24218
Modern Warfare 2
  • zoli1997
    #24058
    Helló emberek:D

    Akinek nem indul a játék majd írjon rám,most segített egy külföldi gamer,majd adok linket,csak szóljatok :)
  • Puhos
    #24057
    Az tény, hogy elsőre sokára tesz be játszani. Mi a haverokkal pl. tdm expresszt szoktunk nyomni. De ha összejön a csapat, akkor onnan már megy a játék.
  • zoli1997
    #24056
    haveromtól meszereztem a fájlokat amivel el kéne idnulnia mert én csináltam meg neki és neki most is megy nekem meg leáll ez a fos,valaki HELP
  • zoli1997
    #24055
    Nekem se újratelepítettem erre meg kéne az összes utolsó update(ami nem elérhető,mert letörölték...)a revolution meg csak 4-5 fájl ami az updatehoz van,hogy elinduljon,akk sztem ennyi volt...
  • ffxi
    #24054
    Hogyan? Nálam nem megy :(
  • zoli1997
    #24053
    De most megint van alter ,régi szerók fele kb még működik,vannak jók is :D de legalább nem szünt meg az egész
  • Drephis
    #24052
    ha egyszer bedob valahova, onnantól könnyen talál lobbyt
    persze van halott játékmód, ahol nem is érdemes keresni. tdm, domination, sd-n játszanak szerintem a legtöbben.

    alterIW fényévekkel jobb volt, kb mint cod4, kár érte :(
  • ffxi
    #24051
    Alig talál meccset. Főleg HC-s TDM-et. Elszívtam 1 cigit és még mindig keresi. Lagg-huszárok végig rohagálnak akimbo-val, a GL huszárokkal egyetemben. Alter-nél nem voltak ilyen gondok, mert volt admin vagy auto admin. Pl. olyan seró volt, ahol nem lehetett berakni GL-t illetve ping korlát volt. Olyan mappon vagy csapatban játszhattam, amilyet akartam. Ezek az előnyek miatt érzem azt, hogy az origi igen csak hiányos.
  • Puhos
    #24050
    Mi baj lenne vele?
  • ffxi
    #24049
    Felraktam az origit, mert alter megszűnt. Az origival csak baj van.
  • zoli1997
    #24048
    Amúgy meg nagyon jó játék a multi de most hogy ennyi baj van vele szerintem meg fog szünni
  • zoli1997
    #24047
    DE nem is baj h megveszem játékot,csak pár haveromat fel se vettem steamre :D
  • zoli1997
    #24046
    ja azt is olvastam hogy kilépett iw-ből Bowling..:D
  • armageddon666
    #24045
    az a baj hogy sztem már az origiwnet is haldoklik :DDD
  • zoli1997
    #24044
    Most mi van az alteriwnetes szerókkal?Ugy hallottam aki feltörte az mw2t beperelték vagy mi,és ezért zárták be a klienseket...?de ezt csak olvastam,de már nem megy az aiw.net-es verzióm ugyhogy vehetem meg a játékot...
  • Frank99
    #24043
    az alteriv-vel menj, ahova kell...
  • mester1987
    #24042
    Tudom. :)
  • Drephis
    #24041
    ??
    köze nem volt a játék fejlesztéshez, egyébként mw2 óta fos a cod minőségileg
  • TheGrinder
    #24040
    Lehet most valami ritkaszar készül, és ebben már ő sem vesz rész.
  • mester1987
    #24039
    Hamár Infinity Ward, akkor ennyit a minőségi COD-okról, legalábbis egy ideig biztos...

    Robert Bowling elhagyta az Infinity Wardot
  • TheGrinder
    #24038
    Indítsd el a keresőt és várj 3-10 percet és találni fog szervereket. Ezt elég egyszer megcsinálni és utána folyamatosan talál szervereket, míg ki nem lépsz a játékból.
  • atinq
    #24037
    Sziasztok. Nem tudok játszani a multival. Elindítom a gamet és azt írja 0 total player online. Nem tudja valaki mi lehet a baj vagy tényleg nem játszik már seni vele?:)
  • Puhos
    #24036
    A hátránya még a steames verziónak, hogy ha rendszert raksz akkor értelemszerűen le kell tölteni a játékot, míg ha lemezest veszel akkor csak telepíted és kész!
  • Puhos
    #24035
    Szia!

    A multi szempontjából mindegy, hogy steam-es vagy dobozos verziót veszed meg. Ugyanis a singel-hez a multihoz és a spec ops-hoz is a steam kilens kell. És a lemez nem kell játék közben.
  • PhantomAss
    #24034
    sziasztok,
    lenne egy kérdésem ami nem egyértelmű nekem:
    multi szempontjából mindegy hogy dobozos vagy steames változatot veszek?
    a multi mindenképp a steam-hoz kapcsolódik, és nem is kell a dvd-nek a meghajtóban lennie ha játszom ugye?
    csak azért kérdem mert igazából steames változatot vennék, de a dobozos olcsóbb kb 3e ft-al, és ha annak is a steam kell akkor inkább azt veszem
    remélem érthető a kérdésem..
    köszi
  • Puhos
    #24033
    Szia.

    Demó nincs. És nem szar az eredeti game!
  • jackoneill90
    #24031
    Létezik ehhez demó??? Valaki dobjon meg egy linkkel. Kerestem már,de nem találom.
    Kiakarom már próbálni.
  • ffxi
    #24030
    Akkor hülyeség. Ha a stun és flash felfogná értelme lenne.
  • Fabio Capello
    #24029
    :D:D

    felfogja a robbanások (gránát, c4, gaymore) erejét, így nem (feltétlen) instakill
  • ffxi
    #24027
    A blast shield mire jó? Az a hegesztőmaszk vagy mi az.
  • gagax
    #24026
    Köszi szépen : ) majd megnézem :D bár tnap próbáltam kétszer is több időt vártam 170 es ping után lsz*rt se talált aztán felidegesített és letöröltem :D adok neki kicsit pihit aztán majd újbol teszem :D
  • ChaosTeam
    #24025
    Megnéztem nekem is mindenhova 0 playert ír, pedig megvan mind2 DLC packom. Viszont kicsit több idő alatt, de találtam hostot és tudtam játszani. Szóval megint valami a stat rendszerükkel lehet...
  • ChaosTeam
    #24024
    És ha ennek ellenére belemész a multiba, nem talál hostot? Mert volt egy időszak, amikor 0 player-t írt, de mégis talált hostot, hátha most is csak ennyi a gond. 1 próbát megér.
  • soo277
    #24023
    Ingyen elfogadom!!
  • gagax
    #24022
    de konkrétan azt jelzi h 0 játékos játszik a multival : S
  • madmanic
    #24021
    eladó ez a fos. steam accal.

    érdeklődni priviben.
  • ffxi
    #24020
    Akkor azért :) Nálam is szintén nincs meg 1 DLC se. Így alig találni host-ot. Mert játékosok 95%-a rendelkezik DLC-kkel. Talán most húsvéti akciózáskor megveszem.
  • gagax
    #24019
    azok nincsenek. nem vettem meg egyiket se.
  • ffxi
    #24018
    DLC-k is megvannak?
  • gagax
    #24017
    Hali !


    Működik még az MW2 multija ? mert belépek a játékba és azt írja hogy 0 player játszik : S és már újbol tettem DVD ről is a játékot úgy se működött akk letöltettem steam el és úgyse lett jó. Valakinek valami ötlete van rá ? :S