149
Az új térhóditó divatórák
  • REPS0L
    #109
    ez jó kérdés, mert engem csak akkor érdekel egy ilyen ha világít végig...
  • Casillas
    #108
    mindannyian azt írjátok, hogy "csak rénézek és tudom mennyi az idő", de engem múltkor - természetesen a hozzám mérve brutális árán kívül - az tántorított el a vásárlásától, hogy csak akkor világítanak 5 másodpercre a ledek, ha megnyomod a gombot az órán, nem pedig folyamatosan....
    nem minden típusnál így van?
  • REPS0L
    #107
    jól néz ki
  • wordsworth
    #106
    Annyit még hozzáfűznék, hogy ránézek és tudom mennyi az idő, meg kell szokni, 1-2 nap max :)
  • wordsworth
    #105
    Hali nekem is van theone órám méghozzá ez: óra
  • bardocz
    #104
    "biztos Autista"
    :ASDD:ASASD::ASD
  • n3whous3
    #103
    10-es számrendszert nem is tudom elképzelni hogy tudtad megtanulni
  • bardocz
    #102
    Ejjbazmeg,neked minden számolást külön kellett megtanulnod?Normális ember kis idő alatt megszokja,aztán rápillant,és tudja az időt.
  • n3whous3
    #101
    ugyan már, normális óra arra van, hogy ott virít a maga minimalizmusában a kezeden és meg tudod nézni mennyi az idő, ahelyett, hogy a telefont húzogatnád ki a zsebedből fél óránként, minek ez a sok villogó hülyeség :C
  • n3whous3
    #100
    ték
  • Apocalipto
    #99
    Tök jó lenne ilyen, csak az lenne a baj hogy nem tudnám leolvasni róla az időt
  • BB7
    #98
    De! :D
    Volt ám gond!
    Az egyik gomb nem működik! De az, amelyik csak a beállításhoz kell!
  • Schwarz
    #97
    Aki a mobilján lesi az időt, miért is nem 100as? Én pl azóta nem hordok karórát, mióta van mobilom, minek még egy vackot hurcibálni?
  • Sadist
    #96
    Tévedés, csak a számok bináris alakját kell ismerned 0-tól 59-ig. Az meg közel sincs az 1440-hez.
  • REPS0L
    #95
  • schrank
    #94
    ennyi erővel ki veszi elő a mobilját a blútúf korában ?
  • schrank
    #93
    éjfél és 23:59 között hány számolást kéne vágnod fejből ? 24x60 ... kb 1500 ha lenne ilyen az biztos Autista , neki meg mindegy milyen menő az órája ....
  • Vlala #92
    Mindig lefelejtem a szmájlit.
  • tigeroo
    #91
    digitális óra:


    én meg pont azért nem használok karórát, mert felesleges... a mobilon megtudom nézni az időt, ergo nemvagyok százas?:D
  • zeli
    #90
    De akkor is egy idő után rászokik az ember, és ránézésre tudni fogja az időt.szvsz
  • schrank
    #89
    valamit leolvasni vagy kiszámolni igen is nem ugyan az , és aki a mobilját használja órának az se 100-as ...
  • tigeroo
    #88
    ezt te se gondoltad komolyan sztem
    most pl. a bináris órák mennyivel bonyolultabbak?

    ez sztem megszokható mint az digitális > analóg kijelző (valaki az analógot nemtudja leolvasni...)
  • schrank
    #87
    jól van repsol akkor te meg vegyél a szimóba bináris üzemeanyagszint-,kilóméter-,fordulatszá- meg turbónyomásmérőt
  • FZoleee
    #86
    én is csak most értettem meg, ez kéne nekem, nem rossz :D
  • zeli
    #85
    Amúgy BB7, amit rendeltél DX-ről, azzal nem volt semmi probléma? Vmi szar gomb, vagy kiégett LED esetleg? Nem épp qualitynek tűnik, ezért kérdezem, de egész érdekes. :)
  • REPS0L
    #84
    jajó, vágom :)
  • Vlala #83
    Véleményem szerint egy egyszerű dolog, mint az óra túlbonyolítása eléggé bazári majom-külsőt kölcsönöz a viselőjének.
  • zeli
    #82
    Én nem a kékszínű oszlopokról beszéltem...
    Az első oszlop mutatja az órát, amit leolvasol a baloldali számoszlopról...
    a maradék pedig a percet...ahány van, annyi az idő..jobb oldalt mindig ott van, hogy mennyi van... ha egy sor telítődik, annyi lesz...
  • Ronny
    #81
    azért az se semmi ha valaki 550 dollárért egy Seikot vesz.
  • REPS0L
    #80
    és a középső 4 oszlop?
  • zeli
    #79
    bal oldali számoszlop = óra; jobboldali = perc.
  • REPS0L
    #78
    erről az utolsóról mondj már kicsit többet, meg nem is igazán vágom hogy most ezen hány perc van vagy mifene, amúgy nagyon tetszik, köszi :)
  • Szeszmester
    #77
    Egy szép óra.

  • tigeroo
    #76
    a bináris óra tetszik :)
  • Schwarz
    #75
    állat :)
    fateromnak egy Bolek LED-es számológépe volt, 1978 :)
  • BB7
    #74
    :)
  • zeli
    #73
    Akartam is kérdezni, hogy DX-en vane, de találtam is. :D
  • karajjj
    #72
    te tényleg ilyen okos vagy?
  • Máté94
    #71
    Ezt még el is fogadnám:)
  • BB7
    #70
    Innen