7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • KillTheKonzol
    #7165
    utánanéztem és Undercoverhez nem s lehet kocsikat letölteni
  • KillTheKonzol
    #7164
    és nincsenek fent azok az autók másik oldalon?

  • modelcar
    #7163
    Én úgy töltöttem le azokat az autókat amiket nem enged a PC anno.
    Sak sajnos hekkelték azt az oldalt.
  • High end PC #7162
    Szevasztok!
    Még mndig nincs patch/hack, ami előhozza a Collectors Editiont, amit még a konzolosok kaptak annó?
    Felháborító, hogy hivatalosan nem jött ki azóta sem...
    Kössz
  • modelcar
    #7161
  • Szabi1991
    #7160
    nickképed alapján ez tetszeni fog neked, bár már lehet láttad :-)
  • Szabi1991
    #7159
    ehh.. elfelejtettem törölni.. sry.. :D
  • modelcar
    #7158
    Azt hittem hogy valami UC-s lesz:DD
  • willy34
    #7156
    Vettem 1 új laptopot.Telepítettem a játékot, és két nap alatt végigjátszottam.
    Hát mit mondjak--elég szegényes így utólag a történet, vétek lenne a MW-hez hasonlítani.
    Minden további jót fórumozók!!!
  • willy34
    #7155
    Telepítettem a legújabb patchet,de Hectort megint nem tudom összetörni.:((
    A driveremet már frissítettem,így legalább láttam a videót,de így is lefagy.Mit kellene még tennem??!!
  • willy34
    #7154
    Sziasztok--A nagyfőnök küldetésnél tartok.Először meg lehetett csinálni,de utána lefagyott a videó.Utána telepítettem 1 patch-et, ami után nem lehetett összetörni Hectort.Most ott tartok, hogy újratelepítettem a játékot,de ha belépek a küldetésbe felülnézetbe vált a kamera, és a semmiben forog a kocsi.Mi lehet a probléma?-Kérlek segítsetek!
  • modelcar
    #7153
    Nem.
  • Daref
    #7152
    De akkor sem ha csak egyszer kaptak el?
  • IMYke2.0.0.0
    #7151
    Nem lehet.
  • Daref
    #7150
    csá valószínüleg hülye kérdés de a lefoglalt kocsikat valahogy visszalehet szerezni?
  • modelcar
    #7149
    Kérj új jelszót
  • modelcar
    #7148
    Új email cím+új EA fiók
  • underground2
    #7147
    Sziasztok! A segítségeteket kérem! Amikor beakarok jelentkezni az NFSUC-ban Online-ra akkor mindid azt írja ki, hogy "Ez a CD kulcs már aktiválva van" ! Pedig ugyan arra az E-Mail címet írtam be mint amikor aktiváltam! Ilyenkor mit lehet csinálni?
  • modelcar
    #7146
    Én a játék során kb.3 magyarral találkoztam.
  • nikopeti
    #7145
    Hát inkább este, de nem rendszeresen. Nemrég van meg a játék igy nemisigen találkozhattál. :) Pár magyarral azért már sikerült összefutnom.
  • modelcar
    #7144
    Mikor szoktál játszani?Még nem találkoztam veled.
  • nikopeti
    #7143
    Jah,azt énis megcsináltam... de az ujratelepités nem volt megoldás a problémára... nah megyek versenyezni kicsit online :)
  • modelcar
    #7142
    Csak pontot ad
  • kav5
    #7141
    Sziasztok!

    A játékban ha szórakozom a rendőrökkel akkor azért ad pénzt, vagy csak pontokra váltja be az okozott kárt? Mert mindíg kiírja a menekülés végén hogy hány $ kárt okoztam, de ha vásárolni akarok nem lesz több pénzem. Vagy pénzt csak versenyeken lehet keresni?

    köszi
  • modelcar
    #7140
    Nekem sem lépett fel,letöröltem a gamet,majd újratelepítettem.Most nincs gond vele.
  • modelcar
    #7139
    Végre lessz magyar versenyző mellettem:D
  • modelcar
    #7138
    Helló,bejelöltelek!
  • modelcar
    #7137
    NFS NATION "megszűnt" valami oknál fogva,úgyhogy mást nem nagyon tudok.
  • Helioszkft
    #7136
    Helo mindenkinek,lehet egy teljesen láma kérdést teszek fel!Az undercoverhez vannak letölthető kocsik?Mert én kerestem a neten de semmit nem találtam vagyis egy két irást pl corvette z06-ról!Ha van ilyen tudnátok linket dobni honnan tudom leszedni!?Előre is köszönöm!
  • nikopeti
    #7135
    Hmm... Megjavult. Ma délbe már fellépett a netre.? Pedig semmit nem csináltam
  • nikopeti
    #7134
    Sziasztok! Tegnap még azthittem csak ideiglenes,de ma sem érhetö el az EA undercover szerver... Nálatok müködik?? A bejelentkezés gondnélkül megy de mikor ráklikkelek valamelyik játékmodra amire csatlakoznék kiirja,hogy nem érhetö el a szerver.? (és probáljam késöbb) Valaki tud megoldást?? Köszi
  • nikopeti
    #7133
    Amivel regisztrált a haverod az ea-nál,az az emailcim kell + a jelszo amit megadott. Ha még nem kreált accountot akkor arra is megvan a lehetöség ugyanott.
  • marty999
    #7132
    hi az lenne a kérdés h. haveromnak megvan az nfs undercover és multiban nem tudja nyomni a game-t. és vmi e-mailt és jelszó-t kér. kérlek mert már idegesíti.
  • RYO21
    #7131
    PM ment.
  • Tgdt159
    #7130
    Sziasztok!
    Kérdésem a következő : Miért van az hogy xbox 360-on amikor beírom a egy kocsinak a cheat-jét nem történik semmi? Hol találom a kocsit ill. mikor kapom meg? Kiírja hogy jó a cheat csak..... nem tom.
    előre is thx!
  • norbi2fraktal
    #7129
    én szívesen megcsinálom, csak este lesssz időm, ha megfelel akkor jelezd;-)
  • RYO21
    #7128
    ha feltöltöma savegame-amt akkor valaki megcsinálja a Szállító missziót? Mert nekem mindig befagy.
  • nikopeti
    #7127
    Hát a sztorit végigvittem,de futamot már csak a tab billentyüvel tudok inditani. a gps térképen nektek is eltüntek???
  • nikopeti
    #7126
    Probáltalak megkeresni :) EA szerver jelenleg nem elérhetö :D LOL
  • nikopeti
    #7125
    Sziasztok! Most vagyok 94% -nál! Nemtudom ,de eltüntek a maprol a futamok,már nemtudok válogatni a futamok között... :( Most 1 audi r8-al tolom , egész jo kis gép :)Itt a végefele csak a sztorit lehet vinni??