372
Kedvenc mesefilmek a múltból...
  • gabber_saviola
    #12
    köfi^^
  • DJ Skyline
    #11
    Én ezekre emlékszem:

    Kisvakond
    Moha és Páfrány
    Kockásfülűnyúl'
    Frakk
    Mazsola és Tádé
    Lolka és Bolka

    most így hirtelen ennyi
  • DJ Skyline
    #10
    Nu págágyi
  • PeeTeR
    #9
    eh azt en is neztem mint agyatlan :D
    raadasul most igy nyomjak valamelyik hulye meseadon. par napja lattam bik & bak :DD
  • Pheel
    #8
    A hülye vadász neve Pampalini.
  • CSOCSO
    #7
    az elsullyedt vilagok nekem ugy jott vissza az eletembe mint derult egbol a villamcsapas:)

    elek eldegelek es egyszercsak a szanalmas.hu-n rakattintok egy linkre mikor bejott a mese zeneje.. hat azonnal a sirogorcs kerulgetett..szinte minden emlek azonnal feltarult az agyamba:) mintha a matrixon toltottek volna fel:)
  • gameplusz
    #6
    Nekem ez jut eszembe: "No, megállj csak!"
  • _Vegeta_
    #5
    [URL=http://www.moomin.fi/moomin.htm]Parancsolj. ^^[/URL]
  • _Vegeta_
    #4
    Nekem igy hirtelen a tini nindzsa teknocok, transformers meg a tom es jerry ugrik be. Na meg Mezga Aladar kalandjai rulzik at alltime. :)
    Az a fekete vakondok nem ugrik be hogyhivtak, vki segithetne. :D
    Szerk:
    Jah, Mumint kihagytam a felsorolasbol. :)

    Csocso: A nickelodeonos musorok kozott is vannak nagyon jok, pl az a szornyecskes nemtommi, meg a ren es stimpy show. Az nagyon odab*sz. :)

  • gabber_saviola
    #3
    nah akkor jöhetnek a linek is mert sok a rizsa :DDD
  • Carlos
    #2
    Legjobbak a hipp-hopp kenguru, egér a marson, kockás fülű nyúl, meg a hülye vadász. Annak a címére nem emléxem.
    De szépek is voltak azok az idők!
  • CSOCSO
    #1
    Nem talaltam hasonlot... emlekeztek meg a regi kedvencekre? persze mindenkinek mas.. az en koromban a kedvencek a HE-MEN (man?), nils holgerson, elsullyedt vilagok voltak.. vajh mikre nem emlexem???
    jamie es a csodalampa:) emlekeztek meg? mikor a kutyaval lecsusztak a hosszy csuzdan:D
    meg a he-man hatalmas kialtasa a nagy pancelos macskan:)
    vagy nils holgerson meg a hulye kotnyeles kacsa:) jajj istenem.. gyonyoruek voltak.. sokkal jobban tetszett az az ido azokkal a mesekkel mint a mostani mesek... najo persze mar nem vagyok kisgyerek.. de vajh' az ocsem is igy fog megemlekezni 10 ev mulva a nickelodeonos mesekre?