7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • janihunk
    #7285
    Na dobjuk fel a hangulatot:D
  • basicscale
    #7284
    Sziasztok! Elővettem újra ezt a játékot, régi mentésemmel illetve csináltam egy újat is, mivel nem tudok felcsatlakozni az online részre, azt írja ki, hogy már meg adtam a CD kulcsomat, de nem tudok továbbra sem belépni. Ilyenkor mi a teendő? köszi előre is!
  • bboyatty
    #7283
    Ez most komoly? Elején vagy és pár próbálkozásra nem sikerül valami akkor egyből cheatet kérsz. Hidd el végig lehet vinni nem rég vittem végig harmadjára a játékot. Szóval vagy próbálkozz vagy inkább unistaláld és hagyd a fenébe.
  • Tinalove
    #7282
    Sziasztok! Most kezdtem el játszani az Undercover-el még eléggé az elején vagyok, viszont megakadtam. Egy munkát kellene megcsinálnom, valamilyen csomagot vinni vagy csomagért érkezni időre A pontból B pontba, és egyszerűen nem érek be sehogy. Nincs esetleg valamilyen idő megállító cheat vagy valami? Sehol sem találtam hasonlót, már pár napja keresgélek.

    Előre is köszi a segítséget!
  • Pummis
    #7281
    üdv nem tudja valaki miért van az hogy a 18 szinten vagyok és a tab lenyomásával nem inditja el a futamot sem a sprintet se mást ha meg uj profilt cisnalok akkor meg jó nem értem miért:S
  • Pummis
    #7280
    Sziasztok hány szint van ? 15 nél vok
  • Aquir
    #7279
    Ez a játék tényleg ilyen "népszerű"? :)
  • Szabi1991
    #7278
    "A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk.... "
  • High end PC #7277
    De 2008-2009-ben nekem még normálisan ment.
  • Bullitt
    #7276
    Igen, mi ezt 2-3 éve tudjuk. Még a BlackBox is letagadná, E3-on legalábbis azt mondták idén. :D
  • High end PC #7275
    Betettem egy nV karit, és avval is kifagy a patch után, ez a játék egy gigantikus szarkupac
  • High end PC #7274
    most a Steam-es verziót megvettem, nem tudom ott hogy kell patchelni, gondolom ott magától updatel, talán ott menni fog, kíváncsi vagyok.
  • High end PC #7273
    akkor a patch nekem valamelyik hardvert nem szereti az új gépemben, és megakad a töltőképernyő minden OP rendszer alatt...

    warezt is próbáltam, ott is...
  • csizihungary
    #7272
    Igen.
  • High end PC #7271
    neked is eredeti magyar (EU) verziós? az a különös, 2009-ben még ment, valamit nem szeret a játék az új gépemen, ha a régin nem volt baja...
  • csizihungary
    #7270
    Megnézem hogy nekem jó e patch-el. Majd írok.
  • High end PC #7269
    már nem tudok mire gondolni...ez akkora epic fail egy NFS, hogy felteszem a polcra az eredeti magyar verzióm, lewarezolok egy USA verziót, azt megpatchelem azt US patchel, és ha az se megy, tökönbököm magam
  • High end PC #7268
    újratettem már vagy 10-szer (Win 7 alatt is, Vista alatt is), ameddig original a játék, fut, amint patchelem (a két DLC miatt kellene) megdöglik...pedig 2009-ben még működött a patch! Csak akkor még másik gépem volt.
    csak is a DLC-ék miatt (Challenge Series, Boss Car Bundle) miatt kéne a patch, mert az utóbbit meg is vásároltam origin-en 1300 Ft-ért

    ha nektek fent van a játék, felhúznátok a patchet, megnézni, nektek is összeomlik-e?
  • csizihungary
    #7267
    Tedd újra a játékot.
  • Bullitt
    #7266
    Az Undercover-el alapból rengeteg probléma van. Kifagyásra azt tudnám mondani, hogy patch, de mivel pont attól ilyen, így inkább azt ajánlom ne tedd fel a javítást. :D
  • High end PC #7265
    pörög a topik
  • High end PC #7264
    1.0.1.18 patch-tól nektek is kifagy a játék? Mindig a töltőképernyőn hal be. Eredeti jték, hivatalos oldaltól leszedett EU-s patch.
  • High end PC #7263
    Már látom, uninstall és egyből 1.0.1.18 kell neki.


    De könyörgöm...mekkora amatőrök írták ezt a játékot? Erdeti játék, eredeti Vista alatt és legfrisebb driverekkel, és 1.0.1.18 patchelés után (természetesen HUN patch mert a játék is az) a töltőképernyőnél megfagy, most már el se indul a játék. Ez így egy nagy trágya.
  • High end PC #7262
    Hihetetlen, tök eredeti a játékom, mégse tud feltelepülni a 1.0.18 patch...
    mintha már az 1.0.17 se menne fel rendesen, szemvillanás alatt végigfut, és eltűnik a patchelő ablak, az 1.0.18 meg már hibaüzenettel leáll, hogy nem találja az előző verziót, nemigaz...
  • manman
    #7261
    Helló. Azt szeretném kérdezni hogy miért ír hibaüzenetet amikor el akarom indítani. Ma vettem és nem tudom mi van. Van valami tipp-etek?
  • ifyougenius
    #7260
    thx
  • modelcar
    #7259
    patch nélkül is lehet onlinezni, én patchel játszok.
  • RYO21
    #7258
    Crackelt játékkal lehet online játszani? Segít valamit ez az 1.0.1.18 patch?
  • modelcar
    #7257
    Pénzből biztos nem von le, esetleg zónapontból.
  • modelcar
    #7256
    sry nincs
  • ifyougenius
    #7255
    az a gond hogy amikor széttörsz egy buszmegállót akkor von le a pénzből.
    van olyan cheat amitől nem von le pénzt?
  • Fehercsoki
    #7254
    Azt is akár,ha van olyan cracked,de most worldel is elvagyok:) Az a bajom hogy miután crackelem 1.0.1.18at,vagy kínai a nyelv és fut a játék,vagy angol/magyar a nyelv de nagyon szaggat és néha errorral kilép:S
  • modelcar
    #7253
    Szeretnél játszani online?:)
  • Fehercsoki
    #7252
    Van cracked az 1.0.1.18hoz?:)
  • modelcar
    #7251
    Nem látszik:)
  • modelcar
    #7250
    sry a pixelességért. élsimíás 0



  • modelcar
    #7249
    Milyen trainer?
  • gabo91
    #7248
    Hali

    Kikőtőnél 48 óra alatt 4 autót kell ellopni. 2 db-ot nem sikerül a rohadék sünök végett. Próbáltam mindenféle trainerrel, de kidob velük a játékból. Valahogy meglehetne oldani hogy lehessen használni? Vagy milyen patchet kellene feltenni?
  • modelcar
    #7247
    akinek kell még kép az szóljon:D
  • modelcar
    #7246