243
Sins of a Solar Empire
  • LSSAHPAUL
    #243
    Skacok még 2 napig ingyenes!!!!!!!!!!!!!
    a humblebundle.com-on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Agamemnon
    #242
    Ha valakit érdekel, érkezik egy űrstratégia még idén: Horizon
  • Lacoka12
    #241
    hali valaki meg tuná mondani mi okoza ezt a mini Dump hibát?mert meg köszöném mert ki akarnám probálni csak ötpercenkét be adja ezt és ennyi idő alat nem tudom eldönteni érdemes e pénzt ki adnom rá
  • kobra223
    #240
    úgy tudom befucsolt a projekt nem lett meg a lové kellő időben
  • Agamemnon
    #239
    Ha valaki nem nézné már a Nexus topicot: Nexus 2
  • cylonflatus
    #238
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem: magyarított játékot gond nélkül lehet moddolni, vagy problémás a dolog?
  • rico86
    #237
    Üdv
    Nekem az 1.32 es patch kellene ha megvan valahol.......
    a sacrife of angels moddal játszanék de patch nélkül nem megy.
  • Landro
    #236
    Tényleg voltak eddig is kalózok, kaptak pár új funkciót.
  • Agamemnon
    #235
    Kalózok voltak az eredetiben is, ugyanígy, abba szerintem nem nyúltak bele, diplomácia nem érdekelt, a végén úgy is csak egy maradhat :D
  • Landro
    #234
    szia, vannak újabb űrhajók, kutatások, kalózokat tudsz például bérelni a többiek ellen, minden népcsoport 2 további frakcióra van osztva (egyedi fejlesztésekkel). A diplomácia jobban ki van dolgozva.
  • Agamemnon
    #233
    Milyen újdonságokat hozott a Rebellion? Egy pár órát játszottam vele, de az alap olyan régen volt, hogy már nem is emlékszem a különbségekre :D A Titan az ok, hogy újdonság, meg a diplomácia, és még mik vannak?
  • nyirog
    #232
    ez nem bug, a titánt 3 részben kell kikutatnod a reserach tree-n belül, military-n belül látod majd,mind a 3 részlet szükséges h teljesen megépüljön a titánod
  • Fenrir
    #231
    Tunngle-ön játszottam az egyik ismerőssel és belefutottunk egy bugba: amikor ő épített titánt akkor levont mindent ami szükséges volt hozzá, de a gyártás végén a hajó nem jelenet meg. Amikor meg én építettem akkor a folyamat 80%-ánál megállt a gyártás és nem ment tovább.

    Singleplayer-ben simán felépült, csak multiban nem akart. Az ellenfélnél naná, hogy volt akkor már.

    Valaki találkozott már ezzel a buggal?
  • JethroHUN
    #230
    Hamachin nem megy? Az előző rész ment. Aki akarna játszani az írjon PMet.
  • nyirog
    #229
    rebellion kinn van

    online játékhoz:
    1 Google Tunngle
    2 Install Tunngle
    3 Login to Tunngle
    4 Click Search Network on left side
    5 Type Sins and press Enter
    6 Join Channel with most amount of people
    7 Go to Lan in the GAME
    8 Host Your Own Game or Join
    9 Play
  • Pordycus
    #228
    valaki trinity diplomacy 1.34 multi? Ha nincs meg tudok adni linket:)
  • Landro
    #227
    sziasztok,
    tolom egy ideje a Rebellion bétát, nagyon jó lett.
  • Micsu
    #226
    valaki elmondaná hogy mi a trinity és a rebellion között a különbség, esetleg az utóbbi magába foglalja az elsőt?
  • Jakuza001
    #225
    Akkor csak en lehetek olyan bena, hogy meg allomast is tudok oda epiteni. :P
  • nab
    #224
    http://www.gametrailers.com/video/beta-2-sins-of-a/728859
  • CharrDen
    #223
    Milyen lesz az új kiadás? Régen nagyon szerettem ezt a játékot :D
  • nab
    #222
    Meg se próbáltam :D Nem lehet csillaghoz űrhajót küldeni összeköttetésben sincs a rendszerekkel.
  • Jakuza001
    #221
    Vajon mi tortenhet akkor, ha odakuldesz egy urhajot ? :P
  • nab
    #220
    Nem tudja valaki hogy lehet csillagot felfedezni? Amikor egy csillag fölé viszem az egeret azt írja. "Star has not been explored" Ebből gondoltam hogy lehet vele valamit kezdeni.
  • Goaulds
    #219
    Játszik még valaki eme játékkal?
    Lassan jön ki az uj kiadás...keresnék embereket akikkel lehetne együtt multizni...illetve ha elegen vagyunk csinálni egy honlapot mint annak idején SilentHunter 3 hoz is csináltam és évekig jártnk multizni.
    Akinek van hozzá kedve és türelme,dobjon egy privit.
  • simon7108
    #218
    játszik még valaki ezzel?
    ha igen lenne egy kérdésem.
    letöltöttem a Stargate invasion modot fel is tettem ahogy írja a readme.
    megy is rendesen csak van vele egy kis gondom.az épület és hajó textúrák(vagy minek hívják) hiányoznak.csak simán a hajó alakja van meg és az egész szürke.vagy épp olyan színű mint amilyen színű csapattal vagyok:S
    ez miért van?meg lehet valahogy oldani,hogy olyan legyen mint amilyennek kell?
  • PetruZ
    #217
    A civil fejlesztések között vannak olyanok, amelyek kultúrát adnak, fejből most meg nem mondom, régen játszottam már vele.
    A színeződés befolyást jelent, ha az ő színe is narancs, akkor befolyást gyakorol a bolygódra valami épülettel, vagy fejlesztéssel.
  • Gathavor
    #216
    Hello két kérdés:
    A kultúrámat mikkel lehet fejleszteni és milyen előnyöket ad?
    A másik, hogy a bolygók közötti csík elkezdett szép lassan szürkéről narancsra váltani (az az ellenség színe) ez mit jelent?
  • Kockalovag
    #215
    Udv. Kicsit problambana vagyok. Elovettem a kis SoaSE-mat a porosodo polcrol mondom majd jot jatszom. Utolso jatekom ota uj gepem van, gondoltam rezzenestelenul megy majd rajta mint a kisanygyal...tevednem kellet :S Nem igazan ertem a dolgot mivel jatek alatt nem jat csucsra sem a proci sem a video kartya, meg is belassul a jatek...
  • Landro
    #214
    Szia,
    a kiegészítőket csak letölteni lehet
    üdv
  • oxonom
    #213
    sziasztok!
    meg szeretném kérdezni,a Sins of a Solar Empire - Trinity kapható magyarországon ?
  • Geri98
    #212
    sziasztok!

    meg szeretném kérdezni, hogy lehet módokat feltenni hogy menjen

    előre is köszönöm!
  • GBG007
    #211
    Lécci segítsetek! Leszedtem a játáékot rippelve, felraktam a magyarosítást, de 10 percenként lefagy. Vagyis nem fagy le hanem felugrik 1 ablak amiben értesít h az automentés megvolt. Csakhát lefagyasztja a játékot. Azt hogy hogyan kell kikapcsolni még nem taléltam meg, de tudom h másnak is van ilyen baja. Ha tud valaki, kérem segítsen! Köszönöm!
  • PetruZ
    #210
    A fejlesztések között, van neki külön fül. Ott az egyik fejlesztés a kapacitást növeli, a másik a max. capital ship-ek számát. Az ikonok itt ilyen felvarrós jelzésekre emlékeztetnek, de ha rámész, kiírja, melyik micsoda. :)
  • underground2
    #209
    Szép jó estét mindenkinek!
    Az a kérdésem, hogy a Flotta kapacitást hogyan lehet növelni?
  • Landro
    #208
    Sziasztok, gondoltam megosztom a tapasztalaimat a játékkal kapcsolatban.
    Kezdtem a kód nélküli verzióval, amely már egészen "jól" ment, very hardon általában lenyomtam a gépet. Aztán megvettem a kódos verziót 2-3 hete, teljesen más lett az egész játék nehézsége. Very hardon nem tudok egyenlőre győzni :-) csak lan-ban egy haverral nyomjuk le kettesben a szintén duóba állított gépi szövetségeket.
    Tegnap este kipróbáltam interneten is a játékon. Elég égő volt így elsőre, ha nincsenek szövetségeseim akkor 15 perc alatt véget is ért volna számomra. Takitkailag elég sokat kell még fejlődnöm.

    Haverral nem kellett hamachi, hogy játszhassunk egymással, direkt ip van a játékban.
  • Imperat
    #207
    Hello! Van egy olyan gondom, hogy a játék valahogy 45.-ik perc környékén kifagy. Az entrenchment kiegészítésel játszom. Tapasztalt esetleg valaki ilyet?
  • JethroHUN
    #206
    van aki akarna hamachin játszani?
  • nab
    #205
    Sinsempire.extra.hu fordítót keres. Ha tudsz angolul és szívesen vágnál bele, keres meg emailben. [email protected]
  • JethroHUN
    #204
    Üdv, saját készítésűmapot h tudok berakni? ForgeToolal készítettem egyet, mindent beállítva rendesen. De akárhova másolom be (Documents and Settings /application data/sinsof solar empire/galaxy vagy a játék főkönyvtárában lévő galay mappába. Sehogynem ismerifel, nincs se a sajátos térképek se sehol. 1.15 ösverzió+magyarosítás Nem tudom hol a probléma :/