159
  • Grove4
    #39
    Gears of War 2 COG
  • Gabe18
    #38
    Tessék,alternativ verzio:Last Day Trailer+Mad World zene.
  • gyuri12
    #37
    Szerintem ebben jobban átjött a világvége hangulat,az elkeseredettség.
    Mindkettő tetszik nékem.:)
  • Gabe18
    #36
    Jobb hát,ez már csak erőlködés hogy most is legyen valami hasonló...
  • gyuri12
    #35
    piuszok hangulatos tréler

    Mad World jobb-e?
  • FoToS
    #34
    ki bizony és veszett jó,de megrendetem eredetibe is.
  • Örm
    #33
    Na ez is kikerült a netre.
  • Evogordon
    #32
    M$ helyében bérelnék ukrán bérgyilkosokat aztán minden warez csapatot levadásztatnék :DD
  • Sland
    #31
    http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=32734

    kint van warezon...
  • deep
    #30
    Na elindult a nagy cog tag vadászat:) Tegnap 1 órát bóklásztam a Lánchíd lábánál. Persze nem lett meg. Várom az újabb koordinátákat, hátha szerencsével járok.
  • Evogordon
    #29
    Nekem is a dashboard-ba. Egyébként jobb a mostaninál szerintem mehet is be helyette.
  • gyuri12
    #28
    Nekem ez a theme-m.:D
  • D4nY
    #27
  • ajem kisa
    #26
  • ajem kisa
    #25
    Nézzétek mit lehet rendelni! :P
  • gyuri12
    #24
    Új képek!

    Szerintem gyönyörű!
  • Snexi
    #23
    Tetszik a banner ! :D
  • BiG G
    #22
    megnéztem az új vidiket és ütni fog ázzeg :) az első rész sem volt túl gondolkodós, a folytatás se lesz :DD de feszültséget levezetni tökéletes :D

    ja és fasza a banner :D
  • bubu13
    #21
    Végre egy komolyabb előzetes is napvilágra került a Gears of War folytatásával kapcsolatban: a friss információkat a GameInformer szállította.

    A GDC-s prezentációból és néhány gyors nyilatkozatból mindössze annyit tudtunk meg, hogy a Gears of War 2 alatt az Unreal Engine 3 egy alaposan továbbfejlesztett változata fog dübörögni, mely akár több száz karaktert is meg tud jeleníteni: köztük nagyobbakat is, az egyik szinkronszínész elmondása szerint Brumak kispályás pandabébi lesz az új szörnyekhez képest.

    A második részben előtérbe kerülnek a földalatti helyszínek, több lesz az elágazás, vagyis a Locust elleni harcban többször kényszerülünk majd elválni bajtársainktól, mint eddig. Négy új szereplővel számolhatunk: először mutatkozik be majd Tai Kaliso, a COG erők vezetője, Chairman Prescott, Dizzy, egy új jármű sofőrje illetve Dom felesége, Maria Santiago, aki narrátorként lesz jelen. Az említett elágazások nehézségi szintje külön-külön lesz állítható a kooperatív játékban, a fedezék-rendszer több védelmet biztosít majd, valamint lesznek - szinte kötelező módon - új achievementek, fegyverek, illetve megjelennek a láncfűrészes párbajok és a háttérsztorit összegző War Journal is.
  • serito
    #20
    Én is így vagyok vele!!! Már vagy 5x végigtoltam. A legnagyobb isten ez a gamma bár nem ez az egyetlen!!
  • rastaman
    #19
    köcce a bannert. fasza lett
  • Rena11
    #18
    jó csendben maradhadtak volna szeptemberig legalább és akkor csak 2 hónapot kéne rávárnom
  • bcrics
    #17
    a kurva..ezt a 2. részt jó csendben készítették:)))
  • Rundstedt17
    #16
    milyen játék volt az első még nem halottam róla...
  • xbox attilaK
    #15
    Engem az sem érdekel ha nem változik a graf (ami ugye nem történhet meg :D), legyen a single hosszabb, több ellenfél, nagyobb pályák és nem állok fel addig amíg végig nem tolom...
    Az első részt 8x toltam végig és megint csak úgy unalom űzésként belekezdtem :D
    Zsir ez a game !!!
  • grebber
    #14
    Volt gdc-s videó ahol a továggfejlesztett unrel engine 3 tudsást mutatják Gears of War-al.Abból indultam ki.
  • Rena11
    #13
    hajajaj de nagyon várom
  • grayfox
    #12
    Az eddig megjelent képanyagokból erre a bannerra futotta, ha tetszik, használjuk :)


  • TVelvet
    #11
    nincs fejlődés?:) ebből még nemtudod kideriteni, minde olyan qurva sőtét :D
    De az tuti a fizika, a dinamukus árnyékok stb. elégdurvan kilesz dolgozva
  • DarkSector
    #10
    Nagyon várjuk.
  • grebber
    #9
    Hát grafban nincs sok fejlödés ahogy nézem.
  • gyuri12
    #8
    jól néz ki ez!
  • rastaman
    #7
    ezért a címért (is) fogok idén boxot vásárolni. lemondtam arról hogy pc-n játszak
  • GregSB
    #6
    UE3 prezentéjsöm @ GDC

    Alatta linkek a jobb minőségű változatokhoz.
  • Ragnar360
    #5
    Hmmm... :D Asszem kéretnem kell magam ide Házigazdának!

    Épp most lett vége az 1ik magyar szobának , a másik tele van...
    Nyomjuk mindennap ,sokszor vakulasig :DDD
  • Victor1103
    #4
    A napokban állítólag már gameplay videókat is be fognak mutatni mivel hogy most van a GDC.
  • Evogordon
    #3
    Hát nem nagy trailer de várjuk :)
  • Brolly28
    #2
    várjuk
  • Victor1103
    #1
    Hát mivel már mindenki tudja,hogy jön és nincs is addig olyan sok idő(kb. fél év) gondoltam legyen saját topikja.Ugyan az a remek színvonal várható benne mint az előző részben csak jól megspékelve és minden téren felturbózva.
    Megjelenése 2008. novemberben
    DEBUT TRAILER ITT!!!!