391
Újabb Simbin játék!
  • TG Gida
    #351
    Szerintem csak akkor kell lennie,ha modokat telepítesz.
  • bmwcrash
    #350
    hali nálam valamiért a steam apps sajátnévbe nincs gamdata mappa miért?
  • Dietrich
    #349
    Februári teljes játék(ok): Race 07 + GTR Evolution
  • jumika
    #348
    HElló!
    Settings -> Controlls -> Advanced: "hold button for gear"
    Vagy valami iylesmi. Ha bekapcsolod, akkor jó lesz. Fontos, hogy ha szekvenciális módban mész, akkor kapcsold ki!
  • ml85ml
    #347
    srácok az mitől van, hogy a g27-esemet nem ismeri fel a race on??? kell hozzá vmi patch? a több éves gtr2 simán felismeri.
  • Black Ghost
    #346
    Berakom ide is:

    Race Injection valaha is megvásárolható lesz dobozos verzióban, illetve ha nem és letöltöm, kompatibilis lesz a már meglévő "eredeti" dobozos részekkel?
  • Gabesz66
    #345
    GIDA,köszönöm bevált!!
  • TG Gida
    #344
    A steamen keresztül installáld,akkor jónak kell lenni.
  • Gabesz66
    #343
    Helló mindenki! A napokban kaptam Race on játékot,remekül ment a lemezek bemásolása,majd a végén kiadott egy ablakot,melyben kérte helyezzem be az eredeti lemezt és hivatkozik valami securom nevű baromságra.A LEMEZ EREDETI!!Több játékom van a Seven m-től ,azokat simán tudtam kezelni sőt telepítéskor kérték a kódot is.Ez nem kéri,többször próbáltam ,de sikertelenül.Most a sógorom is megvette,de az övé sem indul el.Valami okos tanács kellene
    Köszönöm ha valaki segít!! A Seven m segély vonala életképtelen!!
  • Zsolesz089
    #342
    Sziasztok
    Hatalmas problémám van amit nem tudok megoldani.
    G25 el versenyzek de a váltón az üreset nem tudom beállítani .
    Látom hogy ott van a lehetőségek között de nincs ötletem hogyan állítsam be hogy ha kiveszem a váltót sebességből a játékban is kiugorjon .
    Fontos lenne mert ha kicsúszok véletlenül akkor lefullad az autó és körülményesen tudok visszaállni a versenybe.
    Köszi előre is : Zsolesz
  • Kreeder44
    #341
    sajnos nem csak ott díszeleg ás oda van betonozva XD
  • Marzee92
    #340
    Sziasztok!

    Valakinek már sikerült előidézni olyan balesetet ami miatt bejött a biztonsági autó? Egyáltalán működőképes az a Chevrolet?
  • alexander1993
    #339
    Hello. Hogy lehet új kategóriát létrehozni?
  • mcmoha
    #338
    Ezek a file-k le vannak kodolva. A zinterneten talalhatsz megoldast ra.;)
  • alexander1993
    #337
    Egyébként még az lenne a kérdésem, hogy tudom beállítani Race On-ban, hogy 24-nél több ellenfelem legyen?
    Előre is köszi.
  • alexander1993
    #336
    Ezt tudom, csak akkor amikor jegyzettömbbel nyitom meg hülye karakterek jelennek meg.
  • Dietrich
    #335
    .gdb fájlt mezei jegyzettömbbel.
  • alexander1993
    #334
    Akkor, úgy kérdezem, hogy lehet szerkeszteni? Ezt úgy értem, hogy tudjam mit írok be.
  • TG Gida
    #333
    Commanderben egy F4.
  • alexander1993
    #332
    Hello. Az alábbi fájlokat mivel vagy, hogy lehet megnyitni:
    ".car"
    ".gdb"
    Előre is köszi.
  • Muttley
    #331
    Várnak a csodára.. ;)
  • TG Gida
    #330
    Szerintem nem lehet egy parancsot több gombra tenni,de ha a logitech profilerben csinálod,akkor megoldható.
  • testarossa94
    #329
    Sziasztok!
    Már egy ideje nyüstölöm a Race07-et (1 hét) Driving force gt-vel. Aki ismeri eme kormányt az tudja, hogy a kormányos csak két váltógomb van és nem fülek, ami számomra igy is kényelmes,viszont nagy kanyaroknál már nehézkes eltalálni őket. Ezért ilyenkor a szekvenciális váltót használnám. Viszont a beállitásoknál nem lehet a váltásra berakni a szeki és a kormánygombokat. Erre létezik megoldás?
  • Dietrich
    #328
    Race 07-t simán tudtam anno regelni steamen.
    Ma vettem Race On-t azt is simán engedte.
  • tonnni
    #327
    Köszönöm a segítséget
  • Black Ghost
    #326
    A magyar alapból benne van.

    Dokumentumok/SinBin/RACE 07

    A "Config" file-t, Notepad-al megnyitod, "LANGUAGEINDEX=" végét írd át 8-ra,...voálá magyar lett minden.

  • tonnni
    #325
    Köszi
  • TG Gida
    #324
    Pit menu presets
  • tonnni
    #323
    Ok, de azt hogy kell?? Angolul nem nagyon tudok, magyarosítás nincs hozzá?
  • TG Gida
    #322
    Kell készíteni előre box beállításokat és kiálláskor abból tudod kiválasztani a megfelelőt.Azért nem cseréli,mert az alapban nincs kerékcsere.
  • tonnni
    #321
    Sziasztok!
    Nem tudok rájönni hogy verseny közbe, a boxban hogy lehet kereket cserélni?? nem tudok kereket cserélni és ezért kizár! már mindent nyomkodtam? Hogy kell csinálni? Előre is köszi
  • TG Gida
    #320
    WTCC futam Magyarországon
  • Flexibilis
    #319
    Sziasztok. Az STCC után az új gépemre feltettem a Race On-t. Az a problémám, ha indítok egy bajnokságot WTCC 2008-ban, egyetlen Seat sincs a mezőnyben, a többi típus mind megvan. Ha magamnak Seatot választok, akkor pedig csak az enyém szerepel a mezőnyben. Hol lehet a gond? Tapasztalt már ilyet valaki?
  • Black Ghost
    #318
    Nézd az irányíthatóság itt elég precíz, a legegyszerűbb ha a kis kart nem elengeded, hanem lekövetve az ívet, vissza kíséred. Ez mellett a kormányérzékenységgel játszhatsz.
  • w77d
    #317
    nem tudjátok, hogy valahogy be lehet e állítani, hogy ha gamepad-al játszok, akkor ne rángassa úgy a kormányt? kanyarodok, elengedem a kis kart és egy századmásodperc alatt egyenesben terem a kormány. Más autós gameknél olyan szépen emg tudták oldani hogy realisztikus legyen, ne századmásodpercek alatt legye a kormány különböző helyzetekben...
  • TG Gida
    #316
    Nekem működik.
  • Mayorpapa
    #315
    köszi a segítséget!
  • Black Ghost
    #314
    Szóval:

    Program Files/SimBin/Race On Offline/GameData/Teams
  • Black Ghost
    #313
    Ettől még betudod rakni, csak offline verziónál a játék főkönyvtárába másold.

    ....a vége ugyan az lesz "Gamedata/Teams"
  • Mayorpapa
    #312
    sajnos egyik leírt kritériumnak sem felel meg a játékom :(