1256
  • BIKA95
    #1176
    Énis mennék cask még 1 szer sem toltam nete n szval majd pls magyarázátok el :D
  • fery02
    #1175
    Megpróbálhatjuk.
  • fery02
    #1174
    MINDEN ranked játékmódhoz legalább 4 fő kell. :/
  • hunbalee
    #1173
    holnap délután akár pötyöghetnénk akkor
  • Murder3
    #1172
    Ha kellenek még játékosok én is szivesen játszok.
    Igazából a multiért vettem le megint sk az elég kihalt.
    DPmurdeer néven találtok livon.
  • grebber
    #1171
    De bohóckodásra ilyen szélvédönkirepülös részekre nem kell négy fő ott lehet ökörködni 2-en is ugye??
  • hunbalee
    #1170
    haha :D
  • grebber
    #1169
    Na ez már 3 fő alakulunk.
  • fery02
    #1168
    Nem tudtok. Rankedben 4-en kellünk minimum. Am én is játszanék. Így magyarokkal meg főleg. :)
  • grebber
    #1167
    Na majd ketten tolhatunk :D
  • fery02
    #1166
    " ranglistás játékhoz nekem nem rak be senkit mert trueskill vok"
    Mindenki nevénél ott van ez a trueskill (amúgy nem kell vele foglalkozni). Azért nem rak be senkit egyszerűen, mert nem játsza ezt a játékot senki sem.
    Ebből kifolyólag nem is nagyon szoktunk LIVE-on játszani, mert értelmetlen szinte.
  • hunbalee
    #1165
    hali
    hogy szoktatok live-n jáccani mert még nem pörgettem ki és ranglistás játékhoz nekem nem rak be senkit mert trueskill vok :D
    felvettétek egymást gamertagnak????
    vagy ha kipörgetem akkor ott már vannak sokan jobb skillnél??
  • fery02
    #1164
    Most már lényegtelen, de fejezzük be tényleg mert már fáradok. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #1163
    Nem szavesen lovagolok a témán, de éppen az a lényeg, hogy profilonként ment, tehát elvileg nem kellett volna a CD-kulcs előtti állásodat felülírnia, meg keleltt volnamaradnia annak is. Nekem legalábbis így volt.
  • fery02
    #1162
    Mert mást már akkor nem tudtam félretenni, csak a felülírottat. Nem gondoltam, hogy CD kulcs beírással ez lesz, egyébként előtte persze kimentettem volna a mentéseimet.
  • Zóanagyvarázsló
    #1161
    Mondjuk még mindig nem értem, hogy miért a neked nem megfelelő mentett állást tetted félre, ha ott volt a másik is, de nem is akarom :) A lényeg, hogy bénán oldották meg.
  • fery02
    #1160
    Szoktam én is. Az elmentést is végül is kimentettem, de csak azután, miután a játék felülírta a CD kulcs beírással az új profil helyzetet, ahol minden le van nullázva. Szal ha visszatölteném, akkor is ugyanitt lennék. AM nem baj, nagyon zúzós kis játék, fogok még ezzel játszogatni, aztán lassacskán csak elérem az 50-et, amikből kell.

    Am közben itt várok már 1 órája ranked lobbiban. Ez azért durva, hogy ennyire nem játszák.
  • Zóanagyvarázsló
    #1159
    Te formázás előtt nem szoktál backupolni?! :O
    Na mindegy, mert akkor tényleg mindegy :)
  • fery02
    #1158
    Nem nem, nem lehet már az meg, leformáztam azóta a C-t Win 7 miatt. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #1157
    Nem. Ott kell lennie a régi mentésnek is, nem törli azt.
  • fery02
    #1156
    Szóval ha az eredeti CD kulcs beírás előtt kimentettem volna a mentéseket, majd visszamásoltam volna őket átnevezve, akkor még folytathattam volna a szingli kampányomat úgy, hogy közben online vagyok LIVE-on? Csak mert, hogy igen, akkor ez msot sz*pás. :)

    grebber: Leginkább a Flatout 2-vel játszik a nép, multi téren itt katasztrófális a helyzet.
  • grebber
    #1155
    Multijával sokan játszanak?
  • Zóanagyvarázsló
    #1154
    Nem, az az alatti kategóriát jelenti.
  • arty
    #1153
    a vicces itt ugye a "k.szar"-t akarja jelenteni? :D

    elképesztő, nekem win reinstall után sehogy nem sikerült a régi mentéseket áttenni uj profil alá :(
  • Zóanagyvarázsló
    #1152
    Kösz, kipróbáltam, nekem is ezt csinálta, de szerencsére van mód "párosítani" az accot és a mentett állást.

    A Felhasználónév\Documents and Settings\Local Setting\Application Data\FlatOut Ultimate Carnage\Savegame könyvtárban vannak a mentett állások, csak a régit át kell nevezni az újra. Vicces ez a GflW LIVE...
  • fery02
    #1151
    Én addig eredeti CD kulcs nélkül játszottam, tehát nem lehettem LIVE-on online, viszont mikor beírtam egy eredeti CD kulcsot, könyörtelenül reset-elte a profilomat.
  • Zóanagyvarázsló
    #1150
    Ez hogyis működik? Mert én elkezdtem single-ben játszani, néha ki is írja, hogy elértem egy-két achievmentet. De ha felmegyek multira és beírom a CD-kulcsot, törli ezeket?
  • fery02
    #1149
    Lehet többiek is ezt teszik, ezért lepődök meg sokaknak az első forduló eredményén. :)
  • arty
    #1148
    csak találékony :D
  • fery02
    #1147
    Csíter vagyok, ha egy online Stunt verseny előtt gyorsan kimegyek youtube-ra megnézni, hogy pl az adott versenynél hány fokos szögben érdemes kilőni az embert?
  • fery02
    #1146
    Elhúzhatnál már innen. Am ennek a multija LIVE miatt, mindenféle tört verzióval működik jah. Szal akikkel játszunk online, 80%-uk valszeg törttel játszik.
  • Haulin
    #1145
    "Ha valaki kiadott 10000 Ft-ot a játékra és csalódott, miért ne írhatná ide nemtetszését? Ha valaki csak multizni akar mással, az is hadd írjon már ide."öhöm ne hogy azt hidd hogy akik jáccanak velük megveszik.Am aki meg csalódott benne akkor az meg szívta.Nah mind1 nemfogok kis pöcsös romákkal vitatkozni ezen a játékon és semmien játékon se!!!
  • davidragon
    #1144
    Szerintem azért lett létrehozva ez a téma, hogy MINDENT ami a játékkal kapcsolatos leírhassa a fórumozó. Ha valaki kiadott 10000 Ft-ot a játékra és csalódott, miért ne írhatná ide nemtetszését? Ha valaki csak multizni akar mással, az is hadd írjon már ide. Aki meg ide jön kockázni a másikat és egy betűt nem ír le a játékról, na ott már elgondolkodnék, hogy van-e értelme a hozzászólásának...
    Hogy én is írjak már valamit a játékról, egyszerűen imádom és máig a kedevenceim közé tartozik. Soha nem unom meg, kipörgettem 100 %-ra mindhárom részt.
  • arty
    #1143
    a pozitivumokat mindenki ismeri, aki játszott az előző részekkel ....
  • Haulin
    #1142
    Jah és viszont a pozitív tul.-ágokat ne ismételjék,de a negatív tul-at meg 100oldalon keresztül meg ismételgetni kell.
  • Haulin
    #1141
    Hát akkor te ezt a "kockázást"rosszul vetted ki belőle.Én pár embert azért kockáztam le mert ők a számítógépen való játékot keverik a valósággal és pl. multis játékokon keménykednek h "lemeek hozzád és beverem a pofád"leírod a címed azt nem mer szólalni semmit.ennyit erről.pá pá
  • arty
    #1140
    "a pálya szélén van egy stop tábla és nem pont úgy van rajta a felirat..."

    baromira nem ilyen semmiségeket írtak/tunk negativumnak, nem értem miért kell kisarkítani. hiszti!
  • Zóanagyvarázsló
    #1139
    Olyan is akad, akit érdekel mások véleménye a játékról, főleg az elődökhöz viszonyítva (és írtak elég pozitívat is, nem kell azt mindenkinek ismétrelgetnie oldalkon át). Az viszont nem érdekli őket, hogy trágárkodva lekockázol másokat, akik lemerik írni a játék kisebb-nagyobb hibáit.
  • fery02
    #1138
    Lehet LIVE-on keresztül játszani vele.
  • Haulin
    #1137
    De most komolyan.Nekem tetszik egy játék nem azon vagyok h mittom én a pálya szélén van egy stop tábla és nem pont úgy van rajta a felirat...Nemértem télleg manapság már a legtöbb ember csak arra hajt h mien a grafika stb... A játék hangulatát és hogy mien jól szórakozol vele.Nem az mint a sok pöcsfejü ets topicosok hogy "jajj nincs benne mittom én mien kamion fujj nemjó,csinálok én hozzá".Na ez kva nagy kockaság.Amúgy a véleményedet leírhatod a játékról de ha tetszik akkor ne csak a hibákat hanem a jó tul.-okat is írd le mert akkor az jön le h neked nem tetszik és csak idegesíteni akarod azokat akiknek tetszik.