772
Gun - Western game
  • monyesz
    #691
    Ja meg most raktam fel a játékot aztán azt szeretné még megkérdezni h a lovas kversenyt h lehet megcsinálni könnyesz?:D:(
    kösz iheló
  • monyesz
    #690
    helósztNem tudjátok véretlenül h mért lehet h a manuszka tök rosszúl fordul??Az egérrel semmi baj sincs.(mindig túl fordl a kelleténél és az optionsban se tom beállítani az egere)köszi előre is
    heló
  • zizz21
    #689
    Én minkettőt nyomom,most(COJ,meg ezt is).Mindkettőnek az elején tartok,de ez eddig jobban tetszik,talán a GTA feeling miatt.Bár nem teljesen ua kategória a két játék. De nagyon komoly,nagyon tetszik. Bár mondjuk grafikailag,azért COJ jobb.
  • Maak
    #688
    hm...nem tudom miért de sokszor megakad nálam...ha csak simán terepen lovagolok is...nem értem.../fejből nem tudom leírni de holnapra megnézem a gépem.../...peccs nincs hozzá esetleg?
  • Rupicz
    #687
    Akkor próbáld ki a Call of Juarez-t! Ha a Gun tetszett, akkor ezt imádni fogod...
    Bár az igaz h elég erős vas kell hozzá
  • viizo
    #686
    kijátszottam pár napja... szerencsére magától megszűnt az elsötétedés probléma a játék harmadától, így csak az elején volt bosszantó a játék eme hiányossága.

    a játékról dióhéjban: az egyik legjobb játék, amivel valaha is játszottam, a hiányosságai messze eltörpülnek a nagybetűs HANGULAT mellett, egyszerűen eszméletlen jó, és szinte lehetetlen abbahagyni...
  • Maak
    #685
    én még csak most kezdtem bele...megvan már egy ideje, de nem volt időm...nekiálltam és tetszik...csak fura hogy külön gombra vágtázik a ló és még nem áll rá a kezem hogy vágta közben célozzak és lőjek is...
  • chicco
    #684
    na ha végeztetek akkor jöhet a Call of Juarez is
  • Serpa
    #683
    kis milliószor le lett írva.
  • Code92
    #682
    hát végre végigtoltam.....és utána mégegfyszer megcsináltsam a hangulat az 10-ből 20 pontot érdemel messze felülmúl mindent hangulatra viszont mikor városokba megyek be nagyon beakad nem tudjátok véletlenül h. mi lehet a problémája?
  • viizo
    #681
    argh... please help.. többször előfordul hogy minden figyelmeztetés nélkül egyszer csak fekete lesz a képernyő, hangok viszont vannak. Elég sokszor eljátssza, mondhatom elég kínos, mert sokszor így küldetés után menteni sem tudok...

    help!

    maga a játék egyébként nagyon fáin, rég találkoztam ilyen hangulatos gammával
  • cicai
    #680
    nyillal is lehet lőni a gejzirt
  • xAttilax
    #679
    felmész a dombra és amikor ő lemegy és +áll mestelővész pusival kell lőni a fejét kb 3X és kész
  • Code92
    #678
    amúgy reed ellen van v.mi taktika?
  • Code92
    #677
    én éppenséggel reedet nem tom kinyírni nagyon köcsög pont mikor már neki is pisrosaz élete akkor soroz belém 6ot a sotyájával szemétség!!!!
  • xAttilax
    #676
    csak menekültél és dobáltad a dinamitot?? de margudert elég gyökérül mozog és van amikor oda dobom a gejzirhez és riktig másfele megy
  • cicai
    #675
    ugy kell mint amit leírtál
  • cicai
    #674
    én most csináltam meg
  • xAttilax
    #673
    Hy!
    Valaki nem tud mondani valami jó takikát, hogy lehet +ölni Margudert, azt tudom, hogy a gejzirt kell dobálni dinamital, de mielött +lemenne az élete előbb +öl enegem :( és már +örülök, hogy 10000 probálkozok de leszed felrobant...stb
  • cicai
    #672
    a secret fegyvert miért nem tudom használni?
  • kicsirobi
    #671
    Már megy
  • kicsirobi
    #670
    Nekem nem megy.Azt mondja,hogy nem találja a külső tömörítőt
  • haxoror
    #669
    ha jól emlékszem pont ez a kód :)

    www.torrent-galaxy.to
  • kicsirobi
    #668
    Sziasztok.Ehhez a verzióhoz tudna valaki kódot adni?www.torrent-galaxy.to
  • Colton
    #667
    Az erődben van egy asztal és azon van egy levél abban a levélben egy széfről van szó és annak a kódja de hol a széf?????
  • Code92
    #666
    húú nem biztos én suzoktam frissíteni de általában ilyesmi problémákra "másjátéokban" megoldást jelent egy pach hát sztem tölsd le újra a deviance os verziót azzal ahogy hallom nem nagyon van ilyesmi problééma vagy haaz se megy akkor vedd lejjeb a grafikát
  • The Game
    #665
    Amilyen oldalakat láttam, ott mindenhez volt patch, csak a gunhoz nem. Biztos van már hozzá?
  • The Game
    #664
    Én nem találtam patch-et.
    Nem is tudom igazán hol keressem, nem szoktam frissiteni a játékaimat, Nme tudod honnan tudnék letölteni?
    Előre is kösz
  • Code92
    #663
    töoltsle egy pach-et
  • The Game
    #662
    Légyszi valaki mondja meg mit tudok csinálni az ellen, hogy kilépjen a börtönös videó után. Látom hogy sok embernek ez a problémája, v.mi mód csak van, vagy senkinek sem sikerült megoldania??
  • Code92
    #661
    bejárod:D
    és megbámulod sztem ne rontsd el a játék élményt azzal h. feltérképezetlen twerületeket bámulsz megde te tudod
  • mynameismethos
    #660
    Köszönöm, sikerült feltelepítenem, nagyon f*a játék. Na most meg tudná valaki mondani, hogy honnan tudnék beszerezni egy térképet a területről?
  • Code92
    #659
    jah install után meg crack-eled
  • Code92
    #658


    kiktömöríted ráfirkálod egydvd-re vagy bemountolod virtuális meghajtóba és install és jáccol!
  • mynameismethos
    #657
    Letöltöttem a torrentet(GUN DVD DEVIANCE), de most hogyan lehet feltelepíteni a játékot?
  • The Game
    #656
    Sziasztok!! Valakinek nincs egymentése a börtönös videó után?? A szaros gépem állandóan kilép magától a csaj halála után! könyi segítsetek, nem akarom itt abbahagyni...a címem [email protected]. Előre is kösz
    Andris
  • Hay
    #655
    http://thepiratebay.org/details.php?id=3410647
  • mynameismethos
    #654
    Bocsánat!Az is jó lenne, ha valaki leírná, hogy honnan tudnám letölteni!
  • mynameismethos
    #653
    Én arra kérnék valakit, hogy aki le tudná a játék pc változatát nekem másolni egy dvd-re, az vegye fel velem a kapcsolatot.Ha valaki ezt megtenné annak meghálálnám.Előre is köszönöm.
    Címem:[email protected]
  • skynet1985
    #652
    Nem tudna valaki egy mentést küldeni közvetlen a börtönös átvezető utánról?
    Mert nekem folyton kifagy utána memoriacimre hivatkozva.Tudom nem ártana megvenni az original de addig szivesen végigvinném. Email:[email protected]