778
A gengsztersztori folytatódik...
  • Plata
    #778
    A játék magyar volt.
    Nekem megvan eredetiben,eddig magyar volt,de az origin megszüntette a magyar nyelvet.
    Nekem volt magyar felirat a játékban,de szeptemberben mikor megszűnt originben a magyar nyelv támogatása,törölte az összes mentésemet origin,és már csak angol vagy spanyolul lehet játszani,na és full újra kéne kezdenem.
  • Bone-Cracker
    #777
    SZiaztok

    Évek teltek, el hogy megjelent...de magyarítás még készülőben se... Kérdeném fizikailag nem lehet lefordítani, vagy csak egyszerűen senkit nem érdekel?
    Pedig sokan gondolom szeretitek keresztapát, csodálom hogy nincs igény rá
    Utoljára szerkesztette: Bone-Cracker, 2016.11.01. 18:44:26
  • jancsikaka
    #776
    A godfather 1-ben az első küldetés ahol a sikátorban kell elverni a tagot.Miért nem hal meg?Olvastam külföldi forumokon, hogy várjam meg amig végigpofázza a csávó amit akar, megvártam és mégsem.Nem jó az angol tudásom, úgyhogy lehet vmit félre is olvastam.Segítsetek!!!:)
  • Plata
    #775
    Megvettem a játékot,feltelepítette,játszanék vele,de csak a maffiózóm fejét látom,ha sikerül futnom valamerre akkor vált a kamera rendes nézetbe,ha megállok megint csak a plafont és maffiózóm fejét látom.
  • mike01010101
    #774
    Kár, hogy kihalt ez a játék. Ha olyan lett volna a grafikája mint a mafia 2-nek, még mindig ezzel játszanék.:)
  • The Protector
    #773
    húzd ki a gamepadot.
  • bakkerman
    #772
    felraktam a gémet,legelső küldi,cuba,tortáznak a faszik stb... elkezdenék játszani,és forgok összevissza...a karakterem marad a helyén,de a kamera forog...mi a probléma?
  • jet li
    #771
    sziasztok ! jacopo vannit hiaba lovom le magnummal csak korhazba kerul! mit kell vele meg csinalni hogy meghaljon! ha tudtok segitsetek koszi!
  • genory
    #770
    HI!

    Van valami hír a magyarításról?
  • grebber
    #769
    Hogy a fenébe kell új embert felvenni??
    Mert eddig jött velem a robbantás meg a gyógyítós.
    Most a safecracker kéne de hiába küldöm el az előző kettőt nem jön a safe-es faszi így meg nem tudom megcsinálni a küldetést :(
  • RTmz88
    #768
    Sziasztok 4 tudtok segíteni abban hogy hol találom a fojtó rudatat
  • SAFIII
    #767
    Igen rájöttem h ez a játék egy kalap sz*rt-t nem ér, szal azóta nem is játszottam vele.
    ezért kihalta topik is
  • dupcsik
    #766
    meghalt ez a topic vagy mi a lopikula?
  • dupcsik
    #765
    hello! a széfet hogy kell kinyitni? köszi
  • corleoneking
    #764
    new yorkba úgy mész vissza hogy bemész a reptérre a sztyuárdeszhez és azt mondod new yorkba mész ennyi:D de szerintem már rájöttél
  • corleoneking
    #763
    morfi mit jelentesz az alatt hogy nem tudtál online játszani ? hátha tok segíteni
  • SAFIII
    #762
    Hi!

    Valaki nem tudja h lehet visszamenni new yorkba??
  • AbFriend97
    #761
    Sziasztok. Az 5. küldetésnél járok és vmi csávót kell megfojtani. Azt hogyan kell csinálni. Ha lehet leírnátok? nagyon kéne lécci.
    Amúgy nagyon faxa game.
  • grebber
    #760
    Valamivel kevesebb mint 1500Ft -ért megrendelhető itt!
  • Novotsik
    #759
    sziasztok xbox 360-as kontrollerel megy a játék? Mármint meg van-e csinálva pc-n rendesen a kontroller?
  • Morfi
    #758
    Valaki tudna abban segíteni, hogy onlie hogyan is lehet játszani? Portokat engedélyeztem, tűzfalon is engedélyeztem a játékot és a patchet is letöltöttem hozzá. Majd még ezek után sem tudtam online játszani.
  • bekojocoka
    #757
    Sziasztok!
    Egy kis segítség, azoknak akik elakadtak, aki kérik...
    Orvgyilkosságok:
    Carmine Rosato:
    Clyde Lando: Üsd el.
    Franklin Credi: Fojtsd meg.
    Jimmy Guidalatto: Az East folyóba dobd.
    Norman Rossi: Lődd le pisztojjal.
    Tony Rosato:
    Clarence Pucci: Fojtsd meg.
    Jerry Gallo: Végső ütésnek vágj hozzá egy üveget.
    Jimmy Vecchio: Headshot a szemei közé.
    Richard Ciechi: Öld meg baseballütővel, vascsővel stb...
    Bill Ciompi: Garrote dróttal fojtsd meg.
    Philip Giotti: Dobd le a magas párkányról.
    Gary Lamberteschi: Brutális ütéssel öld meg (Nyomj F-et-->Pummel, majd Execute).
    Leroy Castellani: Öld meg baseballütővel, vascsővel stb...
    Granados:
    Bruce Rivera: Ütésekkel öld meg.
    Harry Reyes: Headshot a szemei közé.
    Thomas Ramos: Bármilyen robbanóanyaggal megölheted.
    Paul Morales: Engedd meg egy Bruisernek, h megüsse őt hátulról.
    Anthony Espinoza: Sniperrel lődd le.
    Johnny Salazar: Molotov koktéllal öld meg.
    Theodore Ruiz: Öld meg baseballütővel, vascsővel stb...
    Stanley Jimenez: Fojtsd meg.
    Almeida:
    Baltasar Barreto: Molotov koktéllal öld meg.
    Pablo Benitez de Lugo: Bármilyen sorozatlövő fegyverrel megölheted.
    Jaime Fesser: üsd a fejét egy ládára.
    Raul Limonta: Üsd a fejét baseballütővel stb....
    Juan Mazon: Puskával közelről lődd le.
    Ramon Valiente: Lődd meg a térdét, majd adj neki könyörületet.
    Provenzano Porco: Dobd le egy magas párkányról.
    Mangano:
    Guccio Ferrara: Csapd hozzá a falhoz, amíg meg nem hal.
    Jacopo Vanni: Lődd le Magnummal.
    Giovanni Corbinelli: Sniperrel lődd le, majd gyógyítsd meg.
    Luchino Uliari: úgy öld meg, hogy úgy nézzen ki, mint egy forgalmi baleset.
    Baldo Campi: Üsd el.
    Doffo Spini: Vágd hozzá a falhoz, amíg meg nem hal.
    Giorgio Strozzi: Öld meg baseballütővel, vascsővel stb....
    Provenzano Porco: Dobd le egy magas párkányról.
    ------------------------------------------------------------------------
    Fegyverek:
    -Level 1 Tommy Gun-
    (lv.2) MP38: Florida - Granados Compound - Második emelet
    (lv.3) Modified AK-47: Cuba - Battaglia Masonry - van egy szoba és ahogy belépsz ebbe fordulj balra, és látni fogsz egy létrát, ami levezet a föld alá és kövesd az alagútat.

    -Level 1 .357 Magnum-
    (lv2) .44 Magnum Force: New York - Carmine Rosato's Compound - Amikor támadod Carmine Rosato birtokot, menj fel a kicsi csarnokban, mielőtt megtámadod Carmine-t(2. emeleten valahol). A Magnum világosan látható egy íróasztalon.
    (lv.3) .501 Magnum Enforcer: Cuba - Battaglia Quarry Chop Shop - Nézd meg a térképet és keresd meg a világítótornyot és menj oda.

    -Level 1 Pistol-
    (lv.2) Silenced Pistol: Folrida - Ryan Roth mission - Ryan Roth küldetés. Aközben kell megtalálnod, mikor meg kell menteni egy katonáját és semmi áron nem hibázhatod el.
    (lv.3) Delta M1911 (silenced): Florida - Mangano's Compound - Keresed a második emeleten.

    -Level 1 Sniper Rifle-
    (lv.2) Spitzer Centerfire: Florida - Emilio's packing company -Ez a háztetőn helyezkedik el; egy mérnök szükséges hozzá, hogy átvágja a kerítést.
    (lv.3) Vintovka SR-98: Cuba - Almeida Compound - a második emeletetn egy asztalon.

    -Level 1 Shotgun-
    (lv.2) Sawed-off: New York - Corleone's Compound - Ahogy elhagyod a birtokot a főkapun, menj egyenesen előra és fordulj jobbra. Van egy olyan sövény, amit egy gyújtogatóval felégethetünk. A shotgun ott lesz mogotte.
    (lv.3) Schofield Semi-auto: Florida - Global Storage Chop Shop - A sziget jobb oldalán, a kicsi raktárban.
    -----------------------------------------------------------------------
    Azt javaslom másoljátok ki egy jegyzetömbe jól fog jönni...
    További szép napot!
  • zsupi666
    #756
    SZIASZTOK VALAKI TUDNA SEGÍTENI EGY KICSIT.RÖGTÖN AZ ELEJÉN A TELEPITŐ KÉRI HOGY HELYEZEM BE A CD-ÉT.DAEMON HASZNÁLOK ,ILYENNEL MÉG NEM TALÁLKOZTAM.5 JÁTÉKOT TÖRÖLTEM LE HOGY FELFÉRJEN A GAME MINDJÁRT SZÉTÜTÖM A MONITORT.VALAKI SEGITSEN LÉGYSZI.
  • szlesspapa
    #755
    [email protected] email
  • pisztácia
    #754
    de hallod, add már meg lécci az msn ed vagy mail cimet. mert elakadtam a játékba.
  • szlesspapa
    #753
    :(azért köszi, mondjuk van mikor 3 óráig jáccok és nemis indul ujra:D XD
  • pisztácia
    #752
    uhh, hat ha a gta 4 ment, akkor nem ezek lesznek a gondok. Viszont igy nem tudom akkor mitol lehet a baj:S
  • szlesspapa
    #751
    Mondjuk azt nemértem hogy pl a gta 4 full grafikán is ment ,mondjuk picit lasabban de ment és nemkapcsolt ki, mitől függ ez? Kicsit furcsa hogy igy van.
  • szlesspapa
    #750
    oh:( köszi. És ez ellen mit lehet tenni a túlmelegedés ellen. Ujj a ventilátor, multhéten lett cserélve vga-ra a másik az meg nagy venti az alaplapi, a tápot azt meg nemtom mekkora. Mekkora táp kéne kb hogy jó legyen?

    amugy köszi hogy válaszoltál.
  • pisztácia
    #749
    Túlmelegszik a géped, vagy kicsi a tápod.
  • szlesspapa
    #748
    Egyszerüen nemtom mi lehet a baj. valakinek nemvolt ilyen hibája?
  • szlesspapa
    #747
    Halihó, keresztapa 2 -t felraktam tegnap és max grafikán is kipróbáltam ugy is ment csak ugy ici picikét lasabban mozogtak, mindent high-on hagytam csak a felbontást vettem le kettővel a legjobbtól ,és a következő a problémám. Tökéletessen fut a játék de a problémám az hogy 30 perc- 1 óra játékmenet multán Ujraindul a számítógép.
    Pedig jónak kell hogy legyen a gép, duplamagos proci: amd athlon 64 x2, 2gb ram,
  • pisztácia
    #746
    hello. Én elakadtam a játékban mar az elejen. Mikor vmi oylat ir hogy a masik csaladbol keressek olyan embert akinek a feje folott egy kulcs van. talaltam is, es ami helyre mutat ott nem tudom mit kell csinalni. Vki help pls.
  • HoReSz1975
    #745
    Magyarositás gondolom nincsen még
  • mcfingatlak
    #744
    Szia! Kerülj közel hozzá, és ha egy kis életereje lement már akkor nyomj(alapbeállításoknál) F-et és kivégzi az adott pisztollyal.
  • Csnakos
    #743
    hellósztok, valaki segítene: a legelső ellenséges családnál már kinyiffantottam az összes soldier-t de a capo-t nem megy... ilyen építkezésen van, odamegyek leölöm az egész seregét, és valami execute him with a pistol vagy mi a leírás, én ezt úgy értelmeztem csöpnyi angol tudásommal hogy lepuffantom pisztollyal azt csá, így is tettem de csak kórházba került szóval valami nem volt jó... köszi a segítséget előre!
  • mcfingatlak
    #742
    Szia. El kell gázolni egy kocsival és nyekk:D
  • DjCooll
    #741
    Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hogy az első család megölésénél van egy ember akit nem tudok megölni,és hogy hogy kellene..?Ez az a pali aki a corleone Ház mellet van..Run him over with a car.. vagy valami ilyesmi..Nem értem mit kell tennem:S Létszi segítsetek:)Köszi előre is!
  • donatus13
    #740
    Hello,
    nem tudom volt e már most sajnos nincs időm vissza olvasni valaki tudja ,hogy lehet kinevezni valakit?
  • mcfingatlak
    #739
    Valaki segítsen! Mert fogalmam sincs...:S