2912
m2-logo.png


Hivatalos magyar Metin2 weboldal: www.metin2.hu
  • Töltöttkáposzta
    #2705
    Dupla poszt.
    Nem tudom miért van, de amikor lépnék be fórumra, "forbidden" szöveg fogad.
  • Töltöttkáposzta
    #2704
    Bocs de azt írja a szabályzat hogy a fórum nyelve magyar és angol.
  • RIZLA
    #2703
    lol :D
  • RIZLA
    #2702
    :DDD metin forum egyik aláírása....mindent visz :P
  • N3o
    #2701
    És okot írtak? Erre kb annyi lenne, hogy "A fórum nyelve magyar, tilos más nyelven írni" xD Nem a jelentése miatt, hanem mert angolt írtál le fonetikusan :D
  • Swarn
    #2700
    Mintha ártanék vele valakinek.
  • Swarn
    #2699
    Kilettem banolva már megint fórumon... mert leírtam, hogy fákk... istenem :D
  • N3o
    #2698
    Na igen, csak hogy az alap varázs sebesség 100%...

    Alapon van 100-as varázs sebességed. 200%-nál feleződnek. És elírtam az előbb. 32% a nyakas gyöngyözve, valamint nem 300%-nál lesz folyamatos.


    100nál az ordítás 20mp
    200nál 10mp
    400nál 5mp
    ...stb

    200%-nál feleződik. És ez biztos mivel 200-as varázs sebességet tudok produkálni, még többet is. Eddig 220% volt a max.
  • RIZLA
    #2697
    Ha 100% varázs sebesség van valakin, az a gyakorlatban annyit jelent, hogy a skillek pont fele annyi idö alatt töltenek vissza, mint az alap.
  • bigbigle
    #2696
    Köszönöm a választ.
    Azért kérdeztem úgy hogy 150-nél akkor talán feleződik mert nem tudtam hogy megy.
  • N3o
    #2695
    Big, ha 100as varázs sebességnél teszem azt az ordítás 20mp alatt tölt fel. 150-es varázs sebességnél ez már csak 15mp akkor 200-asnál miért lenne 0? Ott 10mp, 250-es varázs sebességnél már csak 5mp, és 300-as varázs sebességnél lenne 0mp azaz folyamatos. De már a 200as varázs sebesség is rekord és ritka (kivéve persze a gyógy sámánok esetében) A gyorsaság P-n kb olyan 35-40%-ot ad. Fegyverben 20% lehet a max bónuszként, vértbe 20% lehet a max bónuszként. + a 4-es visszatérés kavics, valamint 10%-ot produkál egy +9es extázis cipő (47lvl) Egy mennyeikönny nyakas 24%-ot produkál, begyöngyözve ez 31%. Egy harcos karakter, gyógy buff nélkül 206%-os varázs sebességet tud összehozni maximum. Egy sámán a 70-es 9-es fegyverrel 211%-ot (alap bónusza a varázs sebesség 9-esen 25%, ami 5%-al több mint a többi fegyverben lévő bónusz 20%)

    Egy gyógy sámán 251%-os varázs sebességet hozhat össze maximum (P-s gyorsasággal (mivel azt sem az INT, sem semmi nem befolyásolja csak a skill szintje). Ha valamit kihagytam sorry.
  • bigbigle
    #2694
    Erre senki?
  • FGB
    #2693
    a répa mióta csak 4%-ot ad a lovaknak, pár hete még 1 db 5%-ot adott?
  • xido
    #2692
    tudod mit nézz még meg?...ha emlékszel a napra,amikortól nem jó,csinálj rendszer visszaállítást..
  • ssj2oli
    #2691
    Xido milyen neted van?? Mert magyar metin2 fórumon olvastam egyik gyereknek mobilnetje volt váltott antennásra és jó lett neki:) csak akkor azt nem értem eddig mért volt jó:S
  • ssj2oli
    #2690
    Oks:) Remélem nem lesz baj ha azokat kitörlöm?!:) ha az se jó feladom:( Köszi:)
  • bigbigle
    #2689
    Még valami.
    A varázs sebesség úgy működik hogy alap a 100 és tegyük fel egyik képesség feltöltése 10mp és ha a var.sebesség 125 akkor lesz 7.5mp a feltöltés és utána ha 150 akkor 5 és így tovább?Ha igen akkor ha eléri netán a 200-at akkor nem is kell várni?:)
  • RIZLA
    #2688
    Szerintem igen, az enyém is úgy van építve.... +varázs sebesség, +mozgás combo jó dolog :)
  • xido
    #2687
    próbáld meg annál a Microsoft .net frameworkot is kdobálni teljesen,ami augusztusi dátum..legfeljebb sivítani fog,ha valami kéri vissza...hátha az beakaszt neki..vagy az egész framework service pack 1-et és 2-őt..
  • bigbigle
    #2686
    Gyógy sámánnál ha csak buffer és első a kúrál akkor jó ha a gyorsaágot viszem?
  • Töltöttkáposzta
    #2685
    Köszi Asmo és bocsi.
  • ssj2oli
    #2684
    Kérem szépen valaki segítsen!:( Nem bírom:P függő vagyok muszáj lesz játszanom még ezen a héten vagy különben annyi nekem!!!Xidonak köszönöm de nem akar jó lenni a tippekkel ha valaki még tud valamit akkor legyen szíves írja ide!
  • ssj2oli
    #2683
    Üdv mindenkinek!Mint xido leírta nekem is az a problémám csak ugye még ide nem tudtam írni a friss reg miatt.De amit xido mondott nálam kicsit zavaros:S mert nincsenek ott 6.ai meg az napi frissítés amikor elromlott.Ezért megkérném az ADMIN-t hogy utána kérdezne vagy ha már megtette leírná ide hogy akkor meglehet-e oldani a problémát.Előre is köszönöm!
  • ChaosTeam
    #2682
    Valóban roppant nehéz rálelni a dologra, hiszen CSAK LE KELLENE GÖRGETNI A LEGALSÓ HOZZÁSZÓLÁSIG és MEGTALÁLNÁD amit keresel...
  • xido
    #2681
    ssj2oli írt nekem privátot,neki is felugrott ez a pár napja gondot okozó probléma,amihez képet is mellékeltem..így megint leírom,amit tudok..
    Ha XP oprendszered van és hirtelen ezt kaptad:



    az azt jelenti,hogy a frissítéskor az egyik 9-15 megás filet nem tudta leszedni a játék teljesen és a kicsomagolásnál hibát észlelt..én úgy oldottam meg,hogy vezérlőpul-programok telepítése-frissítések részt bejelölni...és a listában egyenként a 08.07 dátumozású KB kezdetű windows frissítéseket eltávolítottam...utánu már gond nélkül frissített a metin és nem is dobált ki map-váltáskor..remélem általános gond és nem csak 1 megoldás a sok közül...
  • xido
    #2680
    Hogy az-e..azt nem tudom..25ös szint felett..vagy 35..nem tudom,majd kiírja..át lehet menni map2-re,ott van a zenész a kovács mellett,nevét most fejből nem mondom meg..és nála az egyik opció,hogy arénába lehet menni..hivatalos,teljesen zárt rész az..3 menetes hivatalos küzdelemmel..

    egyébként meg minden városkapun kívüli rész engedélyezett..
  • Töltöttkáposzta
    #2679
    Lenne egy két problémám.
    A játék szabályzatban nebe van hogy nem lehet városban pvp-zni, aki harcolni akar menjek a városon kívülre, vagy a pvpre kijelölt helyre.
    Igen ám de HOL A BÚBÁNATOS PICSÁBAN VAN AZ A PVP-RE KIJELÖLT HELY.
    A szabályzatban azt is olvashattuk, hogy ez lentebb le lesz írva, képekkel mellékelve.
    Sajnos nem találtam meg, ezért kérem most hogy valaki legyen olyan kedves és mutassa meg nekem, ha már hanyagság miatt nem voltak képesek leírni.
    Köszönöm.
  • Hurki
    #2678
    és ha tudnád milyen Brazil szappanoperák játszódnak le nap mint nap... és ez kortól független, sőt sztem idősek nagyobb port kavarnak...
  • xido
    #2677
    de ez is milyen elmebeteg kérdés...van-e pasid...egy játékban..pff..valahogy másképp kéne fogalmazni,nem tudom,de amikor egyik rajzolt figura féltékenykedni kezd a másikra,azon fel szoktam röhögni:)
  • Töltöttkáposzta
    #2676
    Figyelj én már tapasztaltam.
    Ha találsz egy 30 nál nagyobb nőnemű karaktert, és megkérdezed tőle hogy van e már pasija, az esetek 90% ban igennel felel.
  • xido
    #2675
    Hát ez így megy..a sámánok támogatónak jók és húzással haladnak igazán:)
  • Swarn
    #2674
    Na ez megérte komolyan a küszködést... még Auriga elején kezdtem egy férfi sámánt (villám és NEM healer) és akkor találkoztam vadkutyáknál egy másik sámánnal (buffer és NEM sárkány) egy picit fejlődgettem vele de aztán nagyon lehagytam. Már 16 szint volt (én 55 ő 39)köztünk amikor azt vettem észre, hogy másnapra 71-es... Grrrr... megkérdeztem és "VÉGRE talált egy jó férjet..."
  • Töltöttkáposzta
    #2673
    faxa...
    akkor ezen túl csak látogató leszek.
  • RIZLA
    #2672
    Szabályzat megszegése Jul 27th 2010, 10:35am Mimike Banned indefinitely

    elég sokáig :D
  • Hurki
    #2671
    és mi fórum neved?
  • Töltöttkáposzta
    #2670
    Valaki menjem már fel fórumra, és nézze meg hogy meddig vagyok letiltva.
    Köszönöm!
  • Hurki
    #2669
    Én elsőnek win alól a frissitést lövöm ki, szarból nem lehet várat építeni alapon, bőven jó az alap cucc, nekem ne szemetelje tele a dolgaimat frissítés címszóval.
    Egy kis on, áprilisban kezdtem olvasgatni napont, 2 naponta és lassan elérem a G1-es skilleket, éljen a WP :D
  • Töltöttkáposzta
    #2668
    Bo Shit!!!!!
  • xido
    #2667
    És akkor a pontosítás..mivel nem volt rendszer visszaállító aktiválva,így a programok telepítése/törlése résznél a 08.07.-i dátummal ellátott frissítéseket lőttem ki elsőnek..és lőn csoda..ki/be lépkedek és a net se fagy le utána:)
  • xido
    #2666
    No gyerekek..aki bejáratos a metin2 fórumára,oda is elhelyezheti...
    az XP valamelyik hivatalos frissítéseinek egyike tesz keresztbe a játéknak,de csúnyán...van egy másik gép is a munkahelyen,még ennél is lassabb..mivel az csak közösségi netre való,sose frissítem,mert minek..és pöccre feltelepül az utolsó kliens és pöccre patcheli a játékot és nem ront patch közben és vígan ki-be lépkedek és ch-kat váltok...otthon meg ugye win7 van,azért megy rendesen..tehát nem t-online a ludas és nem a kliensben szúrtak el valamit a srácok..az XP egyik update ütközik..hogy melyik,még nem tudom...