit akarok mondani, a Linux jó dolog lesz MAJD de még GYENGE HOBBY op rendszer.

    Tudom, most én vagyok a szar és menjek a pcsába a win7-el. Fikázzatok csak, de amit leírtam az az igazság...