254
Magyarországhoz kapcsolódó filmek
  • Mutek
    #172
    Na jó, nekem nem megy a flas tag...

    Itt a link:
    http://www.youtube.com/watch?v=qLfKyIY_ICY
  • Mutek
    #171
  • Mutek
    #170
    Úgy vettem észre, a magyarok beszédét mindenki csak szitkozódáshoz, meg átokszóráshoz használja :)

  • Szabi1991
    #169
    RTL KLUB, most Eltűntnek nyilvánítva (1-800 Missing)- Műhiba (Cut)

    Budapesten játszódik o.0
  • Jrex
    #168
    A Hármasban szép az élet c filmben a főszereplő(akit Matthew Perry alakít) magyar származású Novak:)
    és beszélnek is róla a filmben h ez Magyar név.
  • Szabi1991
    #167
  • Jrex
    #166
    Egy ideig úgy is volt h itthon forgatják a Terminátor 4-et,de letettek erről:D
  • Kojiro
    #165
    :)))) még a skynetet is a magyarok találták fel? :D
    a végén még kiderül, hogy a jövőben a skynetes gépsereg magyarul beszél :)
  • Jrex
    #164
    A Terminator: Sarah Connor Krónikái tegnapi részében volt a Kempelen Farkas Törökjén alapuló sakkozógépből alakul ki a Skynet :D
  • Garga Pitic #163
    BAT-21
    [IMG][/IMG]
    A rádió típusa R-108
  • atomboy
    #162
    Ezt muszaj lesz megneznem, mikor lesz az ismetlese?
  • a.carkey
    #161
    Anyám, milyen film megy most a Hálozaton!

    A film címe: Tactical Assault (Harc az öböl felett)

    A filmben az Egri csillagok c. filmből ismert makettvárat támadja a NATO légierő (egy F-16os?), miközben MI-24 helikre lőnek lent AKval és egyebekkel. A Rendőrpalota a NATO HQ. Utánaolvastam: a végén Budapest felett a légicsata lesz és szétlövik a Teve utcai üvegszart. :D
  • LasDen #160
    Sztem az Escobar lesz az....
  • Kojiro
    #159
    ősszel itt forgat Oliver Stone :) Tudja valaki, mit, meg milyen színészekkel?
  • XxTyl3rxX
    #158
    Vasemberben a magyar terroristák!!! Hmm szép gondolat amerikától :D
  • atomboy
    #157
    12 majomban:
  • Nuki
    #156
    Éreztem hogy végre meg kéne néznem azt a filmet
  • Jrex
    #155
    A 80 nap a föld körül(amelyikben Jackie van:) amikor a főszereplő épp koldus a falon plakátok vannak és néhányra az van írva h Hunyadi János :D
  • Nuki
    #154
    magyar dj dolgozta fel.
  • Szabi1991
    #153
    német BMW reklám :DD
  • Szabi1991
    #152
    Groove Coverage - Moonlight Shadow (videóklipp)
  • Jrex
    #151
    A vírusbosszú c. film Budapesten játszódik.


    ez nem tom mennyire külföldi,de a Sipsons család alkotóitól:Immigrants-Jóska menni Amerika.
  • Trisztin
    #150
    nem film,de Penny-t (BigBang Theory) 2x03-ban valakik meghívták Budapestről a "fekete kastélyhoz vezető hadjáratra" :)

    majd a következő párbeszéd hangzik el:
    -Jól van, csak mondd meg, hogy túl korai-e a Fekete Kastélyhoz vezető hadjárathoz csatlakozni?
    -Meghívtak a Fekete Kastélyhoz vezető hadjáratra?
    -Igen, valakik meghívtak, Budapestről.
    ...
    -Azok a magyarok csak sárkány csalinak használnak.
    -Fiú, és még azt hiszed, hogy hihetsz egy csordányi barbár magyarnak.

  • Jrex
    #149
    Ma volt a Smallville-ben (2. évad Ryen című rész),egy fickóról volt szó:
    Pete:-Az a magyar aki rollerral jár?
    Cloeth:-Osztrák,és....(tovább nem értettem mert tesóm pont beszélt :D)

    Ma médiaórán néztünk régi felvételeket(az 19. századból)francia felvételek és van 1 amit Budapesten vettek fel az 1896-os felvonuláson(1000 éves évfordulónkon)
  • LasDen #148
    öngyilkos azaz öngyílkos.... :D
  • Jrex
    #147
    Ma volt a Discovery science-en egy műsor az átkokról és szó volt egy magyar öngyílkos dalról amit Seress Rezső írt ,a lapon magyarul volt írva a szöveg és a címe Vége a világnak,de a narrátor szomorú vasárnapnak hívta,és egy nő zongorán játszotta és magyarul énekelte :)
  • Thibi
    #146
    Hitchcock Londoni randevú című című filmjének az elején van egy kis párbeszéd: szóba kerül hogy lekéstek egy vonatot Budapesten, mert az egyik ember végig akarta hallgatni a magyar himnuszt, a magyar szinkronban poénként az hangzik el hogy "ki gondolta volna,hogy egy ilyen kis országnak ilyen hosszú a himnusza", az angol eredetiben pedig az hogy "én mindig mondtam,hogy a magyar rapszódia nem a himnuszuk"

    kb öt percnél van a párbeszéd:
    The Lady Vanishes
  • Jrex
    #145
    itt vannak azok az epizódok amelyekrl beszéltünk :)
    tom&jerry
    tapsiÉs a drakula halott és élvezi-ben is van.
  • Jrex
    #144
    A filmkatalóguson is bakinak tűntetik fel, de én nem figyeltem a betűket :D
  • Trisztin
    #143
    jófajta magyar újság lehetett akkora ciril betűkkel...
  • Jrex
    #142
    :D
  • LasDen #141
    még volt, hogy Tapsi Hapsi adta elő.....abba volt egy rész, hogy telefonáltak neki előadás közbe....kérdi hogy ki? Liszt Ferenc? soha nem hallottam róla! téves szám....... :D és játszik tovább..... .D
  • Jrex
    #140
    Asszem régen a Mickey egér klubbjában is volt 1 hasonló csak Minnie(vagy hogy hívják a lányegeret :D) adta elő különböző hangszerekkel.

    Lehet h csak a szinkronban volt és az eredetiben nem,de az Amerikai sárkány c. rajzfilben volt egy vicc a magyarokkal(de nem értettem XD)csak gondoltam a magyarok nem szoktak a magyarokkal viccelni
    valahogy így volt: -Hogy hívják a magyar autószerelőt?
    -Hát bekő tóni.

    Tegnap a Terminál c. filmben volt egy magyar újságból egy kép.
  • LasDen #139
    A Tom és Jerryben amikor Tom zongora előadást ad, akkor Liszt Ferenc 2. Magyar Rapszódiáját adják elő Jerryvel...... :D
  • LasDen #138
    A Futurama The Beast with a Billion Backs-ben a végén mikor Bender a robot ördögtől kér szívességet aszongya, hogy kell egy szívesség neki.....Just an ici-pici thing.....bár nemtom ez mennyire számít magyarnak :D
  • Nuki
    #137
    Nem rémlik. Muldör és szkáli magyarul beszéltek viszont
    (szóval szinkronos volt, valszeg ha volt magyar az oroszok között, azt is le-oroszosították)
  • Jrex
    #136
    Még nem láttam a filmet,csak olvastam hozzászólásokban,de asszem oroszok és magyarul beszéltek,páran ezt írták,de valaki meg tagadta...
  • Nuki
    #135
    A szervkereskedők nem ukránok vagy románok voltak?
  • Jrex
    #134
    Ha valaki angolul meg tudja nézni az x-akták-hinni akarok,az legyen szíves írja már le h a "szervkereskedők"-vagy mik tényleg magyarúl beszélnek benne? köszi

    Am nemtom h volt-e már írva vagy kihagytuk,h a Tökalsóban egy 16.századi magyar nyílpuska is van.
  • Szabi1991
    #133
    Most megy a Viasat Exploreren, egy jó kis összefoglaló a tavalyi Gumballról, 20 perce az mutatják, ahogy nálunk száguldoznak, a rendőrök mobilal fényképezik őket, meg a határon gumit égetnek xD