41998


photoshop-banner.jpg
  • LeWyTy
    #41878
    Akkor senki sem látott még ilyenféle régi vas rögzítést?
    Most persze hogy képet nem találok róla.
    Ugyan úgy az ellensúlyon is kovácsolt vasbilincsek vannak.
  • passatgt
    #41877
  • LeWyTy
    #41876
    Az fa és annak is néz ki.. eddig csak te nézted kötélnek.
  • zsolesz92
    #41875
    a lógó része, ami kötélnek néz ki, pedig fának kéne lennie :D
  • LeWyTy
    #41874
    Köszi
    Kötél sehol sincs a képen.(nem értem mire gondolsz.)
    Az meg véletlen fekete maradt.(csak fa és vas az egész.)
  • zsolesz92
    #41873
    alapból jó. (ilyet se hallottál még itt a munkádra sztem :D )

    a kötél nemjó, meg az ellensúlyon a rögzítés gáz.
  • LeWyTy
    #41872
    Kb kész van.
  • LeWyTy
    #41871
    nemtudom
  • JackMeadow
    #41870
    a fű sztem leesik a képről, mé neon?
  • ScarY MAN
    #41869
    Te kérdezted:
    "szerintetek mit kezdjek még vele?"

    Válaszoltak:
    "felhőket rakhatnál pl, meg kicsit árnyalhatnád az eget."

    Nem értem ezt a "mondom nincs kész...azt én is akartam..." megnyilvánulást :DDD ... miért nem akkor raktad be, amikor már rajta van minden, amit akartál? :P :)
  • LeWyTy
    #41868
    Mondom nincs kész... azt én is akartam.. inkább a földön lévő dolgokra gondoltam.
  • repvez
    #41867
    Bocs az OFF-ért,de egy ismerőömnek szeretnék munkát találni. Kiadványtervezés meghívők és szórólapok (photoshoppal) és több éves porcelánfestői tapasztalattal rendelkezik. Ilyen jellegű vagy adminisztratív munkát keresne.
    30-as hölgyről van szó és győr vagy környékén kellene

    bocs ha mégsem fér meg akkor törölje az illetékes

    köszi
  • Midas
    #41866
    felhőket rakhatnál pl, meg kicsit árnyalhatnád az eget.
  • Spészgószt
    #41865
  • LeWyTy
    #41864
    Most rajzolgatom... még nincs kész... szerintetek mit kezdjek még vele? xD
    (kicsi)
  • commissioner
    #41863
  • VRSDM
    #41862
    jahogy pénzért nem az alkotás szeretetéért készülnek a "photoshop munkák" ?!
    nem tudtam, bocsánat.
  • passatgt
    #41861
    ha kifizeted, szívesen csinálok:D
  • VRSDM
    #41860
    He legyetek negativak!
    Palyazzatok sok munkara, es akkor mi is le tudjuk fikazni a ti nyertes alkotasotok.

    Amugy varom a jobbal jobb "Magyar bor" logokat!
    Latin mindenki tele van jobb otletekkel.
  • Spészgószt
    #41859
    juteszembe...arról nem is beszélve, hogy ugyan ezt már ellőtték a fütyülős páleszen...az nem gáz? vagy ezt is gondolom ugyan az csinálta....
  • Spészgószt
    #41858
    szerintem is gáz...
    ha ez egy paprikás zacsin van akkor OK, de mi köze a kalocsai mintának a BOR hoz persze magyar meg autentik...de akkoris....
  • VRSDM
    #41857
    En, es a nagyvilag is kedveli az autentikus magyar vonalat. Foleg h divatos manapsag. Hol a gond ?
  • passatgt
    #41856
    teljesen jó, működik bármilyen méretben és színben, szorosan kapcsolódik a borhoz mind a betűtípus, mindpedig a szín, az arányok is teljesen rendben vannak... ja, nem, rosszat nézek:)
  • pxxl
    #41855
    gratulálok a tervezőnek meg annak aki elfogatta...gyanítom, hogy köze nincs egyiknek sem a szakmához...

  • Bexter
    #41854
    Oké de szintorzulás nélkül :P
  • pxxl
    #41853
    Image - mode - cmyk :)
  • Bexter
    #41852
    Melyik módszert ajánljátok RGB konvertálását CMYK-ba?
  • VRSDM
    #41851
    pont ez a lényeg.
    húzós összegek repkednek, el kell kapni őket!
  • MANOWAR
    #41850
    Jaja, igazad van. Lehet nem kellett volna az MTV es orszaghaz temat bele sorolnom- csak az aruk es vegeredmenyuk miatt tartottam relevansnak. De a tobbire mondhatjuk azt csak logo :)
    Azert huzos osszegek ropkodnek (MO viszonylatban es "koz"penzbol), azert van ellen pelda is (bar az megint nem csak egy logo) pl a Magyar elelmiszer vasarlassal kapcsolatos animaciok, ha jol emlekszem be is tiltottak....
    Ez is erdekes, lehetne siman boviteni (tobb gyarto-termelo,lokalis keresovel, stb)
  • passatgt
    #41849
    azért 1-1 ilyan arculattervezés nem abból áll, hogy emailben küldenek egy tervet, elfogadják, kész, ki van fizetve 5e milliárd ft...

    csak egy példa: http://josegraphic.blogspot.hu/2008/08/tv2-j-arculat.html
  • MANOWAR
    #41848
    Hozza a retro stilust :)

    VRSDM orulok, hogy ilyen optimistan latod a dolgokat (+1 :)) bar nem sokat segit a valosagon, gondolj a Liszt feliratra zongora bill.-bol ugye kopintas volt, vagy a MNB logoja (talan 45 MFt volt), MTV- 103 millió 684 ezer 60 forintba került a közmédia arculatának megújítása.Tesseeeeek? lol elotte "csak" 30MFt :). Spészgószt ratapintott "lehet" a lenyegre -pl. orszaghaz honlap valami ismerossel csinaltattak meg es elso nap osszezuhant az egesz site a francba, az osszegrol ne is beszeljunk. Kivancsian varom kilesz a No.1. :)
  • pxxl
    #41847
    Retro 2 :D csak mert unatkoztam :P

  • VRSDM
    #41846
    [apro]/elnézést a csipás szemmel írt helyesírási hibákért
  • VRSDM
    #41845
    Nézzetek körben, nemzetközi szinten mennyit fizetnek egy logóért, arculatért stb.

    Az hogy a lófasz forintunkhoz képest soknak tűnik ez a 800k az szomorú.
    Globális szinten ennyibe kerül egy minőségi logó, másrészt ez inspiráció is egyben, hogy ne szard ki a logót, hanem igenis tedd oda magad.

    Aki meg úgy áll hozzá, hogy úgyse nyeri meg, nem is fogja. :DD
    Magatoktól veszitek el a lehetőséget a kellemes 800.000HUF fizetéskiegészítéstől. :D

    Én megadom a lehetőséget magamnak. Heló.
    Pesszimistán sosem juttok előre, fel a fejjel és nyomjátok meg az ipart!!!
  • Spészgószt
    #41844
    elve gyanús amikor irreális összegek mozognak különböző néven (mint díj...stb..."nyílt pályázat", "verseny"...ezek a fogalmak szinte ismeretlenekké váltak...ha valami érdemlegeset akarsz fordulj külföld felé!
    Hacsak nincs (megfelelő)párttag a családban... mert ugye nem mind1 melyik végén állsz a hímtagnak...
  • Spészgószt
    #41843
    "úgyis elnyeri valami rokon" -ra módosítanám...elvégre mutyiországon élünk !
  • MANOWAR
    #41842
    Vajon mi a szent sz@r kerul ebbe ennyibe?(netto:586k ft) Legyen az barmilyen grafikus egy logoert (jo ok nem egy sima logorol van szo) 200 k-nal tobbet nem adnak erte meg ha en vagyok az allam akkor sem. Oh mar megvan a nyertes az mas. Erre meg rajon a levedes. Erdekes: 4 szint hasznalhatsz + fekete ez okes is altalaban ez a trend de ebbol 3 szin ugye a piros feher zold.
    LeWyty: baromsag ez a:"Úgy is rácsap valami profi." a jo isten tudja hanyszor pont hogy nem "profi"-ktol szarmaztak/nak az ujdonsagok. Nincs megszabva hogy szakkepzet iranyu vegzetseged legyen.Legyen on bizalmad, nez utana reszletesen ami erdekel es gyakorolj.

  • LeWyTy
    #41841
    Erre van egyáltalán esély?
    Úgy is rácsap valami profi.
  • Spészgószt
    #41840
    kb így fog kinézni... (..)
  • commissioner
    #41839
    Rajzoljon minőségi sertést 800 ezerért!