7294

A dohányzás káros az egészségre, és ez alól nem képez kivételt a vízipipa sem!

Mennyire káros a vízipipázás?
Edios gyűjteménye
  • rooney8
    #7214
    van ez az oldal, de nem tudom mennyire látogatott.
  • karajjj
    #7213
    jaa, azt hittem, hogy valami komolyabb pipa, hogy ennyire fontos, hogy pipás oldalon akarod hirdetni
  • blackparty
    #7212
    Egy kb. 30 cm-es két személyest csak kipróbálva volt, nekem sajnos nem jött be. Jár hozzá szén és Shiazo kő is.
  • karajjj
    #7211
    igen, pipaboltokban lehetett eddig venni, most dohányboltban kell kérdezősködnöd
  • Froopy
    #7210
    Nagyon köszönöm a segítséget! Ez a márka kapható Magyarországon?
  • karajjj
    #7209
    legutóbb a csokis Serbetli volt az, ami így porciózva volt a dobozban

  • Froopy
    #7208
    Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy valaki felismeri-e a képen látható vizipipa dohány márkáját? Barátnőmék hozták évekkel ezelőtt elvileg Törökországból. A dobozt kidobták, ezért kéne a segítség. Ilyen kis adagokba volt csomagolva, nagyon nedvesített, jó fajta dohány.

  • karajjj
    #7207
    milyen pipát szeretnél eladni?
  • blackparty
    #7206
    Sziasztok!
    Tudom nem ide tartozik, de a segítségetekre lenne szükségem! Nem tudtok egy olyan helyet ahol eltudnám adni a pipám? Olyanra gondolok ami kiemelten ezzel foglalkozik vagy ahol esetleg van kereslet rá. Válaszotok előre is köszönöm
  • Blekk Síp
    #7205
    Na igen ezaz, arab az van dogivel, de egyik sem olyan bizalomgerjeszto, hogy toluk erdeklodnek pipa ugyben. :D A piacokon is csak herballal talalkoztam, neten meg ugye meg eselytelenebb, hogy talalnek, mert ugy tudom akarcsak otthon, online itt is tiltva van az arusitasa.
  • rooney8
    #7204
    Na voltam ott is. Jo fej volt az elado, mondta, hogy keszleten nem tartanak, mert nagyon sok fajta es izu van, ezert mutatott egy katalogust es megkerdezte, hogy melyiket szeretnem es akkor azt megrendelik. Jovoheten jon meg, al masah gorogdinnyest kertem, remelem finom lesz :))
  • karajjj
    #7203
    pedig ott szerintem elég sok az arab ahhoz, hogy legyen normális pipa bolt :D bár nem vagyok tisztában az ottani törvényekkel
  • Blekk Síp
    #7202
    Esetleg Angliában nem tudja vki, hol tudnek dohanyhoz jutni? Eddig csak herbalokkal talalkoztam.
  • vegicsek
    #7201
    Nalunk videken keszsegesek voltak, azt mondták nincs, de majd lesz, és olyan izut rendelnek amilyet mondok :)
  • karajjj
    #7200
    Haver bejárt egy párat Pesten, 10-ből 9-ben kiröhögték, hogy minek tartanának...
  • rooney8
    #7199
    itt városháztéren (22. ker) van a nemzeti dohányboltban, de nem túl nagy a kínálat
    holnap lenézek a 2 utcával arrébb lévőbe, hátha van ott is :)
  • vegicsek
    #7198
    Voltam a szultánban, összvissz volt pár 50g-os fakher, 1700ért, meg shiazzok.nem úgy néz ki hogy fognak dohányt tartani :/
  • karajjj
    #7197
    Így van, a presidentben tuti, hogy lesz, ők direkt emiatt költöztek.
  • Prince of Máté
    #7196
    A lényeg, hogy ő se tudja pontosan, mert nem pesti.
  • krisz073
    #7195
    Privi ide is jöhetne :)
  • rooney8
    #7194
    most olvasom mit írtam :DD

    *megdobhatnál
  • ocskoszilard
    #7193
    kétlem hogy lenne a szultánban, de örülnék neki ha lenne ott is, meg azért máshol is pár helyen legalább :D
  • rooney8
    #7192
    az engem is érdekelne, megrohadtnál engem is egy priváttal :)
  • krisz073
    #7191
    Ez engem is érdekelnek, hogy 15-e után a Sultan Centerben lesz e még dohány?
  • karajjj
    #7190
    írok egy privátot
  • Prince of Máté
    #7189
    Azt esetleg nem tudod, hogy 15-e után is lesz még dohány a Sultan centerben?
  • karajjj
    #7188
    elméletileg 15-ig még mindenhol lehet, utána meg trafikokban, bár 10-ből 9 trafikos pont leszarja, hogy árulhatna ilyet, illetve a presidentnél biztos, hogy lesz: "President Vízipipa új címe Juli 1-től: Budapest XI. Fehérvári út 63-65. A Móricz Zs. körtértől pár percre, ahol vízipipa dohány is kapható lesz!" valamint olcsón a sultan centerben lehet venni
  • vegicsek
    #7187
    Sziasztok
    Budapesten hol lehet most legolcsóbban dohányt venni?
    a traffikos törvény mennyire kavart be?
  • ocskoszilard
    #7186
    cocobricot félbe szoktam vágni, és két felet használok egy töméshez, így hasonló mint a bamboocha
  • karajjj
    #7185
    én is bárkinek mondom, hogy pipáztunk, egyből az az első kérdés, hogy drogozol? :D
  • cSuwwi
    #7184
    Ez a csaj kb. 3 perc alatt annyi "igazából"-t mondott, mint én egy év alatt :DD
    Arab csávó is kész, látszott rajta mennyire van kedve nyilatkozni, egyszer se nézett a kamerába :DD

    Amit a gyerek mond mások véleményéről, azt én is megerősítem: aki csak meglátta eddig a pipámat, azt kérdezte elsőre hogy füvet teszek-e bele? Amikor mondom, hogy az pazarlás lenne, akkor mit? Jahogy van vizipipa dohány is? ...
    Tudatlanság (ami még nem is baj, mert nem annyira mainstream dolog, de érdekes módon mindenki a drogokhoz tudja kötni, ami sajnálatos.
  • csokalaci
    #7183
    Egy kis érdekesség :)
  • rooney8
    #7182
    mostanában én sem tömök túl jókat
    nekem is 82-es pipám van, általában én is csak egy szenet teszek rá, de olyankor fóliával még körbecsavarom (mintegy hőtartó spaka), hogy nagyobb legyen a hő. csak vigyázz, mert ha nagyon "becsomagolod", akkor beég. ha 2 szenet teszek rá, akkor nem teszek rá még külön fóliát.
    bár mostanában vízipipa bárba szoktunk járni, ott nagyon finomat tömnek, lehet csak emiatt nem érzem olyan jónak az enyémet :D
    de engem is érdekelne, hátha van vmi titkos technika, amivel isteni finomat lehet tömni :))
  • cSuwwi
    #7181
    sima egyiptomi kerámia, "alap" 82-es pipa, semmi extra
  • cSuwwi
    #7180
    mennyi szénnel szoktátok küldeni a pipát?
    cocobricom van (2 éve vettem 1 kilót azóta se fogyott el), igaz csak 1-et szoktam rátenni, nem takarékoskodásból hanem megszokásból
    erdei gyümis al fakhert újítottam, kipróbáltam két kockával, már második szívásra rendes füstöt tolt, míg egy kockával kell szívni egy ideig

    2 év alatt nem tömtem még egy jót? szomorú :|
  • Ingman12
    #7179
    Üdv!

    Eladom a régi pipám (az üveg nélkül, ami eltörött jó ideje), már egyáltalán nem használom. Szinte mindent adok hozzá, ha valaki úgy érzi kellene neki, nyugodtan keressen. További jó pipázást mindenkinek!

    http://aprod.hu/hirdetes/47-cm-es-vizipipa-elado-uveg-tartaly-nelkul-ID10j4L.html
  • ocskoszilard
    #7178
    nem hiszem, csak lusta vagyok lépcsőzni xD
  • rooney8
    #7177
    épp most tömtem egy panorama márkájú cseresznyés ízesítésű dohányt egy 82 cm-es top mark pipába. kis esti lazulás :)
  • Narusco
    #7176
    nem te vagy az a szomszéd?
  • ocskoszilard
    #7175
    meg lehet azt tömni csipesszel is, vagy néha viszek haza laborból gumikesztyűt :D