183
MX vs. ATV Unleashed
  • Robi546
    #183
    vagyis reflexhez
  • Robi546
    #182
    Csá all!

    Azt akarom kérdezni hogy erre nincsenek módok ? természetesen PC-hez,nem konzolhoz. Válaszokat előre is köszi.
  • pepe0323
    #181
    hova kell a skineket berakni mert én nem tudom?
  • bene1997
    #180
    hogyan kell hátra/előre szaltót csinálni nekem mindig leesik a motorról a felénel meg még esetleg jó trükköket ha mondanátok ja és ,hogy kell modot bele rakni pl x-games pálya meg új mocik
  • ratgab
    #179
    Annyit se ér! Unleashed még jó volt a Reflex valamiért nekem dög unalom volt!
  • Robi546
    #178
    nálam megy az MX vs ATV Reflex, nem eredtivel! blééé :P :D xDDD
  • grebber
    #177
    Reflex része most csak 950FT D2D!
  • Martinez01
    #176
    mármint a reflex.. xD
  • Martinez01
    #175
    nagyon fasza...
    csak nálam indul el hibaüzivel ez a szar?
  • cumfu
    #174
    Heló! Megjelent az új rész:
    MX.vs.ATV.Reflex-SKIDROW
  • veiger
    #173
    hello hogyan kell multiplayerezni???
    lécci irjatok msn:[email protected]
  • Akeritius
    #172
    Sziasztok! Akit tényleg érdekel a játék, cserélhetnénk itt maileket/fájlokat stb. Most indítottam be az oldalt: http://www.mxvsatvhu.co.cc/
  • Tompa Richárd22
    #171
    Ja de én kül a bike graphicsbol töltöttem le a mocikat!!! Vagy honnan kel?
  • Tompa Richárd22
    #170
    Sziasztok!!! Mit csináljak hogy ha letöltöttem az mcmfactory.com-rol a mocikat és beraktam a data fájlba???? Mert a játékba nem lehet választani őket!! Lécci írjatok előre is kösz!!
  • holba
    #169
    MSN:[email protected]
  • holba
    #168
    szevasztok valaki vegyen fel msn mert nem tudom feltenni a játékot előre is köszi csácsá
  • Glory81
    #167
    ezt irja ki
    These files are served courtesy of Floogy Web Hosting.

    Thank you for supporting MCM Factory!
    mi ez segitsetek:(
  • Glory81
    #166
    hello nekem nem enged letölteni skin packot nem tudja vki miért?
  • Csokis
    #165
    Akinek kell ingyenesen(!) kulcs a játékhoz, az látogasson el ide, KATT! Megadod az e-mail címed és küldik a kódot.
  • pudvapappa
    #164
    császtok! mennyire kihalt ez a fórum?Idej lesz felvídítani:D
  • balufmx
    #163
    Sziasztok! Aki tud a hamachival jáccani mx vs atv-t vegyen fel pls msn-re.
    Vagy vki leírná hogy hogy kell? köszönöm! MSN: [email protected]
  • tizie
    #162
    lehet h hülyeséget kérdezek de melyik az ugratásmódosító billentyű?
  • pudvapappa
    #161
    mcm 2 az csak megtévesztés
  • pudvapappa
    #160
    http://www.mcmfactory.com/
    ezeknél rámész hogy mcm2-nél hogy Riding Gear és ott vannak!http://www.mcmfactory.com/display.php?cat=skins&id=3355 itt meg a szimuláció!!
  • Miki19940517
    #159
    cső hallod pályákat ruhákat meg simulációkat tudsz akk linkelni?????
  • pudvapappa
    #158
    http://www.mcmfactory.com/display.php?cat=skins&id=2953
  • pudvapappa
    #157
    CSŐ!
    Megnyotod programfiles-be az mx vs atv mappát aztán megkeresed a data mappát és abba átthuzod és jó lesz ha kellenek még cuccok pl.:pályák simulációk bukók meg mindeg akkor írj!
  • Miki19940517
    #156
    pontosan le írni
  • Miki19940517
    #155
    vki nem tudná nekem pontosan hogy hova kell rakni a pályákat meg a motorokat
  • pudvapappa
    #154
    Üdv.
    Motorokat meg a ruhákat egy helyre kell rakni a mx vs atv data mappájába.akinak kell a motorpackom az írjon privibe.
  • Savmacska
    #153
    srácok hogy tudok benne multizni hamachin kersztül? segitsetek fontos lenne lépésről lépesre hátha én rontok el valamit előre is kösz !!
  • Nyifi
    #152
    hamachin keresztül lehet multizni....
  • Nyifi
    #151
    sziasztok az lenne a problematikám hogy elíndíto ma gamet megy is mindent beállítok és a betöltö képernyőnél kifasz fatal erreort ír ki, directx error segítsetek!!!
  • adam0129
    #150
    szasztok hogy lehet multizni ?
  • dani1423
    #149
    Dani KÉNE A MX VS ATV UNLESHEAD CD KEY. NAGYON NAGYON KÉNE ELŐRE IS KÖSZI. EMAIL [email protected]
  • Nyifi
    #148
    Sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy miértnem tudok fellépni a netre vele mindig azt írja ki hogy invalid passworld pedig jó a apssom ez miért van???
  • M3MO
    #147
    Heló nekem lenne 1 olyan problematikám hogy haverommal akarunk neten keresztül játszani vagy hamachin keresztül!
    Regeltünk és ha csinálunk servert akkor látjuk is egymást(a játék maga megtalálja a másikat mint servert) de mikor csatlakoznák kiírja h "unable to jointhe game session.The game does not exist" Pls help h mit csináljak!!
  • imi199490
    #146
    Hali! Nem tudjátok mért írja ki ha neten akarok játszani hogy :Invalid cd key.?
  • peti18a
    #145
    helotok, hogyan lehet a játékba rakni más mocikat?
    mejik mappába?
  • Khandiszno
    #144
    Kéne nekem a serial number
    [email protected]