2166
6459295265_74a44e9107_b.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #1956
    Kétszer kellett megnéznem, de azért sikerült.

    Saraht viszont értettem elsőre :D
  • bency
    #1955
    Én többször is visszajátszodtam de nem sikerült megérteni,amit Sarah mond az is valami motyogás,épp hogy megérted.
  • Zsoltika 007
    #1954
    Azért nem feneketlen a büdzsé. Főleg most a végén. Azzal kellett megoldani ami van. És a stúdiónak ilyen van. Ennyi.
  • vass17
    #1953
    Mondjuk az is igaz, hogy a Chuck-tól senki sem Mad Men féle alaposságot vár el:)
  • vass17
    #1952
    Én csak azt nem értem, hogy ha már valamit a középpontba állítanak, akkor miért nem járnak kicsit utána? A buszt, meg az a néhány 60-as évekbeli autót (amit vegyítettek modern autókkal is) nem tudom honnan szedték, de ha rákerestek volna legalább googleben, biztos hitelesebb lett volna az utcakép.
    A "magyar" statiszták pedig no comment, valaki értette egyáltalán, hogy mit mondanak? :D
  • Malakai
    #1951
    Egyrészt könnyebben találnak olyan nyelvekre statisztákat, akit meg arrafele találnak "magyart" (cv szerint), azok többsége kb semmit nem tud a nyelven.

    Másrészről szerintem más országoknál is hatalmas bakik vannak, de mivel nem beszéljük azt anyanyelvi szinten (vagy épp sehogy) és nem ott élünk ezért nem vesszük észre.

    Harmadszor nem járatnak le, hisz másoknak fogalmuk sincs arról, hogy nem volt hiteles.

    Sokkal gázabb dolgok is voltak az epizódban.
  • xido
    #1950
    Gondolok itt arra,hogy mi olyan kis picsa nemzet vagyunk,hogy nem is kell figyelmet szentelni a hitelességre,mert senkit nem fog érdekelni,ide meg úgyse fog eljutni..:))
    Bezzeg más országban kiválóan mehet a német,francia,héber..minden nyelv és helyszín fél perc alatt is:)
  • theone91
    #1949
    Milyen formában is járattak le minket? Ja, hogy nem stimmelt a környék, a nyelv és a dialektus? Ez csak minket paprikáz fel (paprikáz, érted), ezt senki sem jegyzi meg és/vagy rajtunk kívül ez senkit sem érdekel.

    Nem a Chuck miatt vagyunk ott jelenleg a világsajtóban, a félreértések elkerülése végett... :D
  • [HUN]FaTaL
    #1948
    Igen nekem is ez volt az érzésem. Tették volna Németországba, arról talán többet tudnak odakint.
  • bency
    #1947
    Igy van...szó szerint lejárattak.
  • xido
    #1946
    sajnos én is csak negatívumot tudnék mondani..hogy a háttér emberek magyarabbul beszéltek,mint az a 2 főstatiszta..hogy a buszok és a helyszínek se stimmeltek...szóval na..ennyi erővel tehették volna Prágába vagy akárhová is,történet szempontjából teljesen feleslegesen "járattak le minket"
  • bency
    #1945
    Nem vagyok elragadtatva annyira ettől a résztől,jó volt meg minden csak nah...jobb lett volna ha az egész Budapest témát inkább nem mutatják,a beszélésről inkább ne is beszéljünk...
  • theone91
    #1944
    Szerintem a stúdiónak/produkciós cégnek a vannak nyelvekre, országokra bontott, előre rögzített hangtára, pont a hiteles háttér-tömeghangok miatt. Én is azt hallgattam, hogy a háttérbeszélgetések, felkiáltások tökéletes magyarsággal hangoztak el.

    Én már annak is örültem, hogy nem egy már korábban felhasznált díszletet hasznosítottak újra, semmilyen vagy nagyon apró módosításokkal, ami igazán jellemző a Chuck-ra. Volt egy épület korábban ami volt már kínai nagykövetség, cseh épületkép vagy éppen egy kávézó (boltíves öntöttvaskapu, kerítéssel, elöl egy kis placcal majd maga az épület). Meg nemrég volt egy bungaló, ahol Chuck meg Sarah bújtak meg Rebecca Romijn elől (nem emlékszem a nevére :D), és azon filóztam, hogy ez nem az a faház, ahol Volkoff-ot is elkapták egyszer? :D
  • theone91
    #1943
    Én azon röhögtem, hogy nem találtak a halászbásztyás, Parlamentre néző snittből HD-t, sőt, még az is lehet, hogy 4:3 lett 16:9 nyújtva (erre már nem emlékszem)... :D
  • [HUN]FaTaL
    #1942
    Jaja alig lehetett érteni. Mondjuk amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sarah lelőtt mindenkit
    ott még jól beszéltek magyarul :D

    De amúgy kb annyira törték a magyart, mint, amennyire Sarah azt az egy mondatot, sajnos.
  • ldavid
    #1941
    állati volt! Casey jelenetén hosszan röhögtem :D
    de a "magyarok" kár, hogy magyarul nem tudtak
  • [HUN]FaTaL
    #1939
    Iszonyú mennyiségű fail van benne :D

    Kezdve az Mjelkatól (nincs is ilyen betűnk :D) az első képig, ahol egy prágai híd van a parlament előtt:DDDDDD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Én ezt nem rendeltem", aranyos volt :D Sarah magyarul is tud :D
  • [HUN]FaTaL
    #1937
    BUÉK mindenkinek. :) Én még valószínű most megnézem :D
  • bency
    #1936
    Szintén! Boldog Új Évet minden Chuck fannak!
  • theone91
    #1935
    Gyerekek, junkie-n, a kommentezők szerint iszonyat durva magyar jelenlétek vannak az ehetiben... Kár, hogy már csak jövőre tudom megnézni... :D

    ...Úgyhogy Chuck-újranézésben gazdag Boldog új Évet minden rajongónak! :)
  • [HUN]FaTaL
    #1934
    Örülök, mert a hibák ellenére nagyon szeretem ezt a sorozatot. :)

    Már az elejétől kezdve nem szempont a realitás. :D
  • precision
    #1933
    örüljenek az írók, hogy megkaphatták a lehetőséged a normális lezárásra...
    erre ilyen "script writing for dummies" féle megoldásokat használnak... :)

    szerintem épp ellenkezőleg... most kellett volna megmutatniuk, hogy joggal kaptak egy utolsó utáni esélyt

    na mind1. azért szeretjük a Chuck -ot :)
  • bency
    #1932
    Igy van,nekem nagyon tetszik,és sajnálom hogy nincs több....
  • Zsoltika 007
    #1931
    Ne finnyáskodjatok! Ez az évad már ajándék. Örüljünk hogy egyáltalán megcsinálják a lezárást!
  • precision
    #1930
    háááááááááááááááááááát...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez az egy cellából megzsarol egy CIA fejest mert tud róla egy-kté titkot dolog annyira gagyi volt... Decker sztem pont az a fajta ember aki az ilyet vagy leszarja vagy simán elintézi Shaw -t ha már fenyegetős kedvében van...
    aztán a végén ez az Esmeraldát megszégyenítő fordulat...
    meg azt sem értettem, hogy attól mert több info lesz a fejében Shaw -nak mitől lesz ő _ügyesebb_ kém, mármint a harcstílusa nem fog javulni, a golyót sem fogja elkapni a szájával, attól még hogy az egész CIA adatbázis a fejében lesz...


    na mind1... azért a többi rendben volt :)
  • Quantumleap
    #1929
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, valaki nekem magyarázza már el ezt a Magyarország (!) meg baba dolgot, mert egyáltalán nem értem. Mikor történt dologra akar utalni? És Shaw még mindig életben van. Jó lenne, ha már nem nagyon erőltetnék. Amúgy ebben az egész dologban mindig is ironikus volt számomra, hogy akárhogyis nézzük, Sarah megölte Shaw feleségét.
    Chuck újabb jellemfejlődése, hogy már az intersect nélkül is tud verekedni. Így már szinte nincs is miért visszakapnia az adatbázist. (Bár azért gondolom, egy Casey-kaliberű, vagy annál nagyobb valakivel nem merne összemenni. :O )
  • bency
    #1928
    Annyira nem is nevezném még bakinak sem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért mikor kamerán figyelnek,épp a legnagyobb riválisoddal harcolsz a túlélésért nem tudsz mindenre figyelni.Morgannek kellet valami szerep eggyüt Caseyvel hogy jóba legyen újra,igy eggyüt mentették meg Saraht,ez ki volt találva igy pont jó volt.Nagy volt Sarah arca mikor mondta csak hogy lesmárolta Beckman :))
  • [HUN]FaTaL
    #1927
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Biztos azért mert Shaw mondta neki, hogy nézi. :D Meg gondolta Morgan megoldja.:D Írói baki.
  • bency
    #1926
    A nagy izgalomban elfelejtette valahogy :)) Elég jól megtanult azért verekedni Intersect nélkül is.
  • theone91
    #1925
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég egyértelmű volt szerintem a drasztikus vágás az epizód végén, nyilvánvaló, hogy új szálat nyitottak ezzel. :D

    A sokszor előforduló babaprojektekre asszociálhattál. :)
  • ldavid
    #1924
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem az lesz, hogy a gyerek szüleit kinyírták (vagy éppen Sarah tette el őket), aztán a gyerekkel kezdeni kellett valamit.
    kizárt, hogy az övé legyen, vagy legalábbis elég gyökér húzás lenne az íróktól


    egyébként csak nekem tűnt fel, hogy Chuckot már nem is érdekelte Sarah, miután Ellie leütötte Shaw-t?
    pedig fogalma sem volt, hogy él-e még egyáltalán
  • [HUN]FaTaL
    #1923
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért nem emlékszel rá, mert még egy kurva szó sem esett róla. :) Következő részben valószínűleg, mindent megtudunk. (Chuck Versus the baby
  • bency
    #1922
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valaki magyarázza el pls hogy mi van ezzel a baba dologgal mert nagyon emlékszem ilyesmire,pedig tudok minden részt ahogy illik.
  • [HUN]FaTaL
    #1921
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudta volna berakni, mert a szemüveg nem volt nála, csak a Macau Device. Elvileg már nem fogja visszakapni az intersectet, legalábbis valahol ezt olvastam.
  • xido
    #1920
    megmondom őszintén,szent meggyőződésem egy pillanatban az volt,hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    chuck berakta magának a 3.0-t és el fogja kapni a golyót a fogával:)
  • theone91
    #1919
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, ez is egy írói fekete-lyuk. Mondhatám, hogy Decker segítségével maradhatott a fejében, de nem, mivel Őt is csak később fenyegette meg Shaw, pont az Intersect segítségével. Sokszor érzem, azt hogy nem teljesen kigondolt még az írók fejében sem a sztori.

    Meglátjuk, már csak pár rész van az egész sorozatból, reméljük legalább normálisan zárják az egészet.
  • [HUN]FaTaL
    #1918
    Igen újabb utalás, kérdés, hogy mire, a következő részben kiderül. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mármint a babára gondolok, lepődtem már meg többször ezen a sorozaton, nem vagyok benne biztos, hogy az van, amit írsz. :)

    Nekem sem annyira tetszett, hogy visszahozták Shawt, de végülis jól oldották meg, jó rész volt. Én azt nem értem igazából, hogy hogy maradt a fejében az Intersect.. Ha Chuckból ki tudták szedni, akkor egy fogolyból miért nem?:)


    Na mindegy, várom a következő részt, kiváncsi vagyok. :)
  • theone91
    #1917
    "Do you remember Hungary?"... Újabb magyar utalás, mely később még kulcsfontosságú is lehet. :D

    A spoiler-allergiásak tényleg ne olvassák:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shaw visszarángatását még mindig egy (a szokásosnál is) gyengébb írói húzásnak tartom, mégis izgalmas és finálé-szagú rész volt. Remek és autentikus Chuck-terv volt Shaw "meghackelése"... :D
    Az idézetről: Shaw Magyarországon ejtette teherbe Sarah-t. Vagy lehet Sarah itt is szülte meg, ha megszülte egyáltalán? Hatalmas cliffhanger, így azt hittem legalább februárig kell várni, de jövő héten már jön is a következő rész. :)
    Amúgy ez a baba-dolog is kicsit szappan-szagú, remélem nem ebbe az irányba viszik az írók...
  • MerlinW
    #1916
    "bár rohadtul nem értettem hogy jött Ő a képbe"

    Ha követed a videoblogját, ismert tény, hogy fél hálivúd a puszipajtása:)
  • theone91
    #1915
    A múltheti részt, csak most néztem meg. Remekre sikerült, főleg a "tudjukki" felpukkantása miatt, de elhűltem az eheti rész promóján. A hazai napiszappanban nincsenek ilyen óvodás csavarok (bár ez már a Chuck védjegye).

    Maradhatott volna a "tudjukki" akkor már a Superman helyett.

    (Amúgy a Freddie Wong cameo miatt egy pirosbpontocska, bár rohadtul nem értettem hogy jött Ő a képbe... :D)