3007
Milyen legyen a számítógépház?
  • Sir Quno Jedi
    #2847
    sharkoon rebel 9 value
  • Sir Quno Jedi
    #2846
    Ócsóé ott a Sharkoon Rebel 9 Value, nekem is van olyanom.

  • Lacika 79
    #2845
    kb. 30 ezer forintig milyen házat ajánlanátok, amiben nem kis lófasz ventilátor kerreg egycsilliárdos fordulatszámon, hanem a szép nagy 20 centis lapátok csendesen suhanva teszik a dolgukat? Mindezt persze nagyon halkan, és megfelelő hatásfokkal. Gondolkoztam CM HAF 912 plusban, vagy Fractal Design R3-ban, fogalmam sincs, hogy a gyakorlatban melyik hogy teszi a dolgát.
  • Solten
    #2844
    Hi. Cooler Master Elite-k, pl: link. Gondolom micro ATX-re gondoltal, passzol bele...
  • skymannn
    #2843
    Hali!
    Tudnátok nekem ajánlani legjobb atx házat (ebbe ugye passzol a miniatx alaplap?) max 10k huf-ig ipon.hu-ról?
  • TurboX
    #2842
    arra még dobsz egy ötöst és ott a 600T a korszértől!
  • S2000
    #2841
    Én is javasolnám a Fractal Design-t, nézd meg azt is, minőségi dolgok nagyon
  • CyrSyS
    #2840
    Most épp a Cooler Master HAF 932 Full Tower-t nézem. Ez valami brutál. Lehet ezt választom... Örök ház!
  • Inquisitor
    #2839
    Én régen nagyon Chieftek párti voltam, de most inkább Cooler Mastert ajánlom :)
    A Chieftek házak alig fejlődtek az elmúlt 15 évben, a többiek viszont igen sokat.
    Nyernék a lottón és össze tehetnék egy álomgépet, tuti egy "jó öreg" 1100-as Galaxy Black Editiont választanék hozz.
  • franc0
    #2838
    Fractal Design Define R3
  • CyrSyS
    #2837
    Ha dönteni kellene ti melyikre voksolnátok:

    CHIEFTEC BA-01-B-B-B

    vagy

    Cool Master HAF 922?
  • MerlinW
    #2836
    Ez nem ház, hanem szervertorony:) Egyébként jófajta.
  • CyrSyS
    #2835
    Üdvözlet mindenkinek!

    Mi a véleményetek erről a házról?
    http://www.hardwaresquad.co.uk/index.php?name=Content&pid=7

    (CHIEFTEC BA-01-B-B-B)
  • adamfesto
    #2834
    :) Én is, de nem az enyém. :)
  • Inquisitor
    #2833
    Nekem a Corona jobban tetszik, belül meg majdnem ugyan az.
  • Inquisitor
    #2832
    Nice. Ex-sógorom lelkiismeret furdalás nélkül átfestette volna a monitort is ;)
  • Solten
    #2831
  • adamfesto
    #2830
    Ezt festettem legutóbb:
  • NEXUS6
    #2829
    Nekem zöld van. Az még fiús szín, még bevállalható.
    Én fehéret akartam, de a Corsair tápom zöld felirata végül is legalább megy hozzá.

    Amúgy jó kis lájtos anyagból van (óvatosan kell vele bánni, görbül, de végül is nem, boxzsáknak vettem), helyenként a horganyozás is elég vékonyka és 1-2 év után rozsdásodik.
    De ötletes, helytakarékos, olcsó. Kis aranyos, én szeretem ezt a kis zöld sárkányt.
  • Solten
    #2828
    Hello.: link
  • Gollo
    #2827
    Üdv. tudna nekem ajánlani egy (lehetőleg olcsó) házat amibe elfér egy GTX470? Erre gondoltam csak nemtudom el-e fér benne. Előre is köszi.
  • Baelint
    #2826
    Készleten itt sincs, de elvileg rendelhető. Egy próbát megér szerintem.
  • HöfEE
    #2825
    Nem tudja valaki, hogy GMC R2 Toast házat fekete színben lehet e még valahol kapni?

    Amúgy így néz ki:


    Mindenképpen valami kicsi ház kell helyhiány miatt, és ez tűnik a legjobb választásnak csak fekete színben nem találok sehol.
  • UltraZord
    #2824
    üdv
    két házat néztem ki magamnak
    coolermaster elite 335 és 370
    lenne mellé pár kérdésem
    -miért olcsóbb jóval a második? mivel tud kevesebbet? vagy csak az első felkapott?
    -halkítás szempontjából lényeges, hogy a 370 egy későbbi elit? azaz fejleszthettek rajta?
    -alsó tápas megoldás miben rosszabb mint a felső? nekem egy mugenem van és nagyban megkönnyítené, ha alul lenne, de az érdekel, hogy ott meg nem fog a táp túlmelegedni mert kevesebb levegőt kap?
    -A cm oldalon mindkettő belseje 163 széles, viszont boltoknál a 355 sokkal szélesebbnek írják180körül, 370 168ra emlékszem, gondolom a külseje. 355ről tudom, hogy befér egy mugen2, nem lesz gond a másikkal sem ugye?!
    Az előző kérdésből következik, hogy nem tudom, most a táp alulról szív levegőt vagy a gépházból?
    bocs a láma kérdésekért :)
  • nano222
    #2823
    Sziasztok!
    Csak kérdéseim vannak az egyik topikba is írtam de ez most nem lényeg.
    Megint kérdeznék valamit egy Cooler Master HAF942 X házat akarok venni az atom géphez ahogy már mondtam az egyik topikba és most az lenne a kérdésem hogy van e ilyen háza valakinek ha van akkor pár infót adhatna.Azt hiszem hogy ez volt egyelőre az utolsó kérdésem

    Előre is kösz
  • Solten
    #2822
  • Solt
    #2821
    Na igen... azóta feltaláltam magam... :)

    Egyébként meg nyazsgem "rokon"! :D
  • Solten
    #2820
    Ha a gyarto oldalan nincs errol term. info -> Google...
  • Solt
    #2819
    Sőt, még egy kicsit spórolok... ERRE

    Hogy mekkora vga fér el benne, azt hol találom meg?
  • Solt
    #2818
    Köszönöm Uram, de a nagyobbik tesó szimpatikusabb! :) Kicsit még spórolok... :)
  • Solten
    #2817
    HAF 912: link

  • Solt
    #2816
    Óóó, hogy... :D
  • Solten
    #2815
    64-65k...
  • Solt
    #2814
    Mindkettő szép... a Corsair mennyi?
  • Solten
    #2813
    A HAF 922-ben mar kenyelmesen elfer az 5970: link

    #2812:

    ime

  • Solt
    #2812
    403... :S
  • Solten
    #2811
    Corsair, gyonyoru "kis" peldany... :D
  • Solt
    #2810
    Ennyit nem! :D

    Nem mondanék árat... valami ár/érték bajnok kéne ebben tégláknak helyt adó kategóriában... :D
  • Solten
    #2809
    Mennyit is szansz a dologra? :)
  • Solt
    #2808
    Még jó, hogy megnéztem a honlapot! :D

    Akkor ezeknek a tégláknak mit érdemes nézni, amiben elférnek, és kiválóan is szellőzik? Nem mintha fenyegetne a 6990 megvétele, de a házcsere már nagyon kezd égetővé válni, és ki tudja mit hoz a jövő... pár évig nem szeretnék ezzel foglalkozni... a vga-k ennél meg már csak nem lesznek nagyobbak! :D