74
  • Reg5
    #33
    Vagy amikor PC-t veszel, akkor megválogatod a hardvereket(ez alatt nem a legdrágábbakat értem), és utána kb 4 évig nem kell fejleszteni se(igen tapasztalat). Persze ha valaki full maxon akar játszani, az gazdagítsa nyugodtan a hardver gyártókat...
  • bertino
    #32
    még mindig kevés.
  • kissssss
    #31
    khmmm és? nincs ebben semmi különös amíg lesznek ezek a platformháborúk pc vs konzol mindig így lesz egy figyelmesebb pc tulaj is simán össze kalapálhat 100.000fr körüli vasat de tudod fölösleges is ebbe mélyebben bele menni mert már kismillió fórumon kis milliárdszor ki lett ez a téma vesézve.
  • Indigo
    #30
    Az, ott? Ami az eszed helyén van? :)
  • bertino
    #29
    ennyi, mindent leírtál.
    lényegtelen szerintem, hogy mitől - hogy mások pénzelik-e vagy sem - még mindig van.

    de hát ezt olyan nehéz elismerni egyeseknek, hogy tyű.
  • bertino
    #28
    ez bizony kevés.
  • siedrenn
    #27
    A pc-s játékoknak soha nem fog leáldozni. legalábbis addig nem,amíg a processzorok és a videokártyák eladásának döntő többségét a játékipar indukálja. És amíg ez így lesz, rá leszel kényszerülve arra, hogy minden 2-2,5 évben fejlessz a gépeden, ha elviselhető minőségben szeretnél játszani a legújab stuffokkal. Ez van,ezt kell szeretni. Ez egy kőkemény üzlet, és nem a két szép szemetekért csinálja senki.
  • zola2000
    #26
    Szimulátor mostanában pcre se nagyon van...
  • Sanyix
    #25
    nem butított játk. Csak butított fps-el, stratégiával lehet azokkal a fos kontrollerekkel játszani, különben menne a sírás hogy lehetetlen. Szimulátor meg úgy egészben nincs konzolra.
  • semmikozod
    #24
    Mi lenne ha az én kommentemre reagálnál? :)
  • Indigo
    #23
    Alázzalak még, lowlife? Nem érsz te annyit...
  • bertino
    #22


    csak ennyire futotta ? :D
  • Indigo
    #21
    Mert szerinted a PC-s platform napjainkban virágkorát éli?

    Áhh, mindegy, ebbe nem megyek bele. Nem véletlenül nem látogatom a PC-s játékoknak leáldozott topikot sem...

    Egyébként meg fenntartom a hülyeséghez való jogomat
    Mondjuk te hülyeséget nehezen is tudnál összehozni a háromszavas kommentjeidben
  • semmikozod
    #20
    PC-s játékok amíg világ a világ lesznek, de amúgy hülyék vagytok a PC-s játékipar már megdöglött jó ideje. Nézzetek már szét hány játék készül most PC-re és hány konzol(okra) és hány készült 10 éve PC-re...
    Azzal takarózni, hogy még van PC-s játékipar, mert készül néhány játék, aminek a jó része konzolátirat elég nagy merészség.

    Egyébként nem vagyok konzolpárti - még mielőtt lehurrogás lenne a vége, vagy leköcsögöztök.
  • bertino
    #19
    nekem aztán jöhetsz ilyen szöveggel.

    aki hülyeséget ír, az hülyeséget ír.
  • zola2000
    #18
    "és ez fog még 10 évig menni ;-D közbe meg 2 konzol generáció is kukában fog ki kötni."

    Amíg én egy konzolgenerációt kukázok, addig egy pcs két pc generációt kukázhat (a pc generáció alatt a hardver fejlesztést értem, a konzolgeneráció váltás sem más mint egyszerű hardverfejlesztés, amit 6 évente egyszer kell meglépni)
  • zola2000
    #17
    Milyen játékok nincsenek konzolon? Én pl egész jól belejöttem konzolon a C&C3ba, és a Tropico3ba (ha a stratégiákra gondolsz)...
  • Sanyix
    #16
    persze ehhez alap lenne hogy minden konzolhoz bármilyen szabványos usb-s vezérlőt csatlakoztatni lehessen, és használni lehessen, billentyűzettől, egéren keresztül, joystickig(hotas rendszerekig).
  • Sanyix
    #15
    én mint pc játékos mondom bárcsak így lenne, mert akkor minden játékot kényszerből konzolra írnának, és nem kéne pc-znem amiatt hogy bizonyos játékok és stílusok egyáltalán nincsenek konzolon.
  • Renátó1985
    #14
  • T O M
    #13
    Amíg sok a mazochista lesznek PC-re játékok.
  • exxile
    #12
    Pc-n, és konzolon is jó játszani, bár szvsz a stratégiákat utálom (pc). Nem gondolom hogy egyik a másik kistestvére lenne.
    Ezeket a pc-s játékokat pedig nem kell megvenni, ennyi. Anno az eredeti (!) Prince of Persia játékommal is csak crack-el tudtam játszani, mert egyébként nem volt hajlandó elindulni...
  • JaSoN HuNTeR #11
    Úgyis feltörik mint mindig mindent. Nem kell félni =D
  • bcrics
    #10
    Megprobáltam elképzelni ahogy meghal a Pc-játékfejlesztés és csak konzolra jonnek a stuffok,,vhogy nem tudom elképzelni:D.
    Akárhogy nézem a konzol mindig is a kisteso marad:D

  • Indigo
    #9
    Te meg bertino vagy. Nincs kommentár, ez mindent elmond :D
  • Indigo
    #8
    Hozzáteszem, mint PC játékos, bárcsak ne lenne igazam.
  • kissssss
    #7
    és ez fog még 10 évig menni ;-D közbe meg 2 konzol generáció is kukában fog ki kötni.
  • bertino
    #6
    naiv.
  • Indigo
    #5
    És lassan beér a dolog.
  • wedge31
    #4
    Ezt a marhaságot szajkozátok már 10 éve...
  • Indigo
    #3
    PC-s játékok halála, n+1-edik felvonás.
    Nyugi, már nincs sok hátra...
  • vaddiszno
    #2
    erdekes lenne egy cikk azokrol a jatekokrol es programokrol amelyeket meg nem tortek fel....akar konzolok, muholdvevok..stb....a torrentek meg meg mindig viragzanak
  • vaddiszno
    #1
    hany nap kell majd a feltoreshez ??