376
  • Tinman #16
    "Ez a világ leg értelmetlenebb dolga:)"

    Szerinted. Milliók szerint meg nem.
    Kiváló teszt pl loopban... mostani masinám 24 órán át izzasztottam vele, mielőtt kifizettem az alkatrészekért a pénzt.
    Nem véletlenül Gamer's benchmark... egy nagyon jó jövőkép, hogy 3 év múlva milyenek lesznek a játékok.
    Tuning őrülteknek különösen jó, hiszen nem csak egy vacak számot kapnak a végén, hanem folyamatosan figyelhetik, hogy x felbontásban y paraméterekkel mennyit gyorsult a vas a tuningtól.
  • ProGabe #15
    nvidia nem "rendes" dx10?miről maradtam le? :S
  • grebber
    #14
    Majd idővel fognak itt is hidd el!


    Istencsászár:

    ad1 Nem mondtam egy szóval sem hogy fog futni rendesen nálam hisz lehet ezért az egy progiért nemfogom a Vistát felrakni ha eddig se tettem.
    ad2 Ha normális dx10 lesz benne akkor talán lesz némi értelme látványvilág szempontjából.
    ad3 Soha nem is volt a 3d markoknak a célja hogy játékokhoz járuljon hozzá
    ad4 Ezt mindenki tudja.Ez tömény néplehuzás nem kell hangoztani.Ha megállna a jelenlegi szinten mindenféle cpu vga ffejlesztés és csak az adott dolgokra lennének csinálva a gamet akkor hidd el mindekinek jó lenne.De hát ennek fejlödni kell mert nekik valmiből élni kell :D

  • bertino
    #13
    :DDDDDDDD
  • 5c0rp330n
    #12
    Még te is leírod, hogy 3DMark Vantage a neve. Akkormeg a mi f@sznak kell 3D Mark'08 nevet adni a topiknak? :S
  • trogerzsiger
    #11
    ejj ez ilyen jaffázós topik, lesz..
  • fsgh
    #10
    itt már nem fognak tizen valahány ezrek repkedni:)
  • BaliBoy
    #9
    Ebben most tévedsz. Azt rebesgetik, hogy a motorját fel fogják használni játékokhoz, pont amiatt amit te is említesz, hogy elegük van, hogy csak tesztelésre használják.
  • fsgh
    #8
    valami dátum hogy mikor jön?:)
  • Istencsászár
    #7
    Ez a világ leg értelmetlenebb dolga:)

    ad1, nem fog futni normális sebességgel egy felhasználói pécén, magyarul pl nálad
    ad2, lényegében semmi értelme, csak a pontvadászat és a mellveregetés h milyen száz vagy több százerezers gépem van
    ad3, semmiben sem járul hozzá a pécé játékokhoz, hiszen használati célja nincs

    ad4, lehet magyarázni a népnek h vegyé vgat mert akkor igy fog kinézni majd... lószart... a te gépedben levő 8800 annyi fölösleges powát tartlamaz hogy pár évig simán lehetne áll ejtős gémeket kihozni rá, csak sajnos ez nem a pécés ipar célja...
  • grebber
    #6
    Ide is beirom ,mert sok helyre beirtam már de sehol még véletlenül sem reagáltak rá pedig nagyon érdekel kinek mi a véleménye erről:

    Belegondolva a dx10-be és két különbözö kártyagyártóba,kiváncsi leszek melyik gyártónak fog kedvezni a Vantage!
    Mármint abból a szempontból hogy milyen dx10-et fog majd nyújtani azt amit nvidia is tud vagy azt amit ATI (elméletileg e a rendes dx10 ugye)
    Mertha pártatlan marad a 3d markos cég és rendes fullos dx10-re gyúr figyelmen kivül hagyva az nvidia nyomorát akkor elfog hasalni a tisztelt Nvidia.

    Vagy csak én látom ilyen hülyén a dolgot?
  • grebber
    #5
    Fogalmam sincs nem minden évben adnak ki pl 2004-es sem volt.
  • Kmarha
    #4
    Eredmény: el se indul majd

    :D király lesz, alig várom:D
  • w77d
    #3
    na erre kíváncsi leszek :D
  • Dave0092
    #2
    3Dmark 07 el mivan :)?
  • grebber
    #1
    A 3DMark 2008-as verziója 3DMark Vantage néven érkezik majd és dönti romba a legújabb 3d kártya tulajok büszkeségét.Csak dx10-es rendszereken fut az új benchmark.

    Honlap