4828
1421062838.jpg
  • Malakai
    #4707
    Amennyiben jól állnak hozzá szerintem pont, hogy javulhatna a sorozat. Letudták végre, ennél feljebb már gáz, ha próbálnak menni, térjenek vissza a kissebb dolgokhoz. Szerintem legalábbis lehetne még bőven jó "kissebb" történeteket gyártani, nem kell univerzumot menteni ahhoz, hogy izgalmas lehessen a tesók számára.
  • BoneDragon
    #4706
    Az maga Isten, mivel ő teremtette...
    Tényleg itt kellett volna lezárni, akármennyire is bírom őket. Az biztos, hogy a kövi évad nagyon gyenge lesz a mostanihoz képest.
  • Shep
    #4705
    Elég komolytalan volt a vége.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megmentik a világot megint de jön egy könyvtáros, hogy most aztán már elég és vége ennek a "szórakozásnak". Haverok a legnagyobbakkal, mit akarnak majd behozni ami még ezt is übereli? Az Univerzum istenei?
  • extra sensory
    #4704
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak egy kis időre összefogtak a közös ellenséggel szemben. Csak egy status quo volt, egy pillanatnyi érdekszövetség semmi más. Alaptalan lenne komolyan venni.
  • grebber
    #4703
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Értem én hiszen láttam :D ,de akkor is innentől miről fog szeólni elképzelni nem tudom. Mert azt elég butának tartanám hogy mindenki segített hogy megmentse a bolygót azt újból ki akarják nyírni egymást majd....Kiváncsi leszek mit akar majd ez a vámpír naplós csajszi
  • jazzy
    #4702
    +1 mindenkinek, itt lezártam volna, utolsó évadnak tökéletes.
  • Shiwo
    #4701
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    említik, hogy kicsit elvonulnak.. hát most két istenség esetében az simán lesz pár ezer év.. szóval a föld marad ugyan olyan, mint előtte (amíg az egyik regényeket irkált, a másik meg lakat alatt volt.. )


    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2016.05.27. 23:17:26
  • Bokafix2
    #4700
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez az évadzárás nyomorultul triviális lett... maga a megtestesült Sötétség, akinek a pusztítás a lételeme és tele van bosszúvággyal, hirtelen páli fordulatot vesz és egyetlen rész alatt megtalálja magában a szeretetet és a törődést... :D elmentek a picsába kedves alkotók... :D
    Elkezdi sajnálni az elhervadt virágokat és boci szemekkel néz a galambot etető nyanyára... köszi szépen, pont ezt vártam egy Sötétségtől. Olyan jellembeli fiaskó volt ez amire kevés példa volt eddig a sorozatban.
    Na és most hogy a Chuck-Amara kérdés megoldódott mi lesz a következő évadban? Tulpák? Vérfarkasok? Nagyon kemény vámpírok? Ha valamiben nincs már kakaó azt nem érdemes folytatni. Minek erőltetik akkor?

  • grebber
    #4699
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Innentől az egész amolyan kabaré lesz már.
    Isten + amara + Deanék bratyiznak a világ "megmentve" ki akar bármit is a Winchesterektel ezek után. Papó vagy Amara pislant egyet azt vége mindennek. De az is lehet innentől telibe szarják az egész földi bagázst mint eddig. Szóval na innentől ótvar jön szerintem az eddigiek tükrében.
  • rooney8
    #4698
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hmm, ez az évadzáró is fura lett. nem mondom, hogy rossz, hanem fura.
    épp most töröltem ki egy kisregényt. kavarognak a gondolatok a fejemben. nem is tudok mit írni. a végével kapcsolatban annyi, hogy anyu szerepe vajon hogyan befolyásolja a történetet? illetve itt van ez a brit egyetemesek szál, ezzel vajon mit fognak kezdeni?
  • Slee
    #4697
    Nagyon nagyon fura lett ez a rész....
  • rooney8
    #4696
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy igen, kicsit fura ez így.
    oké, hogy eddig minden főgonosz emberi külsőben mászkált, de azért ő csak a termető, aki mindenek felett áll. esetleg valami olyasmit el tudtam volna képzelni, hogy csak egy nagy fehér fény az egész - mint mikor metatron felveszi a szemüveget - és akkor csak hangja lenne. bár az úgy meg eléggé elcsépelt. na meg akkor a sötétségnek is egy fekete "füstnek" kellene lennie. és végül is a saját képmására teremtett bennünket, szóval még rendben is lehetne ez így. mondjuk nekem a viselkedése sem jött át teljesen. mármint oké, csalódott bennünk, ezért nem foglalkozik velünk, de nekem túl "emberi" volt úgy az egész jelenség.
    a másik dolog, pedig oké, most ellőtték ezt a puskaport, de akkor innen hova tovább? ki lehet még nála is hatalmasabb és nagyobb hatalmú?
  • Slee
    #4695
    Nagyon nem akartam ezt az utolsó részt....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem örülök neki, hogy Isten arcot kapott a sorozatban, pláne nem így... nekem ez kicsit gagyivá tette...
  • Shep
    #4694
    Na akkor következő évadban jöhetnek az idegenek, meg a predatorok, más már nem nagyon maradt.
  • Darthmushroom
    #4693
    érdekes rész volt. sokak által megjósolt dolgot meghúztak a készítők, viszont ha innen nem a főszállal foglalkoznak végig akkor túl korai volt.

    megj.: persze csináljak minden maradék részbe valamit, de ne az legyen h: "figyelj nincs semmi Amara ügybe, de olvastam facebookon egy gyilkosságról Csajágaröcsögén.. lehet h a mi ügyünk"
  • Count Adyn
    #4692
    Csak mi lesz igy a következő évadra lassan nem lehet már fokozni ezt:D
  • BoneDragon
    #4691
    Pont most néztem meg én is... Hát ez odaperecelt!!!!!!!!!!!!!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tényleg igaz lett, hogy ő az Isten!
  • precision
    #4690
    20. rész
  • vg
    #4689
    Tök mindegy, amíg lesz ilyen remek Zorro-s poén mint a legutolsó részben, addig bármi is legyen, én nézni fogom!
  • precision
    #4688
    na ez a 18. rész tényleg nem volt szar :D
  • Bokafix2
    #4687
    Állítólag már aláírtak a 13-dik évadra is. Ezek szerint csak van valami abban a tarsolyban ha még mindig nyújtják a sztorit mint a tésztát.
  • Shep
    #4686
    Én arra leszek kíváncsi ,hogy ha teszem azt most legyőzik a Sötétséget akkor mi lesz a köv évadban, mivel lehet még mindezt überelni? Isten gonosz lesz, fogságban van valahol, vagy jönnek az idegenek?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.04.08. 20:27:29
  • Shiwo
    #4685
    Én úgy tudom, hogy csak 2 hét
  • BoneDragon
    #4684
    Brutál rész volt!!! Sajnos megint 3 hét szünet. :(
  • Shep
    #4683
    Hát ez jó rész volt, az ilyeneket kedvelem leginkább.
  • Shiwo
    #4682
    javaslom regisztrálj be a http://whatnext.eu/ -ra

    ha a "Sorozatok" fül alatt rákeresel valamire és kipipálod, akkor a "követő" fül alatt be tudod jelölni, hogy hol tartasz, míg az "airdate" fülön látod, hogy mikor mit adnak (értelem szerűen Amerikában, szval netre másnap kerülnek fel)
  • morcosqtya
    #4681
    Egyben nézem a sorozatokat (többb évadot leszedek egyben), ez az első ahol naprakész vagyok a részekkel.
    Szóval igen, újdonság volt.
  • Shiwo
    #4680
    23-án lesz majd csak a következő rész, szval 24-ig ne is keresd
  • stargatelost
    #4679
    Hogy ki lehessen tölteni az évet? Tegnap kezdtél el sorozatokat nézni, vagy mi?
  • morcosqtya
    #4678
    Azt láttam, nem vagyok debil, csak nem tudtam Ti is onnan tölt.. izé VÁSÁROLJÁTOK-e mint én szóval hol jár hivatalosan. Utánanézni meg lusta vagyok. Szünetről nem tudtam... amúgy minek szünet? Mi az értelme?
  • BoneDragon
    #4677
    Még jó, hogy alattad van írva mikor lesz az évadzáró. Szokott mindig lenni szünet, ősszel is volt. Jövőhéten már lesz.
  • morcosqtya
    #4676
    S11 E15 óta semmi, pedig az már vagy 2 hete kint van....
    Most az E16 évadzáró lesz?
  • Shiwo
    #4675
    S12 berendelve..

    S11 évadzáró május 25
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2016.03.12. 14:09:06
  • rooney8
    #4674
    eddig nekem is kellemes csalódás az évad. nem mondom, vannak gyengébb részek, de összességében szerintem nem rossz. főleg ez a második fele az évadnak. még ha a fő szál már tényleg kicsit túlzó, de azért lássuk be, 11 évad után már tényleg nem nagyon tudnak mit/kit elővenni. ugye mindig egy erősebb fő gonosz kell, már csak arra leszek kíváncsi, hogy a későbbi évadokban kit tudnak előszedni.
  • BoneDragon
    #4673
    Nekem nagyon tetszik eddig az évad, mostani rész is jó volt. Misha nagyon jól el tudja játszani Lucit. :D
  • morcosqtya
    #4672
    Vagy valami komolyabb filmben is játszhatna...
  • Shiwo
    #4671
    én úgy tudom, hogy Captain America és Peter "Star-lord" Quill szerepével kapcsolatban is szóba került, mint lehetőség
  • G_ArchAngel #4670
    186cm, szerintem elég kellett volna hogy legyen, csak a 192cm-es Sam mellett látszik alacsonynak.
  • Konyigery
    #4669
    Többet keresett tavaly mint DiCaprio pölö :DD, szóval nem kell sajnálni :D
  • extra sensory
    #4668
    Clark Kent szerepéért is indult a Smallvill-ban... de gondolom nem volt elég magas így Welling kapta Superman szerepét. Viszont az első évadok valmelyikében feltűnt a Smallville-ban is mint ellenfél.