218
Országúti hippik, szerelmes Kozsók, félelmetesen hülye emberek perzselő adatlapjai..
  • LordAdam911
    #138
    hülye kú..a
    ide többet nem jövök
    ez b+ ez.. ez b+ :-cccccc
  • John Cena
    #137
    egóó
  • karajjj
    #136
  • ivjoe
    #135
    Hát már megbocsáss, de amiket matekból felsoroltál igencsak fontosak, persze, nem a bölcsésznek, de azoknak úgyis mindegy, ha éhen halnak. :) Amúgy bölcsésznek meg a mondatelemzés az. Ezek után tolakodó, ha megkérdezem a foglalkozásod? :) Mert az ok, hogy egy kőművesnek nem lesz szüksége arra, hogy e alapú logaritmus x-et ki tudja integrálni, de másnak attól még lehet. Olyanról még sosem hallottál, hogy az egyik paraméter a másik köbgyökös, vagy logaritmikus függvényében változik? :) Hogy hétköznapi dolgot említsek ilyen a hallás is, az emberi hallás érzékenysége logaritmikus, és hát mondjuk hallókészülékeknél lehet, hogy ezt nem ártana figyelembe venni. Szóval az a sok értelmetlen hülyeség, amit közép és általános iskolában a fejedbe vertek nem azért van, mert a matematikusoknak nem volt jobb dolguk és ezen élték ki a perverzitásukat, hanem mert mondjuk szükség van rá. És ez még csak a leges legalapvetőbb matematika, elengedhetetlen. Kell, ha az ember véletlenül olyannal akar foglalkozni, amiben akár leheletnyi matematika is van. Ilyen az összes természettudomány sőt még a magyarban is van, hallottál már időmértékes verselésről? :)

    Sztem az nem a tanterv hibája, hogy nem tud helyesen írni, anno nekem is 1 óra nyelvtan volt hetente középsuliban, amiből a magyartanár még el is csípett néha párat, és még sem írok így. :C Szóval idióták mindig vannak és lesznek is, ennek lehetne heti 20 órában a nyelvtan, nem hiszem, hogy sokat számítana, de abban is biztos vagyok, hogy nem tudná megmondani, hogy hol a logaritmus fv. tengelymetszete. :)

    Sry, nem offolok többet. :)
  • fanka93
    #134
    én is közel wagyok azért a 18-hoz,de ez télleg már szégyen,és borzalom amit a 13-14 éves kis csitrik művelnek...
  • karajjj
    #133
    érdekes, én most fogok érettségizni belőle...
  • gameplusz
    #132
    Aha, tehát akkor manapság olyan tantárgy, hogy nyelvtan nem is létezik???
  • karajjj
    #131
    na igen, az még a nemgyenge, mikor úgy írnak, hogy minden második betűhöz a shiftet is lenyomják... hát valami szégyen, hogy egyesek máshogy már írni se tudnak...

    nemtom, én 18 éves vagyok, de már rendesen szégyelni fogom magam, hogy nomálisan tudok írni...
  • fanka93
    #130
    nadon cujkika adcsi-lapcsi
    Magyarország,2008...
  • gyuri12
    #129
    már most az vagy
  • Brolly
    #128
    Szerintem a cuki vagyok genyó is hozzá segített egy pár danit, ahhoz hogy így írjon/beszéljen...:/
  • Taranov
    #127
    Tényleg rosszul tanítanak az iskolában, mert túl sok elvont dologról esik szó, magyarból mondjuk mondatelemzés, verselemzés, matekból akár említhetném a köbgyököt vagy a logaritmust, miközben a helyesírást egyáltalán nem tanítják. Tollbamondás is évente kétszer szokott lenni, pedig ez tényleg fontos lenne az életben.
  • sapkafej
    #126
    = senki se hívott meg
  • Hajnalcat
    #125
    Néha elgondolkodom, hogy valaki ezt komolyan írja, tényleg itt tart már a világ, ennyire lesüllyedt a fiatalok szellemi szintje? Annyira furcsa, hogy ilyet olvas az ember, mintha egy másik bolygón élne...Iskolában nem tanították meg az illetőt a normális magyar szavak használatára?
  • warass
    #124
    Én értem. Ne sírjanak a dagi csajok, nem a külső számít, a lényeg, hogy ne féljenek, főleg a sötétben
  • neB
    #123
    Őt egy magyar helyesírási szótárral ütném fejbe...
  • ba32107
    #122
    majd kinő belőle ő is. gondoljatok arra, ti mennyi gyerekes hülyeséget csináltatok tizenévesen
  • mama2
    #121
    Ja én is. Inkább dohányzok, meg drogozok, csak ne legyek ilyen retardált pöcs:P.
  • mama2
    #120
    Azt mondjátok meg. Ezt honnan tanulják??? Anyukám nővére is, amíg itt lakott Csongrádon nem beszélt ilyen nyelven, de amióta elköltözött, azis úgy köszön hogy:Cia, hogy vagy? Cejetjek:P. És ezt nem írja, hanem így mondja. Ne mondjam gáz:P. Én nem beszélnék így sose.
  • gyuri12
    #119

    Visszataszító, és ez ma a "menő"...
    És én ilyen hülyék között növök fel:(
  • Kmarha
    #118
    24 évesen én már öreg vagyok ehhez.. :S Még jó időben kerültem bele a fiatalságban. Most kéne felnőnöm ezek között az agyatlan szörnyszülöttek között, nem is tudom mit csinálnék. Szerintem idejekorán börtönben végeztem volna többszörös testi sértés miatt.. csak menjen át rajtunk ez a butulás hullám, nem szeretném ha az én leendő gyermekeim ilyenek között nőjenek fel. Talán óvodában még elmegy az ilyen, de onnan kiengedni sem kéne.
  • Matthew Prosac
    #117
    egyszer írni kéne neki hogy "szia, én egy szőke/barna/fekete hajú lány vagyok... "
    biztos nézne egyet :D
  • dav1d
    #116
    szőke barna fekete : lilák kilőve :D
  • Matthew Prosac
    #115
    Olyan mint egy betelefonálós műsor..
  • Matthew Prosac
    #114
    Nem: Nő
    Családi állapot: egyedülálló
    Életkor: 38
    Magamról: Jelenleg új életet kezdek,új barátokat, új társat, új otthont keresek, mert egy korszak nemrég véget ért az életemben.

    Az iwiwen? Hajrá :)
  • Matthew Prosac
    #113
    Nem: Férfi
    Családi állapot: elvált
    Életkor: 35
    Magamról: Társat keresek!

    egyesek félreértelmezik az iwiw lényegét
  • Matthew Prosac
    #112
    kár hogy jó külsejű csajok ilyenekkel cseszik el magukat.
    (megnézte iwiwen)
  • dav1d
    #111
    Amit naygon nem cejetek: sötétben nah meg egyedül lenni
    lejebb:
    big girls dont cry
  • Matthew Prosac
    #110
    gyilkolásra serkentő..
  • dav1d
    #109
  • Matthew Prosac
    #108
    sok az off srácok sok az off.
    képeket akarunk
  • TommyC
    #107
    nem tudjátok h kell ilyen jeleket rakni iwiwre, mint a #66-ba is van?
    speiel az a csillag érdekelne (:
  • Matthew Prosac
    #106
    tudom -.-
  • ba32107
    #105
    szerintem nem poén, egyáltalán.
  • DJ Skyline
    #104
    ez beteg :DDDD
  • Scottt
    #103
    Gecc a röhögéstől belekaptam a szemembe annak a fájdalmától pedig leestem a székről az asztal alá:D[/esküszik]
  • LordAdam911
    #102
  • gameplusz
    #101
    Azért visszafoghatnád magad. Poénból van odaírva, újreg.
  • Pepsi Twist
    #100
    TÉK, PÉK, FÉK
  • LordAdam911
    #94
    hülye kú*va :-ccc