2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • foxxi
    #40
    Nekem nem megy, felraktam, patch... (öö krekk, pszt!) majd védelem lemezt ellenőriz és kidobja gondolom hogy nem jó (nemtudok oroszul, rég tanultam már :D )

    Pls help :)
  • Szeszmester
    #39
    Kipróbáltam az orosz verziót.

    A grafika egész hangulatos, bár picit gumimacis: érezni, hogy a fejlesztők sokat WoW-oztak. Amúgy jó.

    Nagyon sok benne a duma, végigolvasni az angolt sem nagyon fogjuk. Az egyetlen probléma, hogy a feladatokat és a válaszokat nem értem. Annyi, hogy beszélgetések előtt menteni kell.

    Ha valaki el szeretné kezdeni és nem megy a telepítés, kérdezzen nyugodtan. Egyébként a harmadik szobában a vízesés mellett ásni kell a D gombbal :)
  • foxxi
    #38
    Angol megjelenés Október 23 :S :S Remélem addig kitalálnak valamit az orosz verzió nemhivatalos emberi nyelvé fordítására :)
  • Szeszmester
    #37
    Passz. Azt írják, hogy a játék első x órájához elég részletes végigjátszást is mellékeltek, azért lett ilyen hosszú.
  • Szabi84
    #36
    20 oldalt?? hány oldalas az az újság:D
  • Szeszmester
    #35
    A Best Computer Games orosz újság 20 oldalt szentelt a játéknak, az értékelésük 90%.

    A mail.ru értékelése 9.5 pont a tízből, bocs az angolért:
    "No matter if you enjoy the mix of strategy and turn-base tactics you will fall in love with King's Bounty. This game is really what we were really missing so much"

    Az igray.ru értékelés 9/10, angolított idézet:
    "Genius game that takes you in and will never let you go. Heroes V can't match it. Here in King's Bounty every battle is extremely interesting and there are heaps of tactical opportunities"


    Nagyon várom ^_^
  • Zóanagyvarázsló
    #34
    A megjelenés tény, elég csak az orosz hivatalos oldalra ellátogatni. Demó még nem jött ki, a warezverzió nem izgat, de nem is látom sok értelmét, hogy orosz nyelvű cuccokkal "szórakoztassa" magát valaki egy sztorialapú játéknál, ha pedig a a kedvet meg is hozná, lehetne várakozni az emberi nyelvű megjelenésre. (Na persze fennáll al ehetősége, hogy valaki beszéli és kedveli az orosz nyelvet, és a Fantasy Wars esetében az is megtörtént, hogy több hónappal a hivatalos angol nyelvű megjelenés előtt kikerült egy kevésbé hivatalos verzió.)

    Ha valaki esetleg nem tudná, az eredeti King's Bounty rajta van a HoMM CD-jén. (Egyébként az oroszok - lévén ők a tettek emberei - készítettek két nemhivatalos folytatást neki már annak idején.)
  • rotator
    #33
    Proszolg?
  • formatuq
    #32
    Ha oroszoknal van, akkor a neten is kene lennie.

    Eszmeletlen jo game volt c64-n, megvettem valami csomagkuldos cegtol, utanvetelben, de nem tudtam hogy a B oldalrol masolatot kell kesziteni jatek elott, mert visszair valamit es nem fogod ujrakezdeni tobbe, csak folytatni :)

    Saharia-n mar eszmeletlen brutal egysegek voltak....

    Jah, es ugyan hasonlo a HOMM-hez, de itt nem volt eleg csak megvenni az egysegeket, itt hetente is kellett fizetest adni neki

    Kivancsian varom!
  • rotator
    #31
    A demó jöhetne már. :) Még ha orosz is...
  • Zóanagyvarázsló
    #30
    Oroszoknál már megjelent, európai, észak-amerikai megjelenésről még nem tudunk pontosat.

    Itt frissültek a CE-hez mellékelt képek, és egy orosz újság beszkennelt rivjúja is megtalálható.
  • sotomi
    #29
    Mikor jön.
    Sehol nem találtam egy dátumot se (illetve egy helyen 2008 q1 de az már elmúlt)...
    A c64-est meg ke lehetne adni iphone-ra már, a mobile windows-os az botrányosan rossz...
  • rotator
    #28
    Finom. :)
  • b-type
    #27
    de várom már...szeretnék valami igazi régies mesebeli hangulatot. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #26
    Publikus demóról még nem tudok, a méretéről ezen az oldaon olvastam, immár a második hír, az első az orosz Collector's Editionnel foglalkozik. Érdemes megnézni.

    A képeket a méretük miatt nem szúrom be, de linkelem ide is:

    Ruszki CE
    Orosz kártya
    Egy táblázat. Tud valaki szovjetül?
    A kézikönyv hátoldala lehet a neve alapján.
  • Szeszmester
    #25
    Persze, egyértelmű, de nem hinném, hogy csalódni fogunk, végülis, mi is szeretjük a stílust :)

    A demóról ha lesz link, majd másold be pls...
  • Zóanagyvarázsló
    #24
    Biztató, de azért az oroszok is szeretik felpontozni az aktuális hazai sztárt, ráadásul náluk a műfaj is népszerű.

    Sajnos nem vagyok jártas a cirill betűkben (sem az orosz nyelvben), de kiderült az is, hogy az orosz demó 500 MB-os, illetve elkészült/készülőben van egy 17 MB-os első patch a vadkeleti verzióhoz.
  • Szeszmester
    #23
    A második link középre akart menni, na mind1.
  • Szeszmester
    #22
    Az április 20-án Moszkvában tartott Orosz játékfejlesztők találkozóján (KRI 2008) a díjkiosztás során egyértelműen tarolt a King's Bounty.

    Elvitte a Legjobb játék, a Legjobb szerepjáték és a Legjobb játékdizájn díjakat, továbbá a hallgatóság különdíját is ennek a játéknak ítélték.
    A Sajtó elismerése díjat a játékot fejlesztő Katuru Interactive cég igazgatója kapta meg.




    A CRPG.ru weboldal szerencsés tesztészei kipróbálták a játékot, 9.5 pontra értékelték a 10-es skálán.
    A cikk pongyola google fordításban itt olvasható.Jogosan lehet büszke a csapat.
  • Zóanagyvarázsló
    #21
    Linket adnál a topikhoz, mert én csak az észak-ameikai megjelenést illető amazon.com-os dátumot látom ott is, melyet hivatalos személy nem "hitelesített". Emellett szerintem úgysem az Atari adja ki nálunk.
  • Szeszmester
    #20
    A hivatalos fórumon Európában és az USA-ban őszi megjelenést emlegetnek.
  • Zóanagyvarázsló
    #19
    Egy vélelmezett észak-amerikai megjelnés nem feltétlenül érint minket, az orosz játékok hónapokkal előbb szoktak megjelenni nálunk. Vélhetően a seven m lesz a hazai kiadó, remélhetőleg nem készítenek hozzá honosítást, és akkor még (kora?) nyáron megjelenhet.
  • Szeszmester
    #18
    A hivatalos orosz megjelenés: április 25.

    Remélem, nekünk sem kell sokat várni... Bár az amazon.com-on októberről beszélnek :S
  • Zóanagyvarázsló
    #17
    Újabb adag kép, február 7-étől vannak frissek.

    Menüinterfész:
    http://kb.heroes-centrum.com/obr/forum/menuinterface1.jpg
    http://kb.heroes-centrum.com/obr/forum/menuinterface2.jpg
  • Zóanagyvarázsló
    #16
    Pár új kép, az január 31-ére és a február 4-ére datáltakat érdemes nézni.

    Artok:



  • Zóanagyvarázsló
    #15
    Egy kis minta a King's Bounty zenéjéből.

    8 új kép.

    Decemberben is került ki pár screenshot, de én nehezen tudtam kibogozni, melyik új és melyik régi, de így utólad azért belinkelem, a HW-n megtekinthető néhány.

    Ez pedig egy decemberi preview változó korú képekkel, aki tud oroszul (és "cirillül"), az biztos talál a szövegben is érdekességet.

    Időközben felrebbent a megjelenésről egy február 1-jei pletyka, de a hivatalos fórumon ezt valószínűtlennek tartják, így feltehetőleg csak a Gamespot tippjéről van szó, és tovább kell várnunk a játék boltokba kerülésére.
  • rotator
    #14
  • Zóanagyvarázsló
    #13
    Új tréler

    Képek itt és itt.
  • rotator
    #12
    Régóta figyelem ezt a projectet és nagyon ígéretes. Az eredeti 8 bites változat nagy kedvencem, bár ahhoz már csak nyomokban hasonlít, azért szívdobogtató újra látni a címet. :)
  • Count Adyn
    #11
    Huh, ez volt az első játék amit PC-n láttam életembe^^
  • Zóanagyvarázsló
    #10
    Igen a King's Bounty tényleg kellemes kis játék, nekem az irányítás feküdte meg némileg a gyomromat (HoMM IV után találkoztam vele, addig csak HoMM sorozatot ismertem), illetve eleve nem szeretem, ha időre mennek a dolgok - a Fantasy Wars persze más tészta :)

    És valóban, kíváncsi vagyok a Jagged Alliance és a Disciples harmadik részére is (sőt, tulajdonképpen én még a második részére várok), régen lehetett ennyi ígéretes TBS-re várakozni (szintén érdekel még a HoMM V: Tribes of the East).
  • a_n_d_r_e_w
    #9
    Én ezt meg a Disciples3-at várom nagyon, remélem ez nem jut az utóbb említett játék sorsára.
  • Szeszmester
    #8
    Én emuval próbáltam a King's Bountyt, a kora ellenére tetszettt :)
    Mondjuk nagyon nem merültem bele.

    A játék alapötlete tetszik, szeretem a körökre osztott cuccokat.

    Most lesz pár ígéretesebb név, Fantasy Wars pár hét múlva, a nem annyira távoli jövőben meg esedékes az új King's Bounty és a Jagged Allance 3 :)
  • Zóanagyvarázsló
    #7
    Na igen, nagyon ígéretes kis játéknak ígérkezik, érdemes megnézni a trélereket remek hangulatot sugároznak. A látványvilágot szerintem nagyon eltalálták, akkor is, ha néhol hasonlít a HoMM-re, külön tetszik a a szintén a nagy testvért idéző, spellbook. Egyedül az valósidejű adventure map zavar, szerintem nagyon nem való ehhez a játékhoz.

    Mind a King's Bounty, mind a Fantasy Wars (mindenkinek ajánlott, aki szereti a Panzer Generalt vagy a Fantasy Generalt) előkelő helyre került a várólistámon, remélem, hogy az oroszok bizonyítanak mindkét játékkal.
  • Szeszmester
    #6
    A megjelenés még legalább fél év.
    Addig beszélgessünk róla! Én nagyon várom.
  • Zóanagyvarázsló
    #5
    Friss interjú a játék dizájnereivel

    IGN preview még az E3-ról
  • Zóanagyvarázsló
    #4
    Sorry, nem hajlandó megjeleníteni a képeket, pedig máskor már sikerült nagyobbakat is. Akkor marad a link.
  • Aspyrin
    #3
    Képek:
  • Zóanagyvarázsló
    #2
    Képek:






  • Zóanagyvarázsló
    #1
    Az új King's Bounty RTS (a kalandozó térképen valósidőben zajlanak az események), TBS (hexa alapú csaták) és RPG (hősünk fejlesztése) elemeket egyaránt tartalmaz. Remélhetőleg egy újabb színvonalas TBS-t (én elsősorban eként tekintek rá) eredményez a projekt.

    Megjelenés várhatóan 2008 elején. Bővebb információk az alábbi linkeken.

    Hivatalos oldal

    Hardwired adatlap: képek, trélerek, leírások

    Képek:







    Aki nem ismerné, a HoMM elődjéről van szó: