841
Atlético Madrid Topic
  • DJ BP
    #641
    én mint volt HG, ajánlom neki hogy elfogadja :) Ő lenne a legjobb :)

    Már ha számít bármit is a szavam :)
  • gabber_saviola
    #640
    Frankókám :P hallod, dobj már egy mélt a modimélre, hogy HG szeretnél itt lenni. (már ha tényleg lennél)

    köfi
  • franc0
    #639
    Góllövőlista

    PLAYER GOALS
    AGÜERO 4
    FORLÁN 3
    LUIS GARCÍA 3
    RAÚL GARCÍA 2
    MAXI RODRÍGUEZ 1
  • franc0
    #638
    na, mostanában négyesével jönnek! helyes

    Atletico Madrid [4 - 0] Racing Santander
    12' [1 - 0] R. Garcia
    69' [2 - 0] S. Agüero
    76' [3 - 0] D. Forlan
    86' [4 - 0] S. Simao
  • franc0
    #637
    végre valami

    FT Atletico Madrid [4 - 0] Erciyesspor
    12' [1 - 0] Mista
    17' [2 - 0] D. Forlan
    82' [3 - 0] L. Garcia
    90' [4 - 0] L. Garcia
  • kraawz
    #636
    [ nemkicsit örült costinha tavazosanak ]
  • franc0
    #635
    márminthogy Costinha is eligazolt, félreérthető voltam. namindegy
  • kraawz
    #634
    Így már nyugodtabb vagyok :)

    Azt az 5. helyet meglátjuk. Szerintem egyedül a Real és a Barca aki kiemelkedik,a Sevillaval-Valenciaval-Zaragozaval leszünk nagy harcban.
  • franc0
    #633
    meg Costinha is :)
    Motta

    Maniche és Motta is lehet szűrő.
    TKP-nak meg ott van Raul Garcia, Luis Garcia és Jurado.
    Reyes fix balszél.

    Egyébként sztem -sajnos- csak 5. hely lesz.
  • kraawz
    #632
    az igaz. Csak most pár éven belül elment Gabi,Colsa,Luccin. Három védekező középpályás. Nem tudom,Motta hivatalosan itt van e,de nagy szükség lenne rá,mert szeritenm VKP-ből legalább egy kéne. Lehet mondogatni,hogy hátratolom Raúl Garciát,de az csak nem az igazi..
  • franc0
    #631
    Kezdem megkedvelni Aguirre-t

    Luccin-nal 1 bajom volt mindig: irreálisan sokat keresett.
  • kraawz
    #630
    Riquelme sajnos nem jött el (#623), Luccin pedig a Zaragozahoz igazolt 1.6 M fontért. Sztem nevetséges ár :S
  • DJ BP
    #629
    ,,reszkess real:D"

    Hm? Lehet reszkettünk szombaton, de nyertünk :DD
  • k O T T A
    #628
    reszkess real:D
    pofás kis team leszünk:)
    kvajól igazoltunk ft elment ez van de minőség jött helyette
    3ik hely simán rális
  • eZo
    #627
    Grat. az igazolásokhoz:
    Simao Sabrosa,Diego Forlán,Luis García,José-Antonio Reyes,Juan-Román Riquelme,Thiago Motta !
    Nagyon jó kis csapat lesz ez!
    Elég húzós bajnokság elé nézünk...
  • franc0
    #626
    helyette Thiago Motta érkezik ma.

    Durva.
  • kraawz
    #625
    És távozik a csapattól Luccin, aki nagy valószínűséggel a Birmingham Cityhez ír alá.
  • kraawz
    #624
    Ekkor még nem volt hivatalos de beírom:
    A Cadena SER információja szerint Juan Roman Riquelme két évre kötelezte el magát az Atlético Madridhoz, és holnap jelentik be hivatalosan.

    Az argentin irányító nem szerepelt Manuel Pellergrini, a Villarreal edzőjének terveiben.

    A madridi gárda már a Copa América idején megpróbálta leigazolni az argentin sztárt, de akkor Riquelme nem mondott igent, visszahúzta hazájába a szíve és nem utolsó sorban a kislánya jól érezte magát Buenos Airesben, ahol a Boca Juniorsnál volt kölcsönben fél évig.


    Juan Roman Riquelme


    Az átigazolással az Atlético Ibagaza távozása óta ötletelen játéka változhat nagyot.

    Riquelme érkezéséhez még egy problémát meg kell oldania a Colchoneroknak. A spanyol bajnokság szabályainak értelmében az első osztályú csapatok 3, EU-s utlevéllel nem rendekező játékost nevezhetnek. Az Atléticonál Kun Agüero, Fabiano Eller és Cléber Santana nem rendelkezik Európai Uniós útlevéllel. Ahhoz, hogy Riquelmét nevezhese a madridi klub valakit el kell küldenie, a legvalószínűbb, hogy az idén érkező Cléber Santanának kell kölcsönbe szerződnie (A B csapatban (Segunda B, spanyol harmadosztály) nem játszhat EU-s útlevéllel nem rendelkező játékos).
  • franc0
    #623
    Az Atlético Madrid megszerezte Juan Román Riquelmét, a Villarreal és az argentin válogatott játékmesterét - kürtölte világgá a Cadena Ser rádió elsőként szerda este.
  • hunbasser
    #622
    hát,azért Franco sem volt szar :] bár Raúl gólját sajnos nem láttam még
  • kraawz
    #621
    Tudokróla.

    Gratula nektek. Mondjuk egy X-el sem lettem volna elégedetlen,de Casillas ottvolt.
  • hunbasser
    #620
    miért,öngólt lőtt? helyesbítve:0-1

    2-1 lett a végeredmény,Raúl,Sneider illetve Agüero góljával.
  • kraawz
    #619
    1-0

    Agüero !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • kraawz
    #618
    A spanyol bajnokságban 2000-ben robbant a "pénzbomba", akkor 350 millióért euróért igazoltak a csapatok. Az idén közel járnak a 300 millióhoz, de még nem lépték át-, igaz, augusztus 31-ig, az átigazolási időszak végéig még van idő.
    Az első helyen jelenleg az Atlético áll 84 milliós kiadással- Forlán, Reyes, Simao és Luis García a nevesebb érkezők.
    A legtöbb üzletet- ránézésre legalábbis- a Levante kötötte, 3.8 millióért tíz új játékost szerzett.
  • kraawz
    #617
    a gólok ..
  • kraawz
    #616
    UEFA Kupa, második selejtező-kör, 1. mérkőzés

    Alético Madrid 3:0 FK Vojvodina

    Gól: 1-0 Maxi 36', 2-0 Forlán 61', 3-0 Agüero 70'

    Sárga lap: Seitaridis 46', Raúl García 90', Reyes 94' ill. Stosic 3', Miroslav Milutinovic 35' és 48', Markovic 82'

    Piros lap: Miroslav Milutinovic 48'

    Kezdők:
    Leo Franco; Seitaridis, Pablo, Perea, Pernía; Raúl García, Maniche; Maxi Rodríguez (82'), Simão (65'); Forlán, Agüero (76')

    Kahriman, Markovic, Djuric, Pekaric, Stosic, Kacar (67'), Miroslav Milutinovic, Tadic, Popovic (80'), Buac (63'), Despotovic

    Cserék:
    Abbiati, Antonio López, Eller, Jurado (82'), Luccin, Luis García (76'), Reyes (65')

    Brkic, Aleksic, Trivunovic (67'), Milan Milutinovic (80'), Smiljanic (63'), Opsenica, Dobric
    Eltiltottak:
    -

    -
    Sérültek:
    Valera

    ?
    Helyszín: Estadio Vicente Calderón, Madrid, Spanyolország
    Időpont: 2007.08.16. Csütörtök, 22:00
    Játékvezető: Claudio Circhetta (svájci)
    Asszisztensek: Francesco Buragina, Beat Hidber (svájciak)
  • kraawz
    #615
    ha nem nagy kérés,név szerint írd be,hogy nekem adod át

    ha a többieknek nincs ellenvetése ofc.
  • DJ BP
    #614
    #588
  • kraawz
    #613
    írok majd még egy mélt,előző elkajlódott

    viszont sokat segíteni,ha ide írnád,hogy lemondassz hg. jogról a javamra,nem kéne pü-ket másolgatnom,lenne egy hsz. szám és kész.
  • DJ Bee18
    #612
    látom még nincs új házigazda, most kiszedek mindent, majd szóljon valaki itt a topicban, ha valamit akarna betenni, megcsinálom
  • k O T T A
    #611
    öcsibogyó bannert változtatni kéne
  • kraawz
    #610
    LG Amsterdam Tournament, 2. forduló

    SS Lazio 1:3 Atlético Madrid
    Gól: 2-1 Mauri 66' ill. 1-0 Braulio 38', 2-0 Luis García 65', 3-1 Reyes 68'
    Sárga lap: Mudingayi 14', Stendardo 86', Zauri 87' ill. Vara 8'
    Piros lap: -
    Kezdők:Berni, Kolarov, De Silvestri (59'), Diakite, Cribari (75'), Ledesma, Mauri, Mudingayi (56'), Manfredini (45'), Del Nero (61'), Rocchi

    Leo Franco, Vara, Eller, Zé Castro, Pernía; Reyes (73'), Luccin (60'), Maniche, Simao (45'); Maxi Rodríguez (62'); Braulio
    Cserék:Ballotta, Scaloni, Zauri (59'), Mutarelli (61'), Behrami, Rocchi, Makinwa, Pandev (45'), Firmani (56'), Stenardo (75')

    Abbiati, Antonio López (73'), Costinha (80'), Raúl García (60'), Luis García (45', 80'), Pablo, Jurado, Mista (62')
    Valera
    Helyszín: Amsterdam ArenA, Amszterdam, Hollandia
    Időpont: 2007.08.04. Szombat, 19:00
    Játékvezető: Ruud Bossen
  • kraawz
    #609
    A Vajdaságban található Újvidék város csapatával, Vojvodinával kell megküzdenie az Atlético Madridnak, az UEFA Kupa csoporkörébe jutásért.

    Az FK Vojvodina a legidősebb futballklub Szerbiában. Az előző szezonban a 3. helyen végeztek hazájuk bajnokságában.

    Az első mérkőzést Madridban játszák, augusztus 15-én vagy 16-án, míg a második mérkőzés a Vajdaság székvárosában, a Karaðorðe stadiumban kerül megrendezésre, augusztus 29-én vagy 30-án.
  • kraawz
    #608
    2010-ben búcsú a Vicente Calderóntól

    Az Atlético Madrid hivatalos honlapján ismerte el, hogy eladják a jelenlegi stadionukat, a Vicente Calderónt és a régi-új La Peinetaba költöznek 2010-ben. A Madridi Városi Tanács, az Atlético Madrid és a Mahou (sörgyár, a Vicente Calderón körüli 61000 négyzetméterű terültet tulajdonosa) ma megállapodott egymással. A képen az új Stadion látványterve!

    A megállapodás értelmében 2010-ben az Atléticonak el kell hagynia a Manzanares folyó melletti stadiont, mely lebontásra kerül és a helyén Parque Atlético de Madrid nevű parkot építenek.

    A régi-új La Peineta stadion 73000 névő befogadására lesz alkalmas és fedett lelátói lesznek. A jelenlegi atlétikai pálya eltünik majd, később ha Madrid megkapja a 2016-os Olimpia rendezését (ami elég valószínűtlen, mert előtte, 2012-ben London rendezheti és egymás után ritkán van ugyan azon kontinensen) az atlétika pályát vissza kell építeni, de ez az olimpia végével ismét eltünhet, az olimiára való átalakítást Madrid önkormányzata fizetné. A stadion felújítása kb. 160 millió euróba kerül majd. Az építmény köré még 3000 férőhelyes parkolót terveznek.

    A Vicente Calderón lebontása után a három félnek még egy metroszakasz építését kell finanszíroznia, amely összesen 140 millió euróba fog kerülni, melynek 60%-át az Atlético Madridnak és a Mahounak, 40%-át Madrid önkormányzatának kell fizetnie.

    Az Atlético Madrid és a Mahou által birtokolt 92000 négyzetméteres, a Manzanares folyó melletti terület helyett a klub 175000 négyzetméteres területet kap az Atlético Madrid, melyből a városi tanács a terület 10 százalékára igényt tart, erre a területre oktatási intézményt és parkot tervez építeni.

    Későbbiekben valószínűleg kikerülnek tervrajzok, látványtervek, de a fenti kép előterében már lehet látni egy modellt, hogy milyen lehet majd az Atlético Madrid új otthona.

  • kraawz
    #607
    Sorsolás ma! Lehetséges ellenfelek!
    2007.08.03. 07:01

    AZ itt felsorolt 6 csapat közül kap az Atletico Madrid ellenfelet az UEFA-kupában, és játszhat oda-vissza vágós nérkőzést. A megnevezett 6 csapat a következő: Ercyjesspor (török), Hajduk Split (horvát), Vojvodina Novi Sad (szerb), Omonia Nicosia (ciprusi), Siroki Brijeg (bosnyák), Besa Kavaje (albán).
  • kraawz
    #606
    Interjú Reyessel

    Elérted amit szerettél volna, Madridban maradhatsz...
    Köszönöm istennek, hogy újra Spanyolországban lehetek. Ahhoz a klubhoz szerződtem, amit szeretek, az Atlético Madridhoz. Tizenhárom éve vágytam erre, most nagy kő esett le a szívemről. Tudtam, hogy egy napon ebben a mezben játszhatok, ma végre először felvehetem; ez különleges számomra.

    Tizenhárom éve arra vártál, hogy az Atlético szerződtessen?
    "Igen, Miguel Angel Gil Marín felfigyelt rám és elutazott Sevillába, hogy megpróbáljon leigazolni. Ez a momentum megmaradt az emlékezetemben. Ekkor gondoltam először arra, hogy egyszer az Atleti játékosa legyek, és ez megmaradt bennem. Nagyon boldog vagyok, de még mindig alig hiszem el. A kapott bizalmat majd a pályán szeretném viszonozni. Ez jelenleg a legfontosabb nekem."

    Semmibe vettek a Real Madridnál?
    Egészen tegnap napig nem kerestek meg, most azt mondták, hogy hajlandóak kifizetni ugyan azt az árat, amit más csapatok kínálnak. Az rögtön azt mondtam nekik, hogy megállapodtam az Atléticoval és ezt szeretném betartani. Minden játékosnak van egy érteke. A Real mindig alulértékelt, de ez már nem fontos számomra, csak az Atlético. Úgy érzem itt értékelnek engem, ezértis vagyok itt. Új edzőm, új terveim vannak, ami eddig volt az már történelem. Kicsit sértődötten érkeztem, de most már minden rendben van. Erősnek kell lenni, és a végsőkig küzdeni.

    Nem érezted jól magad Angliában, ezért engedtek el Madridba?
    Volt lehetőségen beszélni Wengerrel és azt mondtam neki, hogy az Atléticohoz szeretnék igazolni. Tisztelték a döntésemet és ezért örökké hálás leszek. Mindig elbűvölt az a bánásmód, amit az Arsenalban kaptam.

    Az Atlético első bajnokija a Real Madrid ellen lesz a Bernabéuban...
    Különleges este lesz, az első mérkőzésem lesz Rojiblanco mezben, rögtön a Bernabéuban. Óriási harc lesz.

    Aggódsz amiatt, hogy hogyan fognak fogadni a szurkolok?
    Egy játékos mindig azt szeretné, hogy jól fogadják, de ez nem minden esetben így történik. Amikor valaki a riválistól érkezik, mindig kifyütülik és mondanak dolgokat neki. Bizonyítanom kell a pályán, hogy megváltoztassam a szurkolók véleményét. A célom, hogy a lehető legjobbamat nyújtsam a pályán, gólokat lőjek és győzelemhez segítsem ezt a remek csapatot.

    Láttad a második mérkőzését az Atléticonak a Bistrita ellen?
    Igen. Az első félidőben, amikor még a csapat friss volt, jól játszottak. A második félidőben már fáradtabbak voltak és hasonlóan játszottak, mint Romániában, de elérték a legfontosabbat, bejutottunk az UEFA Kupába. A csapat újra európai futball része lehet, amit már régóta megérdemel.

    Ebben az évben nem lesz könnyű a kezdőbe kerülni...
    Minden játékos szeretne a kezdő 11-ben lenni. Az edző hozza meg a döntéseket és ezt nekünk mindig tisztelni kell. A célom, hogy mindenben segítsem az Atléticot.

    Várod, hogy csatlakozhass a csapathoz?
    Igen, nagyon. Amíg a jövöm bizonytalan volt, Sevillában voltam. Futottam minden nap, hogy edzésben tartam magam, de ez nem olyan, mintha csapattal edzenél. Még kell edzenem, hogy újra formába lendüljek. Néhány csapattársamat már ismerem a válogatottból, és ez könnyebbé teszi a dolgokat.
  • kraawz
    #605
    Javi García lehet az Atlético Madrid következő igazolása, ugyanis a játékossal már megállapodott a klub, de még a nagy feladat hátra van, meg kell állapodni a Real Madrid vezetőivel is.

    A spanyol utánpótlás válogatott hasonló feltételekkel érkezhet, mint tavaly Jurado. A Real valószínűleg visszavárárlási jog ellenében mondana le a játékosról.
  • kraawz
    #604
    LG Amsterdam Tournament, 1. forduló
    Ajax Amszterdam 2:0 Atlético Madrid
    Gól: 1-0 Gabri 46', 2-0 Sneijder 59'
    Sárga lap: Raúl García 71'
    Piros lap: Gabri 90'
    Kezdők:Ogararu, Stam (46'), Colin, Vermaelen; Gabri, Heitinga, Sneijder, Emanuelson; Kennedy (46'), Huntelaar (73')

    Abbiati, Seitaridis, Pablo, Eller, A. López; Maxi, Raúl García, Costinha (58'), Jurado (46'); Braulio, Mista (58')
    Cserék:Maduro (46'), Rommedahl (46'), Donald (73')

    Simao (46'), Maniche (58'), Luis García (58')

    Helyszín: Amsterdam ArenA, Amszterdam, Hollandia
    Időpont: 2007.08.02. Csütörtök, 20:45
    Játékvezető: Eric Braaham
  • franc0
    #603
    a 3. sor alapján gondolkodtak a vezetők sajnos
  • kraawz
    #602
    Tavaly a Petrov-Maxi féle félszezonos sérülés nagyon meglátszott a csapaton.

    ui: érdekes hogy megindult topic