261
Hogyan viszonyulsz 1-1 adott márkához?
  • schrank
    #61
    az hagyján de itt is csinálták
  • DanielT
    #60
    Tényleg milyen szép :D

  • 0ppika
    #59
    Hát szerintem a női vezetőkkel igen
    A suzukisokkal nem tudom mi a helyzet, mivel én is suzukiban ülök nem vettem észre.
    Rajtam lehet hogy meglátják, de csak azért mert alapból szeretek száguldozni ...
  • Toroco
    #58
    a subaru suzukit árult? wow
  • schrank
    #57
  • Dichter
    #56
    Fordokba botrány pénzbe kerülnek az alkatrészek, ráadásul nem jó neki a sima izzó, hanem vedd meg a Ford izzót a 3x-osáért. Ezért nem vennék Ford-ot soha. Viszont ha megveszel egy Suzukit, akkor tudhatod, hogy a motorba olajat, meg fagyállót kell önteni, és el fog indulni, akárhányszor be akarod indítani, még 200e km után is.
  • Toroco
    #55
    azt nem irtam hogy a haverom 3.ban ment 140et
  • 0ppika
    #54
    Ja, annyi a különbség, hogy az agilában jókis opel motort raktak, ami gyengébb volt ...
    A régi swiftek 4kerék meghajtású változatát pedig a subaru is árulta.
  • Pheel
    #53
    Szóval szerintetek lehet párhuzamot vonni a Suzukis és a női vezető között, és ebből származik a lenézés?
    A motor tényleg jó az új Swiftben (ár/teljesítményben a legjobb), de az ár is elszállt az új modellel. Egy normálisabb 2.5, egy rendesen felszerelt (de nem fullos) 3 misi. Azért ez eléggé elszállt. Mennyi autót lehet kapni 3 misiért. Még FordKókusz is van alapáron annyiért. (tudom, az alap, nem jól felszerelt, gyenge stb, de nagyobb kategória is!)
  • Toroco
    #52
    azt nem tudtam, de akkor is egyformák :P
  • Toroco
    #51
    persze semmisem tart örökké. minden egyszer cserére fog szorulni, de látod még mindig megy, remélem hogy az enyém is megéri a 26 éves kort. üzenem neki hogy vigyázzon rá és legyen meg neki még egyszer annyi ideig. ezek az igazi autók. haveromnak van egy 26 éves golfja és igaz nincs nagyon karban tartva ott zörög ahol csak lehet majd kiesik a motor de még mindig minden gond nélkül száguldoztunk a városban, igaz a lámpát néha meg kell rugdosni hogy világítson :D
  • Dichter
    #50
    Vagyis Skoda = Audi
  • Dichter
    #49
    Agila. Közös konszern, nem koppintás.
  • schrank
    #48
    na mundjuk harmadikba 140 -et ez egy kicsit erős volt
  • Toroco
    #47
    ya hasonlítanak, pl a vagon R+ meg egy opel, annak nem tom mi a neve de teljesen egyformák, csak más az embléma meg a felirat :D
  • 0ppika
    #46
    Neked össze kéne ismerkedni az egyik munkatársammal. Van neki egy 26 éves wartburgja "az a király verda, a mai autók hol lesznek 25 évesen?"
    Minden év elején kivesz 2 hét szabadságot és ő maga nézi át, igaz hogy szinte az alvázon kívül minden lecserélt már, de akkor is ...
  • Toroco
    #45
    de de. még soha sem volt olyan hogy ne tudtam volna hazajönni vele. sosem hagyott cserben. egyszer volt hogy valami baja támadt, de 10km/h val haza hozott. aztán egyik pillanatról a másikra már semmi baja sem volt és ment mintha misem történt volna.
  • schrank
    #44
    az a baj az új kocsikkal hogy sokkal vaddisznóbbnak néznek ki mint amilyenek valólyában pláne a ratyi olasz-francia szarok "dejónézki" aztán 1.2 varrógépmotor van benne
  • 0ppika
    #43
    Ismerem de ismerősem körében jópár opel van, és voltak gondjaik velük. Koránymű, futómű, felfüggesztés ... bár ezen nem is csodálkozom a magyar utakon :(
  • Toroco
    #42
    tudod ezek az uj autók engem nem tudnak megfogni. túl van csicsázva a kúlsejük. ott is kerekítenek ahol elvileg már nem is lehetne, eltúlozzák a lámpák méretét és formáját, annyi elektronika van benne hogy már lassan nem is autónak számítanak. Meghal benne modjuk a computer és már nem garos az autó akkor iszonyat sokba kerül a javitás. a kaszni elemek sem olcsók.
  • mila69en
    #41
    nem tom ismered e?.... opel ami sosem kopel
  • 0ppika
    #40
    Egyes részei lehet hogy hasonlítanak, de manapság (extrém kinézetú autóktól eltekintve) hány olyan autó van, ami nem hasonlít másikra?
  • schrank
    #39
    ennyi erővel a skoda gagyi VW a VW meg gagyi audi
  • NeoMaN
    #38
    Najó, ezeket a hülyeségeket Te sem gondolod komolyan sztem...
  • NeoMaN
    #37
    felpumpált Cooper....
  • Toroco
    #36
    Én azt mondom hogy a wartburg nagyon jó és imádni való egy verda. megbizható, bazinagy csomagtartója van, és akár szántó földön is közlekedhetsz vele gond nélkül. Most jelenleg WV Audi szervizben van mert műszakiztatva lesz, és ott is azt mondta a szerelő hogy jó választás volt a wartburg. érted, szakember mondta!!
  • 0ppika
    #35
    Na ém meg pl opelt a büdös életbe nem vennék ...
  • 0ppika
    #34
    Elhiszem, megértem. Csak ha tényleg egy ilyen cserére kerülne sor nem tudom tényleg megtartanád-e ...
  • mila69en
    #33
    valóban van benne valami amit mondasz... én legalábbis messziről elkerülöm a suzukikat nem is azért mert suziki hanem azért mert tuti hogy nő ül a volán mögöt:) és azok meg néha még a csodára is képesek...
    tisztelet a kivétel mert láttam már jól vezető nőt de az viszont nem suzikival nyomúlt

    ja amúgy autót nem vennék suzukit soha.. csakis német autót...
    amúgy motorok-ban viszont toppon van a suzuki volt már suzuki motorom bár most nem aktuális most husaberg-em van de ha úgy adódna szívbaj nélkül vennék suzuki motort megint
  • Toroco
    #32
  • Toroco
    #31
    komoly, és sok ilyen trabantos is van. olyan trabissal is találkoztam már akinek uj 1,1es trabija van, és az karosszéria elemeket lecserélte a kétüteműére. ezen nekem is leesett az állam.
  • 0ppika
    #30
    Na szerintem folytassuk a Suzuki topikban, ne ezt írjuk tele ...
  • DanielT
    #29
  • 0ppika
    #28
  • Toroco
    #27
    DE igen. számomra a wartburg szebb. Szinte mindennél. elnem cserélném akkor sem ha egy A8 as audit adnának érte, vagy a legújabb mercdest. És elhiheted hogy ezzel nem vagyok egyedül.
  • 0ppika
    #26
    VVT

    A váltó nekem sem tetszik, a régi swiftben sokkal pontosabb volt, de ez még így is van olyan mint ami pl a IV-es Golfokban van.
    És szerinted minek a koppintása?
  • Toroco
    #25
    lehet. engem még nem idegesített hogy ellátok sok, szinte minden autó felett. gondolom tudjátok milyen magyas egy wartburg. meg sem kell emelni ha alá akarok másni, simán beférek :D:P
  • 0ppika
    #24
    Ki mondta hogy rossz volt a motorja?
    Volt régi swiftünk is, most az új van, szóval lehet hogy tudok róluk valamit ...
    Izlések és pofonok, csak azt nem mondd hogy a wartburg szebb ...
  • DanielT
    #23
    Az új Swift annyira szép, hogy már fáj. Annak ellenére, hogy azzal jött nekem a muff.
  • Dichter
    #22
    Az új swift csúnya? Tudom, hogy a szép egy szubjektív dolog, de ilyet még senkitől sem hallottam róla.