91
  • Flang3r
    #9
    "A felhasználók legrosszabb esetben a Windows újratelepítésével oldhatják meg a problémát"

    Ehelyett inkább : "A felhasználók legrosszabb esetben a Linux telepítésével oldhatják meg a problémát"
  • Flang3r
    #8
    Kilóg a lóláb



    [brutálnagy]UGYE-UGYE?? ti meg nem hittetek nekem ...
  • Flang3r
    #7
    ugyanaz megy itt is kérem , mint a Parlamenti Naplopókban... kiadnak két alternatívát hogy a piros vagy a fekete kommunistákra szavazhatsz... (Viszta és Win7 a gyengébbek kedvéért) aztán persze bármelyikre szavazol a két szar közül, ha gond van, (mert ugye mitől ne lenne?) akkor ugye te voltál a hülye, mert miért szavaztál rájuk...

    én azt mondom szavazz Kádár elvtársra (Windows XP), ha már mindenképp a kommunizmus (Microsoft) a nyerő manapság, hiszen ő már ugyan halott, de mégis népszerű

  • gothmog
    #6
    Azért az messze nem "war" hogy hottold hülyeségeket beszél, a többiek meg szívatják.
  • B0nFire
    #5
    "A Microsoft a honlapján kiadott közleményben arról számol be, hogy a hibát nem a heti rendszerességgel kiadott biztonsági frissítés, hanem kémprogramok, mint például a Daonol nevű trójai okozhatják."

    Igen, mert ha az ő hibájuk lenne be is vallanák ugye? Neménvótam!
  • caprocorno
    #4
    Igen, igazad vanFlang3r igazolni fogja, hogy ő végig erről beszélt. Megbokrosodott a beépített trójai, de a jövő heti frissítéssel gyorzan megzabolázzák majd.
  • caprocorno
    #3
    Hát arról fogalmam sincs, hogy mi okozza, de a Prevx kis programja javítja a hibát, ez egészen biztosnak tűnik. Én konkrétan egy gépen javítottam vele, viszont a tegnapi napon 6 azaz hat! visszajelzést kaptam, hogy működött, és egyet sem olyat, hogy kipróbálták, de nem használt. Persze a két igazság nem zárja ki egymást, ezt is tudom.
  • eto demerzel
    #2
    ja jon majd Flang3r et co. es szetk...a az egeszet avval hogy ez egy be epitet valami... :)
  • kissssss
    #1
    ffffuuuuuuuuu ebből mekkora flame háború lesz itt XXDDDDD