159
  • peterx
    #159
    Jó cucc! :)

    http://hardverapro.hu/apro/gears_of_war_2_all_fronts_collection/hsz_1-50.html
  • Seth
    #158
    Valószínűleg már soha
  • IXEMGabeo
    #157
    mikor jön PC-re ez a remekmű?
  • alan wake
    #156
    hello.van a játékról warez topic?
  • attilas90b
    #155
    Nem vagyok csatlakozva livera, ugyanis Flashelt a gépem, szóval ha tényleg csupán ennyi a probléma, akkor jól megszívtam. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
  • TneX
    #154
    Csatlakozva vagy a Live-hoz?

    Úgy tudom karaktereket csak ugy lehet unlockolni hogyha csatlakozva vagy, mert online ellenőrzi hogy megvan-e az adott achievment mielőtt megadja a karaktert. De ha nincs internetkapcsolatod akkor ezeket elvileg nem lehet unlockolni.
    Javitson ki valaki ha tévedek.
  • attilas90b
    #153
    Hello mindenki. Nekem lenne egy olyan problémám, hogy nem tudom megnyitni Raam-ot a Gears 2-ben pedig a hozzá szükséges archivement teljesítve van. Légyszi valaki segítsen, mert már régóta próbálok rájönni, hogy mi lehet a probléma.
  • elaca
    #152
    Hali mindenkinek, aki kedvet érez egyedi tartalmak létrehozásához a Gears of War-hoz mellékelt Unreal editorral jelentkezzen nálam.Új multiplayer térképek ,módok ,stb.......az nézzen el ide hamarosan elkezdem feltölteni az oldalt.
  • KILLER2
    #151
    Be is kell lépni egy profilba tudtommal, nem elég csak simán csatlakoztatni a második joy-t.
  • greenvelvet
    #150
    Nekem az lenne a kérdésem hogy miért nem tudok co-opolni? mikor rámegyek hogy osztott képernyős hadjárat azt irja hogy elöbb csatlakoztatni kell egy joystickot. De már csatlakoztatva van és látja is a gép
  • AKLaciAK
    #149
    Sziasztok eladó egy vadiúj, soha nem használt GoW2 Limited Edition. Érdeklődni pm-ben. Ár:10k
  • Proxsin
    #148
    kéne 1 kis segítség geas of var al kapcsolat ban valamiért ne mtalál 1 szervert sem neten vki segítene a problémámon pls
  • Prince23
    #147
    Neked is van konzolod?
  • KILLER2
    #146
    Átrohanni nem tudsz alatta?
  • ricsa008
    #145
    most megpróbálom leírni hol akadtam el hátha rá ismertek

    egy valami templom szerűség
    van kör melynek egy taposó kapcsoló van +oda kell húzni még egy szart és akkor kinyílik 2 ajtó de ha lelépek a kapcsolórol becsukódik mielőtt odaérnék :D

    ennyi hátha ráismer valaki és tud segíteni
  • zaki
    #144
    hi, persze hogy lehet. itt egy lista, amit lehet tolni coopban (ketten, vagy többen)

    army of two
    call of duty world at war
    left 4 dead
    resident evil 5

    amiket én ismerek
  • greenvelvet
    #143
    Hali. Én most tervezem az xbox360 vásárlást és az a kérdésem hogy a gow2 lehet 2en játszani? tudnátok esetleg ajánlani olyat amit lehet 2en? köszi
  • Rincewind
    #142
    Akit esetleg erdekel, masodik Gears of War konyvismerteto: erre!
  • gyuri12
    #141
    Mennyit szoptam én ott.:D
    Hatalmas mák kellett ott.
  • AKLaciAK
    #140
    Felőlem mehet, de insanen szeretném egyedül végigvinni, co-op-ba inkább hardcore-on játszunk majd. Egyenlőre mint írtam a vízi szörnynél vagyok insanen, de most multizok inkább, el akarom érni a 25. szintet min. aztán majd folytatom a kampány módot is.
  • AKLaciAK
    #139
    Hát nemtom, nekem az egy simábban ment, megy mert már Raam-tábornoknál tartok márcsak az van és megvan az is insanen.
  • zaki
    #138
    coopban nincs kedved tolni?
    megpróbálhatjuk insane fokozaton is :p
  • gyuri12
    #137
    Egyedül kijátszottam Insane-en.:)
    Nem annyira durva mint az első rész.
  • AKLaciAK
    #136
    am insanen végigvitte már vki? én most kb a játék felénél járok (viziszörny) nagggyyon durva
  • AKLaciAK
    #135
    gyertek inkább annexezni, vagy koth-ozni, az az igazi játék! nem mintha a horda piskóta lenne (főleg 50-es szintnél, ugye Hentesbill? a multkori tényleg ott volt a szeren :D)
  • zaki
    #134
    én is kb 1 hete vagyok rácuppanva, azóta már a 21. szintig elvittem :D
    hordát múltkor elvittük az 50. szintig 4en a biztonság nevű pályán, marha fun volt :D
  • KILLER2
    #133
    Halljátok-e ez tényleg jó multiba. Ma haverokkal 4en toltuk horda módban. Nagyon fasza!
  • spartan 117
    #132
    Mert hamarosan lesz live.
  • gyuri12
    #131
    Akkor minek akarod azokat feloldani?:)
  • spartan 117
    #130
    Ez nem jött be hisz nekem live sincs.
  • spartan 117
    #129
    rendben megpróbálom

    KÖSZI!!!
  • gyuri12
    #128
    Nekem sem oldotta fel,de azt csináltam,hogy:
    -kihúztam a netkábelt,bejelentkeztem a nevemre,játszottam,kiléptem,kikapcsoltam az xboxot
    -aztán bedugtam,elkezdtem GoW2-ni,és akkor feloldotta.

    Nem biztos,hogy működik,mert ez eddig csak nálam jött be,de hátha nálad is jó lesz.:)
  • spartan 117
    #127
    sziasztok!!!
    nem tudja valaki hogy kel feloldani a gears of war 2-ben anthony carmine karakterét mert hogy az 1-ben elértem azt az eredményt amit kért de semmi.
  • zaki
    #126
    jót gameltünk ma :D
    engem is vegyen fel bárki nyugodtan a liveon barátnak, akinek van kedve gow2zni
  • AKLaciAK
    #125
    Játékosokat keresek egy kis baráti GoW2 multira (horda, king of the hill, stb.)
    Akit érdekel az vegyen fel ismerősnek: TheronLaci néven keressetek. Egy haverommal mi napi rendszerességgel játszunk, csak hát a botokkal elég rossz. Keressetek bátran, megbeszélünk egy időpontot és mehet a játék.
  • gyuri12
    #124
    Cod5-ben,meg BF 1943-ban mindig az elsők között vagyok, de ez a játék nagyon nem megy multiban.:(
    Azért Insane-en kiviszem ezt is egyedül,mint az egyet.:D
  • AntiHero
    #123
    Eladó:

    Gears of Wars 2 (magyar, BONTATLAN) - 7k
  • riddick669
    #122
    gears of war 3 bocsi az elöbbiért
  • riddick669
    #121
    http://www.gamestar.hu/gears-of-war-3-ket-ev-mulva-felakaszthatjuk-a-fara.html
  • pelezinho
    #120
    Hali.
    Én xboxon akasztottam ki a 2-t nekem nagyon tetszettmaga a történet,a grafika minden!Nem tudja valaki h Gears of war 3 várható e a közeljövőben?