3763
QE8VX0tvAwMBUFhJRQVR
  • davidka003
    #3683
    Beleírtad remélem, hogy divat volt abban a korban a buziság. :D
  • Neoncsoves
    #3682
    Na, töri érettségiben hasznát is vettem a Spartacus sorozatnak :D
  • G_ArchAngel #3681
    Eleg sok csaj elhizott. Xena jobb formaban van, mint par 10-20 evvel fiatalabb kolleganoje.
  • Susarc
    #3680
    még a ratyi Agron is....:D
  • Susarc
    #3679
    annyira hiányoznak! brühühühü:(((

  • Susarc
    #3678
    LOL Calvin Klein
  • Susarc
    #3677
  • tigeroo
    #3676
    a mai repperek meg már csak pofáznak arról hogy "seggbe lesztek baszva mind"
  • Prof William
    #3675
    Az igazi kemény gladiátorok/rómaiak már csak ilyenek...

    Biza sokat korcsosodtunk azóta....
  • xido
    #3674
    Azt mondjátok el nekem..miből volt ezeknek a farkuk,hogy 2 másodperc alatt elterveztek egy erőszakolást és máris állt a cerka és beverték:))
  • xido
    #3673
    Én is elodáztam folyton az évadot,mígnem véget ért,így most egyben darálhatom le..hátra volt még három rész a 2.-ból,apránként most vagyok a 3x06-nál..1-2 rész után kifejezetten sajnálom,hogy utolsó évad,sokkal jobban tetszik,mint az előző évad tötymörgése...Crassus és Ceasar nagyon tetszik,mind színészileg,mind karakterileg...a többiek a szokásos formájukat adják számomra,bár a kalózokat üdítőnek találtam,főleg a vezért:)
  • Neoncsoves
    #3672
    na végére értem a sorozatnak... vegyes érzéseim vannak a végével kapcsolatban, a többi évadhoz képest a 3. picit összecsapottnak tűnt történetileg. bár örülök hogy nem 100% happy-end lett...
  • Susarc
    #3671
    főleg mivel az egy kardosbaszós film:D
  • davidka003
    #3670
    Ráadásul marha sok értelme van annak mikor a filmből csinálnak egy könyvet. Faszság.
  • Sir Quno Jedi
    #3669
    Óvasni??? Ez kardos/baszós sori, ezt NÉZNI kell! :D
  • Gelassar
    #3668
    Olvasta még valaki a Spartacus: Kardok és hamvak című regényt?
    Én túl vagyok rajta és kíváncsi lennék mások véleményére is
  • Susarc
    #3667
    pontosan! a hideg borsózott a hátamon ettől az új Naeviától! rokácsolt orrbaszájjba és nyomoroncul viselkedett:S
  • tigeroo
    #3666
    és durva hogyvarrot jobban megkedveltem 5-6 rész alatt míg pl. naeviát a 3 évadon át se tudtma
  • Susarc
    #3665
    :(( az kemény volt! nagyon bírtam én is VArro-t!
  • bega82
    #3664
    Basszus, én annál a nyakbaszúrós jelenetnél, akárhányszor láttam eddig, mindig majdnem elsírtam magam.
  • Susarc
    #3663
  • xido
    #3662
    Elejtett őz és vadkan:)
  • G_ArchAngel #3661
    Asszem mutattak az utcan futkoso patkanyokat. Voltak lovak, ha jol tevedek, akkor a lobontasos jelenetnel egy kutya evett a maradekbol, A romaiaknak voltak kutyaik, amikor az erdoben uldoztek a felkeloket (2. evad), a piacon voltak csirkek, kecskek. Ugyanezek bontva is.
    Szinten valami madarak kapirgaltak a Batiatus haz udvaran, meg mielott dolt volna a le es medencet epitettek volna oda.
    Csotanyok a pocegodros jelenetben. A meleg sracok galambjai.
  • Dynamic
    #3660
    Nem értem a példádat, vagy te engem. Az, hogy a kutya szarik általában a történethez nem ad semmit. Max. ha legyilkoltak valakit elterelésként - ahogy említetted -, és itt akkor máris magad ellen beszéltél. Millió dolog nem volt még a filmben, mert totál nem kardinális tényező, hogyan készítették a lovakhoz a nyerget vagy hogyan törölték ki reggel a csipát a szemükből.
  • Jim Morrison
    #3659
    állatkínzás meg ezek más dolgok, tvben már a gyereksorozatokban kezdtek hozzászoktatni hogy bírjuk majd nagyobb korunkban a filmeket az emberek öldöklésének látványát a vásznakon :D spartacust simán végignézem, míg mondjuk a tetovált lányban (amcsi verzió) mikor épphogy látszik a cica kicsit fintorogtam és film után is sajnáltam :D
  • Shiwo
    #3658
    brutális csonkítás, szexuális erőszak, homoszexualitás, káromkodás.. az belefér.. de ha egy macskát csaptak volna agyon a sorozatban, akkor az állatvédők betiltatták volna az egész sorozatot :D
  • Prof William
    #3657
    Kivették őket mert amikor egy macska egerészett az egész utcát elöntötte a vér. :)
  • Dean Winchester
    #3656
    érdekes, engem nem zavart a buzulás. jó volt a sorozat mindenből annyit kaptunk amennyi kellett.
    ez olyan,hogy alig van a sorozatban hiba akkor nekiállnak keresni...
    tök jó volt , egyszer majd lehet újból megnézem, bár ez lehet csak az első évadra fog igaz lenni.
    az mindent vitt és 1szer még tuti muszáj lesz megnézni
  • szucsy89
    #3655
    Tényleg, most ugrott be! :D Mekkora jelenet volt.. viszont az állatok tényleg "hiányoztak" a sorozatból.
  • G_ArchAngel #3654
    Igen. Batiatus-ek elmentek szarni es ott is beszelgettek a GoA-ban.
  • a.carkey
    #3653
    Láttál te egyszer is valakit szarni menni? Pisálni? Max. ha közben valakit legyilkoltak a háttérben elterelésként. Kutya hányszor nyalta meg a tökét? Pedig jellemző náluk. Sőt, kutyát is alig lehetett látni. Macska feltűnt a sorozatban? Csak mert már az ókorban tucatszámra éltek/km2.

    Ezeket sem láttuk, pedig természetes részei voltak a korszaknak, sőt, nemcsak az ókornak.
  • G_ArchAngel #3652
    "ennek a korszaknak olyan természetes része volt, mint az, hogy adót fizetsz"

    Ezt minden magyar állampolgár tudja?:)
  • Dynamic
    #3651
    Hagyjuk már! Innen 5000 km távolságból okoskodni kb. az a szint, amikor Gizike egy bulvár magazin féloldalas cikke után, mindent tudni vél egy sztárról, ez alapján ítélkezik, miközben az emberek a saját munkatársaikat sem ismerik, akikkel meg napi 8 órában találkoznak.
    Azt meg ki ne találja már senki, hogy attól lesz buzi valaki, hogy egy hónapban kb. kétszer lát valami buzi jelenetet, miközben naponta látjuk a hetero jeleneteket a filmektől kezdve a reklámokon át, mindenhol. Lássuk be, igen nagy baromság azt feltételezni, hogy valakire az 5%-nyi homokos "inger" fog hatni, szemben a 95 %-nyi hetero ingerrel. Érdekes, visszafelé ez miért nem működik? Egy buzi, miért nem lesz hetero, amikor sokkal több hetero műsort lát?
    Másrészt meg milyen nevetséges hazug képmutató hozzáállás az, amikor egy ilyen "mocskos" filmtől elvárják, hogy minden reális legyen. Nem zavar senkit, hogy hullanak a fejek, ontják a beleket, káromkodnak, orrba szájba folynak az orgiák, ugyanakkor felháborodva veszik tudomásul, hogy buzik is vannak a filmben, miközben ennek a korszaknak olyan természetes része volt, mint az, hogy adót fizetsz, vagy tv-t nézel. Félreértés ne essék, nem azzal van baj, hogy valakit zavar, a baj azzal van, hogy a készítők szemére vetik, hogy mégis, hogy képzelik ezt.
  • Prof William
    #3650
    A Rómában talán ha 2-3 buzulás volt a 2 évad alatt de igen felfogtuk hogy éltek melegek a az ókori rómában.

    A második évadban még visszafogtak magukat de könyörgöm nem kell majdnem epizódonként az arcunkba vágni hogy buzik!

    Pl amikor Agron + "Csaja" meg Barca és Pietros féltették egymást a csaták előtt és adtak 1-1 smacit egymásnak az teljesen ok volt abból is leesett, de hogy a lehető legtöbb alakommal bevágják, ahogy egymés seggében turkálnak annak nincs sok értelme a megbotránkoztatáson kívül.
  • szucsy89
    #3649
    azt hittem már új évadot jelentettek be :D de megnyugodtam, csak a szokásos buziflém...
  • a.carkey
    #3648
    Toleránsnak érzem magam, bár nem szarok rá a keresztre sem, és be sem kenem szarral, mint egyesek ...
  • a.carkey
    #3647
    Nincs beszűkült látóköröm.
  • JackMeadow
    #3646
    aki nem lát túl azon h "jaj a két hülye buzi mé csokolozik az én képernyőmön" azzal teljesen feleslege vitatkozni, ha ennyi toleranciát,értelmet, inteligenciát v akármit nem szedett még magára akkor nem is fog
  • tigeroo
    #3645
    jézusom. nyilván aki meleg az őrlődik eleget hogy nem a társadalom által elfogadottan dobog a szíve, erről nem tehet. nekem van meleg ismerősöm és az egész tinédzserkorát pokolként élte meg, hogy megfeleljen a társadalomnak is. hidd el nem könnyű nekik és nem kedvtelésből lesz valaki buzi

    szimplán beszűkült látókörötök van és csak ti vagytok felháborodva ezen. persze, egy gyerek hamarabb fog károsodni 2 férfi csókolózásától mint mondjuk ha elvágott nyakat vagy női csöcst vagy égő embert lát a spartacus nézése közben. egyáltalán mi a faszért nézne egy kiskölök spartacust?? álszentek vagytok.
  • Susarc
    #3644
    pontosan.....kurvára ártalmas dolgok ezek a fitalokra nézve!