772
Gun - Western game
  • Quantumleap
    #772
    Hopp, már meg is találtam a megoldást. Nemrég új vírusírtót raktam fel (avast), ami megkérdezi, hogy nem akarom-e zárt környezetben megnyitni a programot. Azt kellett választani, hogy inkább normál módon nyitom meg.
  • Quantumleap
    #771
    Szevasztok! Remélem, valaki jár még erre:

    2 gondom van:

    1. Küldetés közben az egér egyszerűen megszűnt működni. És hiába telepítem újra a játékot, ez akkor is fennáll.

    2. A magyarítás nem működik. Az egyetlen, ami magyarrá vált, az irányítás menü. De minden más változatlan.
  • Denster
    #770
    Hello!

    Én felrakom a magyarítást, de teljesen hiába, nem változik semmi, és pedig a feliratot jó lenne olvasni :(
  • Pista báá
    #769
    Win 7eten tolja valaki mert engem néha kidoba játék egy egy fordulatnál és valami hibát talál :S.Nem tudom igy végig játszani :((
  • Matthew Baker
    #768
    én is most játszottam végig és megcsináltam a Hunter küldetéseket is azt mondta hogy odaad egy Apache ruhát de nem változott semmi nem találok sehol ruhát valaki ötlet?
  • asdelado
    #767
    én cod 2 fan vagyok és furcsa volt megszoknom az y onnal zoomolást :)
    a játék néha laggol de high grafikán is és lowon is szal nemtom mivan,amugy nagyon tetszik a VadNyugatos játék,lovagolni és küldetésezni imádok. :) minden unatkozónak ajánlom sok érdekes dolog van a játékba
  • Glutamin
    #766
    Így van. Én 100%-ra kitoltam, igaz könnyűn. Nagyon jó kis játék volt ez.
  • Qwerty4
    #765
    Ott a vége kevésbé nehéz szinten is eléggé idegesítő volt. :)
  • csmate15
    #764
    LEGNEHEZEBB SZINTEN tolom a játékot, 95%-nál tartok, iszonyatosan nehéz, emberek 2 lövésre megölnek, főellenségek meg egyből...Most tartok Magruder bányájánál...Van itt olyan, aki legnehezebb szinten végigtolta már?
  • Glutamin
    #763
    Én most tolom a gamét. Nem rossz. 52%-nál vagyok. Teljesen ki akarom pörgetni így mellékküldiket is tolom ezerrel.
  • Evin
    #762
    Még nincs is kész.
  • A tumi
    #761
    Hello!
    A magyarosítását honnan lehet leszedni?
    Meril amit adott linkeket azok nem jönnek be a magyarosítás portálon meg nincs fent a honosítás.
    Tud valaki egy linket adni ahonnan le lehet szedni?
    Egyáltalán érdemes felrakni a magyarosítást vagy hiba van benne és inkább ne tegyem fel?
  • Mayorpapa
    #760
    ez tényleg egy jó game, most játszottam végig harmadszor! Sajna oly kevés a cowboyos game...
  • Colton
    #759
    Tudom ez senkit nem érdekel de ez volt az első kommentem ebben a forumban és emiatt a játék miatt lett a nevem colton
  • Colton
    #758
    Hali!

    Én sztem tom Miért Gun a Címe! Vagy az Apád (Ned aki igazából nem is az apád, de mind1) Fegyvere miatt, vagy pedig az uccsó küldiből kapot sorozat lővő puska miatt(de nem hiszem)

    Amugy ez a legjobb Western Game amit valaha láttam!!
  • sovatalevi
    #757
    huuu.regen en is jacodtam faxa jatek.el kell kerjem ujra a haveremtol
  • Plata
    #756
    Segítség kellene,hogykell a föboss-t legyözni?Egy barlangban kell vele harcolni,és csak dinamittal lehet megsebesíteni,már jól levittem az életét most felmenekült valami párkányra és onnan lövöldöz meg dinaitot dobál,mi a fenét kell itt csinálni?
  • ati95
    #755
    kosz
  • meril
    #754
    Vagy asszem ott nincs fent, mert az eredeti változat még csak készül... A másikat meg egy oldalról lehetett letölteni, de az az oldal per pill nem jó
  • meril
    #753
    De ne töltsd le, mert akkor másik helyen is ki fog lépni! Egyébként: www.magyaritasok.hu
  • ati95
    #752
    es hol lehet letolteni a magyaritast
  • ati95
    #751
    masat nem tudsz
  • meril
    #750
    Akkor viszont nem tudom sajna...
  • ati95
    #749
    nem
  • meril
    #748
    De nem hiszem, mert addig tuti tesztelve lett. Én csak két helyről tudok, hogy kilép a játék.:(
  • meril
    #747
    Felraktad a magyarítást?:) Lehet, hogy az miatt van:(
  • ati95
    #746
    valaki nem tudja hogy minek lep ki a jatekbol amikor elerem a bortonos palyat,segitsetek
  • Qwerty4
    #745
    Én azon gondolkodtam, hogy miért Gun a játék címe?
    Ennyi erővel rengeteg FPS-t meg TPS-t el lehetett volna nevezni Gun-nak.
  • JackMeadow
    #744
    jaja lehet haza baj h puskaával lőttem őket?
  • urobee
    #743
    Megcsináltad az összes vadászatot is?
  • JackMeadow
    #742
    MEgcsináltam minden kuldit már csak a traderek kékek megvettem tőlük mindent de még mindig csak 96,9 % miért lehet?
  • Ben007
    #741
    kipörgettem a gun-t aki valamit nem tud az szóljon itt az msn-m [email protected] nyugodtan írjatok nem harapok :)
  • attila117
    #740
    na mivan?
  • attila117
    #739
    amikor telepiteni akarom!
  • meril
    #738
    A játék telepítésekor? Vagy amikor már indítani akarod a játékot?
  • attila117
    #737
    bocsi a vége le maradt:)
    Ilyenkor mia a teendő?
  • attila117
    #736
    Nekem azt a hibát irja telepitésnél hogy

    Insert Gun (TM) CD
  • meril
    #735
    Vagyis inkább felvettelek én MSN-re:)
  • meril
    #734
    hali, lehet! Sajnos akadhatnak problémák, van előtte mentésed? Ha igen, akkor azt megköszönném, ha elküldenéd MSN-en, privátban elküldöm és vegyél fel!
  • Budager
    #733
    az mér van hogy 36%-nál mikor megcsinálom azt a küldetést amikor meg kell szökni egy táborból kilép a játék ? lehet köze a magyaritáshoz ?