532
Brink - FPS a Bethesda Softworks közreműködésében
  • Renjike
    #532
    ezt is láttam , még nem probáltam , de most megnézem :))
  • Optimus Prime
    #531
    Hát itt írnak pár tippet. Nem tudom csodát tesz-e, de érdemes eme drivert megpróbálni.
  • Jaka923
    #530
    Hát sajnos nincs megoldás. 4870-nél jóval erővel ATI-kon is akad ezerrel. A készítők nem törték össze magukat optimalizálás terén.
  • Renjike
    #529
    és semmi megoldás nincs hogy ne úgy tűnjön hogy egy hulladék szarért perkáltam a pénzt?
  • Jaka923
    #528
    Szerintem mindent elmond az alattad levő 2 hozzászólás. Ezt a játékot nem ATI-ra tervezték.
  • Renjike
    #527
    Srácok , egy kis gondom van ://
    Megvettem a Brinket Ati kártyám van és olvastam h elég nagy problémák vannak belőle , neten mindenhol mást írnak és nem akarok gányolni össze vissza steamről elég sok idő mire lejön (nekem), szóval valaki tudna segíteni az egészben hogy mit hogy?


    Amúgy a játék , lefagy , akadozik , és a hang is akadozik

    a kártya Shappire HD4870 512 MB
  • Optimus Prime
    #526
    Ha jól látom ATi kártyád van. Köztudott, hogy azon szaggat, bármennyire is spéci model. Nekem többnyire jól futott, bár MP rész mintha jobban optimalizált lenne, mint SP-be. :S
  • Gubberx
    #525
    Nálam iszonyat mód szaggat az aláírásomban lévő konfigon, más is tapasztalt hasonlót vagy van valami trükk hogy mi az ami okozza és ki kell lőni?
  • grebber
    #524
    Brink - több, mint 2,5 millió eladott példány
  • B52Yami
    #523
    Nem csodálom, hogy kevesen játszák, olyan gépigénye van :O
    Amúgy meg jó fun, ami nem tetszik, hogy a tuningok leviszik az equip speed-et és kb nem éri meg felrakni.
  • Kizsde
    #522
    Szevasztok, nekem is most lett meg Steam-en, csatlakoznék ahhoz a kevés emberhez, aki még innen játszik.
    Ja és nekem az Agents of Change is megvan hozzá.


    ÜDv
  • gosumofo
    #521
    Este 1-5 európai serveren vannak, a free weekend se segített rajta.
  • Maak
    #520
    vedd meg soherkam, azt ha mas nem akkor majd toljuk ketten:D
  • Fpocok
    #519
    Milyen a játék most srácok? Sokan tolják még? Multi? MAgyarok? Szerverek?
    5 euró most a játék steamen.
  • kBagyula #518
    +1
  • gosumofo
    #517
  • XeeN
    #516
    Úgyszintén. Ennyit már megért. :)
  • Shad01
    #515
    Kösz, hogy szóltál!
    A Brink Complete Pack-ot vettem meg 6 euróért.
  • Optimus Prime
    #514
    Itt a várt 75%-os sale, 5 euró és a hétvégéig ingyen kipróbálható.
  • XeeN
    #513
    Most 10 euro a Steamen. Ennyiért már (talán) megéri...
  • lolSL
    #512
    "We’re close to releasing a comprehensive update for Brink, bringing full clan support, ladders and tournaments to all versions of the game. This update is currently in the final stages of testing and will be pushed out to the Xbox 360, PlayStation 3, and the PC version of Brink as soon as that is complete."

    kicsit elkéstek :(
  • XeeN
    #511
    Karácsony környékén jó vétel lehet. Most még ezt az összeget is sajnálom rá, pedig a warezzal elég jól elszórakoztunk.
  • Optimus Prime
    #510
    19.99 euró lett Steamen. Vagyis ha befigyel egy 66-75% sale már emberi áron lehet beszerezni. :)
  • Optimus Prime
    #509
    A botnak - van a pingjénél. Meg még valami jelölés. Ha campaignt játszol, akkor botokkal mész egyedül, de úgy vettem észre bárki beléphet. Vagy meghívhatsz barátot.
  • Mlinarcsik
    #508
    Szevasztok.

    En is megvettem a jatekot, nekem tetszik, csak egy dolgot nem ertek.
    Multi servert nem talalok, ha keresem oket. Fut a jatek valami multiplayer modban ahol lehet palyakat jatszani, de honnan tudom, hogy ki a jatekos, es ki bot? Mert a legtobben olyan szerencsetlenul visselkednek, hogy csak botok lehetnek. Nem ertem. Vagy nem a multis dolgot jatszom. Nem vagyok egy idiota, de nekem ez nem tiszta...
  • Caca1260
    #507
    háát az biztos de azért annyira nem jóó akkor marad a bulletstorm :/
  • Fpocok
    #506
    Ha warez, akkor nem mondthatod, hogy "megvan".
    Vedd meg, és akkor nem lesz gond.
  • Caca1260
    #505
    hello egy ideje megvan a játék ( természetesen warez ) de csak most foglalkoztam vele igazán. a problémám az hogy a játék az elején mindig kidobált.Ez megoldódott magától de szaggat és a hang késik . Patch-et nem találtam próbáltam a kompatibilitásná hogy átrakom vistára de az sem segített ötletek ? Gépem : Intel core 2 duo e 4500 2.5 ghz
    4gb RAM
    ATI HD4870 512 mb
  • Optimus Prime
    #504
    Sokan nem érzik, hogy ez egy új Quake Wars (ami egy Quake-es Enemy Territoy). Leginkább ahhoz áll közelebb, bár kicsit kevesebb a cucc és a lehetőség, meg szűkebb a játéktér. Szerintem a design, a környezet és az új mozgás lehetőségek, amik újnak hatnak, de voltaképp ugyanaz a játék.
  • Shad01
    #503
    Igazad van, tényleg nem sokat TF-eztem. Megvettem, de hosszú távon nem tudott lekötni. Nem azt mondom, hogy rossz a TF, de a Brink hangulata jobban közel áll hozzám.
  • Fpocok
    #502
    Hát akkor te nem sokat tfezhettél...
  • Shad01
    #501
    A hétvégén kipróbáltam a játékot. Nagyon tetszett. Szerencsére nem találkoztam azokkal a problémákkal, amit többen írtak.
    Végigjátszottam a kampányt, és multiztam is egy kicsit.

    A kasztok, fegyverek kiegyensúlyozottnak tűntek. A feladatok is változatosak, a pályaméreteket jól eltalálták. Jobban bejön mint a Team Fortress 2. Tetszik a parkour nyújtotta mozgásszabadság, hogy függőleges irányba is dinamikusan lehet mozogni.

    Ha baráti áron lenne (10-15 Eur) megvenném.
  • Optimus Prime
    #500
    De azért az is vicces, hogy egy minimumnak nem éppen megfelelő gépen simán fut. :D
  • Nagylaci
    #499
    Splash Damage a női karakterekre mindig azt válaszolja, hogy be voltak tervezve, de a "Heavy" testalkattal nagyon otrombán néztek ki. :) Nem értem én nagyon szívesen eljátszanék ilyen bajor felszolgálóasszonyság kinézetű karakterrel... :D :D :D
    Nekem 70-80 FPS -el megy solo-ban, multiban egyaránt. Mondjuk most szert tettem egy elég brutális gépre úgyhogy még jó, hogy nem 10 -el döcög... :)
  • foxxi
    #498
  • XeeN
    #497
    A játék (nálam) solo-ban ill multiban (ha én vagyok a szerver) kb 30FPS-sel fut, míg az MSI Afterburner szerint 100+. Amint egy szerverhez csatlakozom, a szaggatás megszűnik. Ez a játék ennyit tud. Esetleg próbáljátok kikapcsolni az ambient occlusion-t. sokat segíthet.
  • Prince23
    #496
    Kéne írni Bethesdának, hogy egy DLC keretében sürgősen tegyék közzé a NŐI karaktereket!! mi ez már, hogy csak férfiak vannak benne? pláne testreszabhatóság miatt is
  • Optimus Prime
    #495
    Heh, nálam meg 1440x900 medium shadow és texture mellet, motion blur és Vsync beállításokkal simán megy. A menü meg flawless, azt hittem először videó.
    De asszem olvastam, hogy az ATi kártyával gondok vannak. Egyébként olyan, mint a Quake Wars csak Mirror's Edge/Borderlands szerű designnal.
  • Prince23
    #494
    Lehet hogy a felbontásodat nem komázza...
  • sparrow35
    #493
    Ingyenes hétvége miatt gondoltam kipróbálom, de játszhatatlanul szaggat, 20-25 Fps minimumon 800*600-ban, E6550 core2, 4gb ram, HD4850. Én rontottam el valamit vagy ez komoly? Hasonló grafikájú játékok 50-70 Fps-el mennek 1152*864-ben pl. Crysis 2, Borderlands, Stalker, Red Faction Armageddon, Mafia II...