376





SG.HU wave: with:public sg.hu


Feliratkozás meghívólistára
  • 5c0rp330n
    #336
    nalam meg nincs..
  • Benny04
    #335
    neee
  • GregSB
    #334
    Itt a Google Buzz

    Wave integrálva Gmailbe, egy kicsit másképp.
  • bertino
    #333
    ték.
  • VRSDM
    #332
    jókérdések amúgy.
    én sem láttam semmi " érdemi " fejlesztést.
    viszont én legalábbis már kb. 1 hónapja teljesen gyorsan kezelem az egészet.
    nincsen semmi lassulás.
    mondjuk meg kell hagyni, hogy a baráti körös hullámot kb. 50 üzenet elérésekor mindig magunktól mindenki a maga blipjét ami nem fontos törli hogy gyors maradjon...
  • Ability
    #331
    Nekem meg egyre bugosabb. Ha egérgörgővel scrollozok, akkor az oldalsó scrollbar nem mozog. Egy ideje nem működik a space-szel való léptetés sem. A lassúsága pedig megmaradt. Wave-en belül igazán sosem volt nekem lassú, csak amikor már ilyen 150 komment volt mindenféle szar beépülővel és youtube videóval. Viszont a felülete lassú. Rámegyek egy Wave-re, és amíg nem tölt be teljesen addig még a gombok hover effektje is késik.

    Két kérdésem lenne: egyrészt a Google hogyan tervezte ezt a Wave-elést? Úgyértem amikor egy hosszú beszélgetés van, akkor 500 komment már igen durva lenne. Szóval terveznek-e bele valami auto tisztogató szolgáltatást? Bár hogy őszinte legyek, nem igazán kedvelném ha mindig eltűnne egy komment és playback-el kellene visszanéznem. Az oldal lapozás pedig hülyén venné ki magát. Egyedüli lehetőség az egy AJAX-os "továbbiak" betöltése lenne talán és mindig a legfrissebbek maradnak elől.

    Másik kérdés, hogy szokták-e frissíteni? Mert apróságokat észre lehet venni, de nagy változást nem. Szóval lehet-e arra számítani, hogy majd hirtelen egy nagy frissítést dobnak ki? Elég régóta fent vagyok már, de érdemi fejlesztést nem igazán látok. Gondolok itt olyanra, hogy GMail leveleket tudjon kezelni, amit be is ígértek például. De hogy vegyünk egy kisebbet, a Settings Wave sem frissül azóta, mióta fent vagyok.
  • Yan
    #330
    nekem is van kb. 15 meghívóm, ha kell vkinek
    privi
  • VRSDM
    #329
    adj egy gmailos címet privátba és küldök.
  • papi08
    #328
    Amúgy mennyi idő még itt az sg-s tagok között lehet meghívót kapni, ha kell adok e-mail-t is.
  • Cat 02 #327
    SG blip-ben most elég gyorsan lehet pl görgetni ^^
  • VRSDM
    #326
    mint már írtam
    mi a helyi barátokkal már csak ezt használjuk gyors üzengetésre / aktualitások megbeszélésére : )
  • Rage47
    #325
    vagy már senki nem használja:D legalábbis az ismeröseim
  • VRSDM
    #324
    mostanság amúgy egyáltalán nem lassú
    1-2 mp mire betölt egy hullámot, de ha az jól karban van tartva és nincs benne többszáz hsz akkor teljesen normális sebességgel fut :)

    hála az égnek :)
  • papi08
    #323
    Na jelentkeztem én is:D Remélem kapok visszajelzést:)
    Már nagyon kiváncsi vagyok rá.
  • Cat 02 #322
    Tudsz valamit! gmail fiókot váltottam (:
  • VRSDM
    #321
    nem lehet hogy belépett más a google accountjával, így azt érzékeli (mert belépve maradt) és mivel nincs meghívva blokkol...?

    nekem ez volt.
    szóval lépj be egy gugli alkalmazásnál, maradj belépve, és aztán wave.
  • Cat 02 #320
    3 napig nem nézek rá és kick ? :(
  • bertino
    #319
    fail.
  • xxxpaulxxx
    #318
    ígérem meglesz!:D
  • Rage47
    #317
    pedig többet tanulsz, ha magad fedezed fel. kb. 10 perc..:)
  • xxxpaulxxx
    #316
    Egész héten rohadtul nem értem rá semmire kb... gondoltam könnyebb megkérdezni mint leülni és felfedezni magam;)
  • Andr0
    #315
    +1

    megvédve a commented... én már régóta ittvagyok, velem kötekedjen akinek nem tetszik mit írt:D
  • ViniSoundz
    #314
    Bocs a dupla kommentér, de elfelejtettem mondani, hogy igen, most jöhet a te szemét, te rohadék, meg kötekedős kommnent. Meg a vegyél vissza magadból, meg a tenemvagyittolyanrégóta, meg a hányévesvagy :)

    Nah szóval jó hullámozást mindenkinek :)
  • ViniSoundz
    #313
    Fura, hogy vannak olyan fórumozók - nem csak itt - akik jönnek, beírnak és napokig várják a választ egy olyan szintű kérdésre, hogy "A piros ceruza miért nem fog kéken? Ez szaaar!"

    De mondjuk az igazi problémák megoldására rájönni az adott témában már nem annyira egyszerű, mert oldalakon keresztül megy a küzdés. Pedig csak fél perc google hazsnálat kellett volna. Nem is értem, hogy miért érdekel téged paul ez a wave. Ha annyira érdekelne, már rég felfedezted volna, hogy miket lehet ebben csinálni. Nézd meg, 2-ikán írtad első csodálatos kommentedet. Ma már negyedike van és még mindig nem tudod mire való a klincs az ajtón.
  • Yan
    #312
    valószínű hogy pont ez volt a célja. :)
  • xxxpaulxxx
    #311
    köszi szépen a válaszokat:)
  • zozyk
    #310
    Most hogy tágabbra nyitották a kapukat,meg is feküdt egyszer-kétszer. :)
    Van még hová fejlődni,amugy meg nagyon bejövős cucc. :)
  • Voyager5
    #309
    Aki igényel Googlenál az szerintem már kap hamarosan
    Én legalábbis kb 4-5 napja igényeltem egy másik accountommal és ma reggel kaptam
  • GregSB
    #308
    Van még szükség a meghívólistára? Már 1 hete nem iratkozott fel rá senki, úgy tűnik már kb mindenki bejutott aki akart :)
  • Rage47
    #307
    mikor beléptél, kaptál tutorial videókat + leírást. én is azokból tanultam
    pl. ennek a végén van egy video
  • Ability
    #306
    Keresőbe: "with:public sg.hu"

    Utána a kiválasztott Wave menüjében a "follow" opció.
  • VRSDM
    #305
    igaz már 300üzinél járunk, de tessék szépen megnézni az első hsz-t
    és ígérem felgyúlik a pilács a fejedben.
  • xxxpaulxxx
    #304
    3 tipikus ember akik csak oltanak de egyikőtök se mondaná meg hogy konkrétan ez miben is másabb egy fórum/chat kombótol... mind1, azért köszi:)
  • JagFater
    #303
    Ha fasságokat beszélsz, naná, hogy lehurrogást kapsz, gondolkozzá' má'...
  • ViniSoundz
    #302
    Mennyé haza
  • xxxpaulxxx
    #301
    véletlenül se arra válaszolnál amit kérek...
    Egyébként meg azt írtam, hogy EDDIG szar... mivel elég kezdetlegesnek találom.
  • bertino
    #300
    sokkal szívesebben lehurroglak, ebben egy percig se kételkedj

    tanulmányozd át egy kicsit és aztán mondd róla, hogy szar.
    htx.
  • xxxpaulxxx
    #299
    te meg először lehurrogsz az elsőre alkotott véleményem miatt, aztán nem mondanád el, hogy ez chatelésen kívül mire jó:P
  • bertino
    #298
    először megjegyzed, hogy egy kalap szar, aztán kiderül, hogy még használni se tudod.

    inkább üljleésmaradjcsendbenszerintem.
  • xxxpaulxxx
    #297
    hogy tudok csatlakozni az sg-s wave-hez? Vagy hogy kell ezt kezelni egyáltalán?XD